Påskecup Herning

14 til 16 Apr

Kampe Tor 14.04.2022

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold Hal Resultat
1 D13 Gruppe A Tor 14.04.2022 11:00 Herning FH:2  -  Søndermarkens IK:3 Opvarmningshallen Holing 10 - 9 
3 D11 Gruppe A Tor 14.04.2022 11:00 HSR Klakring 2020:C  -  Sejs Svejbæk IF Multihal bane 1 3 - 15 
4 D11 Gruppe A Tor 14.04.2022 11:00 Kerteminde HK:A  -  CØ-05 Multihal bane 2 17 - 4 
5 P15 Gruppe 1 Tor 14.04.2022 11:00 HK 89 Båndbyerne:2  -  HSR Klakring 2020:A/B Nordvesthallen bane 1 2 - 11 
6 P15 Gruppe 1 Tor 14.04.2022 11:00 Næsby IF: 2  -  VAKANT Nordvesthallen bane 2 17 - 6 
9 D11 Gruppe B Tor 14.04.2022 11:00 Søndermarkens IK  -  IF Lyseng Multihal bane 3 13 - 12 
30 P15 Gruppe 4 Tor 14.04.2022 11:00 Søndermarkens IK  -  Sejs Svejbæk IF Arenaen Holing 6 - 14 
47 D13 Gruppe B Tor 14.04.2022 11:00 Søndermarkens IK:2  -  Ensted Idrætsforening Den blå hal Holing 15 - 4 
48 D13 Gruppe B Tor 14.04.2022 11:00 CØ-05  -  Herning f. H.:A Opvisninghallen Holing 8 - 10 
13 D11 Gruppe C Tor 14.04.2022 11:29 IF Lyseng:2  -  Herning f. H.:1 Multihal bane 1 12 - 16 
41 P11 Gruppe 1 Tor 14.04.2022 11:29 Sejs Svejbæk IF  -  Todbjerg-Mejlby IF Multihal bane 3 17 - 7 
43 P11 Gruppe 2 Tor 14.04.2022 11:29 Tvis Håndbold:1  -  LRV-Skals Håndbold Gullestruphallen 11 - 8 
64 D09 Gruppe 3 Tor 14.04.2022 11:29 Todbjerg-Mejlby IF  -  Kerteminde HK:C Multihal bane 2 11 - 9 
2 D13 Gruppe A Tor 14.04.2022 11:35 Kerteminde HK:A  -  Tvis Håndbold:2 Den blå hal Holing 20 - 5 
17 P15 Gruppe 2 Tor 14.04.2022 11:35 Tvis Håndbold  -  Kerteminde HK:B Nordvesthallen bane 1 7 - 10 
19 D13 Gruppe C Tor 14.04.2022 11:35 HSR Klakring 2020:C  -  Søndermarkens IK:1 Opvarmningshallen Holing 9 - 25 
20 P15 Gruppe 3 Tor 14.04.2022 11:35 Kølstrup-Rynkeby HK  -  HK 89 Båndbyerne:1 Nordvesthallen bane 2 11 - 18 
25 P13 Gruppe 1 Tor 14.04.2022 11:35 Todbjerg-Mejlby IF  -  Stige Håndboldklub Opvisninghallen Holing 4 - 9 
172 D13 Gruppe C Tor 14.04.2022 11:35 Tvis Håndbold:1  -  HK 89 Båndbyerne Arenaen Holing 16 - 11 
21 P09 Gruppe 2 Tor 14.04.2022 11:58 Kerteminde HK:C  -  Team Esbjerg HK:A Multihal bane 1 3 - 26 
23 P09 Gruppe 3 Tor 14.04.2022 11:58 Herning f. H.:2  -  HK 89 Båndbyerne Multihal bane 3 8 - 12 
52 P11 Gruppe 3 Tor 14.04.2022 11:58 Kerteminde HK:A  -  Herning f. H. A Multihal bane 2 22 - 14 
54 P11 Gruppe 4 Tor 14.04.2022 11:58 HK 89 Båndbyerne:1  -  Søndermarkens IK:1 Gullestruphallen 5 - 11 
