Matcher Tor 2022-01-06

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
1 P10 Grupp 1 Tor 2022-01-06 08:30 Karlskoga SK  -  IF Weimer Lyrestad ICA Kvantum hallen  
2 P10 Grupp 1 Tor 2022-01-06 08:30 VAKANT  -  Vänersborg FK:VFK 1 UW-Elast hallen  
3 P10 Grupp 2 Tor 2022-01-06 08:30 IFK Mariestad Vit  -  Laxå IF Länsförsäkringar hallen  
4 P10 Grupp 2 Tor 2022-01-06 08:30 Holmalunds IF:Vit  -  VAKANT:2 Tunaholmshallen  
5 P10 Grupp 3 Tor 2022-01-06 08:45 IFK Mariestad Blå  -  VAKANT:3 ICA Kvantum hallen  
6 P10 Grupp 4 Tor 2022-01-06 08:45 Holmalunds IF:Röd  -  Örebro Syrianska IF UW-Elast hallen  
7 P10 Grupp 4 Tor 2022-01-06 08:45 VAKANT:4  -  KB Karlskoga FF:Blå Länsförsäkringar hallen  
8 P10 Grupp 3 Tor 2022-01-06 08:45 KB Karlskoga FF:Gul  -  Vänersborg FK:VFK 2 Tunaholmshallen  
9 P10 Grupp 2 Tor 2022-01-06 09:00 VAKANT:2  -  Laxå IF ICA Kvantum hallen  
10 P10 Grupp 1 Tor 2022-01-06 09:00 Vänersborg FK:VFK 1  -  IF Weimer Lyrestad UW-Elast hallen  
11 P10 Grupp 2 Tor 2022-01-06 09:00 IFK Mariestad Vit  -  Holmalunds IF:Vit Länsförsäkringar hallen  
12 P10 Grupp 1 Tor 2022-01-06 09:00 Karlskoga SK  -  VAKANT Tunaholmshallen  
13 P10 Grupp 4 Tor 2022-01-06 09:15 VAKANT:4  -  Holmalunds IF:Röd ICA Kvantum hallen  
14 P10 Grupp 3 Tor 2022-01-06 09:15 Vänersborg FK:VFK 2  -  VAKANT:3 UW-Elast hallen  
15 P10 Grupp 3 Tor 2022-01-06 09:15 IFK Mariestad Blå  -  KB Karlskoga FF:Gul Länsförsäkringar hallen  
16 P10 Grupp 4 Tor 2022-01-06 09:15 Örebro Syrianska IF  -  KB Karlskoga FF:Blå Tunaholmshallen  
17 P10 Grupp 1 Tor 2022-01-06 09:30 Vänersborg FK:VFK 1  -  Karlskoga SK ICA Kvantum hallen  
18 P10 Grupp 1 Tor 2022-01-06 09:30 IF Weimer Lyrestad  -  VAKANT UW-Elast hallen  
19 P10 Grupp 2 Tor 2022-01-06 09:30 VAKANT:2  -  IFK Mariestad Vit Länsförsäkringar hallen  
20 P10 Grupp 2 Tor 2022-01-06 09:30 Laxå IF  -  Holmalunds IF:Vit Tunaholmshallen  
21 P10 Grupp 3 Tor 2022-01-06 09:45 Vänersborg FK:VFK 2  -  IFK Mariestad Blå ICA Kvantum hallen  
22 P10 Grupp 3 Tor 2022-01-06 09:45 VAKANT:3  -  KB Karlskoga FF:Gul UW-Elast hallen  
23 P10 Grupp 4 Tor 2022-01-06 09:45 Örebro Syrianska IF  -  VAKANT:4 Länsförsäkringar hallen  
24 P10 Grupp 4 Tor 2022-01-06 09:45 KB Karlskoga FF:Blå  -  Holmalunds IF:Röd Tunaholmshallen  
25 P11 Grupp 2 Tor 2022-01-06 10:00 Råda BK:Gul  -  Lekebergs IF:Röd ICA Kvantum hallen  
