Svane Cup 2022

8 til 10 Apr

Tilmeldinger

Antal tilmeldte hold: 258

Vælg sortering:

P U9    (16 hold) D U9    (12 hold)
  Aalborg KFUM:1 - Blå 
  Aalborg KFUM:2 - Blå 
  Aalborg KFUM:3 - Blå 
  Aars HK:1 - Hvid 
  Aars HK:2 - Hvid 
  Aars HK:3 - Hvid 
  Brønderslev IF - Rød 
  Gødvad Håndbold:1 - Hvid 
  HK 89 Båndbyerne - Rød 
  Odder Håndbold 2 - Blå 
  Odder Håndbold:1 - Blå 
  TMG, Mårslet - Gul & blå 
  Team Helsinge Håndbold - Gul 
  Thisted IK - Blå 
  Visse IF - Grøn 
  Ørum Idrætsforening - Gul 
  Aalborg KFUM - Blå 
  Aalborg KFUM:2 - Blå 
  Brønderslev IF - Rød 
  Gødvad Håndbold:1 - Hvid 
  Hammel GF - Blå 
  Hauge G.I.F. - Rød 
  IF Nordthy - Hvid 
  Ry Håndbold:1 - Blå 
  Ry Håndbold:2 - Blå 
  TMG, Mårslet - Gul & blå 
  Team Nordøst - Grå 
  Visse IF:2 - Grøn 
P U11    (40 hold) D U11    (26 hold)
  BMI, Egelund - Hvid 
  Brønderslev IF:1 - Rød 
  Brønderslev IF:2 - Rød 
  Froland IL:1 - Hvit 
  Froland IL:2 - Hvit 
  Greipstad IL - Blå 
  Gødvad Håndbold:1 - Hvid 
  Gødvad Håndbold:2 - Hvid 
  Hammel GF:1 - Blå 
  Hammel GF:2 - Blå 
  Hammel GF:3 - Blå 
  Hjørring Håndbold - Rød 
  Hørning håndbold:1 - Blå 
  Hørning håndbold:2 - Blå 
  IF Nordthy - Hvid 
  IL vindbjart:1 - Blå 
  IL vindbjart:2 - Blå 
  Kjellerup Håndbold Klub - Hvid 
  Nors BK - Gul og blå 
  Odder Håndbold:1 - Blå 
  Odder Håndbold:2 - Blå 
  Odder Håndbold:3 - Blå 
  Ry Håndbold:1 - Blå 
  Ry Håndbold:2 - Blå 
  Skagen HK - Lyseblå 
  TMG, Mårslet:1 - Gul & blå 
  TMG, Mårslet:2 - Gul & blå 
  TMG, Mårslet:3 - Gul & blå 
  Team Favrskov Håndbold:1 - Grøn 
  Team Favrskov Håndbold:2 - Grøn 
  Team Favrskov Håndbold:3 - Grøn 
  Team Nordøst:1 - Gul 
  Team Nordøst:2 - Gul 
  Team Nordøst:3 - Gul 
  Thisted IK:1 - Blå 
  Thisted IK:2 - Blå 
  Thisted IK:3 - Blå 
  Vindbjart håndball:1 - Blå 
  Vindbjart håndball:2 - Blå 
  Visse IF - Grøn 
  Aalborg KFUM:1 - Blå 
  Aalborg KFUM:2 - Blå 
  BMI, Egelund - Hvid 
  Brønderslev IF:1 - Rød 
  Brønderslev IF:2 - Rød 
  Gødvad Håndbold - Hvid 
  Hammel GF:1 - Blå 
  Hammel GF:2 - Blå 
  Hjørring Håndbold - Rød 
  Hjørring Håndbold:2 - Rød 
  Hørning håndbold:1 - Blå 
  Hørning håndbold:2 - Blå 
  IF Nordthy - Hvid 
  IL vindbjart:1 - Blå 
  IL vindbjart:2 - Blå 
  Kjellerup Håndbold Klub - Hvid 
  OTRA IL - Gul og svart 
  Odder Håndbold - Blå 
