11 till 19 Sep

Matcher Lör 2021-09-11

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag hall Arena Resultat
1 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-11 09:00 Lödde Vikings svart  -  Kävlinge HK Nyvång, Lödde Nyvångsskolan  
4 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 09:00 LUGI 2  -  HK Ankaret 1 Tolvåker, mini 2 Tolvåkershallen  
29 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 09:00 LUGI 1  -  Kävlinge HK 2 Korsbacka E Korsbackahallen  
37 F12 Grupp 2 Lör 2021-09-11 09:00 LUGI 1  -  Kävlinge HK Lödde IH, mini 2 Lödde IH  
1443 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 09:00 Lödde Vikings HK röd  -  LUGI 3 Korsbacka A Korsbackahallen  
1444 F12 Grupp 1 Lör 2021-09-11 09:00 H65 Höör 1  -  Lödde Vikings HK röd Lödde IH, mini 1 Lödde IH  
1445 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-11 09:00 HK Ankaret 2  -  Lödde Vikings röd Viken Vikenhallen  
1446 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 09:00 Lödde Vikings HK röd  -  Kävlinge HK Tolvåker, mini 1 Tolvåkershallen  
2 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-11 09:20 HK Ankaret 1  -  Eslövs HF grön Nyvång, Lödde Nyvångsskolan  
5 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 09:20 HK Svalöv  -  Lödde Vikings HK svart Tolvåker, mini 2 Tolvåkershallen  
30 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 09:20 Hässleholms HF  -  Lödde Vikings HK svart Korsbacka E Korsbackahallen  
38 F12 Grupp 2 Lör 2021-09-11 09:20 H65 Höör 2  -  Lödde Vikings HK svart Lödde IH, mini 2 Lödde IH  
1447 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 09:20 Kävlinge HK 1  -  IFK Malmö HF Korsbacka A Korsbackahallen  
1448 F12 Grupp 1 Lör 2021-09-11 09:20 HK Ankaret blå  -  LUGI 2 Lödde IH, mini 1 Lödde IH  
1449 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-11 09:20 Eslövs HF vit  -  LUGI Dex Viken Vikenhallen  
1450 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 09:20 HK Ankaret 2  -  Staffanstorps HK Tolvåker, mini 1 Tolvåkershallen  
3 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-11 09:40 IFK Ystad HK  -  LUGI Sin Nyvång, Lödde Nyvångsskolan  
6 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 09:40 KFUM Lundagård F  -  LUGI 1 Tolvåker, mini 2 Tolvåkershallen  
39 F12 Grupp 2 Lör 2021-09-11 09:40 HK Ankaret rosa  -  IK Sund 1 Lödde IH, mini 2 Lödde IH  
1451 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 09:40 Stavsten HK  -  Torslanda blå Korsbacka A Korsbackahallen  
1452 F12 Grupp 1 Lör 2021-09-11 09:40 Staffanstorps HK  -  IFK Malmö Lödde IH, mini 1 Lödde IH  
1453 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-11 09:40 OV Helsingborg HK  -  Lödde Vikings röd Viken Vikenhallen  
1454 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 09:40 LUGI 2  -  Lödde Vikings HK röd Tolvåker, mini 1 Tolvåkershallen  
1475 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 09:40 Ljunghusens HK  -  LUGI 2 Korsbacka E Korsbackahallen  
7 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 10:00 Lödde Vikings HK röd  -  HK Ankaret 2 Tolvåker, mini 1 Tolvåkershallen  
40 F12 Grupp 2 Lör 2021-09-11 10:00 HK Malmö  -  Hässleholms HF 2 Lödde IH, mini 2 Lödde IH  
1455 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-11 10:00 IFK Malmö gul  -  Ystad IF vit vit Nyvång, Lödde Nyvångsskolan  
1456 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 10:00 Mölndals HF  -  Ystads IF vit Korsbacka A Korsbackahallen  
1457 F12 Grupp 1 Lör 2021-09-11 10:00 IK Sund 2  -  HK Ankaret lila Lödde IH, mini 1 Lödde IH  
