@AUTO-ADS@
Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Konstgräs Resultat
126 F12 Grupp 3 Fre 2022-09-30 Fre 2022-09-30 16:30 Älvsborg FF Svart  -  Hovås Billdal:2 Bergtäkten (TIF-plan) X - X 
130 F12 Grupp 4 Fre 2022-09-30 Fre 2022-09-30 17:35 Ik Rössö Uddevalla:Vit  -  Solängens BK:Grön Bergtäkten (TIF-plan) X - X 
135 P12 Grupp 5 Fre 2022-09-30 Fre 2022-09-30 18:40 Vänersborgs FK:vit  -  Hjuviks AIK:Vit Bergtäkten (TIF-plan) X - X 
140 F12 Grupp 3 Fre 2022-09-30 Fre 2022-09-30 19:45 Näsets SK:Vit  -  Egnahems BK Bergtäkten (TIF-plan) X - X 
144 F12 Grupp 4 Fre 2022-09-30 Fre 2022-09-30 20:50 BK Häcken:Svart  -  Kungsbacka IF:Rolfö Bergtäkten (TIF-plan) X - X 
149 F12 Grupp 1 Lör 2022-10-01 Lör 2022-10-01 08:00 Älvsborg FF Blå  -  Hovås Billdal:1 Bergtäkten (TIF-plan) X - X 
155 F12 Grupp 1 Lör 2022-10-01 Lör 2022-10-01 09:05 Lerkils IF:1  -  Kungsbacka IF:Asllani Bergtäkten (TIF-plan) X - X 
161 F12 Grupp 1 Lör 2022-10-01 Lör 2022-10-01 10:10 Hovås Billdal:1  -  Vänersborgs FK Bergtäkten (TIF-plan) X - X 
164 P12 Grupp 2 Lör 2022-10-01 Lör 2022-10-01 11:15 Vänersborgs FK:svart  -  Eriksbergs IF:2 Bergtäkten (TIF-plan) X - X 
167 P12 Grupp 2 Lör 2022-10-01 Lör 2022-10-01 12:20 Kullavik IF:Gul  -  Örgryte IS:Röd Bergtäkten (TIF-plan) X - X 
170 F12 Grupp 2 Lör 2022-10-01 Lör 2022-10-01 13:25 BK Häcken:Gul  -  Näsets SK:Vinröd Bergtäkten (TIF-plan) X - X 
173 F12 Grupp 2 Lör 2022-10-01 Lör 2022-10-01 14:30 Ik Rössö Uddevalla:Röd  -  Lerkils IF:2 Bergtäkten (TIF-plan) X - X 
177 F12 Grupp 4 Lör 2022-10-01 Lör 2022-10-01 15:35 Solängens BK:Grön  -  BK Häcken:Svart Bergtäkten (TIF-plan) X - X 
181 F12 Grupp 4 Lör 2022-10-01 Lör 2022-10-01 16:40 Kungsbacka IF:Rolfö  -  Ik Rössö Uddevalla:Vit Bergtäkten (TIF-plan) X - X 
187 P12 Grupp 4 Lör 2022-10-01 Lör 2022-10-01 17:45 Örgryte IS:Blå  -  Västra Frölunda IF:Vit Bergtäkten (TIF-plan) X - X 
195 P12 PO-grupp A 4 Sön 2022-10-02 Sön 2022-10-02 08:30 Vänersborgs FK:vit   -  Lerums IS:1  Bergtäkten (TIF-plan) X - X 
201 F12 PO-grupp A 6 Sön 2022-10-02 Sön 2022-10-02 09:15 Lerkils IF:1   -  Näsets SK:Vinröd  Bergtäkten (TIF-plan) X - X 
207 F12 PO-grupp A 7 Sön 2022-10-02 Sön 2022-10-02 10:00 Lerkils IF:2   -  Hovås Billdal:2  Bergtäkten (TIF-plan) X - X 