26 P11 Grupp 1 Tor 2022-01-06 10:00 Lekebergs IF:Svart  -  Råda BK:Grön UW-Elast hallen  
27 P11 Grupp 2 Tor 2022-01-06 10:00 Gerdsken BK:Svart  -  Tidans IF Länsförsäkringar hallen  
28 P11 Grupp 1 Tor 2022-01-06 10:00 Gerdsken BK:Gul  -  IFK Mariestad blå Tunaholmshallen  
29 P11 Grupp 4 Tor 2022-01-06 10:15 Laxå IF  -  Huddinge IF:If ICA Kvantum hallen  
30 P11 Grupp 3 Tor 2022-01-06 10:15 Immetorp BK  -  Skyllbergs IK:vit UW-Elast hallen  
31 P11 Grupp 4 Tor 2022-01-06 10:15 Råda BK:Vit  -  IFK Mariestad vit Länsförsäkringar hallen  
32 P11 Grupp 3 Tor 2022-01-06 10:15 Råda BK:Svart  -  Hova IF Tunaholmshallen  
33 P11 Grupp 1 Tor 2022-01-06 10:30 Gerdsken BK:Gul  -  Lekebergs IF:Svart ICA Kvantum hallen  
34 P11 Grupp 2 Tor 2022-01-06 10:30 Lekebergs IF:Röd  -  Tidans IF UW-Elast hallen  
35 P11 Grupp 2 Tor 2022-01-06 10:30 Gerdsken BK:Svart  -  Råda BK:Gul Länsförsäkringar hallen  
36 P11 Grupp 1 Tor 2022-01-06 10:30 Råda BK:Grön  -  IFK Mariestad blå Tunaholmshallen  
37 P11 Grupp 3 Tor 2022-01-06 10:45 Råda BK:Svart  -  Immetorp BK ICA Kvantum hallen  
38 P11 Grupp 3 Tor 2022-01-06 10:45 Skyllbergs IK:vit  -  Hova IF UW-Elast hallen  
39 P11 Grupp 4 Tor 2022-01-06 10:45 Råda BK:Vit  -  Laxå IF Länsförsäkringar hallen  
40 P11 Grupp 4 Tor 2022-01-06 10:45 Huddinge IF:If  -  IFK Mariestad vit Tunaholmshallen  
41 P11 Grupp 2 Tor 2022-01-06 11:00 Lekebergs IF:Röd  -  Gerdsken BK:Svart ICA Kvantum hallen  
42 P11 Grupp 1 Tor 2022-01-06 11:00 IFK Mariestad blå  -  Lekebergs IF:Svart UW-Elast hallen  
43 P11 Grupp 1 Tor 2022-01-06 11:00 Råda BK:Grön  -  Gerdsken BK:Gul Länsförsäkringar hallen  
44 P11 Grupp 2 Tor 2022-01-06 11:00 Tidans IF  -  Råda BK:Gul Tunaholmshallen  
45 P11 Grupp 3 Tor 2022-01-06 11:15 Skyllbergs IK:vit  -  Råda BK:Svart ICA Kvantum hallen  
46 P11 Grupp 3 Tor 2022-01-06 11:15 Hova IF  -  Immetorp BK UW-Elast hallen  
47 P11 Grupp 4 Tor 2022-01-06 11:15 Huddinge IF:If  -  Råda BK:Vit Länsförsäkringar hallen  
48 P11 Grupp 4 Tor 2022-01-06 11:15 IFK Mariestad vit  -  Laxå IF Tunaholmshallen  
49 P10 PO-grupp A 1 Tor 2022-01-06 11:45 Nr 1 från Grupp 1  -  Nr 1 från Grupp 2 ICA Kvantum hallen  
50 P10 PO-grupp A 1 Tor 2022-01-06 11:45 Nr 1 från Grupp 3  -  Nr 1 från Grupp 4 UW-Elast hallen  
51 P10 PO-grupp A 2 Tor 2022-01-06 11:45 Nr 2 från Grupp 1  -  Nr 2 från Grupp 2 Länsförsäkringar hallen  
