11 till 19 Sep

Matcher på arena ...

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag hall Arena Resultat
29 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 09:00 LUGI 1  -  Kävlinge HK 2 Korsbacka E Korsbackahallen  
1443 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 09:00 Lödde Vikings HK röd  -  LUGI 3 Korsbacka A Korsbackahallen  
30 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 09:20 Hässleholms HF  -  Lödde Vikings HK svart Korsbacka E Korsbackahallen  
1447 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 09:20 Kävlinge HK 1  -  IFK Malmö HF Korsbacka A Korsbackahallen  
1451 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 09:40 Stavsten HK  -  Torslanda blå Korsbacka A Korsbackahallen  
1475 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 09:40 Ljunghusens HK  -  LUGI 2 Korsbacka E Korsbackahallen  
1456 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 10:00 Mölndals HF  -  Ystads IF vit Korsbacka A Korsbackahallen  
1797 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 10:00 Torslanda röd  -  LUGI 1 Korsbacka E Korsbackahallen  
1461 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 10:20 IFK Malmö HF  -  LUGI 3 Korsbacka A Korsbackahallen  
1795 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 10:20 Kävlinge HK 2  -  Hässleholms HF Korsbacka E Korsbackahallen  
1467 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 10:40 Kävlinge HK 1  -  Lödde Vikings HK röd Korsbacka A Korsbackahallen  
1802 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 10:40 LUGI 2  -  Lödde Vikings HK svart Korsbacka E Korsbackahallen  
32 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 11:00 Torslanda röd  -  Ljunghusens HK Korsbacka E Korsbackahallen  
1470 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 11:00 Stavsten HK  -  Mölndals HF Korsbacka A Korsbackahallen  
34 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 11:20 Hässleholms HF  -  LUGI 1 Korsbacka E Korsbackahallen  
1474 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 11:20 Ystads IF vit  -  Torslanda blå Korsbacka A Korsbackahallen  
1479 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 11:40 Lödde Vikings HK röd  -  IFK Malmö HF Korsbacka A Korsbackahallen  
1525 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 11:40 LUGI 2  -  Kävlinge HK 2 Korsbacka E Korsbackahallen  
1483 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 12:00 LUGI 3  -  Stavsten HK Korsbacka A Korsbackahallen  
1794 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 12:00 Torslanda röd  -  Lödde Vikings HK svart Korsbacka E Korsbackahallen  
1487 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 12:20 Kävlinge HK 1  -  Ystads IF vit Korsbacka A Korsbackahallen  
1804 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 12:20 Ljunghusens HK  -  LUGI 1 Korsbacka E Korsbackahallen  
1492 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 12:40 Torslanda blå  -  Mölndals HF Korsbacka A Korsbackahallen  
1511 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 12:40 LUGI 2  -  Hässleholms HF Korsbacka E Korsbackahallen  
50 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 13:00 Kävlinge HK 2  -  Torslanda röd Korsbacka E Korsbackahallen  
