Potatiscupen 2023

21 till 30 Apr 2023

Anmälningar

Antal anmälda lag: 153
F11(-11) 21-23/4 (20 lag)
Ale Handboll
Alingsås HK:1
Alingsås HK:2
Alingsås HK:3
IF Hallby HK:Blå
IF Hallby Handboll:Vit
IFK Bankeryd:Blå
IK Sund:1
IK Sund:2
KFUM Trollhättan:1
Redbergslids IK:Ett
Redbergslids IK:Tre
Redbergslids IK:Två
Strömstad HK:grå
Strömstad HK:svart
Torslanda HK:1
Torslanda HK:2
Vårgårda IK
Åhus Handboll:Blå
Åhus Handboll:Röd

F16/15 (-06-07) 21-23 /4 (4 lag)
Ale Handboll
HK Guldkroken Hjo
Mölndals HF
Uppsala handbollsklubb:1

P16-15 (-06-07) 21-23/4 (5 lag)
Alingsås HK:1
Alingsås HK:2
Kärra HF
Uppsala HK
Västerviks HF

U8 Mini (-14) 22-23/4 (1 lag)
Vårgårda IK:P8

P11 (-11) 21-23/4 (10 lag)
Ale Handboll
HK Ankaret:Blå
HK Ankaret:Gul
Hk Bollebygd
IK Baltichov:blå
IK Baltichov:vit
KFUM Trollhättan
Strömstad HK
Önnereds HK:Grön
Önnereds HK:Vit

F10 (-12) 21-23/4 (14 lag)
GF Kroppskultur:1
GF Kroppskultur:2
IK Baltichov:Blå
IK Baltichov:Vit
IK Sävehof:Gul
IK Sävehof:Svart
KFUM Trollhättan:Röd
KFUM Trollhättan:Vit
Kungälv HK:Grön
Kungälv HK:Vit
Kvibergs HK:Röd
Kvibergs HK:Svart
Marks HK
Vårgårda IK

P10 (-12) 21-23/4 (9 lag)
IK Baltichov:Vit
IK Sävehof:Gul
IK Sävehof:Svart
IK Sävehof:vit
Marks HK:Lag blå
Marks HK:Lag vit
Torslanda HK:1
Torslanda HK:2
Torslanda HK:3

F9 (-13) 21-23/4 (5 lag)
Skuru IK:Grön
Skuru IK:Vit
Torslanda HK:Blå
Torslanda HK:Röd
Torslanda HK:Vit

P9 (-13) 21-23/4 (6 lag)
Ale Handboll:1
Ale Handboll:2
GF Kroppskultur:1
GF Kroppskultur:2
Tjörns handbollsklubb
Vårgårda IK

Handboll för Alla 22/4 (2 lag)
Alingsås HK:1
Alingsås HK:2

P12 (-10) 28-30/4 (11 lag)
Byttorps IF
HK Varberg
IK Baltichov 1
IK Baltichov 2
KFUM Trollhättans IA
Marks HK
Stenungsunds Handbollsklubb:Svart
Stenungsunds Handbollsklubb:Vit
Tjörns handbollsklubb
Åhus Handboll
Åhus Handboll:2

P14 (-08) 28-30/4 (2 lag)
IK Bolton
Tyresö Handboll

F13 (-09) 28-30/4 (28 lag)
AIK Handboll:gul
AIK Handboll:svart
Ale Handboll:Orange
Ale Handboll:Svart
Alingsås HK:Blå
Alingsås HK:Vit
Backa HK
HK Ankaret
HK Lidköping:1
HK Lidköping:2
Habo handboll
IK Baltichov:Piff
IK Baltichov:Puff
IK Bolton:1
IK Bolton:2
IK Sävehof:1
IK Sävehof:2
IK Sävehof:3
IK Sävehof:4
Kristianstad handboll
Kärra HF:Gul
Kärra HF:Svart
Kävlinge HK
Mölndals HF
Redbergslids IK:Blå
Redbergslids IK:Vit
Skara HF
Stenungsunds Handbollsklubb

P13 (-09) 28-30/4 (14 lag)
Alingsås HK:Blå
Alingsås HK:Vit
HK Cliff
IF Hallby HK
IK Bolton
IK Sävehof:1
IK Sävehof:2
Stenungsunds Handbollsklubb:1
Stenungsunds Handbollsklubb:2
Strömstad HK
Vårgårda IK
Åhus Handboll:1
Önnereds IK:Grön
Önnereds IK:Vit

