Matcher Sön 2022-10-23

Välj datum
Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
109 P10 M Grupp 6 Sön 2022-10-23 09:00 BK Olympic:2  -  Höörs IS:Blå NocNoc  
110 P10 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 09:00 Ystads IF FF:Blå  -  Østerbro Idræts Forening Mellby Gård  
111 P10 M Grupp 3 Sön 2022-10-23 09:00 Lunds FF:3  -  Höörs IS:Vit Trelleborgs Hamn  
112 P10 M Grupp 4 Sön 2022-10-23 09:00 FC Trelleborg:Blå  -  Trelleborg FF:Vit Visit Trelleborg  
113 P10 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 09:00 Lunds FF:1  -  FC Trelleborg:Röd ICA Maxi Trelleborg  
114 P10 M Grupp 5 Sön 2022-10-23 09:00 Trelleborg FF:Blå  -  Lunds FF:2 VA-Gruppen  
145 P10 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 09:00 IFK Klagshamn:X  -  Kulladals FF:Blå TrelleborgsHem  
146 P10 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 09:00 IFK Klagshamn:Y  -  Kulladals FF:Vit Hallongården  
157 F10 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 09:00 BK Höllviken:Röd  -  Linero IF RRC Rail  
158 F10 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 09:00 BK Höllviken:Vit  -  Linero IF:2 RSA  
169 F10 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 09:00 IFK Klagshamn  -  Trelleborgs FF:Blå Trelleborgs Energi  
170 F10 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 09:00 IFK Klagshamn:2  -  Trelleborgs FF:Röd Trelleborg AB  
115 P10 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 09:30 BK Olympic:1  -  Torna Hällestad IF RRC Rail  
116 P10 M Grupp 4 Sön 2022-10-23 09:30 Södra Sandby IF P2012:A  -  FC Bellevue:Lejonen Trelleborg AB  
117 P10 M Grupp 5 Sön 2022-10-23 09:30 Skabersjö IF:1  -  Hyllie IK:2 Trelleborgs Hamn  
118 P10 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 09:30 Lilla Torg FF:Svart  -  IFK Simrishamn RSA  
119 P10 M Grupp 6 Sön 2022-10-23 09:30 Södra Sandby IF P2012:B  -  Hyllie IK:1 Visit Trelleborg  
120 P10 M Grupp 3 Sön 2022-10-23 09:30 Gislövs IF  -  FC Bellevue:Tigrarna TrelleborgsHem  
147 P10 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 09:30 Trelleborg FF:Röd  -  Mjällby AIF Trelleborgs Energi  
148 P10 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 09:30 Trelleborg FF:Vit  -  Skegrie BK ICA Maxi Trelleborg  
159 F10 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 09:30 FC Staffanstorp  -  Trelleborgs FF:Vit VA-Gruppen  
160 F10 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 09:30 Kulladals FF  -  Uppåkra IF:2 Hallongården  
171 F10 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 09:30 Oxie sk:1  -  Blentarps BK NocNoc  
172 F10 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 09:30 Skurups AIF  -  Ödåkra IF Mellby Gård  
121 P10 M Grupp 4 Sön 2022-10-23 10:15 FC Trelleborg:Blå  -  Södra Sandby IF P2012:A NocNoc  
122 P10 M Grupp 3 Sön 2022-10-23 10:15 Lunds FF:3  -  Gislövs IF Mellby Gård  
123 P10 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 10:15 Lunds FF:1  -  Lilla Torg FF:Svart Trelleborgs Energi  
124 P10 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 10:15 Ystads IF FF:Blå  -  BK Olympic:1 Trelleborg AB  
125 P10 M Grupp 5 Sön 2022-10-23 10:15 Trelleborg FF:Blå  -  Skabersjö IF:1 ICA Maxi Trelleborg  
126 P10 M Grupp 6 Sön 2022-10-23 10:15 BK Olympic:2  -  Södra Sandby IF P2012:B VA-Gruppen  
149 P10 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 10:15 IFK Klagshamn:Y  -  Trelleborg FF:Vit RSA  
150 P10 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 10:15 IFK Klagshamn:X  -  Trelleborg FF:Röd Visit Trelleborg  
161 F10 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 10:15 BK Höllviken:Vit  -  Kulladals FF TrelleborgsHem  
162 F10 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 10:15 BK Höllviken:Röd  -  FC Staffanstorp Hallongården  