26 P13 Gruppe 2 Tor 14.04.2022 12:10 CØ-05  -  LRV-Skals Håndbold Nordvesthallen bane 1 4 - 4 
27 P13 Gruppe 2 Tor 14.04.2022 12:10 Kerteminde HK:A  -  HK 89 Båndbyerne:2 Nordvesthallen bane 2 15 - 3 
28 P15 Gruppe 3 Tor 14.04.2022 12:10 CØ-05  -  Næsby IF: 1 Arenaen Holing 8 - 15 
37 P13 Gruppe 3 Tor 14.04.2022 12:10 Herning FH 2  -  HK 89 Båndbyerne:1 Opvarmningshallen Holing 5 - 9 
39 P13 Gruppe 4 Tor 14.04.2022 12:10 Søndermarkens IK  -  Sejs Svejbæk IF Den blå hal Holing 28 - 9 
40 P13 Gruppe 4 Tor 14.04.2022 12:10 Kerteminde HK:B  -  Guldminen Opvisninghallen Holing 4 - 21 
14 D11 Gruppe C Tor 14.04.2022 12:27 HK 89 Båndbyerne  -  Tune IF Multihal bane 1 9 - 17 
34 D09 Gruppe 2 Tor 14.04.2022 12:27 Herning f. H.:1  -  Kerteminde HK:B Gullestruphallen 0 - 20 
42 P11 Gruppe 1 Tor 14.04.2022 12:27 Tvis Håndbold:2  -  Tune IF:Tune 2 Multihal bane 2 12 - 8 
51 P11 Gruppe 2 Tor 14.04.2022 12:27 Tune IF:Tune 1  -  Stige Håndboldklub Multihal bane 3 20 - 9 
7 D13 Gruppe B Tor 14.04.2022 12:45 Ensted Idrætsforening  -  CØ-05 Den blå hal Holing 0 - 17 
8 D13 Gruppe B Tor 14.04.2022 12:45 Herning f. H.:A  -  Espergærde IF:c Opvisninghallen Holing 21 - 7 
29 P15 Gruppe 4 Tor 14.04.2022 12:45 Tvis Håndbold:2  -  Espergærde IF:a Arenaen Holing 7 - 12 
35 D15 Gruppe A Tor 14.04.2022 12:45 Fursund-Sundsøre håndbold  -  Tvis Håndbold:2 Nordvesthallen bane 1 10 - 23 
36 D15 Gruppe A Tor 14.04.2022 12:45 Søndermarkens IK  -  Todbjerg-Mejlby IF Nordvesthallen bane 2 19 - 12 
38 P13 Gruppe 3 Tor 14.04.2022 12:45 Espergærde IF:b  -  Søndermarkens IK:2 Opvarmningshallen Holing 8 - 16 
11 P09 Gruppe 1 Tor 14.04.2022 12:56 TIK - Taastrup:2  -  Team Esbjerg HK:B Gullestruphallen 8 - 14 
22 P09 Gruppe 2 Tor 14.04.2022 12:56 TIK - Taastrup:1  -  Tune IF Multihal bane 2 6 - 9 
44 D09 Gruppe 3 Tor 14.04.2022 12:56 TIK - Taastrup  -  Todbjerg-Mejlby IF Multihal bane 1 16 - 5 
55 D11 Gruppe A Tor 14.04.2022 12:56 LRV-Skals Håndbold  -  HSR Klakring 2020:C Multihal bane 3 14 - 5 
15 P13 Gruppe 1 Tor 14.04.2022 13:20 Herning FH 1  -  Gentofte Vangede Håndboldklub:B Opvisninghallen Holing 21 - 5 
49 D15 Gruppe B Tor 14.04.2022 13:20 Mou IF  -  Tvis Håndbold:1 Nordvesthallen bane 1 7 - 25 
61 P15 Gruppe 2 Tor 14.04.2022 13:20 Tune IF  -  Tvis Håndbold Nordvesthallen bane 2 10 - 9 
62 D13 Gruppe C Tor 14.04.2022 13:20 HK 89 Båndbyerne  -  Gentofte Vangede Håndboldklub:C Den blå hal Holing 20 - 11 