F12 (-10) 28-30/4 (22 lag)
Anderstorp SK
Backa HK:1
Backa HK:2
H43 Lund HF
HK Ankaret
Halmstad Handboll:Röd
Halmstad Handboll:Svart
IK Baltichov:Blå
IK Baltichov:Vit
IK Sund:1
IK Sund:2
KFUM Trollhättan:Röd
KFUM Trollhättan:Svart
Marks HK:1
Mölndals HF
Stenungsunds Handbollsklubb:Röd
Stenungsunds Handbollsklubb:Vit
Strömstad HK:2
Strömstad HK:3
Tindlund IF
Åhus Handboll:Blå
Åhus Handboll:Röd
AIK Handboll:gul ,F13 (-09) 28-30/4 - Svart
AIK Handboll:svart ,F13 (-09) 28-30/4 - Svart
Ale Handboll:1 ,P9 (-13) 21-23/4 - Orange
Ale Handboll:2 ,P9 (-13) 21-23/4 - Orange
Ale Handboll:Orange ,F13 (-09) 28-30/4 - Orange
Ale Handboll:Svart ,F13 (-09) 28-30/4 - Orange
Ale Handboll ,F11(-11) 21-23/4 - Orange
Ale Handboll ,F16/15 (-06-07) 21-23 /4 - Orange
Ale Handboll ,P11 (-11) 21-23/4 - Orange
Alingsås HK:1 ,F11(-11) 21-23/4 - Blå
Alingsås HK:1 ,P16-15 (-06-07) 21-23/4 - Blå
Alingsås HK:1 ,Handboll för Alla 22/4 - Blå
Alingsås HK:2 ,F11(-11) 21-23/4 - Blå
Alingsås HK:2 ,P16-15 (-06-07) 21-23/4 - Blå
Alingsås HK:2 ,Handboll för Alla 22/4 - Blå
Alingsås HK:3 ,F11(-11) 21-23/4 - Blå
Alingsås HK:Blå ,F13 (-09) 28-30/4 - Blå
Alingsås HK:Blå ,P13 (-09) 28-30/4 - Blå
Alingsås HK:Vit ,F13 (-09) 28-30/4 - Blå
Alingsås HK:Vit ,P13 (-09) 28-30/4 - Blå
Anderstorp SK ,F12 (-10) 28-30/4 - Orange

Backa HK:1 ,F12 (-10) 28-30/4 - Röd
Backa HK:2 ,F12 (-10) 28-30/4 - Röd
Backa HK ,F13 (-09) 28-30/4 - Röd
Byttorps IF ,P12 (-10) 28-30/4 - Grön

GF Kroppskultur:1 ,F10 (-12) 21-23/4 - Grön
GF Kroppskultur:1 ,P9 (-13) 21-23/4 - Grön
GF Kroppskultur:2 ,F10 (-12) 21-23/4 - Grön
GF Kroppskultur:2 ,P9 (-13) 21-23/4 - Grön

H43 Lund HF ,F12 (-10) 28-30/4 - Blå
HK Ankaret:Blå ,P11 (-11) 21-23/4 - Röd
HK Ankaret:Gul ,P11 (-11) 21-23/4 - Röd
HK Ankaret ,F13 (-09) 28-30/4 - Röd
HK Ankaret ,F12 (-10) 28-30/4 - Röd
HK Cliff ,P13 (-09) 28-30/4 - Gul/blå
HK Guldkroken Hjo ,F16/15 (-06-07) 21-23 /4 - Röd
HK Lidköping:1 ,F13 (-09) 28-30/4 - Svart
HK Lidköping:2 ,F13 (-09) 28-30/4 - Svart
HK Varberg ,P12 (-10) 28-30/4 - Grön
Habo handboll ,F13 (-09) 28-30/4 - Blå
Halmstad Handboll:Röd ,F12 (-10) 28-30/4 - Röd
Halmstad Handboll:Svart ,F12 (-10) 28-30/4 - Röd
Hk Bollebygd ,P11 (-11) 21-23/4 - Vit