  Ry Håndbold:1 - Blå 
  Skagen HK - Lyseblå 
  Team Favrskov Håndbold - Grøn 
  Team Nordøst - Gul 
  Vadum IF - Blå 
  Ørum Idrætsforening - Gul 
  Øyestad IF:1 - Rød 
  Øyestad IF:2 - Rød 
P U13    (53 hold) D U13    (32 hold)
  AK 28 - Rød 
  Bryne håndball 2 - Rød 
  Bryne håndballklubb:1 - Rød 
  Bryne håndballklubb:3 - Rød 
  Bryne håndballklubb:4 - Rød 
  Brønderslev IF:1 - Rød 
  Brønderslev IF:2 - Rød 
  Brønderslev IF:3 - Rød 
  Froland J13 - Hvit 
  Froland J12 - Hvit 
  Gimletroll - Orange 
  Greipstad IL:1 - Blå 
  Grindsted GIF, Håndbold:1 - Blå 
  Grindsted GIF, Håndbold:2 - Blå 
  Grindsted GIF, Håndbold:3 - Blå 
  Gødvad Håndbold:1 - Hvid 
  Gødvad Håndbold:2 - Hvid 
  Gødvad Håndbold:3 - Hvid 
  Hammel GF:1 - Blå 
  Hisøy - Grønn 
  Hjørring Håndbold - Rød 
  Hjørring Håndbold:2 - Rød 
  Hørning håndbold:1 - Blå 
  IF Nordthy - Hvid 
  IL Vindbjart - Blå 
  Kjellerup Håndbold Klub:1 - Hvid 
  Kjellerup Håndbold Klub:2 - Hvid 
  MHI Håndball:1 - Blå 
  MHI Håndball:2 - Blå 
  OTRA IL - Gul og svart 
  Odder-TMG Håndbold:1 - Petroleum 
  Odder-TMG Håndbold:2 - Petroleum 
  Randesund IL:1 - Grønn og hvit 
  Randesund IL:2 - Grønn og hvit 
  Ry Håndbold:1 - Blå 
  Sandar IL:1 - Rød/hvit/svat 
  Skagen HK - Lyseblå 
  Spangereid il - Gul 
  Struer Håndbold:1 - Rød 
  Struer Håndbold:2 - Rød 
  Sørfjell:1 - Rød 
  Sørfjell:2 - Rød 
  Team Favrskov Håndbold:1 - Grøn 
  Team Favrskov Håndbold:2 - Grøn 
  Team Favrskov Håndbold:3 - Grøn 
  Trauma - Blå 
  Trauma IF - Blå 
  tvedestrand:2 - Blå 
  Ulstrup if - Rød 
  Visse IF - Grøn 
  Ørum Idrætsforening - Gul 
  Øyestad IF - Rød/sort 
  Øyestad J13 - Rød/sort 
  AK 28:1 - Rød 
  AK 28:2 - Rød 
  Brønderslev IF:1 - Rød 
  Express - Rød 
  Fårup-Sønderbæk IF - Gul 
  gimletroll:1 - Orange 
  gimletroll:2 - Orange 
  Grindsted GIF, Håndbold - Blå 
  Gødvad Håndbold:1 - Hvid 
  Gødvad Håndbold:2 - Hvid 
  Hammel GF - Blå 
  Hørning håndbold:1 - Blå 
  Hørning håndbold:2 - Blå 
  I. F. Nordthy - Hvid 
  Kjellerup Håndbold Klub - Hvid 
  Odder-TMG Håndbold:1 - Petroleum 
  Odder-TMG Håndbold:2 - Petroleum 
  Randesund IL:1 - Grønn og hvit 
  Randesund IL:2 - Grønn og hvit 
  Ry Håndbold:1 - Blå 
  Ry Håndbold:2 - Blå 
  Skagen HK - Lyseblå 
  Struer Håndbold - Rød 
  Sørfjell:1 - Røde 
  Team Favrskov Håndbold - Grøn 
  Trauma - Blå 
