Matcher Lör 2022-10-22

Välj datum
Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
1 F12 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 09:00 BK Höllviken:Röd  -  Virum-Sorgenfri BK:Grön TrelleborgsHem  
7 P12 M Grupp 2 Lör 2022-10-22 09:00 Bjärred IF:Blå  -  BK Höllviken:BKHRöd Trelleborgs Energi  
13 P12 M Grupp 3 Lör 2022-10-22 09:00 BK Höllviken:BKHSvart  -  Ramlösa Södra IF:Vit Trelleborgs Hamn  
19 P12 M Grupp 4 Lör 2022-10-22 09:00 Bjärred IF:grön  -  Blentarps BK Visit Trelleborg  
25 P12 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 09:00 Bjärred IF:3  -  IFK Berga:Blå RRC Rail  
31 P12 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 09:00 Malmö City FC:Svart  -  Ramlösa Södra IF:Svart ICA Maxi Trelleborg  
37 F12 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 09:00 Blentarps BK  -  Södra Sandby IF F2010 Trelleborg AB  
43 P12 S Grupp 1 Lör 2022-10-22 09:00 Kulladals FF:Blå  -  Oxie SK:Vit Mellby Gård  
44 F12 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 09:00 BK Höllviken:Vit  -  Virum-Sorgenfri BK:Vit RSA  
2 F12 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 09:30 Malmö FF:Vit  -  Trelleborgs FF:Vit RRC Rail  
8 F12 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 09:30 Eskilsminne IF  -  Kulladals FF Mellby Gård  
14 P12 M Grupp 3 Lör 2022-10-22 09:30 Öja FF  -  Oxie SK:Svart Visit Trelleborg  
20 P12 M Grupp 4 Lör 2022-10-22 09:30 IFK Berga:Vit  -  Råå Idrottsförening:Ljusblå Trelleborgs Hamn  
26 P12 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 09:30 Trelleborgs FF:Vit  -  Malmö City FC:SvartVit TrelleborgsHem  
32 P12 S Grupp 1 Lör 2022-10-22 09:30 Svedala IF  -  Trelleborgs FF:Blå ICA Maxi Trelleborg  
38 P12 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 09:30 Råå Idrottsförening:Vit  -  skanör - falsterbo if:VIT Trelleborg AB  
45 F12 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 09:30 Uppåkra IF  -  Trelleborgs FF:Röd Trelleborgs Energi  
46 P12 M Grupp 2 Lör 2022-10-22 09:30 Önnereds IK  -  Kulladals FF:Orange RSA  
3 P12 S Grupp 1 Lör 2022-10-22 10:15 Kulladals FF:Blå  -  Svedala IF Trelleborgs Energi  
9 F12 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 10:15 BK Höllviken:Vit  -  Eskilsminne IF ICA Maxi Trelleborg  
15 P12 M Grupp 3 Lör 2022-10-22 10:15 BK Höllviken:BKHSvart  -  Öja FF RSA  
21 P12 M Grupp 4 Lör 2022-10-22 10:15 Bjärred IF:grön  -  IFK Berga:Vit Mellby Gård  
27 P12 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 10:15 Bjärred IF:3  -  Trelleborgs FF:Vit Trelleborg AB  
33 P12 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 10:15 Malmö City FC:Svart  -  Råå Idrottsförening:Vit Visit Trelleborg  
39 F12 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 10:15 Blentarps BK  -  Malmö FF:Vit RRC Rail  
47 F12 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 10:15 BK Höllviken:Röd  -  Uppåkra IF Trelleborgs Hamn  
48 P12 M Grupp 2 Lör 2022-10-22 10:15 Bjärred IF:Blå  -  Önnereds IK TrelleborgsHem  
4 P12 S Grupp 1 Lör 2022-10-22 10:45 Trelleborgs FF:Blå  -  Oxie SK:Vit Trelleborg AB  
10 P12 M Grupp 2 Lör 2022-10-22 10:45 Kulladals FF:Orange  -  BK Höllviken:BKHRöd Mellby Gård  
16 P12 M Grupp 3 Lör 2022-10-22 10:45 Oxie SK:Svart  -  Ramlösa Södra IF:Vit ICA Maxi Trelleborg  
22 P12 M Grupp 4 Lör 2022-10-22 10:45 Råå Idrottsförening:Ljusblå  -  Blentarps BK Trelleborgs Energi  
28 P12 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 10:45 Malmö City FC:SvartVit  -  IFK Berga:Blå Trelleborgs Hamn  
34 P12 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 10:45 skanör - falsterbo if:VIT  -  Ramlösa Södra IF:Svart RSA  
40 F12 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 10:45 Trelleborgs FF:Vit  -  Södra Sandby IF F2010 TrelleborgsHem  
49 F12 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 10:45 Kulladals FF  -  Virum-Sorgenfri BK:Vit RRC Rail  