1458 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-11 10:00 Ystad IF vit blå  -  Staffanstorps HK Viken Vikenhallen  
1459 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 10:00 Lödde Vikings HK svart  -  HK Ankaret 1 Tolvåker, mini 2 Tolvåkershallen  
1797 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 10:00 Torslanda röd  -  LUGI 1 Korsbacka E Korsbackahallen  
62 F12 Grupp 2 Lör 2021-09-11 10:20 LUGI 1  -  Lödde Vikings HK svart Lödde IH, mini 2 Lödde IH  
1460 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-11 10:20 Eslövs HF grön  -  Kävlinge HK Nyvång, Lödde Nyvångsskolan  
1461 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 10:20 IFK Malmö HF  -  LUGI 3 Korsbacka A Korsbackahallen  
1462 F12 Grupp 1 Lör 2021-09-11 10:20 Lödde Vikings HK röd  -  Hässleholms HF 1 Lödde IH, mini 1 Lödde IH  
1464 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 10:20 Kävlinge HK  -  LUGI 1 Tolvåker, mini 1 Tolvåkershallen  
1465 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 10:20 LUGI 2  -  KFUM Lundagård F Tolvåker, mini 2 Tolvåkershallen  
1468 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-11 10:20 Eslövs HF vit  -  HK Ankaret 2 Viken Vikenhallen  
1795 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 10:20 Kävlinge HK 2  -  Hässleholms HF Korsbacka E Korsbackahallen  
12 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 10:40 HK Ankaret 1  -  HK Svalöv Tolvåker, mini 2 Tolvåkershallen  
26 F12 Grupp 1 Lör 2021-09-11 10:40 H65 Höör 1  -  LUGI 2 Lödde IH, mini 1 Lödde IH  
46 F12 Grupp 2 Lör 2021-09-11 10:40 Kävlinge HK  -  H65 Höör 2 Lödde IH, mini 2 Lödde IH  
1463 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-11 10:40 LUGI Dex  -  Lödde Vikings röd Viken Vikenhallen  
1466 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-11 10:40 HK Ankaret 1  -  Lödde Vikings svart Nyvång, Lödde Nyvångsskolan  
1467 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 10:40 Kävlinge HK 1  -  Lödde Vikings HK röd Korsbacka A Korsbackahallen  
1469 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 10:40 Staffanstorps HK  -  Lödde Vikings HK svart Tolvåker, mini 1 Tolvåkershallen  
1802 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 10:40 LUGI 2  -  Lödde Vikings HK svart Korsbacka E Korsbackahallen  
10 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-11 11:00 IFK Ystad HK  -  IFK Malmö gul Nyvång, Lödde Nyvångsskolan  
14 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 11:00 Kävlinge HK  -  HK Ankaret 2 Tolvåker, mini 1 Tolvåkershallen  
23 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 11:00 LUGI 2  -  Lödde Vikings HK svart Tolvåker, mini 2 Tolvåkershallen  
32 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 11:00 Torslanda röd  -  Ljunghusens HK Korsbacka E Korsbackahallen  
49 F12 Grupp 2 Lör 2021-09-11 11:00 IK Sund 1  -  Hässleholms HF 2 Lödde IH, mini 2 Lödde IH  
1470 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 11:00 Stavsten HK  -  Mölndals HF Korsbacka A Korsbackahallen  
1472 F12 Grupp 1 Lör 2021-09-11 11:00 Staffanstorps HK  -  HK Ankaret blå Lödde IH, mini 1 Lödde IH  
1473 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-11 11:00 OV Helsingborg HK  -  Ystad IF vit blå Viken Vikenhallen  
11 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-11 11:20 Ystad IF vit vit  -  LUGI Sin Nyvång, Lödde Nyvångsskolan  
13 F12 Grupp 1 Lör 2021-09-11 11:20 IFK Malmö  -  HK Ankaret lila Lödde IH, mini 1 Lödde IH  
25 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 11:20 HK Ankaret 2  -  Lödde Vikings HK röd Tolvåker, mini 1 Tolvåkershallen  