52 P10 PO-grupp A 2 Tor 2022-01-06 11:45 Nr 2 från Grupp 3  -  Nr 2 från Grupp 4 Tunaholmshallen  
53 P10 PO-grupp A 3 Tor 2022-01-06 12:00 Nr 3 från Grupp 1  -  Nr 3 från Grupp 2 ICA Kvantum hallen  
54 P10 PO-grupp A 3 Tor 2022-01-06 12:00 Nr 3 från Grupp 3  -  Nr 3 från Grupp 4 UW-Elast hallen  
55 P10 PO-grupp A 4 Tor 2022-01-06 12:00 Nr 4 från Grupp 1  -  Nr 4 från Grupp 2 Länsförsäkringar hallen  
56 P10 PO-grupp A 4 Tor 2022-01-06 12:00 Nr 4 från Grupp 3  -  Nr 4 från Grupp 4 Tunaholmshallen  
57 P10 PO-grupp A 2 Tor 2022-01-06 12:15 Nr 2 från Grupp 4  -  Nr 2 från Grupp 2 ICA Kvantum hallen  
58 P10 PO-grupp A 1 Tor 2022-01-06 12:15 Nr 1 från Grupp 4  -  Nr 1 från Grupp 2 UW-Elast hallen  
59 P10 PO-grupp A 2 Tor 2022-01-06 12:15 Nr 2 från Grupp 1  -  Nr 2 från Grupp 3 Länsförsäkringar hallen  
60 P10 PO-grupp A 1 Tor 2022-01-06 12:15 Nr 1 från Grupp 1  -  Nr 1 från Grupp 3 Tunaholmshallen  
61 P10 PO-grupp A 4 Tor 2022-01-06 12:30 Nr 4 från Grupp 4  -  Nr 4 från Grupp 2 ICA Kvantum hallen  
62 P10 PO-grupp A 3 Tor 2022-01-06 12:30 Nr 3 från Grupp 4  -  Nr 3 från Grupp 2 UW-Elast hallen  
63 P10 PO-grupp A 4 Tor 2022-01-06 12:30 Nr 4 från Grupp 1  -  Nr 4 från Grupp 3 Länsförsäkringar hallen  
64 P10 PO-grupp A 3 Tor 2022-01-06 12:30 Nr 3 från Grupp 1  -  Nr 3 från Grupp 3 Tunaholmshallen  
65 P10 PO-grupp A 1 Tor 2022-01-06 12:45 Nr 1 från Grupp 4  -  Nr 1 från Grupp 1 ICA Kvantum hallen  
66 P10 PO-grupp A 1 Tor 2022-01-06 12:45 Nr 1 från Grupp 2  -  Nr 1 från Grupp 3 UW-Elast hallen  
67 P10 PO-grupp A 2 Tor 2022-01-06 12:45 Nr 2 från Grupp 4  -  Nr 2 från Grupp 1 Länsförsäkringar hallen  
68 P10 PO-grupp A 2 Tor 2022-01-06 12:45 Nr 2 från Grupp 2  -  Nr 2 från Grupp 3 Tunaholmshallen  
69 P10 PO-grupp A 3 Tor 2022-01-06 13:00 Nr 3 från Grupp 4  -  Nr 3 från Grupp 1 ICA Kvantum hallen  
70 P10 PO-grupp A 3 Tor 2022-01-06 13:00 Nr 3 från Grupp 2  -  Nr 3 från Grupp 3 UW-Elast hallen  
71 P10 PO-grupp A 4 Tor 2022-01-06 13:00 Nr 4 från Grupp 4  -  Nr 4 från Grupp 1 Länsförsäkringar hallen  
72 P10 PO-grupp A 4 Tor 2022-01-06 13:00 Nr 4 från Grupp 2  -  Nr 4 från Grupp 3 Tunaholmshallen  
73 P11 PO-grupp A 1 Tor 2022-01-06 13:15 Nr 1 från Grupp 1  -  Nr 1 från Grupp 2 ICA Kvantum hallen  
74 P11 PO-grupp A 1 Tor 2022-01-06 13:15 Nr 1 från Grupp 3  -  Nr 1 från Grupp 4 UW-Elast hallen  
75 P11 PO-grupp A 2 Tor 2022-01-06 13:15 Nr 2 från Grupp 1  -  Nr 2 från Grupp 2 Länsförsäkringar hallen  