63 D13 Gruppe C Tor 14.04.2022 13:20 Tvis Håndbold:1  -  HSR Klakring 2020:C Opvarmningshallen Holing 17 - 8 
69 P15 Gruppe 2 Tor 14.04.2022 13:20 Kerteminde HK:B  -  LRV-Skals Håndbold Arenaen Holing 14 - 10 
24 P09 Gruppe 3 Tor 14.04.2022 13:25 Ajax København:Ajax 1  -  Kerteminde HK:B Gullestruphallen 9 - 5 
32 D09 Gruppe 1 Tor 14.04.2022 13:25 Tvis Håndbold  -  Gentofte Vangede Håndboldklub:C Multihal bane 2 14 - 6 
33 D09 Gruppe 2 Tor 14.04.2022 13:25 Ajax København:Ajax 2  -  Søndermarkens IK 1 Multihal bane 3 7 - 10 
57 P11 Gruppe 4 Tor 14.04.2022 13:25 Herning f. H.:2  -  Gentofte Vangede Håndboldklub:B Multihal bane 1 2 - 11 
12 P09 Gruppe 1 Tor 14.04.2022 13:54 Herning f. H.  -  Ajax København:Ajax 2 Multihal bane 1 2 - 5 
31 D09 Gruppe 1 Tor 14.04.2022 13:54 Ajax København:Ajax 1  -  Søndermarkens IK 2 Multihal bane 2 6 - 10 
53 P11 Gruppe 3 Tor 14.04.2022 13:54 Gentofte Vangede Håndboldklub:C  -  Søndermarkens IK:2 Multihal bane 3 10 - 2 
56 D11 Gruppe A Tor 14.04.2022 13:54 Sejs Svejbæk IF  -  Kerteminde HK:A Gullestruphallen 18 - 24 
50 D15 Gruppe B Tor 14.04.2022 13:55 LRV-Skals Håndbold  -  Søndermarkens IK:2 Nordvesthallen bane 2 11 - 14 
58 P15 Gruppe 1 Tor 14.04.2022 13:55 Herning f. H.:1  -  HK 89 Båndbyerne:2 Arenaen Holing 15 - 4 
60 P15 Gruppe 1 Tor 14.04.2022 13:55 HSR Klakring 2020:A/B  -  Næsby IF: 2 Nordvesthallen bane 1 10 - 9 
71 P15 Gruppe 3 Tor 14.04.2022 13:55 Næsby IF: 1  -  HK 89 Båndbyerne:1 Opvisninghallen Holing 13 - 11 
90 D13 Gruppe A Tor 14.04.2022 13:55 Kerteminde HK:A  -  Herning FH:2 Den blå hal Holing 24 - 1 
65 D11 Gruppe B Tor 14.04.2022 14:23 Gentofte Vangede Håndboldklub:C  -  Søndermarkens IK Multihal bane 2 8 - 24 
67 D11 Gruppe C Tor 14.04.2022 14:23 IF Lyseng:2  -  HK 89 Båndbyerne Gullestruphallen 10 - 10 
74 D11 Gruppe C Tor 14.04.2022 14:23 Tune IF  -  Herning f. H.:1 Multihal bane 1 22 - 8 
165 D11 Gruppe B Tor 14.04.2022 14:23 Todbjerg-Mejlby IF  -  IF Lyseng Multihal bane 3 17 - 8 
70 P15 Gruppe 3 Tor 14.04.2022 14:30 Kølstrup-Rynkeby HK  -  CØ-05 Arenaen Holing 0 - 3 wo 
72 P15 Gruppe 4 Tor 14.04.2022 14:30 Tvis Håndbold:2  -  Søndermarkens IK Nordvesthallen bane 1 9 - 12 
73 P15 Gruppe 4 Tor 14.04.2022 14:30 Sejs Svejbæk IF  -  Espergærde IF:a Nordvesthallen bane 2 15 - 12 
78 P13 Gruppe 2 Tor 14.04.2022 14:30 CØ-05  -  Kerteminde HK:A Opvarmningshallen Holing 4 - 15 