34 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 11:20 Hässleholms HF  -  LUGI 1 Korsbacka E Korsbackahallen  
48 F12 Grupp 2 Lör 2021-09-11 11:20 HK Ankaret rosa  -  HK Malmö Lödde IH, mini 2 Lödde IH  
1474 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 11:20 Ystads IF vit  -  Torslanda blå Korsbacka A Korsbackahallen  
1476 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-11 11:20 Staffanstorps HK  -  Eslövs HF vit Viken Vikenhallen  
1477 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 11:20 HK Ankaret 1  -  Kävlinge HK Tolvåker, mini 2 Tolvåkershallen  
9 F12 Grupp 1 Lör 2021-09-11 11:40 Hässleholms HF 1  -  IK Sund 2 Lödde IH, mini 1 Lödde IH  
18 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 11:40 HK Svalöv  -  KFUM Lundagård F Tolvåker, mini 2 Tolvåkershallen  
41 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 11:40 Staffanstorps HK  -  LUGI 1 Tolvåker, mini 1 Tolvåkershallen  
43 F12 Grupp 2 Lör 2021-09-11 11:40 H65 Höör 2  -  LUGI 1 Lödde IH, mini 2 Lödde IH  
1478 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-11 11:40 Lödde Vikings svart  -  Eslövs HF grön Nyvång, Lödde Nyvångsskolan  
1479 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 11:40 Lödde Vikings HK röd  -  IFK Malmö HF Korsbacka A Korsbackahallen  
1481 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-11 11:40 HK Ankaret 2  -  LUGI Dex Viken Vikenhallen  
1525 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 11:40 LUGI 2  -  Kävlinge HK 2 Korsbacka E Korsbackahallen  
20 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 12:00 Staffanstorp  -  Kävlinge HK Tolvåker, mini 1 Tolvåkershallen  
36 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 12:00 HK Svalöv  -  LUGI 2 Tolvåker, mini 2 Tolvåkershallen  
42 F12 Grupp 2 Lör 2021-09-11 12:00 Lödde Vikings HK svart  -  Kävlinge HK Lödde IH, mini 2 Lödde IH  
1482 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-11 12:00 Kävlinge HK  -  IFK Ystad HK Nyvång, Lödde Nyvångsskolan  
1483 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 12:00 LUGI 3  -  Stavsten HK Korsbacka A Korsbackahallen  
1485 F12 Grupp 1 Lör 2021-09-11 12:00 LUGI 2  -  Lödde Vikings HK röd Lödde IH, mini 1 Lödde IH  
1486 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-11 12:00 Eslövs HF vit  -  OV Helsingborg HK Viken Vikenhallen  
1794 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 12:00 Torslanda röd  -  Lödde Vikings HK svart Korsbacka E Korsbackahallen  
21 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-11 12:20 HK Ankaret 1  -  Ystad IF vit vit Nyvång, Lödde Nyvångsskolan  
27 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 12:20 LUGI 1  -  HK Ankaret 2 Tolvåker, mini 1 Tolvåkershallen  
63 F12 Grupp 2 Lör 2021-09-11 12:20 IK Sund 1  -  HK Malmö Lödde IH, mini 2 Lödde IH  
1487 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 12:20 Kävlinge HK 1  -  Ystads IF vit Korsbacka A Korsbackahallen  
1489 F12 Grupp 1 Lör 2021-09-11 12:20 HK Ankaret blå  -  H65 Höör 1 Lödde IH, mini 1 Lödde IH  
1490 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-11 12:20 Lödde Vikings röd  -  Staffanstorps HK Viken Vikenhallen  
1491 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 12:20 Lödde Vikings HK svart  -  KFUM Lundagård F Tolvåker, mini 2 Tolvåkershallen  
1804 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 12:20 Ljunghusens HK  -  LUGI 1 Korsbacka E Korsbackahallen  
8 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-11 12:40 LUGI Sin  -  IFK Malmö gul Nyvång, Lödde Nyvångsskolan  