76 P11 PO-grupp A 2 Tor 2022-01-06 13:15 Nr 2 från Grupp 3  -  Nr 2 från Grupp 4 Tunaholmshallen  
77 P11 PO-grupp A 3 Tor 2022-01-06 13:30 Nr 3 från Grupp 1  -  Nr 3 från Grupp 2 ICA Kvantum hallen  
78 P11 PO-grupp A 3 Tor 2022-01-06 13:30 Nr 3 från Grupp 3  -  Nr 3 från Grupp 4 UW-Elast hallen  
79 P11 PO-grupp A 4 Tor 2022-01-06 13:30 Nr 4 från Grupp 1  -  Nr 4 från Grupp 2 Länsförsäkringar hallen  
80 P11 PO-grupp A 4 Tor 2022-01-06 13:30 Nr 4 från Grupp 3  -  Nr 4 från Grupp 4 Tunaholmshallen  
81 P11 PO-grupp A 2 Tor 2022-01-06 13:45 Nr 2 från Grupp 4  -  Nr 2 från Grupp 2 ICA Kvantum hallen  
82 P11 PO-grupp A 1 Tor 2022-01-06 13:45 Nr 1 från Grupp 4  -  Nr 1 från Grupp 2 UW-Elast hallen  
83 P11 PO-grupp A 2 Tor 2022-01-06 13:45 Nr 2 från Grupp 1  -  Nr 2 från Grupp 3 Länsförsäkringar hallen  
84 P11 PO-grupp A 1 Tor 2022-01-06 13:45 Nr 1 från Grupp 1  -  Nr 1 från Grupp 3 Tunaholmshallen  
85 P11 PO-grupp A 4 Tor 2022-01-06 14:00 Nr 4 från Grupp 4  -  Nr 4 från Grupp 2 ICA Kvantum hallen  
86 P11 PO-grupp A 3 Tor 2022-01-06 14:00 Nr 3 från Grupp 4  -  Nr 3 från Grupp 2 UW-Elast hallen  
87 P11 PO-grupp A 4 Tor 2022-01-06 14:00 Nr 4 från Grupp 1  -  Nr 4 från Grupp 3 Länsförsäkringar hallen  
88 P11 PO-grupp A 3 Tor 2022-01-06 14:00 Nr 3 från Grupp 1  -  Nr 3 från Grupp 3 Tunaholmshallen  
89 P11 PO-grupp A 2 Tor 2022-01-06 14:15 Nr 2 från Grupp 4  -  Nr 2 från Grupp 1 ICA Kvantum hallen  
90 P11 PO-grupp A 1 Tor 2022-01-06 14:15 Nr 1 från Grupp 2  -  Nr 1 från Grupp 3 UW-Elast hallen  
91 P11 PO-grupp A 1 Tor 2022-01-06 14:15 Nr 1 från Grupp 4  -  Nr 1 från Grupp 1 Länsförsäkringar hallen  
92 P11 PO-grupp A 2 Tor 2022-01-06 14:15 Nr 2 från Grupp 2  -  Nr 2 från Grupp 3 Tunaholmshallen  
93 P11 PO-grupp A 3 Tor 2022-01-06 14:30 Nr 3 från Grupp 4  -  Nr 3 från Grupp 1 ICA Kvantum hallen  
94 P11 PO-grupp A 3 Tor 2022-01-06 14:30 Nr 3 från Grupp 2  -  Nr 3 från Grupp 3 UW-Elast hallen  
95 P11 PO-grupp A 4 Tor 2022-01-06 14:30 Nr 4 från Grupp 4  -  Nr 4 från Grupp 1 Länsförsäkringar hallen  
96 P11 PO-grupp A 4 Tor 2022-01-06 14:30 Nr 4 från Grupp 2  -  Nr 4 från Grupp 3 Tunaholmshallen  
97 P13 Grupp 1 Tor 2022-01-06 15:00 Hertzöga BK  -  IFK Mariestad Blå ICA Kvantum hallen  
98 P13 Grupp 1 Tor 2022-01-06 15:00 Ytterby IS:Röd  -  Proletären FF:X UW-Elast hallen  