50 F12 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 10:45 Trelleborgs FF:Röd  -  Virum-Sorgenfri BK:Grön Visit Trelleborg  
5 P12 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 12:00 skanör - falsterbo if:VIT  -  Malmö City FC:Svart Trelleborgs Energi  
11 F12 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 12:00 Kulladals FF  -  BK Höllviken:Vit RSA  
17 P12 M Grupp 3 Lör 2022-10-22 12:00 Oxie SK:Svart  -  BK Höllviken:BKHSvart Mellby Gård  
23 P12 M Grupp 4 Lör 2022-10-22 12:00 Råå Idrottsförening:Ljusblå  -  Bjärred IF:grön ICA Maxi Trelleborg  
29 P12 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 12:00 Malmö City FC:SvartVit  -  Bjärred IF:3 Visit Trelleborg  
35 P12 S Grupp 1 Lör 2022-10-22 12:00 Trelleborgs FF:Blå  -  Kulladals FF:Blå Trelleborgs Hamn  
41 F12 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 12:00 Trelleborgs FF:Vit  -  Blentarps BK Trelleborg AB  
51 F12 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 12:00 Trelleborgs FF:Röd  -  BK Höllviken:Röd TrelleborgsHem  
52 P12 M Grupp 2 Lör 2022-10-22 12:00 Kulladals FF:Orange  -  Bjärred IF:Blå RRC Rail  
6 F12 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 12:30 Virum-Sorgenfri BK:Grön  -  Uppåkra IF ICA Maxi Trelleborg  
12 F12 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 12:30 Virum-Sorgenfri BK:Vit  -  Eskilsminne IF Trelleborgs Energi  
18 P12 M Grupp 3 Lör 2022-10-22 12:30 Ramlösa Södra IF:Vit  -  Öja FF RRC Rail  
24 P12 M Grupp 4 Lör 2022-10-22 12:30 Blentarps BK  -  IFK Berga:Vit Mellby Gård  
30 P12 S Grupp 1 Lör 2022-10-22 12:30 Oxie SK:Vit  -  Svedala IF RSA  
36 P12 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 12:30 Ramlösa Södra IF:Svart  -  Råå Idrottsförening:Vit Trelleborgs Hamn  
42 F12 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 12:30 Södra Sandby IF F2010  -  Malmö FF:Vit Visit Trelleborg  
53 P12 M Grupp 2 Lör 2022-10-22 12:30 BK Höllviken:BKHRöd  -  Önnereds IK Trelleborg AB  
54 P12 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 12:30 IFK Berga:Blå  -  Trelleborgs FF:Vit TrelleborgsHem  
55 P11 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 13:15 FC Trelleborg:Grön  -  Malmö City FC:1 Trelleborgs Energi  
56 P11 M Grupp 3 Lör 2022-10-22 13:15 FC Trelleborg:Rosa  -  IFK Simrishamn:Vit Trelleborgs Hamn  
57 P11 M Grupp 4 Lör 2022-10-22 13:15 Trelleborgs FF:Vit  -  Malmö City FC:2 RSA  
58 P11 M Grupp 2 Lör 2022-10-22 13:15 Trelleborgs FF:Blå  -  IFK Simrishamn:Blå TrelleborgsHem  
79 P11 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 13:15 BK Höllviken:Blå  -  FC Trelleborg:Blå Visit Trelleborg  
80 P11 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 13:15 BK Höllviken:Orange  -  FC Trelleborg:Gul ICA Maxi Trelleborg  
91 F11 L Grupp 3 Lör 2022-10-22 13:15 Trelleborgs FF:Röd  -  LB07:Svart Mellby Gård  
92 F11 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 13:15 Furulunds IK:1  -  LB07:Röd Trelleborgs Kommun  
93 F11 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 13:15 Furulunds IK:2  -  Trelleborgs FF:Blå Trelleborg AB  
59 P11 M Grupp 3 Lör 2022-10-22 13:45 BK Olympic:12  -  Mörrums GoIS FK Mellby Gård  
60 P11 M Grupp 4 Lör 2022-10-22 13:45 Asarums IF/FK:Vit  -  Råå IF:ljusblå:2 Trelleborg AB  
61 P11 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 13:45 Asarums IF/FK:Blå  -  Hittarps IK:Vit Visit Trelleborg  
62 P11 M Grupp 2 Lör 2022-10-22 13:45 Råå IF:ljusblå  -  BK Höllviken:Gul Trelleborgs Kommun  
81 P11 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 13:45 Lilla Torg FF:Blå  -  Gislövs IF Trelleborgs Energi  
82 P11 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 13:45 Trelleborgs FF:Röd  -  Ystads IF FF:Vit ICA Maxi Trelleborg  
94 F11 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 13:45 Ödåkra IF  -  FC Rosengård Trelleborgs Hamn  
95 F11 L Grupp 3 Lör 2022-10-22 13:45 Uppåkra IF  -  Finja IF RSA  