212 P12 PO-grupp A 4 Sön 2022-10-02 Sön 2022-10-02 10:45 Örgryte IS:Blå   -  Vänersborgs FK:vit  Bergtäkten (TIF-plan) X - X 
216 F12 PO-grupp A 7 Sön 2022-10-02 Sön 2022-10-02 11:30 Hovås Billdal:2   -  Solängens BK:Grön  Bergtäkten (TIF-plan) X - X 
224 P12 PO-grupp A 1 Sön 2022-10-02 Sön 2022-10-02 13:30 Örgryte IS:Röd   -  Kungsbacka IF:2  Bergtäkten (TIF-plan) X - X 
229 P12 PO-grupp A 4 Sön 2022-10-02 Sön 2022-10-02 14:15 Lerums IS:1   -  Örgryte IS:Blå  Bergtäkten (TIF-plan) X - X 
234 P12 PO-grupp A 2 Sön 2022-10-02 Sön 2022-10-02 15:00 Eriksbergs IF:2   -  IFK Mariestad  Bergtäkten (TIF-plan) X - X 
238 P12 PO-grupp A 2 Sön 2022-10-02 Sön 2022-10-02 15:45 Västra Frölunda IF:Vit   -  Trollhättans IF  Bergtäkten (TIF-plan) X - X 
17 P13 Grupp 3 Fre 2022-10-07 Fre 2022-10-07 16:30 Vänersborgs FK:Vit  -  Sävedalens IF:blå Bergtäkten (TIF-plan) 5 - 5 
23 P13 Grupp 4 Fre 2022-10-07 Fre 2022-10-07 17:35 Örgryte IS:Röd  -  Backatorp IF:Svart Bergtäkten (TIF-plan) 4 - 1 
18 P13 Grupp 3 Fre 2022-10-07 Fre 2022-10-07 18:40 BK Häcken:2  -  Näsets SK Bergtäkten (TIF-plan) 1 - 2 
24 P13 Grupp 4 Fre 2022-10-07 Fre 2022-10-07 19:45 Lerums IS  -  Kållered SK:Blå Bergtäkten (TIF-plan) 5 - 2 
4 P13 Grupp 1 Fre 2022-10-07 Fre 2022-10-07 20:50 Tölö if  -  Vänersborgs FK:Svart Bergtäkten (TIF-plan) 3 - 4 
74 F13 Grupp 2 Lör 2022-10-08 Lör 2022-10-08 08:30 Trollhättans Bois  -  Näsets SK Bergtäkten (TIF-plan) 2 - 4 
26 P13 Grupp 4 Lör 2022-10-08 Lör 2022-10-08 09:35 Kållered SK:Blå  -  Backatorp IF:Svart Bergtäkten (TIF-plan) 0 - 1 
108 F13 Grupp 4 Lör 2022-10-08 Lör 2022-10-08 10:40 Groheds IF/Ljungskile SK  -  Älvsborg FF:blå Bergtäkten (TIF-plan) 2 - 2 
105 F13 Grupp 4 Lör 2022-10-08 Lör 2022-10-08 11:45 Askims IK Svart  -  TFK/HIS Bergtäkten (TIF-plan) 0 - 0 
78 F13 Grupp 1 Lör 2022-10-08 Lör 2022-10-08 12:50 Vänersborgs FK  -  Kållered SK Bergtäkten (TIF-plan) 2 - 0 
71 F13 Grupp 1 Lör 2022-10-08 Lör 2022-10-08 13:55 Slottsskogen/Godhem IF  -  Askims IK Röd Bergtäkten (TIF-plan) 1 - 4 
22 P13 Grupp 3 Lör 2022-10-08 Lör 2022-10-08 15:00 Sävedalens IF:blå  -  BK Häcken:2 Bergtäkten (TIF-plan) 2 - 5 
21 P13 Grupp 3 Lör 2022-10-08 Lör 2022-10-08 16:05 Näsets SK  -  Vänersborgs FK:Vit Bergtäkten (TIF-plan) 1 - 1 