99 P13 Grupp 2 Tor 2022-01-06 15:00 Trollhättan BOIS  -  IF Eker Örebro:Svart Länsförsäkringar hallen  
100 P13 Grupp 2 Tor 2022-01-06 15:00 Götene IF:Lag blå  -  Lekebergs IF:Röd Tunaholmshallen  
101 P13 Grupp 3 Tor 2022-01-06 15:15 Skyllbergs IK:blå  -  Götene IF:Lag vit ICA Kvantum hallen  
102 P13 Grupp 4 Tor 2022-01-06 15:15 Ytterby IS:Vit  -  Skara FC:VIT UW-Elast hallen  
103 P13 Grupp 4 Tor 2022-01-06 15:15 Trollhättans FK:Vit  -  Lekebergs IF:Svart Länsförsäkringar hallen  
104 P13 Grupp 3 Tor 2022-01-06 15:15 IF Eker Örebro:Vit  -  Mariestads BK:1 Tunaholmshallen  
105 P13 Grupp 5 Tor 2022-01-06 15:30 Trollhättans FK:Röd  -  Kungshamns IF ICA Kvantum hallen  
106 P13 Grupp 5 Tor 2022-01-06 15:30 Skyllbergs IK:vit  -  IFK Hjo UW-Elast hallen  
107 P13 Grupp 6 Tor 2022-01-06 15:30 IFK Göteborg Futsal  -  Saleby/Trässberg/NHärene Länsförsäkringar hallen  
108 P13 Grupp 6 Tor 2022-01-06 15:30 Karlslunds IF FK  -  IFK Mariestad Vit Tunaholmshallen  
109 P13 Grupp 7 Tor 2022-01-06 15:45 Mosjö SK  -  Proletären FF:Z ICA Kvantum hallen  
110 P13 Grupp 7 Tor 2022-01-06 15:45 Skara FC:BLÅ  -  Vårgårda IK UW-Elast hallen  
111 P13 Grupp 1 Tor 2022-01-06 15:45 Hertzöga BK  -  Ytterby IS:Röd Länsförsäkringar hallen  
112 P13 Grupp 1 Tor 2022-01-06 15:45 Proletären FF:X  -  IFK Mariestad Blå Tunaholmshallen  
113 P13 Grupp 2 Tor 2022-01-06 16:00 Trollhättan BOIS  -  Götene IF:Lag blå ICA Kvantum hallen  
114 P13 Grupp 2 Tor 2022-01-06 16:00 Lekebergs IF:Röd  -  IF Eker Örebro:Svart UW-Elast hallen  
115 P13 Grupp 3 Tor 2022-01-06 16:00 Skyllbergs IK:blå  -  IF Eker Örebro:Vit Länsförsäkringar hallen  
116 P13 Grupp 3 Tor 2022-01-06 16:00 Mariestads BK:1  -  Götene IF:Lag vit Tunaholmshallen  
117 P13 Grupp 4 Tor 2022-01-06 16:15 Trollhättans FK:Vit  -  Ytterby IS:Vit ICA Kvantum hallen  
118 P13 Grupp 4 Tor 2022-01-06 16:15 Skara FC:VIT  -  Lekebergs IF:Svart UW-Elast hallen  
119 P13 Grupp 5 Tor 2022-01-06 16:15 Trollhättans FK:Röd  -  Skyllbergs IK:vit Länsförsäkringar hallen  
120 P13 Grupp 5 Tor 2022-01-06 16:15 IFK Hjo  -  Kungshamns IF Tunaholmshallen  
121 P13 Grupp 6 Tor 2022-01-06 16:30 Karlslunds IF FK  -  IFK Göteborg Futsal ICA Kvantum hallen  
122 P13 Grupp 6 Tor 2022-01-06 16:30 Saleby/Trässberg/NHärene  -  IFK Mariestad Vit UW-Elast hallen  
123 P13 Grupp 7 Tor 2022-01-06 16:30 Mosjö SK  -  Skara FC:BLÅ Länsförsäkringar hallen  