IF Hallby HK:Blå ,F11(-11) 21-23/4 - Blå
IF Hallby HK ,P13 (-09) 28-30/4 - Blå
IF Hallby Handboll:Vit ,F11(-11) 21-23/4 - Blå
IFK Bankeryd:Blå ,F11(-11) 21-23/4 - Blå
IK Baltichov 1 ,P12 (-10) 28-30/4 - Vit
IK Baltichov 2 ,P12 (-10) 28-30/4 - Vit
IK Baltichov:Blå ,F10 (-12) 21-23/4 - Vit
IK Baltichov:Blå ,F12 (-10) 28-30/4 - Vit
IK Baltichov:Piff ,F13 (-09) 28-30/4 - Vit
IK Baltichov:Puff ,F13 (-09) 28-30/4 - Vit
IK Baltichov:Vit ,F10 (-12) 21-23/4 - Vit
IK Baltichov:Vit ,P10 (-12) 21-23/4 - Vit
IK Baltichov:Vit ,F12 (-10) 28-30/4 - Vit
IK Baltichov:blå ,P11 (-11) 21-23/4 - Vit
IK Baltichov:vit ,P11 (-11) 21-23/4 - Vit
IK Bolton:1 ,F13 (-09) 28-30/4 - Gul
IK Bolton:2 ,F13 (-09) 28-30/4 - Gul
IK Bolton ,P14 (-08) 28-30/4 - Gul
IK Bolton ,P13 (-09) 28-30/4 - Gul
IK Sund:1 ,F11(-11) 21-23/4 - Mörkblå
IK Sund:1 ,F12 (-10) 28-30/4 - Mörkblå
IK Sund:2 ,F11(-11) 21-23/4 - Mörkblå
IK Sund:2 ,F12 (-10) 28-30/4 - Mörkblå
IK Sävehof:1 ,F13 (-09) 28-30/4 - Gul
IK Sävehof:1 ,P13 (-09) 28-30/4 - Gul
IK Sävehof:2 ,F13 (-09) 28-30/4 - Gul
IK Sävehof:2 ,P13 (-09) 28-30/4 - Gul
IK Sävehof:3 ,F13 (-09) 28-30/4 - Gul
IK Sävehof:4 ,F13 (-09) 28-30/4 - Gul
IK Sävehof:Gul ,F10 (-12) 21-23/4 - Gul
IK Sävehof:Gul ,P10 (-12) 21-23/4 - Gul
IK Sävehof:Svart ,F10 (-12) 21-23/4 - Gul
IK Sävehof:Svart ,P10 (-12) 21-23/4 - Gul
IK Sävehof:vit ,P10 (-12) 21-23/4 - Gul

KFUM Trollhättan:1 ,F11(-11) 21-23/4 - Röd
KFUM Trollhättan:Röd ,F10 (-12) 21-23/4 - Röd
KFUM Trollhättan:Röd ,F12 (-10) 28-30/4 - Röd
KFUM Trollhättan:Svart ,F12 (-10) 28-30/4 - Röd
KFUM Trollhättan:Vit ,F10 (-12) 21-23/4 - Röd
KFUM Trollhättans IA ,P12 (-10) 28-30/4 - Röd
KFUM Trollhättan ,P11 (-11) 21-23/4 - Röd
Kristianstad handboll ,F13 (-09) 28-30/4 - Orange
Kungälv HK:Grön ,F10 (-12) 21-23/4 - Grön
Kungälv HK:Vit ,F10 (-12) 21-23/4 - Grön
Kvibergs HK:Röd ,F10 (-12) 21-23/4 - Röd
Kvibergs HK:Svart ,F10 (-12) 21-23/4 - Röd
Kärra HF:Gul ,F13 (-09) 28-30/4 - Gul
Kärra HF:Svart ,F13 (-09) 28-30/4 - Gul
Kärra HF ,P16-15 (-06-07) 21-23/4 - Gul
Kävlinge HK ,F13 (-09) 28-30/4 - Orange

Marks HK:1 ,F12 (-10) 28-30/4 - Blå
Marks HK:Lag blå ,P10 (-12) 21-23/4 - Blå
Marks HK:Lag vit ,P10 (-12) 21-23/4 - Blå
Marks HK ,F10 (-12) 21-23/4 - Blå
Marks HK ,P12 (-10) 28-30/4 - Blå
Mölndals HF ,F16/15 (-06-07) 21-23 /4 - Röd
Mölndals HF ,F13 (-09) 28-30/4 - Röd
Mölndals HF ,F12 (-10) 28-30/4 - Röd

Redbergslids IK:Blå ,F13 (-09) 28-30/4 - Vit
Redbergslids IK:Ett ,F11(-11) 21-23/4 - Blå
Redbergslids IK:Tre ,F11(-11) 21-23/4 - Blå
Redbergslids IK:Två ,F11(-11) 21-23/4 - Blå
Redbergslids IK:Vit ,F13 (-09) 28-30/4 - Vit