70 F13 Grupp 1 Lör 2022-10-08 Lör 2022-10-08 17:10 Kållered SK  -  Älvsborg FF:svart Bergtäkten (TIF-plan) 1 - 2 
123 F13 Grupp 3 Lör 2022-10-08 Lör 2022-10-08 18:15 Landvetter IF:LIF F09  -  Kungsladugårds BK Bergtäkten (TIF-plan) 2 - 1 
111 F13 Grupp 3 Lör 2022-10-08 Lör 2022-10-08 19:20 Tölö IF:Grön  -  IK Rössö Uddevalla Bergtäkten (TIF-plan) 0 - 1 
48 P13 A-8-dels:06 Sön 2022-10-09 Sön 2022-10-09 08:00 Trollhättan BOIS   -  Hermansby IF  Bergtäkten (TIF-plan) 7 - 6 es 
90 F13 A-8-dels:08 Sön 2022-10-09 Sön 2022-10-09 09:05 Älvsborg FF:svart   -  IK Rössö Uddevalla  Bergtäkten (TIF-plan) 1 - 0 
43 P13 A-kvartsfinal:03 Sön 2022-10-09 Sön 2022-10-09 10:10 Örgryte IS:Röd   -  Trollhättan BOIS  Bergtäkten (TIF-plan) 7 - 6 es 
87 F13 A-kvartsfinal:04 Sön 2022-10-09 Sön 2022-10-09 11:15 Älvsborgs FF blå   -  Älvsborg FF:svart  Bergtäkten (TIF-plan) 1 - 2 
251 P13 B-semifinal:01 Sön 2022-10-09 Sön 2022-10-09 14:00 Lerkils IF:1   -  Vänersborgs FK:Vit  Bergtäkten (TIF-plan) 4 - 5 es 
252 P13 B-semifinal:02 Sön 2022-10-09 Sön 2022-10-09 15:05 Stenkullen GoIK   -  Örgryte IS:Blå  Bergtäkten (TIF-plan) 0 - 2 
254 P13 B-final Sön 2022-10-09 Sön 2022-10-09 16:30 Vänersborgs FK:Vit   -  Örgryte IS:Blå  Bergtäkten (TIF-plan) 1 - 0 
257 F14 Grupp 3 Fre 2022-10-14 Fre 2022-10-14 16:30 TFK/HIS  -  IF Väster:Orange Bergtäkten (TIF-plan) 1 - 5 
261 F14 Grupp 4 Fre 2022-10-14 Fre 2022-10-14 17:35 Ytterby IS:1  -  IK Zenith Bergtäkten (TIF-plan) 1 - 2 
267 F14 Grupp 3 Fre 2022-10-14 Fre 2022-10-14 18:40 Lerkils IF:1  -  Sjömarkens IF:Sif Bergtäkten (TIF-plan) 0 - 2 
273 F14 Grupp 4 Fre 2022-10-14 Fre 2022-10-14 19:45 Kullavik IF  -  Mariestads BoIS FF:1 Bergtäkten (TIF-plan) 1 - 0 
256 P14 Grupp 5 Fre 2022-10-14 Fre 2022-10-14 20:50 Lerum is:2  -  Angered MBIK:1 Bergtäkten (TIF-plan) 3 - 1 
282 P14 Grupp 2 Lör 2022-10-15 Lör 2022-10-15 08:30 Sävedalens IF:Röd  -  Frillesås FF:1 Bergtäkten (TIF-plan) 2 - 0 
287 P14 Grupp 2 Lör 2022-10-15 Lör 2022-10-15 09:35 BK Astrio:Gul  -  Stenungsunds IF Bergtäkten (TIF-plan) 2 - 0 
291 P14 Grupp 3 Lör 2022-10-15 Lör 2022-10-15 10:40 Näsets SK:Vinröd  -  Kärra KIF:1 Bergtäkten (TIF-plan) 1 - 3 
