ÅsaCupen 2019

28 till 30 Jun

Matcher på C-3

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
592 P11 Grupp 2 Fre 2019-06-28 12:30 BK Astrio: Svart  -  Jonsereds IF:Gul C-3 X - X 
602 P11 Grupp 5 Fre 2019-06-28 13:00 Valinge IF  -  Sjömarkens IF C-3 X - X 
608 P11 Grupp 8 Fre 2019-06-28 13:30 Lindome GIF:3  -  HGH C-3 X - X 
593 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 14:00 Gånghester SK / Målsryds IF  -  Onsala BK:Vit C-3 X - X 
620 P11 Grupp 3 Fre 2019-06-28 14:30 Sätila SK:1  -  Frillesås FF:Vit C-3 X - X 
626 P11 Grupp 6 Fre 2019-06-28 15:00 Rävlanda AIS  -  Partille IF:SVART C-3 X - X 
612 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 15:30 Landvetter IF:Lila  -  Gånghester SK / Målsryds IF C-3 X - X 
638 P11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 16:00 Kållered SK:Grön  -  Veddige BK C-3 X - X 
644 P12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 16:30 Sävedalens Idrottsförening  -  Hovås/Billdal IF C-3 X - X 
634 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 17:00 Dalsjöfors  -  Landvetter IF:Lila C-3 X - X 
653 P11 Grupp 3 Fre 2019-06-28 17:30 Bergdalens IK:1  -  Sätila SK:1 C-3 X - X 
660 P11 Grupp 6 Fre 2019-06-28 18:00 Lindome GIF:2  -  Rävlanda AIS C-3 X - X 
666 P12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 18:30 Sävedalens Idrottsförening  -  Södra Vings Idrottsförening C-3 X - X 
673 P12 Grupp 4 Fre 2019-06-28 19:00 Halmstad Bk:Blå  -  Trollenäs IF C-3 X - X 
652 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 19:30 Dalsjöfors  -  Onsala BK:Vit C-3 X - X 
680 P12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 20:00 Rydboholms SK:Vit  -  Sävedalens Idrottsförening C-3 X - X 
352 F12 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 08:00 Lindome GIF   -  Träslövsläge IF  C-3 X - X 
313 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 08:30 GAIS:2   -  Åsa IF:2  C-3 X - X 
587 F12 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 09:00 Onsala BK:Blå   -  Lindome GIF  C-3 X - X 
356 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 09:30 Tvååkers IF   -  GAIS:2  C-3 X - X 
244 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 10:00 Bergdalens IK:1   -  Jonsereds IF:Svart  C-3 X - X 
248 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-06-29 10:30 Sätila SK:1   -  Kållered SK:Röd  C-3 X - X 
263 P11 PO-grupp A 6 Lör 2019-06-29 11:00 Åsa IF:1   -  Partille IF:SVART  C-3 X - X 
111 P11 PO-grupp A 8 Lör 2019-06-29 11:30 Rydboholms SK:Blå   -  Lindome GIF:3  C-3 X - X 
121 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 12:00 Åsa IF:2   -  IFK Fjärås:Röd  C-3 X - X 
138 P11 PO-grupp A 6 Lör 2019-06-29 12:30 Åsa IF:1   -  Bollebygds IF  C-3 X - X 
745 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 13:00 Åsa Idrottsförening:Gul  -  Fässbergs IF:Ajax C-3 X - X 
749 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 14:00 ik kongahälla:RÖD  -  Åsa Idrottsförening:Gul C-3 X - X 
39 P10 Grupp 6 Lör 2019-06-29 14:30 IF Mölndal Fotboll:Blå  -  Valinge IF C-3 X - X 
293 F10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 15:00 Annebergs IF  -  Lindome GIF C-3 X - X 
11 F11 Grupp 2 Lör 2019-06-29 15:30 Hjuviks AIK:Lag Blå  -  Nol IK C-3 X - X 
751 P10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 16:00 Öjersjö:Blå  -  Träslövsläge IF C-3 X - X 
23 P10 Grupp 3 Lör 2019-06-29 16:30 Balltorp FF  -  Öjersjö:Vit C-3 X - X 
42 P10 Grupp 6 Lör 2019-06-29 17:00 Dösjöbro IF:1  -  Valinge IF C-3 X - X 
13 F11 Grupp 2 Lör 2019-06-29 17:30 Kungälvs FF:Vit  -  Hjuviks AIK:Lag Blå C-3 X - X 
44 P10 Grupp 6 Lör 2019-06-29 18:00 Valinge IF  -  Horreds IF C-3 X - X 
31 P10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 18:30 ik kongahälla:GRÖN  -  Trollenäs IF C-3 X - X 
5 F11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 19:00 Dösjöbro IF:2  -  Kungälvs FF:Grön C-3 X - X 
362 F10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 19:30 Lilla Träslövs FF:Vit  -  Kållered SK Blå:Blå C-3 X - X 
370 F10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 20:00 Lilla Träslövs FF:Blå  -  Rydboholms SK C-3 X - X 
799 F11 Grupp 3 Lör 2019-06-29 20:30 Hjuviks AIK:Lag Vit  -  Footballclub Stenungsunds IF C-3 X - X 
536 P10 PO-grupp A 3 Sön 2019-06-30 10:00 Tvååkers IF /Galtabäcks BK   -  Trönninge BK:Svart  C-3  
408 F10 PO-grupp A 1 Sön 2019-06-30 10:30 Onsala BK:Vit   -  Rydboholms SK  C-3  
421 F10 PO-grupp A 4 Sön 2019-06-30 11:00 Kållered SK Blå:Blå   -  Lindome GIF  C-3  
787 F11 PO-grupp A 5 Sön 2019-06-30 11:30 Stafsinge IF   -  Kungälvs FF:Vit  C-3  
539 P10 PO-grupp A 6 Sön 2019-06-30 12:00 Slottsskogen/Godhem IF SG97:1   -  GAIS:1  C-3  
451 F10 PO-grupp A 2 Sön 2019-06-30 12:30 Kållered SK Blå:Vit   -  Värö United  C-3  
779 F11 PO-grupp A 2 Sön 2019-06-30 13:00 Romelanda UF   -  Nödinge SK:Blå  C-3  
571 P10 PO-grupp A 3 Sön 2019-06-30 13:30 Fässbergs IF:PSV   -  Tvååkers IF /Galtabäcks BK  C-3  
574 P10 PO-grupp A 6 Sön 2019-06-30 14:00 Dösjöbro IF:1   -  Slottsskogen/Godhem IF SG97:1  C-3  
576 P10 PO-grupp A 8 Sön 2019-06-30 14:30 Dösjöbro IF:2   -  Omlottning C-3