44 F12 Grupp 2 Lör 2021-09-11 12:40 Hässleholms HF 2  -  HK Ankaret rosa Lödde IH, mini 2 Lödde IH  
66 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 12:40 HK Svalöv  -  HK Ankaret 1 Tolvåker, mini 2 Tolvåkershallen  
1492 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 12:40 Torslanda blå  -  Mölndals HF Korsbacka A Korsbackahallen  
1494 F12 Grupp 1 Lör 2021-09-11 12:40 HK Ankaret lila  -  Staffanstorps HK Lödde IH, mini 1 Lödde IH  
1495 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-11 12:40 LUGI Dex  -  Ystad IF vit blå Viken Vikenhallen  
1496 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 12:40 Staffanstorps HK  -  Lödde Vikings HK röd Tolvåker, mini 1 Tolvåkershallen  
1511 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 12:40 LUGI 2  -  Hässleholms HF Korsbacka E Korsbackahallen  
17 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 13:00 LUGI 1  -  Lödde Vikings HK svart Tolvåker, mini 2 Tolvåkershallen  
19 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-11 13:00 IFK Ystad HK  -  Lödde Vikings svart Nyvång, Lödde Nyvångsskolan  
50 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 13:00 Kävlinge HK 2  -  Torslanda röd Korsbacka E Korsbackahallen  
69 F12 Grupp 2 Lör 2021-09-11 13:00 IK Sund 1  -  LUGI 1 Lödde IH, mini 2 Lödde IH  
1497 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 13:00 Stavsten HK  -  Lödde Vikings HK röd Korsbacka A Korsbackahallen  
1498 F12 Grupp 1 Lör 2021-09-11 13:00 IFK Malmö  -  IK Sund 2 Lödde IH, mini 1 Lödde IH  
1499 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-11 13:00 OV Helsingborg HK  -  HK Ankaret 2 Viken Vikenhallen  
1500 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 13:00 HK Ankaret 2  -  KFUM Lundagård F Tolvåker, mini 1 Tolvåkershallen  
64 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 13:20 Staffanstorps HK  -  LUGI 2 Tolvåker, mini 2 Tolvåkershallen  
71 F12 Grupp 2 Lör 2021-09-11 13:20 H65 Höör 2  -  HK Malmö Lödde IH, mini 2 Lödde IH  
1501 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-11 13:20 Ystad IF vit vit  -  Eslövs HF grön Nyvång, Lödde Nyvångsskolan  
1502 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 13:20 Ystads IF vit  -  IFK Malmö HF Korsbacka A Korsbackahallen  
1503 F12 Grupp 1 Lör 2021-09-11 13:20 LUGI 2  -  Hässleholms HF 1 Lödde IH, mini 1 Lödde IH  
1504 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-11 13:20 Staffanstorps HK  -  LUGI Dex Viken Vikenhallen  
1505 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 13:20 HK Svalöv  -  Kävlinge HK Tolvåker, mini 1 Tolvåkershallen  
1801 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 13:20 Lödde Vikings HK svart  -  LUGI 1 Korsbacka E Korsbackahallen  
22 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-11 13:40 Kävlinge HK  -  IFK Malmö gul Nyvång, Lödde Nyvångsskolan  
24 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 13:40 KFUM Lundagård F  -  HK Ankaret 1 Tolvåker, mini 2 Tolvåkershallen  
56 F12 Grupp 2 Lör 2021-09-11 13:40 Hässleholms HF 2  -  Kävlinge HK Lödde IH, mini 2 Lödde IH  
1488 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 13:40 Hässleholms HF  -  Ljunghusens HK Korsbacka E Korsbackahallen  
1506 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 13:40 LUGI 3  -  Mölndals HF Korsbacka A Korsbackahallen  
1507 F12 Grupp 1 Lör 2021-09-11 13:40 Lödde Vikings HK röd  -  HK Ankaret blå Lödde IH, mini 1 Lödde IH  
1508 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-11 13:40 Lödde Vikings röd  -  Ystad IF vit blå Viken Vikenhallen  