294 P14 Grupp 6 Lör 2022-10-15 Lör 2022-10-15 11:45 Sävedalens IF:Blå  -  Lerkils IF Bergtäkten (TIF-plan) 3 - 0 
297 P14 Grupp 7 Lör 2022-10-15 Lör 2022-10-15 12:50 Öjersjö IF:Vit  -  BK Astrio:Svart Bergtäkten (TIF-plan) 1 - 2 
300 P14 Grupp 7 Lör 2022-10-15 Lör 2022-10-15 13:55 Tölö IF:1  -  Älvsborgs FF P08:1 Bergtäkten (TIF-plan) 0 - 2 
304 P14 Grupp 2 Lör 2022-10-15 Lör 2022-10-15 15:00 Stenungsunds IF  -  Frillesås FF:1 Bergtäkten (TIF-plan) 1 - 0 
308 P14 Grupp 2 Lör 2022-10-15 Lör 2022-10-15 16:05 BK Astrio:Gul  -  Sävedalens IF:Röd Bergtäkten (TIF-plan) 1 - 0 
313 P14 Grupp 4 Lör 2022-10-15 Lör 2022-10-15 17:10 Askims IK  -  Åsa IF Bergtäkten (TIF-plan) 0 - 4 
316 P14 Grupp 4 Lör 2022-10-15 Lör 2022-10-15 18:15 Oxie SK  -  Öjersjö IF:Blå Bergtäkten (TIF-plan) 10 - 0 
320 F14 Grupp 4 Lör 2022-10-15 Lör 2022-10-15 19:20 Mariestads BoIS FF:1  -  Ytterby IS:1 Bergtäkten (TIF-plan) 0 - 3 
327 P14 A-8-dels:02 Sön 2022-10-16 Sön 2022-10-16 08:00 Åsa IF   -  IFK Mariestad  Bergtäkten (TIF-plan) 4 - 3 es 
331 F14 A-8-dels:04 Sön 2022-10-16 Sön 2022-10-16 09:05 Alingsås KIK   -  Sjömarkens IF:Sif  Bergtäkten (TIF-plan) 0 - 1 
338 P14 A-kvartsfinal:01 Sön 2022-10-16 Sön 2022-10-16 10:10 BK Astrio:Gul   -  Åsa IF  Bergtäkten (TIF-plan) 3 - 0 
343 F14 A-kvartsfinal:02 Sön 2022-10-16 Sön 2022-10-16 11:15 Onsala BK   -  Sjömarkens IF:Sif  Bergtäkten (TIF-plan) 4 - 2 es 
346 F14 B-semifinal:01 Sön 2022-10-16 Sön 2022-10-16 13:30 Romelanda UF   -  Mariestads BoIS FF:1  Bergtäkten (TIF-plan) 1 - 0 
347 F14 B-semifinal:02 Sön 2022-10-16 Sön 2022-10-16 14:35 BK Astrio   -  Vänersborgs FK  Bergtäkten (TIF-plan) 6 - 0 
350 F14 B-final Sön 2022-10-16 Sön 2022-10-16 16:00 Romelanda UF   -  BK Astrio  Bergtäkten (TIF-plan) 0 - 2 
354 F15 Grupp 4 Fre 2022-10-21 Fre 2022-10-21 16:30 Alingsås KIK  -  Kärra KIF:1 Bergtäkten (TIF-plan) 0 - 5 
358 F15 Grupp 5 Fre 2022-10-21 Fre 2022-10-21 17:35 Orust FC  -  Landvetter IF 2003:Svart Bergtäkten (TIF-plan) 0 - 2 
363 F15 Grupp 4 Fre 2022-10-21 Fre 2022-10-21 18:40 Jitex BK  -  IF Böljan Falkenberg Bergtäkten (TIF-plan) 0 - 2 
368 F15 Grupp 5 Fre 2022-10-21 Fre 2022-10-21 19:45 Lerkils IF  -  Hertzöga BK Bergtäkten (TIF-plan) 2 - 2 
375 P15 Grupp 4 Lör 2022-10-22 Lör 2022-10-22 08:30 Wargöns IK:1  -  Qviding FIF:Vinröd Bergtäkten (TIF-plan) 2 - 1 