  Trauma 2 - Blå 
  Visse IF - Grøn 
  ØIF Arendal:1 - Rød/sort 
  ØIF Arendal:2 - Rød/sort 
  Ørum Idrætsforening - Gul 
  Øyestad IF - Rød 
P U15    (40 hold) D U15    (25 hold)
  AK 28:2 - Rød 
  BMI/Odder Alliancen - Hvid 
  Birkenes IL - Hvit og blå 
  Brønderslev IF - Rød 
  Flekkefjord Håndballklubb - Rød 
  Frøyland IL Håndball - Sort 
  Grindsted GIF, Håndbold:1 - Blå 
  Grindsted GIF, Håndbold:2 - Blå 
  Gødvad Håndbold:2 - Hvid 
  Gødvad Håndbold:3 - Hvid 
  Gødvad Håndbold:4 - Hvid 
  Hadsten Håndbold - Blå/orange 
  Hammel GF:1 - Blå 
  Hammel GF:2 - Blå 
  Hei IL - Grønn 
  Hjørring Håndbold - Rød 
  Hørning håndbold - Blå 
  IL Express:1 - Rød 
  IL Express:2 - Rød 
  Kjellerup Håndbold Klub - Hvid 
  Lillesand Idrettslag - LIL - Blå 
  Lund HK 1 - Sort 
  Lund HK 2 - Sort 
  MHI Håndball:1 - Blå 
  MHI Håndball:2 - Blå 
  MHI Håndball:3 - Blå 
  OTRA IL:1 - Gul og svart 
  OTRA IL:2 - Gul og svart 
  Sdr. Omme IF - Rød 
  Strømmen Glimt:1 - Oransje 
  Strømmen Glimt:2 - Oransje 
  TMG, Mårslet - Gul & blå 
  Team Favrskov Håndbold:1 - Grøn 
  Team Favrskov Håndbold:2 - Grøn 
  Team Nordøst:1 - Grøn 
  Team Nordøst:2 - Grøn 
  Trauma j14 - Blå 
  Trauma j15 - Blå 
  tvedestrand - Blå 
  Visse IF - Grøn 
  AK 28 - Rød 
  Aabybro HK:1 - Rød 
  Aabybro HK:2 - Rød 
  BMI - Odder Alliancen 1 - Hvid 
  BMI - Odder Alliancen 2 - Hvid el. blå 
  Bryne håndballklubb:1 - Rød 
  Bryne håndballklubb:2 - Rød 
  Fårup-Sønderbæk IF - Gul 
  Grindsted GIF, Håndbold - Blå 
  Gødvad Håndbold:1 - Hvid 
  Gødvad Håndbold:2 - Hvid 
  Hørning håndbold - Blå 
  Nors BK - Gul og blå 
  OTRA IL - Gul og svart 
  Ry Håndbold:1 - Blå 
  Ry Håndbold:2 - Blå 
  Silkeborg if håndbold - Rød 
  Silkeborg if håndbold:2 - Rød 
  Skagen HK - Lyseblå 
  Strømmen Glimt:1 - Oransje 
  Team Favrskov Håndbold:1 - Grøn 
  Team Favrskov Håndbold:2 - Grøn 
  Thy Håndbold:1 - Orange 
  Thy Håndbold:2 - Orange 
  Øyestad IF - Rød 
P U17    (8 hold) D U17    (4 hold)
  Brønderslev IF - Rød 
  Egersund Idrettsklubb - Gul 
  Grimstad Håndball - Blå 
  Hørning håndbold - Blå 
  Sandar IL - Rød/hvit/svat 
  Stidsholt IF - Blå 
  Team Favrskov Håndbold - Grøn 
  Visse IF:1 - Grøn 
  BMI - Odder Alliancen - BLÅ 
  Kjellerup Håndbold Klub - Hvid 
  Stidsholt IF - Blå 
  Visse IF - Grøn 
Landskamp    (2 hold)
  Team 1-1 
  Team 1-2