96 F11 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 13:45 Kulladals FF  -  Råå IF TrelleborgsHem  
63 P11 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 14:30 FC Trelleborg:Grön  -  Asarums IF/FK:Blå Mellby Gård  
64 P11 M Grupp 2 Lör 2022-10-22 14:30 Trelleborgs FF:Blå  -  Råå IF:ljusblå Trelleborgs Energi  
65 P11 M Grupp 3 Lör 2022-10-22 14:30 FC Trelleborg:Rosa  -  BK Olympic:12 RSA  
66 P11 M Grupp 4 Lör 2022-10-22 14:30 Trelleborgs FF:Vit  -  Asarums IF/FK:Vit ICA Maxi Trelleborg  
83 P11 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 14:30 BK Höllviken:Blå  -  Trelleborgs FF:Röd Trelleborg AB  
84 P11 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 14:30 BK Höllviken:Orange  -  Lilla Torg FF:Blå Visit Trelleborg  
97 F11 L Grupp 3 Lör 2022-10-22 14:30 Trelleborgs FF:Röd  -  Uppåkra IF Trelleborgs Hamn  
98 F11 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 14:30 Furulunds IK:2  -  Ödåkra IF TrelleborgsHem  
99 F11 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 14:30 Furulunds IK:1  -  Kulladals FF Trelleborgs Kommun  
67 P11 M Grupp 3 Lör 2022-10-22 15:00 Mörrums GoIS FK  -  IFK Simrishamn:Vit Trelleborgs Kommun  
68 P11 M Grupp 4 Lör 2022-10-22 15:00 Råå IF:ljusblå:2  -  Malmö City FC:2 Trelleborgs Energi  
69 P11 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 15:00 Hittarps IK:Vit  -  Malmö City FC:1 Trelleborgs Hamn  
70 P11 M Grupp 2 Lör 2022-10-22 15:00 BK Höllviken:Gul  -  IFK Simrishamn:Blå RSA  
85 P11 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 15:00 Ystads IF FF:Vit  -  FC Trelleborg:Blå Mellby Gård  
86 P11 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 15:00 Gislövs IF  -  FC Trelleborg:Gul Trelleborg AB  
100 F11 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 15:00 Råå IF  -  LB07:Röd Visit Trelleborg  
101 F11 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 15:00 FC Rosengård  -  Trelleborgs FF:Blå ICA Maxi Trelleborg  
102 F11 L Grupp 3 Lör 2022-10-22 15:00 Finja IF  -  LB07:Svart TrelleborgsHem  
71 P11 M Grupp 2 Lör 2022-10-22 16:15 BK Höllviken:Gul  -  Trelleborgs FF:Blå Mellby Gård  
72 P11 M Grupp 3 Lör 2022-10-22 16:15 Mörrums GoIS FK  -  FC Trelleborg:Rosa Trelleborg AB  
73 P11 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 16:15 Hittarps IK:Vit  -  FC Trelleborg:Grön ICA Maxi Trelleborg  
74 P11 M Grupp 4 Lör 2022-10-22 16:15 Råå IF:ljusblå:2  -  Trelleborgs FF:Vit TrelleborgsHem  
87 P11 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 16:15 Ystads IF FF:Vit  -  BK Höllviken:Blå Trelleborgs Kommun  
88 P11 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 16:15 Gislövs IF  -  BK Höllviken:Orange Trelleborgs Hamn  
103 F11 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 16:15 Råå IF  -  Furulunds IK:1 Trelleborgs Energi  
104 F11 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 16:15 FC Rosengård  -  Furulunds IK:2 RSA  
105 F11 L Grupp 3 Lör 2022-10-22 16:15 Finja IF  -  Trelleborgs FF:Röd Visit Trelleborg  
75 P11 M Grupp 4 Lör 2022-10-22 16:45 Malmö City FC:2  -  Asarums IF/FK:Vit Mellby Gård  
76 P11 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 16:45 Malmö City FC:1  -  Asarums IF/FK:Blå Trelleborg AB  
77 P11 M Grupp 2 Lör 2022-10-22 16:45 IFK Simrishamn:Blå  -  Råå IF:ljusblå Trelleborgs Hamn  
78 P11 M Grupp 3 Lör 2022-10-22 16:45 IFK Simrishamn:Vit  -  BK Olympic:12 Visit Trelleborg  
89 P11 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 16:45 FC Trelleborg:Blå  -  Trelleborgs FF:Röd RSA  
90 P11 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 16:45 FC Trelleborg:Gul  -  Lilla Torg FF:Blå TrelleborgsHem  
106 F11 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 16:45 LB07:Röd  -  Kulladals FF Trelleborgs Kommun  
107 F11 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 16:45 Trelleborgs FF:Blå  -  Ödåkra IF Trelleborgs Energi  
108 F11 L Grupp 3 Lör 2022-10-22 16:45 LB07:Svart  -  Uppåkra IF ICA Maxi Trelleborg