380 P15 Grupp 4 Lör 2022-10-22 Lör 2022-10-22 09:35 Kullavik IF  -  Solängen BK Bergtäkten (TIF-plan) 2 - 1 
385 P15 Grupp 3 Lör 2022-10-22 Lör 2022-10-22 10:40 Lerkils IF:Blå  -  Angered MBIK Bergtäkten (TIF-plan) 0 - 0 
391 F15 Grupp 3 Lör 2022-10-22 Lör 2022-10-22 11:45 Älvängens IK  -  Hovås Billdal Bergtäkten (TIF-plan) 0 - 2 
394 F15 Grupp 1 Lör 2022-10-22 Lör 2022-10-22 13:55 Tölö IF  -  TFK/ HIS Bergtäkten (TIF-plan) 1 - 1 
398 F15 Grupp 4 Lör 2022-10-22 Lör 2022-10-22 15:00 IF Böljan Falkenberg  -  Alingsås KIK Bergtäkten (TIF-plan) 0 - 1 
402 F15 Grupp 2 Lör 2022-10-22 Lör 2022-10-22 16:05 BK Forward  -  Herrestads AIF Bergtäkten (TIF-plan) 1 - 0 
406 P15 Grupp 3 Lör 2022-10-22 Lör 2022-10-22 17:10 Lerkils IF:Blå  -  Råda BK Bergtäkten (TIF-plan) 2 - 0 
410 P15 Grupp 3 Lör 2022-10-22 Lör 2022-10-22 18:15 Angered MBIK  -  Trollhättans IF/Sjuntorps IF Bergtäkten (TIF-plan) 6 - 1 
414 P15 A-8-dels:04 Sön 2022-10-23 Sön 2022-10-23 08:00 Qviding FIF:Vit   -  Lerkils IF:Blå  Bergtäkten (TIF-plan) 2 - 1 
421 F15 A-8-dels:06 Sön 2022-10-23 Sön 2022-10-23 09:05 Alingsås KIK   -  Landvetter IF 2003:Svart  Bergtäkten (TIF-plan) 0 - 1 
428 P15 A-kvartsfinal:02 Sön 2022-10-23 Sön 2022-10-23 10:10 Stenungsunds IF   -  Qviding FIF:Vit  Bergtäkten (TIF-plan) 3 - 1 
434 F15 A-kvartsfinal:03 Sön 2022-10-23 Sön 2022-10-23 11:15 Mölnlycke IF:Svart   -  Landvetter IF 2003:Svart  Bergtäkten (TIF-plan) 1 - 0 
436 P15 B-semifinal:01 Sön 2022-10-23 Sön 2022-10-23 13:00 Näsets SK:vinröd   -  Qviding FIF:Vinröd  Bergtäkten (TIF-plan) 2 - 1 
440 P15 B-semifinal:02 Sön 2022-10-23 Sön 2022-10-23 14:05 Solängen BK   -  Ale United  Bergtäkten (TIF-plan) 0 - 1 
445 P15 B-final Sön 2022-10-23 Sön 2022-10-23 15:30 Näsets SK:vinröd   -  Ale United  Bergtäkten (TIF-plan) 5 - 4 
472 F16/17 Grupp 3 Fre 2022-10-28 Fre 2022-10-28 16:30 TFK/HIS:1  -  Mossens BK Bergtäkten (TIF-plan) 0 - 0 
485 F16/17 Grupp 4 Fre 2022-10-28 Fre 2022-10-28 17:35 Älvsborgs FF  -  Åsa IF:1 Bergtäkten (TIF-plan) 4 - 1 
520 F16/17 Grupp 7 Fre 2022-10-28 Fre 2022-10-28 18:40 Sävedalens IF  -  Vallens IF Bergtäkten (TIF-plan) 0 - 0 
475 F16/17 Grupp 3 Fre 2022-10-28 Fre 2022-10-28 19:45 Näsets SK:2  -  Västerås BK30 Bergtäkten (TIF-plan) 2 - 0 