Skara HF ,F13 (-09) 28-30/4 - Lila
Skuru IK:Grön ,F9 (-13) 21-23/4 - Grön
Skuru IK:Vit ,F9 (-13) 21-23/4 - Grön
Stenungsunds Handbollsklubb:1 ,P13 (-09) 28-30/4 - Röd
Stenungsunds Handbollsklubb:2 ,P13 (-09) 28-30/4 - Röd
Stenungsunds Handbollsklubb:Röd ,F12 (-10) 28-30/4 - Röd
Stenungsunds Handbollsklubb:Svart ,P12 (-10) 28-30/4 - Röd
Stenungsunds Handbollsklubb:Vit ,P12 (-10) 28-30/4 - Röd
Stenungsunds Handbollsklubb:Vit ,F12 (-10) 28-30/4 - Röd
Stenungsunds Handbollsklubb ,F13 (-09) 28-30/4 - Röd
Strömstad HK:2 ,F12 (-10) 28-30/4 - Svart
Strömstad HK:3 ,F12 (-10) 28-30/4 - Svart
Strömstad HK:grå ,F11(-11) 21-23/4 - Svart
Strömstad HK:svart ,F11(-11) 21-23/4 - Svart
Strömstad HK ,P11 (-11) 21-23/4 - Svart
Strömstad HK ,P13 (-09) 28-30/4 - Svart

Tindlund IF ,F12 (-10) 28-30/4 - RØD
Tjörns handbollsklubb ,P9 (-13) 21-23/4 - Vit
Tjörns handbollsklubb ,P12 (-10) 28-30/4 - Vit
Torslanda HK:1 ,F11(-11) 21-23/4 - Blå
Torslanda HK:1 ,P10 (-12) 21-23/4 - Blå
Torslanda HK:2 ,F11(-11) 21-23/4 - Blå
Torslanda HK:2 ,P10 (-12) 21-23/4 - Blå
Torslanda HK:3 ,P10 (-12) 21-23/4 - Blå
Torslanda HK:Blå ,F9 (-13) 21-23/4 - Blå
Torslanda HK:Röd ,F9 (-13) 21-23/4 - Blå
Torslanda HK:Vit ,F9 (-13) 21-23/4 - Blå
Tyresö Handboll ,P14 (-08) 28-30/4 - Röd

Uppsala HK ,P16-15 (-06-07) 21-23/4 - Blå
Uppsala handbollsklubb:1 ,F16/15 (-06-07) 21-23 /4 - Blå

Västerviks HF ,P16-15 (-06-07) 21-23/4 - Röd
Vårgårda IK:P8 ,U8 Mini (-14) 22-23/4 - Röd
Vårgårda IK ,F11(-11) 21-23/4 - Röd
Vårgårda IK ,F10 (-12) 21-23/4 - Röd
Vårgårda IK ,P9 (-13) 21-23/4 - Röd
Vårgårda IK ,P13 (-09) 28-30/4 - Röd