173 F10 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 10:15 IFK Klagshamn:2  -  Oxie sk:1 RRC Rail  
174 F10 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 10:15 IFK Klagshamn  -  Skurups AIF Trelleborgs Hamn  
127 P10 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 10:45 IFK Simrishamn  -  FC Trelleborg:Röd NocNoc  
128 P10 M Grupp 3 Sön 2022-10-23 10:45 FC Bellevue:Tigrarna  -  Höörs IS:Vit Trelleborgs Energi  
129 P10 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 10:45 Torna Hällestad IF  -  Østerbro Idræts Forening Trelleborgs Hamn  
130 P10 M Grupp 5 Sön 2022-10-23 10:45 Hyllie IK:2  -  Lunds FF:2 RSA  
131 P10 M Grupp 4 Sön 2022-10-23 10:45 FC Bellevue:Lejonen  -  Trelleborg FF:Vit ICA Maxi Trelleborg  
132 P10 M Grupp 6 Sön 2022-10-23 10:45 Hyllie IK:1  -  Höörs IS:Blå TrelleborgsHem  
151 P10 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 10:45 Mjällby AIF  -  Kulladals FF:Blå Mellby Gård  
152 P10 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 10:45 Skegrie BK  -  Kulladals FF:Vit Hallongården  
163 F10 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 10:45 Trelleborgs FF:Vit  -  Linero IF Visit Trelleborg  
164 F10 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 10:45 Uppåkra IF:2  -  Linero IF:2 VA-Gruppen  
175 F10 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 10:45 Ödåkra IF  -  Trelleborgs FF:Blå RRC Rail  
176 F10 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 10:45 Blentarps BK  -  Trelleborgs FF:Röd Trelleborg AB  
133 P10 M Grupp 5 Sön 2022-10-23 12:00 Hyllie IK:2  -  Trelleborg FF:Blå VA-Gruppen  
134 P10 M Grupp 3 Sön 2022-10-23 12:00 FC Bellevue:Tigrarna  -  Lunds FF:3 RRC Rail  
135 P10 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 12:00 IFK Simrishamn  -  Lunds FF:1 Trelleborg AB  
136 P10 M Grupp 6 Sön 2022-10-23 12:00 Hyllie IK:1  -  BK Olympic:2 Trelleborgs Hamn  
137 P10 M Grupp 4 Sön 2022-10-23 12:00 FC Bellevue:Lejonen  -  FC Trelleborg:Blå RSA  
138 P10 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 12:00 Torna Hällestad IF  -  Ystads IF FF:Blå Visit Trelleborg  
153 P10 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 12:00 Skegrie BK  -  IFK Klagshamn:Y NocNoc  
154 P10 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 12:00 Mjällby AIF  -  IFK Klagshamn:X Trelleborgs Energi  
165 F10 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 12:00 Trelleborgs FF:Vit  -  BK Höllviken:Röd ICA Maxi Trelleborg  
166 F10 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 12:00 Uppåkra IF:2  -  BK Höllviken:Vit Hallongården  
177 F10 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 12:00 Blentarps BK  -  IFK Klagshamn:2 Mellby Gård  
178 F10 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 12:00 Ödåkra IF  -  IFK Klagshamn TrelleborgsHem  
139 P10 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 12:30 Østerbro Idræts Forening  -  BK Olympic:1 NocNoc  
140 P10 M Grupp 5 Sön 2022-10-23 12:30 Lunds FF:2  -  Skabersjö IF:1 RRC Rail  
141 P10 M Grupp 4 Sön 2022-10-23 12:30 Trelleborg FF:Vit  -  Södra Sandby IF P2012:A Trelleborgs Energi  
142 P10 M Grupp 6 Sön 2022-10-23 12:30 Höörs IS:Blå  -  Södra Sandby IF P2012:B Trelleborg AB  
143 P10 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 12:30 FC Trelleborg:Röd  -  Lilla Torg FF:Svart Trelleborgs Hamn  
144 P10 M Grupp 3 Sön 2022-10-23 12:30 Höörs IS:Vit  -  Gislövs IF Mellby Gård  
155 P10 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 12:30 Kulladals FF:Vit  -  Trelleborg FF:Vit ICA Maxi Trelleborg  
156 P10 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 12:30 Kulladals FF:Blå  -  Trelleborg FF:Röd TrelleborgsHem  
167 F10 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 12:30 Linero IF:2  -  Kulladals FF Visit Trelleborg  
