Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
1 P10 Grupp 1 Tor 2022-01-06 08:30 Karlskoga SK  -  IF Weimer Lyrestad ICA Kvantum hallen  
5 P10 Grupp 3 Tor 2022-01-06 08:45 IFK Mariestad Blå  -  VAKANT:3 ICA Kvantum hallen  
9 P10 Grupp 2 Tor 2022-01-06 09:00 VAKANT:2  -  Laxå IF ICA Kvantum hallen  
13 P10 Grupp 4 Tor 2022-01-06 09:15 VAKANT:4  -  Holmalunds IF:Röd ICA Kvantum hallen  
17 P10 Grupp 1 Tor 2022-01-06 09:30 Vänersborg FK:VFK 1  -  Karlskoga SK ICA Kvantum hallen  
21 P10 Grupp 3 Tor 2022-01-06 09:45 Vänersborg FK:VFK 2  -  IFK Mariestad Blå ICA Kvantum hallen  
25 P11 Grupp 2 Tor 2022-01-06 10:00 Råda BK:Gul  -  Lekebergs IF:Röd ICA Kvantum hallen  
29 P11 Grupp 4 Tor 2022-01-06 10:15 Laxå IF  -  Huddinge IF:If ICA Kvantum hallen  
33 P11 Grupp 1 Tor 2022-01-06 10:30 Gerdsken BK:Gul  -  Lekebergs IF:Svart ICA Kvantum hallen  
37 P11 Grupp 3 Tor 2022-01-06 10:45 Råda BK:Svart  -  Immetorp BK ICA Kvantum hallen  
41 P11 Grupp 2 Tor 2022-01-06 11:00 Lekebergs IF:Röd  -  Gerdsken BK:Svart ICA Kvantum hallen  
45 P11 Grupp 3 Tor 2022-01-06 11:15 Skyllbergs IK:vit  -  Råda BK:Svart ICA Kvantum hallen  
49 P10 PO-grupp A 1 Tor 2022-01-06 11:45 Nr 1 från Grupp 1  -  Nr 1 från Grupp 2 ICA Kvantum hallen  
53 P10 PO-grupp A 3 Tor 2022-01-06 12:00 Nr 3 från Grupp 1  -  Nr 3 från Grupp 2 ICA Kvantum hallen  
57 P10 PO-grupp A 2 Tor 2022-01-06 12:15 Nr 2 från Grupp 4  -  Nr 2 från Grupp 2 ICA Kvantum hallen  
61 P10 PO-grupp A 4 Tor 2022-01-06 12:30 Nr 4 från Grupp 4  -  Nr 4 från Grupp 2 ICA Kvantum hallen  
65 P10 PO-grupp A 1 Tor 2022-01-06 12:45 Nr 1 från Grupp 4  -  Nr 1 från Grupp 1 ICA Kvantum hallen  
69 P10 PO-grupp A 3 Tor 2022-01-06 13:00 Nr 3 från Grupp 4  -  Nr 3 från Grupp 1 ICA Kvantum hallen  
73 P11 PO-grupp A 1 Tor 2022-01-06 13:15 Nr 1 från Grupp 1  -  Nr 1 från Grupp 2 ICA Kvantum hallen  
77 P11 PO-grupp A 3 Tor 2022-01-06 13:30 Nr 3 från Grupp 1  -  Nr 3 från Grupp 2 ICA Kvantum hallen  
81 P11 PO-grupp A 2 Tor 2022-01-06 13:45 Nr 2 från Grupp 4  -  Nr 2 från Grupp 2 ICA Kvantum hallen  
85 P11 PO-grupp A 4 Tor 2022-01-06 14:00 Nr 4 från Grupp 4  -  Nr 4 från Grupp 2 ICA Kvantum hallen  
89 P11 PO-grupp A 2 Tor 2022-01-06 14:15 Nr 2 från Grupp 4  -  Nr 2 från Grupp 1 ICA Kvantum hallen  
93 P11 PO-grupp A 3 Tor 2022-01-06 14:30 Nr 3 från Grupp 4  -  Nr 3 från Grupp 1 ICA Kvantum hallen  