Åhus Handboll:1 ,P13 (-09) 28-30/4 - Blå
Åhus Handboll:2 ,P12 (-10) 28-30/4 - Blå
Åhus Handboll:Blå ,F11(-11) 21-23/4 - Blå
Åhus Handboll:Blå ,F12 (-10) 28-30/4 - Blå
Åhus Handboll:Röd ,F11(-11) 21-23/4 - Blå
Åhus Handboll:Röd ,F12 (-10) 28-30/4 - Blå
Åhus Handboll ,P12 (-10) 28-30/4 - Blå
Önnereds HK:Grön ,P11 (-11) 21-23/4 - Grön
Önnereds HK:Vit ,P11 (-11) 21-23/4 - Grön
Önnereds IK:Grön ,P13 (-09) 28-30/4 - Grön
Önnereds IK:Vit ,P13 (-09) 28-30/4 - Grön
Land Antal lag Procent Antal anmälda lag:
1 0.65 Tindlund IF:F12 (-10) 28-30/4,
152 99.35 AIK Handboll:gul:F13 (-09) 28-30/4, AIK Handboll:svart:F13 (-09) 28-30/4, Ale Handboll:1:P9 (-13) 21-23/4, Ale Handboll:2:P9 (-13) 21-23/4, Ale Handboll:Orange:F13 (-09) 28-30/4, Ale Handboll:Svart:F13 (-09) 28-30/4, Ale Handboll:F11(-11) 21-23/4, Ale Handboll:F16/15 (-06-07) 21-23 /4, Ale Handboll:P11 (-11) 21-23/4, Alingsås HK:1:F11(-11) 21-23/4, Alingsås HK:1:P16-15 (-06-07) 21-23/4, Alingsås HK:1:Handboll för Alla 22/4, Alingsås HK:2:F11(-11) 21-23/4, Alingsås HK:2:P16-15 (-06-07) 21-23/4, Alingsås HK:2:Handboll för Alla 22/4, Alingsås HK:3:F11(-11) 21-23/4, Alingsås HK:Blå:F13 (-09) 28-30/4, Alingsås HK:Blå:P13 (-09) 28-30/4, Alingsås HK:Vit:F13 (-09) 28-30/4, Alingsås HK:Vit:P13 (-09) 28-30/4, Anderstorp SK:F12 (-10) 28-30/4, Backa HK:1:F12 (-10) 28-30/4, Backa HK:2:F12 (-10) 28-30/4, Backa HK:F13 (-09) 28-30/4, Byttorps IF:P12 (-10) 28-30/4, GF Kroppskultur:1:F10 (-12) 21-23/4, GF Kroppskultur:1:P9 (-13) 21-23/4, GF Kroppskultur:2:F10 (-12) 21-23/4, GF Kroppskultur:2:P9 (-13) 21-23/4, H43 Lund HF:F12 (-10) 28-30/4, HK Ankaret:Blå:P11 (-11) 21-23/4, HK Ankaret:Gul:P11 (-11) 21-23/4, HK Ankaret:F13 (-09) 28-30/4, HK Ankaret:F12 (-10) 28-30/4, HK Cliff:P13 (-09) 28-30/4, HK Guldkroken Hjo:F16/15 (-06-07) 21-23 /4, HK Lidköping:1:F13 (-09) 28-30/4, HK Lidköping:2:F13 (-09) 28-30/4, HK Varberg:P12 (-10) 28-30/4, Habo handboll:F13 (-09) 28-30/4, Halmstad Handboll:Röd:F12 (-10) 28-30/4, Halmstad Handboll:Svart:F12 (-10) 28-30/4, Hk Bollebygd:P11 (-11) 21-23/4, IF Hallby HK:Blå:F11(-11) 21-23/4, IF Hallby HK:P13 (-09) 28-30/4, IF Hallby Handboll:Vit:F11(-11) 21-23/4, IFK Bankeryd:Blå:F11(-11) 21-23/4, IK Baltichov 1:P12 (-10) 28-30/4, IK Baltichov 2:P12 (-10) 28-30/4, IK Baltichov:Blå:F10 (-12) 21-23/4, IK Baltichov:Blå:F12 (-10) 28-30/4, IK Baltichov:Piff:F13 (-09) 28-30/4, IK Baltichov:Puff:F13 (-09) 28-30/4, IK Baltichov:Vit:F10 (-12) 21-23/4, IK Baltichov:Vit:P10 (-12) 21-23/4, IK Baltichov:Vit:F12 (-10) 28-30/4, IK Baltichov:blå:P11 (-11) 21-23/4, IK Baltichov:vit:P11 (-11) 21-23/4, IK Bolton:1:F13 (-09) 28-30/4, IK Bolton:2:F13 (-09) 28-30/4, IK Bolton:P14 (-08) 28-30/4, IK Bolton:P13 (-09) 28-30/4, IK Sund:1:F11(-11) 21-23/4, IK Sund:1:F12 (-10) 28-30/4, IK Sund:2:F11(-11) 21-23/4, IK Sund:2:F12 (-10) 28-30/4, IK Sävehof:1:F13 (-09) 28-30/4, IK Sävehof:1:P13 (-09) 28-30/4, IK Sävehof:2:F13 (-09) 28-30/4, IK Sävehof:2:P13 (-09) 28-30/4, IK Sävehof:3:F13 (-09) 