1497 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 13:00 Stavsten HK  -  Lödde Vikings HK röd Korsbacka A Korsbackahallen  
1502 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 13:20 Ystads IF vit  -  IFK Malmö HF Korsbacka A Korsbackahallen  
1801 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 13:20 Lödde Vikings HK svart  -  LUGI 1 Korsbacka E Korsbackahallen  
1488 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 13:40 Hässleholms HF  -  Ljunghusens HK Korsbacka E Korsbackahallen  
1506 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 13:40 LUGI 3  -  Mölndals HF Korsbacka A Korsbackahallen  
1493 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 14:00 LUGI 2  -  Torslanda röd Korsbacka E Korsbackahallen  
1510 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 14:00 Torslanda blå  -  Kävlinge HK 1 Korsbacka A Korsbackahallen  
33 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 14:20 Lödde Vikings HK svart  -  Kävlinge HK 2 Korsbacka E Korsbackahallen  
1515 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 14:20 IFK Malmö HF  -  Stavsten HK Korsbacka A Korsbackahallen  
1519 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 14:40 Lödde Vikings HK röd  -  Ystads IF vit Korsbacka A Korsbackahallen  
1520 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 14:40 LUGI 1  -  Ljunghusens HK Korsbacka E Korsbackahallen  
1480 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 15:00 Lödde Vikings HK svart  -  LUGI 2 Korsbacka E Korsbackahallen  
1524 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 15:00 Torslanda blå  -  LUGI 3 Korsbacka A Korsbackahallen  
1530 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 15:20 Kävlinge HK 1  -  Mölndals HF Korsbacka A Korsbackahallen  
1531 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 15:20 Hässleholms HF  -  Torslanda röd Korsbacka E Korsbackahallen  
1535 F11 Grupp 1 Sön 2021-09-12 09:00 KFUM Lundagård  -  Kävlinge HK blå Korsbacka A Korsbackahallen  
1536 F11 Grupp 2 Sön 2021-09-12 09:00 LUGI 1  -  Lödde Vikings HK vit Korsbacka E Korsbackahallen  
1542 F11 Grupp 1 Sön 2021-09-12 09:20 LUGI 2  -  Lödde Vikings HK röd Korsbacka A Korsbackahallen  
1543 F11 Grupp 2 Sön 2021-09-12 09:20 Kävlinge HK orange  -  Staffanstorps HK Korsbacka E Korsbackahallen  
1550 F11 Grupp 1 Sön 2021-09-12 09:40 HK Ankaret  -  Lödde Vikings HK svart Korsbacka A Korsbackahallen  
1551 F11 Grupp 2 Sön 2021-09-12 09:40 IK Sund 2  -  LUGI 3 Korsbacka E Korsbackahallen  
1557 F11 Grupp 1 Sön 2021-09-12 10:00 HK Malmö  -  IK Sund 1 Korsbacka A Korsbackahallen  
1558 F11 Grupp 2 Sön 2021-09-12 10:00 Hässleholms HF  -  IFK Malmö HF Korsbacka E Korsbackahallen  
1565 F11 Grupp 1 Sön 2021-09-12 10:20 Lödde Vikings HK röd  -  Kävlinge HK blå Korsbacka A Korsbackahallen  
1566 F11 Grupp 2 Sön 2021-09-12 10:20 Staffanstorps HK  -  Lödde Vikings HK vit Korsbacka E Korsbackahallen  
1570 F11 Grupp 1 Sön 2021-09-12 10:40 LUGI 2  -  KFUM Lundagård Korsbacka A Korsbackahallen  
1571 F11 Grupp 2 Sön 2021-09-12 10:40 Kävlinge HK orange  -  LUGI 1 Korsbacka E Korsbackahallen  
1577 F11 Grupp 1 Sön 2021-09-12 11:00 HK Ankaret  -  HK Malmö Korsbacka A Korsbackahallen  
