Påskecup Herning

14 til 16 Apr

Tilmeldinger

Antal tilmeldte hold: 109

Vælg sortering:

D09    (11 hold) D11    (13 hold)
  Ajax København:Ajax 1 - Hvid
  Ajax København:Ajax 2 - Hvid
  Gentofte Vangede Håndboldklub:C - Blå/hvid
  Herning f. H.:1 - Rød
  Kerteminde HK:B - Hvid/rød
  Kerteminde HK:C - Hvid/rød
  Søndermarkens IK 1 - Blue
  Søndermarkens IK 2 - Blue
  TIK - Taastrup - Blå
  Todbjerg-Mejlby IF - Hvid
  Tvis Håndbold - Hvid
  CØ-05 - Mørkeblå
  Gentofte Vangede Håndboldklub:C - Blå/hvid
  HK 89 Båndbyerne - Rød
  HSR Klakring 2020:C - Rød
  Herning f. H.:1 - Rød
  IF Lyseng - Orange
  IF Lyseng:2 - Orange
  Kerteminde HK:A - Hvid/rød
  LRV-Skals Håndbold - Rød
  Sejs Svejbæk IF - Hvid
  Søndermarkens IK - Blue
  Todbjerg-Mejlby IF - Hvid
  Tune IF - Mørkeblå
D13    (14 hold) D15    (10 hold)
  CØ-05 - Mørkeblå
  Ensted Idrætsforening - Rød
  Espergærde IF:c - Rød/hvid
  Gentofte Vangede Håndboldklub:C - Blå/hvid
  HK 89 Båndbyerne - Rød
  HSR Klakring 2020:C - Rød
  Herning FH:2 - Rød
  Herning f. H.:A - Rød
  Kerteminde HK:A - Hvid/rød
  Søndermarkens IK:1 - Blue
  Søndermarkens IK:2 - Blue
  Søndermarkens IK:3 - Blue
  Tvis Håndbold:1 - Hvid
  Tvis Håndbold:2 - Hvid
  Fursund-Sundsøre håndbold - Blå
  HK 89 Båndbyerne - Rød
  Kerteminde HK:A - Hvid/rød
  LRV-Skals Håndbold - Rød
  Mou IF
  Søndermarkens IK - Blue
  Søndermarkens IK:2 - Blue
  Todbjerg-Mejlby IF - Hvid
  Tvis Håndbold:1 - Hvid
  Tvis Håndbold:2 - Hvid
P09    (12 hold) P11    (16 hold)
  Ajax København:Ajax 1 - Hvid
  Ajax København:Ajax 2 - Hvid
  HK 89 Båndbyerne - Rød
  Herning f. H. - Rød
  Herning f. H.:2 - Rød
  Kerteminde HK:B - Hvid/rød
  Kerteminde HK:C - Hvid/rød
  TIK - Taastrup:1 - Blå
  TIK - Taastrup:2 - Blå
  Team Esbjerg HK:A - Rød
  Team Esbjerg HK:B - Rød
  Tune IF - Mørkeblå
  Gentofte Vangede Håndboldklub:B - Blå/hvid
  Gentofte Vangede Håndboldklub:C - Blå/hvid
  HK 89 Båndbyerne:1 - Rød
  Herning f. H. A - Rød
  Herning f. H.:2 - Rød
  Kerteminde HK:A - Hvid/rød
  LRV-Skals Håndbold - Rød
  Sejs Svejbæk IF - Hvid
  Stige Håndboldklub - Rød
  Søndermarkens IK:1 - Blue
  Søndermarkens IK:2 - Blue
  Todbjerg-Mejlby IF - Hvid
  Tune IF:Tune 1 - Mørkeblå
  Tune IF:Tune 2 - Mørkeblå
  Tvis Håndbold:1 - Hvid
  Tvis Håndbold:2 - Hvid
P13    (16 hold) P15    (17 hold)
  CØ-05 - Mørkeblå
  Espergærde IF:b - Rød/hvid
  Gentofte Vangede Håndboldklub:B - Blå/hvid
  Guldminen - Sort/guld
  HK 89 Båndbyerne:1 - Rød
  HK 89 Båndbyerne:2 - lilla
  Herning FH 1 - Rød
  Herning FH 2 - Rød
  Kerteminde HK:A - Hvid/rød
  Kerteminde HK:B - Hvid/rød
  LRV-Skals Håndbold - Rød
  Sejs Svejbæk IF - Hvid
  Stige Håndboldklub - Rød
  Søndermarkens IK - Blue
  Søndermarkens IK:2 - Blue
  Todbjerg-Mejlby IF - Hvid
  CØ-05 - Mørkeblå
  Espergærde IF:a - Rød/hvid
  HK 89 Båndbyerne:1 - Rød
  HK 89 Båndbyerne:2 - Rød
  HSR Klakring 2020:A/B - Rød
  Herning f. H.:1 - Rød
  Kerteminde HK:B - Hvid/rød
  Kølstrup-Rynkeby HK - Grøn
  LRV-Skals Håndbold - Rød
  Næsby IF: 1 - Hvid
  Næsby IF: 2 - Hvid
  Sejs Svejbæk IF - Hvid
  Søndermarkens IK - Blue
  Tune IF - Mørkeblå
  Tvis Håndbold - Hvid
  Tvis Håndbold:2 - Hvid
  VAKANT