Kampe i ...

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold hal Resultat
110 U11P-B2 Gruppe 2 Lør 18.09.2021 08:20 Odder Håndbold:1  -
 Team Favrskov Håndbold:3
Gymnasiehallen 5 - 1 
114 U11P-B2 Gruppe 2 Lør 18.09.2021 08:40 Skive fH:4 
-
 Nørre Bjert/Strandhus IF:2
Gymnasiehallen 1 - 5 
37 U11P-B1 Gruppe 2 Lør 18.09.2021 09:00 Brabrand IF:3 
-
 Hald Ege-Ravnstrup KFUM:2
Gymnasiehallen 3 - 2 
38 U11P-B1 Gruppe 2 Lør 18.09.2021 09:20 Skive fH:2 
-
 Nørre Bjert/Strandhus IF:1
Gymnasiehallen 4 - 8 
44 U11P-B2 Gruppe 1 Lør 18.09.2021 09:40 Dybbøl Håndbold:1 
-
 Ikast FS:2
Gymnasiehallen 5 - 3 
45 U11P-B2 Gruppe 1 Lør 18.09.2021 10:00 Lystrup IF 
-
 Skive fH:3
Gymnasiehallen 8 - 0 
148 U11P-B1 Gruppe 1 Lør 18.09.2021 10:20 Hald Ege-Ravnstrup KFUM:I 
-
 Skive fH
Gymnasiehallen 0 - 9 
147 U11P-B1 Gruppe 1 Lør 18.09.2021 10:40 Odder Håndbold:2  -
 Brabrand IF:2
Gymnasiehallen 13 - 6 
92 U11P-B1 Gruppe 2 Lør 18.09.2021 11:00 Nørre Bjert/Strandhus IF:1 
-
 Hald Ege-Ravnstrup KFUM:2
Gymnasiehallen 9 - 4 
91 U11P-B1 Gruppe 2 Lør 18.09.2021 11:20 Brabrand IF:3 
-
 Skive fH:2
Gymnasiehallen 1 - 3 
52 U11P-B2 Gruppe 2 Lør 18.09.2021 11:40 Team Favrskov Håndbold:3 
-
 Skive fH:4
Gymnasiehallen 3 - 3 
48 U11P-B2 Gruppe 2 Lør 18.09.2021 12:00 Odder Håndbold:1  -
 Nørre Bjert/Strandhus IF:2
Gymnasiehallen 3 - 2 
106 U11P-B2 Gruppe 1 Lør 18.09.2021 12:20 Dybbøl Håndbold:1 
-
 Lystrup IF
Gymnasiehallen 3 - 9 
107 U11P-B2 Gruppe 1 Lør 18.09.2021 12:40 Skive fH:3 
-
 Ikast FS:2
Gymnasiehallen 1 - 3 
84 U11P-B1 Gruppe 1 Lør 18.09.2021 13:00 Brabrand IF:2 
-
 Skive fH
Gymnasiehallen 4 - 8 
85 U11P-B1 Gruppe 1 Lør 18.09.2021 13:20 Odder Håndbold:2  -
 Hald Ege-Ravnstrup KFUM:I
Gymnasiehallen 8 - 1 
154 U11P-B1 Gruppe 2 Lør 18.09.2021 13:40 Hald Ege-Ravnstrup KFUM:2 
-
 Skive fH:2
Gymnasiehallen 4 - 9 
153 U11P-B1 Gruppe 2 Lør 18.09.2021 14:00 Nørre Bjert/Strandhus IF:1 
-
 Brabrand IF:3
Gymnasiehallen 13 - 4 
177 U11P-B2 Gruppe 2 Lør 18.09.2021 14:20 Nørre Bjert/Strandhus IF:2 
-
 Team Favrskov Håndbold:3
Gymnasiehallen 11 - 4 
173 U11P-B2 Gruppe 2 Lør 18.09.2021 14:40 Skive fH:4 
-  Odder Håndbold:1 Gymnasiehallen 3 - 9 
32 U11P-B1 Gruppe 1 Lør 18.09.2021 15:00 Brabrand IF:2 
-
 Hald Ege-Ravnstrup KFUM:I
Gymnasiehallen 5 - 2 
36 U11P-B1 Gruppe 1 Lør 18.09.2021 15:20 Skive fH 
-  Odder Håndbold:2 Gymnasiehallen 6 - 10 
169 U11P-B2 Gruppe 1 Lør 18.09.2021 15:40 Skive fH:3 
-
 Dybbøl Håndbold:1
Gymnasiehallen 2 - 2 
170 U11P-B2 Gruppe 1 Lør 18.09.2021 16:00 Ikast FS:2 
-
 Lystrup IF
Gymnasiehallen 2 - 7 
307 U11P-B1 Kval plac 5 - 6 - 7 Lør 18.09.2021 16:20 Hald Ege-Ravnstrup KFUM:I  
-
 Brabrand IF:3 
Gymnasiehallen 0 - 2 
306 U11P-B1 Kval plac 5 - 6 - 7 Lør 18.09.2021 16:40 Brabrand IF:2  
-
 Hald Ege-Ravnstrup KFUM:2 
Gymnasiehallen 6 - 1 
315 U11P-B1 Semi finale 1 Lør 18.09.2021 17:00 Odder Håndbold:2   -
 Skive fH:2 
Gymnasiehallen 11 - 2 
310 U11P-B1 Semi finale 2 Lør 18.09.2021 17:20 Skive fH  
-
 Nørre Bjert/Strandhus IF:1 
Gymnasiehallen 7 - 6 
311 U11P-B2 Kval.kamp 5 - 6 - 7 Lør 18.09.2021 17:40 Skive fH:3  
-
 Skive fH:4 
Gymnasiehallen 3 - 1 
316 U11P-B2 Kval.kamp 5 - 6 - 7 Lør 18.09.2021 18:00 Ikast FS:2  
-
 Team Favrskov Håndbold:3 
Gymnasiehallen 7 - 2 
317 U11P-B2 Semi finale 1 Lør 18.09.2021 18:20 Lystrup IF  
-
 Nørre Bjert/Strandhus IF:2 
Gymnasiehallen 4 - 0 
314 U11P-B2 Semi finale 2 Lør 18.09.2021 18:40 Dybbøl Håndbold:1  
-  Odder Håndbold:1  Gymnasiehallen 8 - 9