28-30/4, IK Sävehof:4:F13 (-09) 28-30/4, IK Sävehof:Gul:F10 (-12) 21-23/4, IK Sävehof:Gul:P10 (-12) 21-23/4, IK Sävehof:Svart:F10 (-12) 21-23/4, IK Sävehof:Svart:P10 (-12) 21-23/4, IK Sävehof:vit:P10 (-12) 21-23/4, KFUM Trollhättan:1:F11(-11) 21-23/4, KFUM Trollhättan:Röd:F10 (-12) 21-23/4, KFUM Trollhättan:Röd:F12 (-10) 28-30/4, KFUM Trollhättan:Svart:F12 (-10) 28-30/4, KFUM Trollhättan:Vit:F10 (-12) 21-23/4, KFUM Trollhättans IA:P12 (-10) 28-30/4, KFUM Trollhättan:P11 (-11) 21-23/4, Kristianstad handboll:F13 (-09) 28-30/4, Kungälv HK:Grön:F10 (-12) 21-23/4, Kungälv HK:Vit:F10 (-12) 21-23/4, Kvibergs HK:Röd:F10 (-12) 21-23/4, Kvibergs HK:Svart:F10 (-12) 21-23/4, Kärra HF:Gul:F13 (-09) 28-30/4, Kärra HF:Svart:F13 (-09) 28-30/4, Kärra HF:P16-15 (-06-07) 21-23/4, Kävlinge HK:F13 (-09) 28-30/4, Marks HK:1:F12 (-10) 28-30/4, Marks HK:Lag blå:P10 (-12) 21-23/4, Marks HK:Lag vit:P10 (-12) 21-23/4, Marks HK:F10 (-12) 21-23/4, Marks HK:P12 (-10) 28-30/4, Mölndals HF:F16/15 (-06-07) 21-23 /4, Mölndals HF:F13 (-09) 28-30/4, Mölndals HF:F12 (-10) 28-30/4, Redbergslids IK:Blå:F13 (-09) 28-30/4, Redbergslids IK:Ett:F11(-11) 21-23/4, Redbergslids IK:Tre:F11(-11) 21-23/4, Redbergslids IK:Två:F11(-11) 21-23/4, Redbergslids IK:Vit:F13 (-09) 28-30/4, Skara HF:F13 (-09) 28-30/4, Skuru IK:Grön:F9 (-13) 21-23/4, Skuru IK:Vit:F9 (-13) 21-23/4, Stenungsunds Handbollsklubb:1:P13 (-09) 28-30/4, Stenungsunds Handbollsklubb:2:P13 (-09) 28-30/4, Stenungsunds Handbollsklubb:Röd:F12 (-10) 28-30/4, Stenungsunds Handbollsklubb:Svart:P12 (-10) 28-30/4, Stenungsunds Handbollsklubb:Vit:P12 (-10) 28-30/4, Stenungsunds Handbollsklubb:Vit:F12 (-10) 28-30/4, Stenungsunds Handbollsklubb:F13 (-09) 28-30/4, Strömstad HK:2:F12 (-10) 28-30/4, Strömstad HK:3:F12 (-10) 28-30/4, Strömstad HK:grå:F11(-11) 21-23/4, Strömstad HK:svart:F11(-11) 21-23/4, Strömstad HK:P11 (-11) 21-23/4, Strömstad HK:P13 (-09) 28-30/4, Tjörns handbollsklubb:P9 (-13) 21-23/4, Tjörns handbollsklubb:P12 (-10) 28-30/4, Torslanda HK:1:F11(-11) 21-23/4, Torslanda HK:1:P10 (-12) 21-23/4, Torslanda HK:2:F11(-11) 21-23/4, Torslanda HK:2:P10 (-12) 21-23/4, Torslanda HK:3:P10 (-12) 21-23/4, Torslanda HK:Blå:F9 (-13) 21-23/4, Torslanda HK:Röd:F9 (-13) 21-23/4, Torslanda HK:Vit:F9 (-13) 21-23/4, Tyresö Handboll:P14 (-08) 28-30/4, Uppsala HK:P16-15 (-06-07) 21-23/4, Uppsala handbollsklubb:1:F16/15 (-06-07) 21-23 /4, Västerviks HF:P16-15 (-06-07) 21-23/4, Vårgårda IK:P8:U8 Mini (-14) 22-23/4, Vårgårda IK:F11(-11) 21-23/4, Vårgårda IK:F10 (-12) 21-23/4, Vårgårda IK:P9 (-13) 21-23/4, Vårgårda IK:P13 (-09) 28-30/4, Åhus Handboll:1:P13 (-09) 28-30/4, Åhus Handboll:2:P12 (-10) 28-30/4, Åhus Handboll:Blå:F11(-11) 21-23/4, Åhus Handboll:Blå:F12 (-10) 28-30/4, Åhus Handboll:Röd:F11(-11) 21-23/4, Åhus Handboll:Röd:F12 (-10) 28-30/4, Åhus Handboll:P12 (-10) 28-30/4, Önnereds HK:Grön:P11 (-11) 21-23/4, Önnereds HK:Vit:P11 (-11) 21-23/4, Önnereds IK:Grön:P13 (-09) 28-30/4, Önnereds IK:Vit:P13 (-09) 28-30/4,