1509 P13 Grupp 1 Lör 2021-09-11 13:40 Lödde Vikings HK röd  -  LUGI 1 Tolvåker, mini 1 Tolvåkershallen  
15 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-11 14:00 LUGI Sin  -  HK Ankaret 1 Nyvång, Lödde Nyvångsskolan  
70 F12 Grupp 2 Lör 2021-09-11 14:00 Lödde Vikings HK svart  -  HK Ankaret rosa Lödde IH, mini 2 Lödde IH  
1493 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 14:00 LUGI 2  -  Torslanda röd Korsbacka E Korsbackahallen  
1510 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 14:00 Torslanda blå  -  Kävlinge HK 1 Korsbacka A Korsbackahallen  
1512 F12 Grupp 1 Lör 2021-09-11 14:00 H65 Höör 1  -  HK Ankaret lila Lödde IH, mini 1 Lödde IH  
1513 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-11 14:00 Staffanstorps HK  -  Eslövs HF vit Viken Vikenhallen  
33 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 14:20 Lödde Vikings HK svart  -  Kävlinge HK 2 Korsbacka E Korsbackahallen  
1514 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-11 14:20 Eslövs HF grön  -  IFK Ystad HK Nyvång, Lödde Nyvångsskolan  
1515 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 14:20 IFK Malmö HF  -  Stavsten HK Korsbacka A Korsbackahallen  
1516 F12 Grupp 1 Lör 2021-09-11 14:20 Staffanstorps HK  -  IK Sund 2 Lödde IH, mini 1 Lödde IH  
1517 F12 Grupp 2 Lör 2021-09-11 14:20 HK Malmö  -  LUGI 1 Lödde IH, mini 2 Lödde IH  
1518 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-11 14:20 LUGI Dex  -  OV Helsingborg HK Viken Vikenhallen  
16 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-11 14:40 Lödde Vikings svart  -  Ystad IF vit vit Nyvång, Lödde Nyvångsskolan  
53 F12 Grupp 2 Lör 2021-09-11 14:40 IK Sund 1  -  H65 Höör 2 Lödde IH, mini 2 Lödde IH  
1519 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 14:40 Lödde Vikings HK röd  -  Ystads IF vit Korsbacka A Korsbackahallen  
1520 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 14:40 LUGI 1  -  Ljunghusens HK Korsbacka E Korsbackahallen  
1521 F12 Grupp 1 Lör 2021-09-11 14:40 Hässleholms HF 1  -  IFK Malmö Lödde IH, mini 1 Lödde IH  
1522 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-11 14:40 HK Ankaret 2  -  Staffanstorps HK Viken Vikenhallen  
1480 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 15:00 Lödde Vikings HK svart  -  LUGI 2 Korsbacka E Korsbackahallen  
1523 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-11 15:00 LUGI Sin  -  Kävlinge HK Nyvång, Lödde Nyvångsskolan  
1524 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 15:00 Torslanda blå  -  LUGI 3 Korsbacka A Korsbackahallen  
1526 F12 Grupp 1 Lör 2021-09-11 15:00 HK Ankaret lila  -  LUGI 2 Lödde IH, mini 1 Lödde IH  
1527 F12 Grupp 2 Lör 2021-09-11 15:00 Kävlinge HK  -  HK Ankaret rosa Lödde IH, mini 2 Lödde IH  
1528 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-11 15:00 OV Helsingborg HK  -  Lödde Vikings röd Viken Vikenhallen  
65 F12 Grupp 2 Lör 2021-09-11 15:20 Hässleholms HF 2  -  Lödde Vikings HK svart Lödde IH, mini 2 Lödde IH  
1529 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-11 15:20 HK Ankaret 1  -  IFK Malmö gul Nyvång, Lödde Nyvångsskolan  
1530 F10 Grupp 1 Lör 2021-09-11 15:20 Kävlinge HK 1  -  Mölndals HF Korsbacka A Korsbackahallen  
1531 F10 Grupp 2 Lör 2021-09-11 15:20 Hässleholms HF  -  Torslanda röd Korsbacka E Korsbackahallen  
1532 F12 Grupp 1 Lör 2021-09-11 15:20 IK Sund 2  -  Lödde Vikings HK röd Lödde IH, mini 1 Lödde IH  
1533 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-11 15:20 Eslövs HF vit  -  Ystad IF vit blå Viken Vikenhallen