97 P13 Grupp 1 Tor 2022-01-06 15:00 Hertzöga BK  -  IFK Mariestad Blå ICA Kvantum hallen  
101 P13 Grupp 3 Tor 2022-01-06 15:15 Skyllbergs IK:blå  -  Götene IF:Lag vit ICA Kvantum hallen  
105 P13 Grupp 5 Tor 2022-01-06 15:30 Trollhättans FK:Röd  -  Kungshamns IF ICA Kvantum hallen  
109 P13 Grupp 7 Tor 2022-01-06 15:45 Mosjö SK  -  Proletären FF:Z ICA Kvantum hallen  
113 P13 Grupp 2 Tor 2022-01-06 16:00 Trollhättan BOIS  -  Götene IF:Lag blå ICA Kvantum hallen  
117 P13 Grupp 4 Tor 2022-01-06 16:15 Trollhättans FK:Vit  -  Ytterby IS:Vit ICA Kvantum hallen  
121 P13 Grupp 6 Tor 2022-01-06 16:30 Karlslunds IF FK  -  IFK Göteborg Futsal ICA Kvantum hallen  
125 P13 Grupp 1 Tor 2022-01-06 16:45 Proletären FF:X  -  Hertzöga BK ICA Kvantum hallen  
129 P13 Grupp 3 Tor 2022-01-06 17:00 Mariestads BK:1  -  Skyllbergs IK:blå ICA Kvantum hallen  
133 P13 Grupp 5 Tor 2022-01-06 17:15 IFK Hjo  -  Trollhättans FK:Röd ICA Kvantum hallen  
137 P13 Grupp 7 Tor 2022-01-06 17:30 Vårgårda IK  -  Mosjö SK ICA Kvantum hallen  
139 P13 A-8-dels:05 Tor 2022-01-06 18:05 2:an från Grupp 1  -  1:an från Grupp 2 ICA Kvantum hallen  
143 P13 B-8-dels:03 Tor 2022-01-06 18:25 3:an från Grupp 3  -  4:an från Grupp 4 ICA Kvantum hallen  
147 P13 A-8-dels:03 Tor 2022-01-06 18:45 1:an från Grupp 3  -  2:an från Grupp 4 ICA Kvantum hallen  
151 P13 B-kvartsfinal:01 Tor 2022-01-06 19:05 Vinn.1/8 : 1  -  Vinn.1/8 : 2 ICA Kvantum hallen  
155 P13 A-kvartsfinal:01 Tor 2022-01-06 19:25 Vinn.1/8 : 1  -  Vinn.1/8 : 2 ICA Kvantum hallen  
159 P13 B-semifinal:01 Tor 2022-01-06 19:45 Vinn.kvart : 1  -  Vinn.kvart : 2 ICA Kvantum hallen  
161 P13 A-semifinal:01 Tor 2022-01-06 20:05 Vinn.kvart : 1  -  Vinn.kvart : 2 ICA Kvantum hallen  
163 P13 B-final Tor 2022-01-06 20:25 Vinn.semi : 1  -  Vinn.semi : 2 ICA Kvantum hallen  
164 P13 A-final Tor 2022-01-06 20:45 Vinn.semi : 1  -  Vinn.semi : 2 ICA Kvantum hallen  
165 P15 Grupp 1 Fre 2022-01-07 14:30 IFK Mariestad Blå  -  Holmalunds IF Alingsås:Röd ICA Kvantum hallen  
169 P15 Grupp 3 Fre 2022-01-07 14:50 Mariestads BK  -  Skyllbergs IK ICA Kvantum hallen  
173 P15 Grupp 5 Fre 2022-01-07 15:10 Vara SK:Gul  -  Holmalunds IF Alingsås:Vit ICA Kvantum hallen  
177 P15 Grupp 1 Fre 2022-01-07 15:30 IFK Mariestad Blå  -  Saleby/Trässberg/NHärene ICA Kvantum hallen  