168 F10 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 12:30 Linero IF  -  FC Staffanstorp Hallongården  
179 F10 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 12:30 Trelleborgs FF:Röd  -  Oxie sk:1 RSA  
180 F10 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 12:30 Trelleborgs FF:Blå  -  Skurups AIF VA-Gruppen  
181 P9 M Grupp 3 Sön 2022-10-23 13:15 Bjärreds IF:Röd  -  LB07 Bunkeflo röd RSA  
182 P9 M Grupp 4 Sön 2022-10-23 13:15 IF Limhamn Bunkeflo:LSvart2  -  IF Lödde:Svart Visit Trelleborg  
183 P9 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 13:15 Bjärreds IF:Blå  -  FC Trelleborg:Blå ICA Maxi Trelleborg  
184 P9 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 13:15 IF Limhamn Bunkeflo:LSvart1  -  FC Trelleborg:Röd VA-Gruppen  
205 P9 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 13:15 Kulladals FF:Svart  -  Anderslövs BOIK Trelleborg AB  
206 P9 L Grupp 3 Sön 2022-10-23 13:15 Lilla Torg FF:Grön  -  Skurups AIF NocNoc  
207 P9 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 13:15 Kulladals FF:Vit  -  Skanör Falsterbo IF:Blå TrelleborgsHem  
208 P9 L Grupp 4 Sön 2022-10-23 13:15 Lilla Torg FF:Vit  -  Skanör Falsterbo IF:Röd Hallongården  
229 F9 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 13:15 Eskilsminne IF:Blå  -  Lilla Torg FF:1 Mellby Gård  
230 F9 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 13:15 Eskilsminne IF:Gul  -  Lilla Torg FF:2 Trelleborgs Energi  
241 F9 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 13:15 BK Höllviken:Svart  -  Eskilsminne IF:Vit Trelleborgs Hamn  
185 P9 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 13:45 IF Lödde:Gul  -  Østerbro Idræts Forening Mellby Gård  
186 P9 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 13:45 Skanör Falsterbo IF:Svart  -  Sjöbo IF Trelleborgs Energi  
187 P9 M Grupp 4 Sön 2022-10-23 13:45 Gif Nike:2  -  Trelleborg FF:Vit ICA Maxi Trelleborg  
188 P9 M Grupp 3 Sön 2022-10-23 13:45 Gif Nike:1  -  Trelleborg FF:Blå TrelleborgsHem  
209 P9 L Grupp 3 Sön 2022-10-23 13:45 Kvarnby IK  -  Furulunds IK Trelleborg AB  
210 P9 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 13:45 BK Höllviken:1  -  IF Lödde:Vit Trelleborgs Hamn  
211 P9 L Grupp 4 Sön 2022-10-23 13:45 Mjällby AIF:2014  -  BK Höllviken:2 RSA  
212 P9 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 13:45 Trelleborg FF:Röd  -  Höörs IS:1 VA-Gruppen  
231 F9 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 13:45 Trelleborg FF:Blå  -  Uppåkra IF:1 NocNoc  
232 F9 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 13:45 Kulladals FF  -  Ödåkra IF Hallongården  
242 F9 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 13:45 Klågerups GoIF  -  Trelleborg FF:Vit Visit Trelleborg  
189 P9 M Grupp 3 Sön 2022-10-23 14:30 Bjärreds IF:Röd  -  Gif Nike:1 NocNoc  
190 P9 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 14:30 IF Limhamn Bunkeflo:LSvart1  -  IF Lödde:Gul Trelleborg AB  
191 P9 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 14:30 Bjärreds IF:Blå  -  Skanör Falsterbo IF:Svart Visit Trelleborg  
192 P9 M Grupp 4 Sön 2022-10-23 14:30 IF Limhamn Bunkeflo:LSvart2  -  Gif Nike:2 Hallongården  
213 P9 L Grupp 4 Sön 2022-10-23 14:30 Lilla Torg FF:Vit  -  Mjällby AIF:2014 Mellby Gård  
214 P9 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 14:30 Kulladals FF:Vit  -  Trelleborg FF:Röd Trelleborgs Hamn  
215 P9 L Grupp 3 Sön 2022-10-23 14:30 Lilla Torg FF:Grön  -  Kvarnby IK RSA  
216 P9 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 14:30 Kulladals FF:Svart  -  BK Höllviken:1 VA-Gruppen  
233 F9 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 14:30 Eskilsminne IF:Gul  -  Kulladals FF Trelleborgs Energi  
234 F9 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 14:30 Eskilsminne IF:Blå  -  Trelleborg FF:Blå ICA Maxi Trelleborg  