487 F16/17 Grupp 4 Fre 2022-10-28 Fre 2022-10-28 20:50 Degerfors IF  -  Mariebo IK Bergtäkten (TIF-plan) 0 - 3 
454 F16/17 Grupp 1 Lör 2022-10-29 Lör 2022-10-29 08:30 Eda IF  -  Alingsås FC Academy Bergtäkten (TIF-plan) 0 - 1 
467 F16/17 Grupp 2 Lör 2022-10-29 Lör 2022-10-29 09:35 Husqvarna FF/Egnahems BK  -  IK Zenith Bergtäkten (TIF-plan) 2 - 0 
479 P16 Grupp 3 Lör 2022-10-29 Lör 2022-10-29 10:40 Hertzöga BK  -  Öjersjö IF Bergtäkten (TIF-plan) 0 - 2 
491 F16/17 Grupp 4 Lör 2022-10-29 Lör 2022-10-29 11:45 Mariebo IK  -  Åsa IF:1 Bergtäkten (TIF-plan) 2 - 0 
466 P16 Grupp 2 Lör 2022-10-29 Lör 2022-10-29 12:50 Tistedalens Turn og idrettsforening:Lag 1  -  Dalen KFF Bergtäkten (TIF-plan) 0 - 3 
525 F16/17 Grupp 7 Lör 2022-10-29 Lör 2022-10-29 13:55 Drammens Ballklubb  -  Vallens IF Bergtäkten (TIF-plan) 0 - 5 
469 F16/17 Grupp 2 Lör 2022-10-29 Lör 2022-10-29 15:00 Husqvarna FF/Egnahems BK  -  Skoftebyns IF Bergtäkten (TIF-plan) 3 - 1 
519 F16/17 Grupp 6 Lör 2022-10-29 Lör 2022-10-29 16:05 Ytterby IS  -  Näsets SK:1 Bergtäkten (TIF-plan) 0 - 2 
481 P16 Grupp 3 Lör 2022-10-29 Lör 2022-10-29 17:10 Hertzöga BK  -  IF Warta:IFWu17 Bergtäkten (TIF-plan) 4 - 0 
480 F16/17 Grupp 3 Lör 2022-10-29 Lör 2022-10-29 18:15 Västerås BK30  -  TFK/HIS:1 Bergtäkten (TIF-plan) 4 - 0 
526 F16/17 A-8-dels:02 Sön 2022-10-30 Sön 2022-10-30 08:00 Älvsborgs FF   -  Valinge-Derome DFF  Bergtäkten (TIF-plan) 0 - 3 
499 P16 A-kvartsfinal:02 Sön 2022-10-30 Sön 2022-10-30 09:05 Sävedalens IF   -  Öjersjö IF  Bergtäkten (TIF-plan) 0 - 4 
57 F16/17 A-kvartsfinal:01 Sön 2022-10-30 Sön 2022-10-30 10:10 Mariebo IK   -  Valinge-Derome DFF  Bergtäkten (TIF-plan) 2 - 1 
510 P16 B-kvartsfinal:01 Sön 2022-10-30 Sön 2022-10-30 11:15 Åsa IF   -  Tistedalens Turn og idrettsforening:Lag 2  Bergtäkten (TIF-plan) 7 - 0 
535 F16/17 B-semifinal:01 Sön 2022-10-30 Sön 2022-10-30 14:00 Vänersborgs FK   -  Skoftebyns IF  Bergtäkten (TIF-plan) 0 - 3 
536 F16/17 B-semifinal:02 Sön 2022-10-30 Sön 2022-10-30 15:05 Jönköpings Södra IF   -  If Elfsborgs Flickakademi:1  Bergtäkten (TIF-plan) 2 - 0 
537 F16/17 B-final Sön 2022-10-30 Sön 2022-10-30 16:30 Skoftebyns IF   -  Jönköpings Södra IF  Bergtäkten (TIF-plan) 4 - 5 es