1578 F11 Grupp 2 Sön 2021-09-12 11:00 IK Sund 2  -  Hässleholms HF Korsbacka E Korsbackahallen  
1585 F11 Grupp 1 Sön 2021-09-12 11:20 IK Sund 1  -  Lödde Vikings HK svart Korsbacka A Korsbackahallen  
1586 F11 Grupp 2 Sön 2021-09-12 11:20 IFK Malmö HF  -  LUGI 3 Korsbacka E Korsbackahallen  
1592 F11 Grupp 1 Sön 2021-09-12 11:40 KFUM Lundagård  -  Lödde Vikings HK röd Korsbacka A Korsbackahallen  
1593 F11 Grupp 2 Sön 2021-09-12 11:40 LUGI 1  -  Staffanstorps HK Korsbacka E Korsbackahallen  
1600 F11 Grupp 1 Sön 2021-09-12 12:00 Kävlinge HK blå  -  HK Ankaret Korsbacka A Korsbackahallen  
1601 F11 Grupp 2 Sön 2021-09-12 12:00 Lödde Vikings HK vit  -  IK Sund 2 Korsbacka E Korsbackahallen  
1604 F11 Grupp 1 Sön 2021-09-12 12:20 LUGI 2  -  IK Sund 1 Korsbacka A Korsbackahallen  
1605 F11 Grupp 2 Sön 2021-09-12 12:20 Kävlinge HK orange  -  IFK Malmö HF Korsbacka E Korsbackahallen  
1610 F11 Grupp 1 Sön 2021-09-12 12:40 Lödde Vikings HK svart  -  HK Malmö Korsbacka A Korsbackahallen  
1611 F11 Grupp 2 Sön 2021-09-12 12:40 LUGI 3  -  Hässleholms HF Korsbacka E Korsbackahallen  
1618 F11 Grupp 1 Sön 2021-09-12 13:00 HK Ankaret  -  KFUM Lundagård Korsbacka A Korsbackahallen  
1619 F11 Grupp 2 Sön 2021-09-12 13:00 IK Sund 2  -  LUGI 1 Korsbacka E Korsbackahallen  
1626 F11 Grupp 1 Sön 2021-09-12 13:20 IK Sund 1  -  Lödde Vikings HK röd Korsbacka A Korsbackahallen  
1627 F11 Grupp 2 Sön 2021-09-12 13:20 IFK Malmö HF  -  Staffanstorps HK Korsbacka E Korsbackahallen  
1634 F11 Grupp 1 Sön 2021-09-12 13:40 Kävlinge HK blå  -  HK Malmö Korsbacka A Korsbackahallen  
1635 F11 Grupp 2 Sön 2021-09-12 13:40 Lödde Vikings HK vit  -  Hässleholms HF Korsbacka E Korsbackahallen  
1639 F11 Grupp 1 Sön 2021-09-12 14:00 Lödde Vikings HK svart  -  LUGI 2 Korsbacka A Korsbackahallen  
1640 F11 Grupp 2 Sön 2021-09-12 14:00 LUGI 3  -  Kävlinge HK orange Korsbacka E Korsbackahallen  
1644 F11 Grupp 1 Sön 2021-09-12 14:20 Lödde Vikings HK röd  -  HK Ankaret Korsbacka A Korsbackahallen  
1645 F11 Grupp 2 Sön 2021-09-12 14:20 Staffanstorps HK  -  IK Sund 2 Korsbacka E Korsbackahallen  
1648 F11 Grupp 1 Sön 2021-09-12 14:40 KFUM Lundagård  -  IK Sund 1 Korsbacka A Korsbackahallen  
1649 F11 Grupp 2 Sön 2021-09-12 14:40 LUGI 1  -  IFK Malmö HF Korsbacka E Korsbackahallen  
1652 F11 Grupp 1 Sön 2021-09-12 15:00 Lödde Vikings HK svart  -  Kävlinge HK blå Korsbacka A Korsbackahallen  
1653 F11 Grupp 2 Sön 2021-09-12 15:00 LUGI 3  -  Lödde Vikings HK vit Korsbacka E Korsbackahallen  
1654 F11 Grupp 1 Sön 2021-09-12 15:20 LUGI 2  -  HK Malmö Korsbacka A Korsbackahallen  
1655 F11 Grupp 2 Sön 2021-09-12 15:20 Kävlinge HK orange  -  Hässleholms HF Korsbacka E Korsbackahallen  
1658 F09 Grupp 1 Lör 2021-09-18 09:00 LUGI 1  -  Staffanstorps HK Korsbacka A Korsbackahallen 18 - 7 
1659 F09 Grupp 3 Lör 2021-09-18 09:00 Lödde Vikings HK  -  LUGI 2 Korsbacka E Korsbackahallen 15 - 16 
1668 F09 Grupp 2 Lör 2021-09-18 09:35 LUGI 3  -  H65 Höör röd Korsbacka A Korsbackahallen 15 - 10 
1669 F09 Grupp 4 Lör 2021-09-18 09:35 IFK Malmö 2  -  H65 Höör blå Korsbacka E Korsbackahallen 11 - 10 
1663 F09 Grupp 1 Lör 2021-09-18 10:10 Ystads IF 1  -  HF Limhamn Korsbacka A Korsbackahallen 27 - 1 
