Tilmeldinger

Antal tilmeldte hold: 118

Vælg sortering:

U11P-A    (5 hold af max 6) U11P-B    (18 hold af max 16)
  Brabrand IF:1 - Blå
  Ikast FS:1 - Gul
  Odder Håndbold - Blå
  Skive fH - Blå
  Team Favrskov Håndbold:1 - Grøn
  Brabrand IF:2 - Blå
  Dybbøl Håndbold:1 - Grøn
  Dybbøl Håndbold:2 - Grøn
  Hald Ege-Ravnstrup KFUM:I - Grøn
  Ikast FS:2 - Gul
  Lystrup IF - Rød
  Nørre Bjert/Strandhus IF:1 - Rød/hvid
  Nørre Bjert/Strandhus IF:2 - Rød/hvid
  Nørre Bjert/Strandhus IF:3 - Rød/hvid
  Odder Håndbold:1 - Blå
  Odder Håndbold:2 - Blå
  Skive fH - Blå
  Skive fH:2 - Blå
  Skive fH:3 - Blå
  Skive fH:4 - Blå
  Team Favrskov Håndbold:2 - Grøn
  Team Favrskov Håndbold:3 - Grøn
  Team Favrskov Håndbold:4 - Grøn
U11D-A    (5 hold af max 6) U11D-B    (13 hold af max 16)
  Brabrand IF:1 - Blå
  Ikast FS:1 - Gul
  Odder Håndbold - Blå
  Skive fH:1 - Blå
  Team Favrskov Håndbold:1 - Grøn
  Brabrand IF:2 - Blå
  Brabrand IF:3 - Blå
  Dybbøl Håndbold:1 - Grøn
  Hald Ege-Ravnstrup KFUM:I - Grøn
  Ikast FS:1 - Gul
  Ikast FS:2 - Gul
  Lystrup IF:1 - Rød
  Lystrup IF:2 - Rød
  Nørre Bjert/Strandhus IF - Rød/hvid
  Odder Håndbold - Blå
  Skive fH:2 - Blå
  Skive fH:3 - Blå
  Team Favrskov Håndbold:2 - Grøn
U13P-A    (8 hold af max 8) U13P-B    (18 hold af max 16)
  Dybbøl Håndbold:1 - Grøn
  Ikast FS:1 - Gul
  Nørre Bjert/Strandhus IF - Rød/hvid
  Odder Håndbold - Blå
  Skanderborg Håndbold - Grøn
  Skive fH - Blå
  Skive fH:2 - Blå
  Team Favrskov Håndbold:1 - Grøn
  Asmild FH:1 - Rød
  Asmild FH:2 - Rød
  Brabrand IF:1 - Blå
  Dybbøl Håndbold:2 - Grøn
  Hald Ege-Ravnstrup KFUM:I - Grøn
  Ikast FS:2 - Gul
  Lystrup IF - Rød
  Nørre Bjert/Strandhus IF:1 - Rød/hvid
  Nørre Bjert/Strandhus IF:2 - Rød/hvid
  Odder Håndbold - Blå
  Skanderborg Håndbold:1 - Grøn
  Skanderborg Håndbold:2 - Grøn
  Skive fH - Blå
  Skive fH:2 - Blå
  Skive fH:3 - Blå
  Team Favrskov Håndbold:2 - Grøn
  Team Favrskov Håndbold:3 - Grøn
  Team Favrskov Håndbold:4 - Grøn
U13D-A    (6 hold af max 8) U13D-B    (11 hold af max 16)
  Brabrand IF:1 - Blå
  I. F. Nordthy:1 - Hvid
  Ikast FS:1 - Gul
  Kerteminde HK - Hvid/rød
  Odder Håndbold - Blå
  Team Favrskov Håndbold:1 - Grøn
  Brabrand IF:2 - Blå
  Dybbøl Håndbold:1 - Grøn
  Hald Ege-Ravnstrup KFUM:I - Grøn
  Hald Ege-Ravnstrup KFUM:II - Grøn
  I. F. Nordthy:2 - Hvid
  Ikast FS:1 - Gul
  Ikast FS:2 - Gul
  Lystrup IF:1 - Rød
  Lystrup IF:2 - Rød
  Nørre Bjert/Strandhus IF - Rød/hvid
  Team Favrskov Håndbold:2 - Grøn
U15P-DIV    (2 hold af max 5) U15P-A    (8 hold af max 8)
  Dybbøl Håndbold:1 - Grøn
  Ikast FS:1 - Gul
  Brabrand IF:1 - Blå
  Dybbøl Håndbold:2 - Grøn
  Ikast FS:2 - Gul
  Lystrup IF - Rød
  Nørre Bjert/Strandhus IF - Rød/hvid
  Odder Håndbold - Blå
  Team Favrskov Håndbold:1 - Grøn
  Thorsager-Rønde IF - Gul
U15P-B    (9 hold af max 8) U15D-DIV    (5 hold af max 5)
  Asmild FH - Rød
  Brabrand IF:2 - Blå
  Dybbøl Håndbold:3 - Grøn
  Hald Ege-Ravnstrup KFUM:I - Grøn
  Lystrup IF - Rød
  Nørre Bjert/Strandhus IF - Rød/hvid
  Skive fH - Blå
  Skive fH:2 - Blå
  Team Favrskov Håndbold:2 - Grøn
  Brabrand IF:1 - Blå
  Dybbøl Håndbold:1 - Grøn
  Odder Håndbold - Blå
  Team Favrskov Håndbold:1 - Grøn
  Thy Håndbold:1 - Grå
U15D-A    (5 hold af max 5) U15D-B    (5 hold af max 5)
  Kerteminde HK - Hvid/rød
  Nørre Bjert/Strandhus IF - Rød/hvid
  Odder Håndbold - Blå
  Silkeborg IF:SIF 1 - Rød
  Thy Håndbold:2 - Grå
  Brabrand IF:2 - Blå
  Dybbøl Håndbold:2 - Grøn
  Lystrup IF - Rød
  Nørre Bjert/Strandhus IF - Rød/hvid
  Team Favrskov Håndbold:2 - Grøn