181 P15 Grupp 3 Fre 2022-01-07 15:50 Mariestads BK  -  Vara SK:Svart ICA Kvantum hallen  
185 P15 Grupp 5 Fre 2022-01-07 16:10 Vara SK:Gul  -  Örebro Syrianska IF:Gul ICA Kvantum hallen  
189 P15 Grupp 2 Fre 2022-01-07 16:30 Edet FK:1  -  Norrstrands IF:vit ICA Kvantum hallen  
193 P15 Grupp 4 Fre 2022-01-07 16:50 Kungshamns IF  -  Örebro Syrianska IF:Röd ICA Kvantum hallen  
197 P15 Grupp 6 Fre 2022-01-07 17:10 Norrstrands IF:röd  -  LFK RÖD ICA Kvantum hallen  
201 P15 B-8-dels:01 Fre 2022-01-07 18:05 3:an från Grupp 1  -  4:an från Grupp 2 ICA Kvantum hallen  
205 P15 A-8-dels:01 Fre 2022-01-07 18:28 1:an från Grupp 1  -  2:an från Grupp 2 ICA Kvantum hallen  
209 P15 B-kvartsfinal:04 Fre 2022-01-07 18:50 3:an från Grupp 3  -  3:an från Grupp 4 ICA Kvantum hallen  
213 P15 A-kvartsfinal:04 Fre 2022-01-07 19:12 1:an från Grupp 3  -  1:an från Grupp 4 ICA Kvantum hallen  
217 P15 B-semifinal:01 Fre 2022-01-07 19:33 Vinn.kvart : 1  -  Vinn.kvart : 2 ICA Kvantum hallen  
219 P15 A-semifinal:01 Fre 2022-01-07 19:55 Vinn.kvart : 1  -  Vinn.kvart : 2 ICA Kvantum hallen  
221 P15 B-final Fre 2022-01-07 20:15 Vinn.semi : 1  -  Vinn.semi : 2 ICA Kvantum hallen  
222 P15 A-final Fre 2022-01-07 20:40 Vinn.semi : 1  -  Vinn.semi : 2 ICA Kvantum hallen  
223 P12 Grupp 1 Lör 2022-01-08 08:30 IFK Mariestad Vit  -  Atletico Göteborg fc:Vit ICA Kvantum hallen  
227 P12 Grupp 3 Lör 2022-01-08 08:45 Lekebergs IF:1  -  Skövde AIK:Röd ICA Kvantum hallen  
231 P12 Grupp 2 Lör 2022-01-08 09:00 Degerfors IF U:Lag 1  -  Alingsås IF:Grön ICA Kvantum hallen  
235 P12 Grupp 3 Lör 2022-01-08 09:15 Vårgårda IK:Vit  -  Lekebergs IF:1 ICA Kvantum hallen  
239 P12 Grupp 1 Lör 2022-01-08 09:30 Bråtens IK  -  IF Warta:Vit ICA Kvantum hallen  
243 P12 Grupp 4 Lör 2022-01-08 09:45 Skövde AIK:Vit  -  IF Karlstad Fotboll:Röd ICA Kvantum hallen  
247 P12 Grupp 1 Lör 2022-01-08 10:00 Bråtens IK  -  Atletico Göteborg fc:Vit ICA Kvantum hallen  
251 P12 Grupp 3 Lör 2022-01-08 10:15 IF Karlstad Fotboll:Blå  -  Skövde AIK:Röd ICA Kvantum hallen  
255 P12 Grupp 2 Lör 2022-01-08 10:30 Degerfors IF U:Lag 1  -  Atletico Göteborg fc:Röd ICA Kvantum hallen  
259 P12 Grupp 4 Lör 2022-01-08 10:45 Degerfors IF U:Lag 2  -  IF Warta:Svart ICA Kvantum hallen  