1664 F09 Grupp 3 Lör 2021-09-18 10:10 BK Heid röd  -  HK Malmö Korsbacka E Korsbackahallen 12 - 5 
1673 F09 Grupp 2 Lör 2021-09-18 10:45 IFK Malmö 1  -  BK Heid svart Korsbacka A Korsbackahallen 13 - 12 
1674 F09 Grupp 4 Lör 2021-09-18 10:45 BK Heid vit  -  Ystads IF 2 Korsbacka E Korsbackahallen 5 - 14 
1678 F09 Grupp 1 Lör 2021-09-18 11:20 LUGI 1  -  Ystads IF 1 Korsbacka A Korsbackahallen 15 - 18 
1679 F09 Grupp 3 Lör 2021-09-18 11:20 Lödde Vikings HK  -  BK Heid röd Korsbacka E Korsbackahallen 8 - 16 
1683 F09 Grupp 1 Lör 2021-09-18 11:55 HF Limhamn  -  Staffanstorps HK Korsbacka A Korsbackahallen 2 - 18 
1684 F09 Grupp 3 Lör 2021-09-18 11:55 HK Malmö  -  LUGI 2 Korsbacka E Korsbackahallen 7 - 17 
1688 F09 Grupp 2 Lör 2021-09-18 12:30 LUGI 3  -  IFK Malmö 1 Korsbacka A Korsbackahallen 20 - 21 
1689 F09 Grupp 4 Lör 2021-09-18 12:30 IFK Malmö 2  -  BK Heid vit Korsbacka E Korsbackahallen 10 - 6 
1693 F09 Grupp 2 Lör 2021-09-18 13:05 BK Heid svart  -  H65 Höör röd Korsbacka A Korsbackahallen 13 - 8 
1694 F09 Grupp 4 Lör 2021-09-18 13:05 Ystads IF 2  -  H65 Höör blå Korsbacka E Korsbackahallen 12 - 5 
1698 F09 Grupp 1 Lör 2021-09-18 13:40 HF Limhamn  -  LUGI 1 Korsbacka A Korsbackahallen 2 - 21 
1699 F09 Grupp 3 Lör 2021-09-18 13:40 HK Malmö  -  Lödde Vikings HK Korsbacka E Korsbackahallen 7 - 16 
1703 F09 Grupp 1 Lör 2021-09-18 14:15 Staffanstorps HK  -  Ystads IF 1 Korsbacka A Korsbackahallen 12 - 12 
1704 F09 Grupp 3 Lör 2021-09-18 14:15 LUGI 2  -  BK Heid röd Korsbacka E Korsbackahallen 21 - 14 
1706 F09 Grupp 2 Lör 2021-09-18 14:50 BK Heid svart  -  LUGI 3 Korsbacka A Korsbackahallen 5 - 9 
1707 F09 Grupp 4 Lör 2021-09-18 14:50 Ystads IF 2  -  IFK Malmö 2 Korsbacka E Korsbackahallen 23 - 5 
1709 F09 Grupp 2 Lör 2021-09-18 15:25 H65 Höör röd  -  IFK Malmö 1 Korsbacka A Korsbackahallen 12 - 17 
1710 F09 Grupp 4 Lör 2021-09-18 15:25 H65 Höör blå  -  BK Heid vit Korsbacka E Korsbackahallen 17 - 12 
1436 F09 B-kvartsfinal:01 Lör 2021-09-18 16:00 Staffanstorps HK   -  H65 Höör röd  Korsbacka A Korsbackahallen 12 - 16 
1437 F09 B-kvartsfinal:02 Lör 2021-09-18 16:00 Lödde Vikings HK   -  BK Heid vit  Korsbacka E Korsbackahallen 15 - 3 
1433 F09 A-kvartsfinal:01 Lör 2021-09-18 16:35 Ystads IF 1   -  LUGI 3  Korsbacka A Korsbackahallen 8 - 9 
1434 F09 A-kvartsfinal:02 Lör 2021-09-18 16:35 Ystads IF 2   -  BK Heid röd  Korsbacka E Korsbackahallen 12 - 8 
1435 F09 A-kvartsfinal:04 Lör 2021-09-18 17:10 IFK Malmö 1   -  LUGI 1  Korsbacka A Korsbackahallen 21 - 14 
1429 F09 A-kvartsfinal:03 Lör 2021-09-18 17:15 LUGI 2   -  IFK Malmö 2  Korsbacka E Korsbackahallen 17 - 11 
1430 F09 A-semifinal:01 Lör 2021-09-18 17:45 LUGI 3   -  Ystads IF 2  Korsbacka A Korsbackahallen 4 - 15 
1431 F09 A-semifinal:02 Lör 2021-09-18 18:20 LUGI 2   -  IFK Malmö 1  Korsbacka A Korsbackahallen 18 - 17 
1432 F09 A-final Lör 2021-09-18 19:05 Ystads IF 2   -  LUGI 2  Korsbacka A Korsbackahallen 16 - 12 
1713 P09 Grupp 1 Sön 2021-09-19 09:00 Kävlinge HK 1  -  Lödde Vikings HK Korsbacka A Korsbackahallen 12 - 7 
1717 P09 Grupp 1 Sön 2021-09-19 09:35 H43 Lund HF N1  -  HK Ankaret 2 Korsbacka A Korsbackahallen 15 - 8 
1718 P09 Grupp 2 Sön 2021-09-19 09:35 LUGI 2  -  HK Ankaret 1 Korsbacka E Korsbackahallen 16 - 17 