81 P13 Gruppe 3 Tor 14.04.2022 14:30 Søndermarkens IK:2  -  HK 89 Båndbyerne:1 Opvisninghallen Holing 6 - 14 
93 D13 Gruppe B Tor 14.04.2022 14:30 Espergærde IF:c  -  Søndermarkens IK:2 Den blå hal Holing 6 - 24 
84 P09 Gruppe 2 Tor 14.04.2022 14:52 Tune IF  -  Team Esbjerg HK:A Multihal bane 1 12 - 17 
87 P09 Gruppe 3 Tor 14.04.2022 14:52 Kerteminde HK:B  -  HK 89 Båndbyerne Multihal bane 3 8 - 8 
95 D09 Gruppe 2 Tor 14.04.2022 14:52 Ajax København:Ajax 2  -  Herning f. H.:1 Multihal bane 2 25 - 2 
97 D09 Gruppe 3 Tor 14.04.2022 14:52 Kerteminde HK:C  -  TIK - Taastrup Gullestruphallen 10 - 21 
16 P15 Gruppe 2 Tor 14.04.2022 15:05 Tune IF  -  LRV-Skals Håndbold Arenaen Holing 9 - 12 
79 P13 Gruppe 2 Tor 14.04.2022 15:05 HK 89 Båndbyerne:2  -  LRV-Skals Håndbold Opvarmningshallen Holing 8 - 11 
80 P13 Gruppe 3 Tor 14.04.2022 15:05 Herning FH 2  -  Espergærde IF:b Den blå hal Holing 12 - 6 
91 D15 Gruppe A Tor 14.04.2022 15:05 HK 89 Båndbyerne  -  Fursund-Sundsøre håndbold Nordvesthallen bane 1 11 - 18 
92 D15 Gruppe A Tor 14.04.2022 15:05 Tvis Håndbold:2  -  Søndermarkens IK Nordvesthallen bane 2 12 - 22 
94 D13 Gruppe B Tor 14.04.2022 15:05 Herning f. H.:A  -  Ensted Idrætsforening Opvisninghallen Holing 12 - 1 
75 P09 Gruppe 1 Tor 14.04.2022 15:21 TIK - Taastrup:2  -  Herning f. H. Gullestruphallen 8 - 3 
77 P09 Gruppe 2 Tor 14.04.2022 15:21 Kerteminde HK:C  -  TIK - Taastrup:1 Multihal bane 3 1 - 13 
86 P09 Gruppe 3 Tor 14.04.2022 15:21 Herning f. H.:2  -  Ajax København:Ajax 1 Multihal bane 2 2 - 13 
88 D09 Gruppe 1 Tor 14.04.2022 15:21 Gentofte Vangede Håndboldklub:C  -  Søndermarkens IK 2 Multihal bane 1 4 - 16 
59 P13 Gruppe 1 Tor 14.04.2022 15:40 Herning FH 1  -  Todbjerg-Mejlby IF Opvisninghallen Holing 22 - 3 
68 P13 Gruppe 1 Tor 14.04.2022 15:40 Stige Håndboldklub  -  Gentofte Vangede Håndboldklub:B Den blå hal Holing 13 - 10 
82 P13 Gruppe 4 Tor 14.04.2022 15:40 Søndermarkens IK  -  Kerteminde HK:B Nordvesthallen bane 1 23 - 7 
83 P13 Gruppe 4 Tor 14.04.2022 15:40 Guldminen  -  Sejs Svejbæk IF Nordvesthallen bane 2 14 - 9 
99 P15 Gruppe 1 Tor 14.04.2022 15:40 VAKANT  -  Herning f. H.:1 Arenaen Holing 7 - 16 
76 P09 Gruppe 1 Tor 14.04.2022 15:50 Ajax København:Ajax 2  -  Team Esbjerg HK:B Multihal bane 2 6 - 16 
85 D09 Gruppe 1 Tor 14.04.2022 15:50 Ajax København:Ajax 1  -  Tvis Håndbold Gullestruphallen 16 - 11 
96 D09 Gruppe 2 Tor 14.04.2022 15:50 Kerteminde HK:B  -  Søndermarkens IK 1 Multihal bane 3 10 - 12 