263 P12 A1 Lör 2022-01-08 12:00 Nr 1 från Grupp 1  -  Nr 1 från Grupp 2 ICA Kvantum hallen  
267 P12 A3 Lör 2022-01-08 12:15 Nr 3 från Grupp 1  -  Nr 3 från Grupp 2 ICA Kvantum hallen  
271 P12 A1 Lör 2022-01-08 12:30 Nr 1 från Grupp 1  -  Nr 1 från Grupp 3 ICA Kvantum hallen  
275 P12 A2 Lör 2022-01-08 12:45 Nr 2 från Grupp 1  -  Nr 2 från Grupp 3 ICA Kvantum hallen  
279 P12 A1 Lör 2022-01-08 13:00 Nr 1 från Grupp 4  -  Nr 1 från Grupp 1 ICA Kvantum hallen  
283 P12 A5 Lör 2022-01-08 13:15 Nr 5 från Grupp 1  -  Nr 5 från Grupp 3 ICA Kvantum hallen  
287 P12 A3 Lör 2022-01-08 13:30 Nr 3 från Grupp 4  -  Nr 3 från Grupp 1 ICA Kvantum hallen  
291 P12 A5 Lör 2022-01-08 13:45 Nr 5 från Grupp 4  -  Nr 5 från Grupp 1 ICA Kvantum hallen  
293 P14 Grupp 1 Lör 2022-01-08 14:20 Alingsås IF FF  -  IFK Falköping FF:Blå ICA Kvantum hallen  
297 P14 Grupp 3 Lör 2022-01-08 14:40 IFK Uddevalla:1  -  IF Karlstad Fotboll:1 ICA Kvantum hallen  
301 P14 Grupp 5 Lör 2022-01-08 15:00 IFK Falköping FF:Vit  -  IFK Uddevalla:3 ICA Kvantum hallen  
305 P14 Grupp 1 Lör 2022-01-08 15:20 Alingsås IF FF  -  IFK Mariestad Blå ICA Kvantum hallen  
309 P14 Grupp 3 Lör 2022-01-08 15:40 IFK Uddevalla:1  -  IFK Skövde FK ICA Kvantum hallen  
313 P14 Grupp 5 Lör 2022-01-08 16:00 IFK Falköping FF:Vit  -  Hovsta IF ICA Kvantum hallen  
317 P14 Grupp 2 Lör 2022-01-08 16:20 Hova/Weimer  -  IFK Hjo ICA Kvantum hallen  
321 P14 Grupp 4 Lör 2022-01-08 16:40 Hertzöga BK  -  Laxå IF ICA Kvantum hallen  
325 P14 Grupp 6 Lör 2022-01-08 17:00 Skara FC  -  Edet FK ICA Kvantum hallen  
329 P14 B-8-dels:04 Lör 2022-01-08 17:55 4:an från Grupp 5  -  4:an från Grupp 6 ICA Kvantum hallen  
333 P14 A-8-dels:04 Lör 2022-01-08 18:18 2:an från Grupp 5  -  2:an från Grupp 6 ICA Kvantum hallen  
337 P14 B-kvartsfinal:01 Lör 2022-01-08 18:42 Vinn.1/8 : 1  -  Vinn.1/8 : 2 ICA Kvantum hallen  
341 P14 A-kvartsfinal:01 Lör 2022-01-08 19:05 Vinn.1/8 : 1  -  Vinn.1/8 : 2 ICA Kvantum hallen  
345 P14 B-semifinal:01 Lör 2022-01-08 19:27 Vinn.kvart : 1  -  Vinn.kvart : 2 ICA Kvantum hallen  
347 P14 A-semifinal:01 Lör 2022-01-08 19:50 Vinn.kvart : 1  -  Vinn.kvart : 2 ICA Kvantum hallen  
349 P14 B-final Lör 2022-01-08 20:10 Vinn.semi : 1  -  Vinn.semi : 2 ICA Kvantum hallen  
350 P14 A-final Lör 2022-01-08 20:35 Vinn.semi : 1  -  Vinn.semi : 2 ICA Kvantum hallen