1721 P09 Grupp 1 Sön 2021-09-19 10:10 Ystads IF 2  -  LUGI 1 Korsbacka A Korsbackahallen 19 - 22 
1722 P09 Grupp 2 Sön 2021-09-19 10:15 Kävlinge HK 2  -  Ystads IF 1 Korsbacka E Korsbackahallen 10 - 14 
1725 P09 Grupp 1 Sön 2021-09-19 10:45 HK Ankaret 2  -  Kävlinge HK 1 Korsbacka A Korsbackahallen 2 - 14 
1758 P09 Grupp 2 Sön 2021-09-19 11:15 LUGI 2  -  H43 Lund HF N2 Korsbacka E Korsbackahallen 25 - 10 
1729 P09 Grupp 1 Sön 2021-09-19 11:20 Lödde Vikings HK  -  Ystads IF 2 Korsbacka A Korsbackahallen 8 - 33 
1733 P09 Grupp 1 Sön 2021-09-19 11:55 LUGI 1  -  H43 Lund HF N1 Korsbacka A Korsbackahallen 16 - 13 
1738 P09 Grupp 2 Sön 2021-09-19 12:00 Kävlinge HK 2  -  HK Ankaret 1 Korsbacka E Korsbackahallen 14 - 14 
1737 P09 Grupp 1 Sön 2021-09-19 12:30 Ystads IF 2  -  HK Ankaret 2 Korsbacka A Korsbackahallen 22 - 14 
1746 P09 Grupp 2 Sön 2021-09-19 12:50 H43 Lund HF N2  -  Ystads IF 1 Korsbacka E Korsbackahallen 13 - 19 
1741 P09 Grupp 1 Sön 2021-09-19 13:05 Kävlinge HK 1  -  H43 Lund HF N1 Korsbacka A Korsbackahallen 15 - 11 
1745 P09 Grupp 1 Sön 2021-09-19 13:40 Lödde Vikings HK  -  LUGI 1 Korsbacka A Korsbackahallen 6 - 24 
1765 P09 Grupp 2 Sön 2021-09-19 13:40 Kävlinge HK 2  -  LUGI 2 Korsbacka E Korsbackahallen 10 - 15 
1749 P09 Grupp 1 Sön 2021-09-19 14:15 Kävlinge HK 1  -  Ystads IF 2 Korsbacka A Korsbackahallen 11 - 12 
1754 P09 Grupp 2 Sön 2021-09-19 14:25 HK Ankaret 1  -  Ystads IF 1 Korsbacka E Korsbackahallen 12 - 20 
1753 P09 Grupp 1 Sön 2021-09-19 14:50 HK Ankaret 2  -  LUGI 1 Korsbacka A Korsbackahallen 15 - 22 
1730 P09 Grupp 2 Sön 2021-09-19 15:15 H43 Lund HF N2  -  Kävlinge HK 2 Korsbacka E Korsbackahallen 5 - 15 
1757 P09 Grupp 1 Sön 2021-09-19 15:25 H43 Lund HF N1  -  Lödde Vikings HK Korsbacka A Korsbackahallen 24 - 13 
1734 P09 Grupp 2 Sön 2021-09-19 16:00 Ystads IF 1  -  LUGI 2 Korsbacka E Korsbackahallen 19 - 12 
1760 P09 Grupp 1 Sön 2021-09-19 16:00 LUGI 1  -  Kävlinge HK 1 Korsbacka A Korsbackahallen 17 - 14 
1764 P09 Grupp 1 Sön 2021-09-19 16:35 Ystads IF 2  -  H43 Lund HF N1 Korsbacka A Korsbackahallen 17 - 17 
1769 P09 Grupp 2 Sön 2021-09-19 16:45 H43 Lund HF N2  -  HK Ankaret 1 Korsbacka E Korsbackahallen 10 - 18 
1768 P09 Grupp 1 Sön 2021-09-19 17:10 Lödde Vikings HK  -  HK Ankaret 2 Korsbacka A Korsbackahallen 13 - 18 
333 P09 A-3.e pris Sön 2021-09-19 17:45 Ystads IF 2   -  HK Ankaret 1  Korsbacka A Korsbackahallen 17 - 13 
334 P09 B-3.e pris Sön 2021-09-19 17:45 H43 Lund HF N1   -  Kävlinge HK 2  Korsbacka E Korsbackahallen 11 - 12 
322 P09 A-final Sön 2021-09-19 18:25 LUGI 1   -  Ystads IF 1  Korsbacka A Korsbackahallen 17 - 14 
324 P09 B-final Sön 2021-09-19 18:25 Kävlinge HK 1   -  LUGI 2  Korsbacka E Korsbackahallen 12 - 14 
1714 P09 Grupp 2 not ready Staffanstorps HK  -  H43 Lund HF N2 not ready Korsbackahallen 0 - 5 wo 
1726 P09 Grupp 2 not ready HK Ankaret 1  -  Staffanstorps HK not ready Korsbackahallen 5 - 0 wo 
1742 P09 Grupp 2 not ready Staffanstorps HK  -  LUGI 2 not ready Korsbackahallen 0 - 5 wo 
1750 P09 Grupp 2 not ready Staffanstorps HK  -  Kävlinge HK 2 not ready Korsbackahallen 0 - 5 wo 
1761 P09 Grupp 2 not ready Ystads IF 1  -  Staffanstorps HK not ready Korsbackahallen 5 - 0 wo