98 P11 Gruppe 1 Tor 14.04.2022 15:50 Sejs Svejbæk IF  -  Tvis Håndbold:2 Multihal bane 1 17 - 7 
18 D13 Gruppe C Tor 14.04.2022 16:15 Gentofte Vangede Håndboldklub:C  -  Tvis Håndbold:1 Opvisninghallen Holing 7 - 20 
101 D15 Gruppe B Tor 14.04.2022 16:15 Kerteminde HK:A  -  Mou IF Nordvesthallen bane 1 21 - 10 
102 D15 Gruppe B Tor 14.04.2022 16:15 Tvis Håndbold:1  -  LRV-Skals Håndbold Nordvesthallen bane 2 15 - 11 
103 D13 Gruppe C Tor 14.04.2022 16:15 Søndermarkens IK:1  -  HK 89 Båndbyerne Arenaen Holing 17 - 10 
122 D13 Gruppe B Tor 14.04.2022 16:15 Espergærde IF:c  -  CØ-05 Den blå hal Holing 2 - 12 
105 P11 Gruppe 1 Tor 14.04.2022 16:19 Tune IF:Tune 2  -  Todbjerg-Mejlby IF Multihal bane 2 10 - 10 
106 P11 Gruppe 2 Tor 14.04.2022 16:19 Tvis Håndbold:1  -  Tune IF:Tune 1 Multihal bane 3 8 - 16 
107 P11 Gruppe 2 Tor 14.04.2022 16:19 Stige Håndboldklub  -  LRV-Skals Håndbold Gullestruphallen 13 - 4 
108 P11 Gruppe 3 Tor 14.04.2022 16:19 Kerteminde HK:A  -  Gentofte Vangede Håndboldklub:C Multihal bane 1 22 - 5 
109 P11 Gruppe 3 Tor 14.04.2022 16:48 Søndermarkens IK:2  -  Herning f. H. A Multihal bane 2 0 - 10 
110 P11 Gruppe 4 Tor 14.04.2022 16:48 HK 89 Båndbyerne:1  -  Herning f. H.:2 Multihal bane 3 10 - 7 
111 P11 Gruppe 4 Tor 14.04.2022 16:48 Gentofte Vangede Håndboldklub:B  -  Søndermarkens IK:1 Gullestruphallen 5 - 12 
114 D11 Gruppe A Tor 14.04.2022 16:48 CØ-05  -  LRV-Skals Håndbold Multihal bane 1 9 - 17 
112 P15 Gruppe 1 Tor 14.04.2022 16:50 Næsby IF: 2  -  HK 89 Båndbyerne:2 Arenaen Holing 16 - 7 
120 D15 Gruppe A Tor 14.04.2022 16:50 Todbjerg-Mejlby IF  -  HK 89 Båndbyerne Nordvesthallen bane 1 16 - 11 
121 D15 Gruppe A Tor 14.04.2022 16:50 Søndermarkens IK  -  Fursund-Sundsøre håndbold Nordvesthallen bane 2 22 - 10 
115 D11 Gruppe A Tor 14.04.2022 17:17 Kerteminde HK:A  -  HSR Klakring 2020:C Multihal bane 2 24 - 14 
116 D11 Gruppe B Tor 14.04.2022 17:17 Todbjerg-Mejlby IF  -  Gentofte Vangede Håndboldklub:C Multihal bane 3 22 - 7 
123 D11 Gruppe C Tor 14.04.2022 17:17 Tune IF  -  IF Lyseng:2 Multihal bane 1 15 - 8 
118 D13 Gruppe A Tor 14.04.2022 17:25 Tvis Håndbold:2  -  Søndermarkens IK:3 Arenaen Holing 8 - 19 
124 D09 Gruppe 1 Tor 14.04.2022 17:46 Gentofte Vangede Håndboldklub:C  -  Ajax København:Ajax 1 Gullestruphallen 6 - 22 
125 D11 Gruppe C Tor 14.04.2022 17:46 Herning f. H.:1  -  HK 89 Båndbyerne Multihal bane 2 11 - 6