243 F9 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 14:30 BK Höllviken:Svart  -  Klågerups GoIF TrelleborgsHem  
193 P9 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 15:00 Østerbro Idræts Forening  -  FC Trelleborg:Röd Trelleborgs Hamn  
194 P9 M Grupp 4 Sön 2022-10-23 15:00 Trelleborg FF:Vit  -  IF Lödde:Svart ICA Maxi Trelleborg  
195 P9 M Grupp 3 Sön 2022-10-23 15:00 Trelleborg FF:Blå  -  LB07 Bunkeflo röd VA-Gruppen  
196 P9 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 15:00 Sjöbo IF  -  FC Trelleborg:Blå Hallongården  
217 P9 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 15:00 Höörs IS:1  -  Skanör Falsterbo IF:Blå Trelleborgs Energi  
218 P9 L Grupp 4 Sön 2022-10-23 15:00 BK Höllviken:2  -  Skanör Falsterbo IF:Röd Trelleborg AB  
219 P9 L Grupp 3 Sön 2022-10-23 15:00 Furulunds IK  -  Skurups AIF Visit Trelleborg  
220 P9 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 15:00 IF Lödde:Vit  -  Anderslövs BOIK TrelleborgsHem  
235 F9 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 15:00 Uppåkra IF:1  -  Lilla Torg FF:1 Mellby Gård  
236 F9 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 15:00 Ödåkra IF  -  Lilla Torg FF:2 RSA  
244 F9 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 15:00 Trelleborg FF:Vit  -  Eskilsminne IF:Vit NocNoc  
197 P9 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 16:15 Sjöbo IF  -  Bjärreds IF:Blå NocNoc  
198 P9 M Grupp 4 Sön 2022-10-23 16:15 Trelleborg FF:Vit  -  IF Limhamn Bunkeflo:LSvart2 Trelleborg AB  
199 P9 M Grupp 3 Sön 2022-10-23 16:15 Trelleborg FF:Blå  -  Bjärreds IF:Röd RSA  
200 P9 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 16:15 Østerbro Idræts Forening  -  IF Limhamn Bunkeflo:LSvart1 Hallongården  
221 P9 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 16:15 Höörs IS:1  -  Kulladals FF:Vit Mellby Gård  
222 P9 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 16:15 IF Lödde:Vit  -  Kulladals FF:Svart Visit Trelleborg  
223 P9 L Grupp 3 Sön 2022-10-23 16:15 Furulunds IK  -  Lilla Torg FF:Grön ICA Maxi Trelleborg  
224 P9 L Grupp 4 Sön 2022-10-23 16:15 BK Höllviken:2  -  Lilla Torg FF:Vit TrelleborgsHem  
237 F9 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 16:15 Uppåkra IF:1  -  Eskilsminne IF:Blå Trelleborgs Hamn  
238 F9 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 16:15 Ödåkra IF  -  Eskilsminne IF:Gul VA-Gruppen  
245 F9 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 16:15 Trelleborg FF:Vit  -  BK Höllviken:Svart Trelleborgs Energi  
201 P9 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 16:45 FC Trelleborg:Blå  -  Skanör Falsterbo IF:Svart Mellby Gård  
202 P9 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 16:45 FC Trelleborg:Röd  -  IF Lödde:Gul Trelleborgs Energi  
203 P9 M Grupp 3 Sön 2022-10-23 16:45 LB07 Bunkeflo röd  -  Gif Nike:1 Trelleborgs Hamn  
204 P9 M Grupp 4 Sön 2022-10-23 16:45 IF Lödde:Svart  -  Gif Nike:2 Visit Trelleborg  
225 P9 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 16:45 Skanör Falsterbo IF:Blå  -  Trelleborg FF:Röd NocNoc  
226 P9 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 16:45 Anderslövs BOIK  -  BK Höllviken:1 Trelleborg AB  
227 P9 L Grupp 3 Sön 2022-10-23 16:45 Skurups AIF  -  Kvarnby IK VA-Gruppen  
228 P9 L Grupp 4 Sön 2022-10-23 16:45 Skanör Falsterbo IF:Röd  -  Mjällby AIF:2014 Hallongården  
239 F9 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 16:45 Lilla Torg FF:1  -  Trelleborg FF:Blå ICA Maxi Trelleborg  
240 F9 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 16:45 Lilla Torg FF:2  -  Kulladals FF TrelleborgsHem  
246 F9 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 16:45 Eskilsminne IF:Vit  -  Klågerups GoIF RSA