124 P13 Grupp 7 Tor 2022-01-06 16:30 Vårgårda IK  -  Proletären FF:Z Tunaholmshallen  
125 P13 Grupp 1 Tor 2022-01-06 16:45 Proletären FF:X  -  Hertzöga BK ICA Kvantum hallen  
126 P13 Grupp 1 Tor 2022-01-06 16:45 IFK Mariestad Blå  -  Ytterby IS:Röd UW-Elast hallen  
127 P13 Grupp 2 Tor 2022-01-06 16:45 Lekebergs IF:Röd  -  Trollhättan BOIS Länsförsäkringar hallen  
128 P13 Grupp 2 Tor 2022-01-06 16:45 IF Eker Örebro:Svart  -  Götene IF:Lag blå Tunaholmshallen  
129 P13 Grupp 3 Tor 2022-01-06 17:00 Mariestads BK:1  -  Skyllbergs IK:blå ICA Kvantum hallen  
130 P13 Grupp 3 Tor 2022-01-06 17:00 Götene IF:Lag vit  -  IF Eker Örebro:Vit UW-Elast hallen  
131 P13 Grupp 4 Tor 2022-01-06 17:00 Skara FC:VIT  -  Trollhättans FK:Vit Länsförsäkringar hallen  
132 P13 Grupp 4 Tor 2022-01-06 17:00 Lekebergs IF:Svart  -  Ytterby IS:Vit Tunaholmshallen  
133 P13 Grupp 5 Tor 2022-01-06 17:15 IFK Hjo  -  Trollhättans FK:Röd ICA Kvantum hallen  
134 P13 Grupp 5 Tor 2022-01-06 17:15 Kungshamns IF  -  Skyllbergs IK:vit UW-Elast hallen  
135 P13 Grupp 6 Tor 2022-01-06 17:15 Saleby/Trässberg/NHärene  -  Karlslunds IF FK Länsförsäkringar hallen  
136 P13 Grupp 6 Tor 2022-01-06 17:15 IFK Mariestad Vit  -  IFK Göteborg Futsal Tunaholmshallen  
137 P13 Grupp 7 Tor 2022-01-06 17:30 Vårgårda IK  -  Mosjö SK ICA Kvantum hallen  
138 P13 Grupp 7 Tor 2022-01-06 17:30 Proletären FF:Z  -  Skara FC:BLÅ UW-Elast hallen  
139 P13 A-8-dels:05 Tor 2022-01-06 18:05 2:an från Grupp 1  -  1:an från Grupp 2 ICA Kvantum hallen  
140 P13 B-8-dels:05 Tor 2022-01-06 18:05 3:an från Grupp 2  -  4:an från Grupp 1 UW-Elast hallen  
141 P13 A-8-dels:01 Tor 2022-01-06 18:05 1:an från Grupp 1  -  2:an från Grupp 2 Länsförsäkringar hallen  
142 P13 B-8-dels:01 Tor 2022-01-06 18:05 3:an från Grupp 1  -  4:an från Grupp 2 Tunaholmshallen  
143 P13 B-8-dels:03 Tor 2022-01-06 18:25 3:an från Grupp 3  -  4:an från Grupp 4 ICA Kvantum hallen  
144 P13 B-8-dels:04 Tor 2022-01-06 18:25 3:an från Grupp 5  -  4:an från Grupp 6 UW-Elast hallen  
145 P13 B-8-dels:02 Tor 2022-01-06 18:25 4:an från Grupp 5  -  4:an från Grupp 7 Länsförsäkringar hallen  
146 P13 B-8-dels:06 Tor 2022-01-06 18:25 3:an från Grupp 4  -  4:an från Grupp 3 Tunaholmshallen  
147 P13 A-8-dels:03 Tor 2022-01-06 18:45 1:an från Grupp 3  -  2:an från Grupp 4 ICA Kvantum hallen  
148 P13 A-8-dels:04 Tor 2022-01-06 18:45 1:an från Grupp 5  -  2:an från Grupp 6 UW-Elast hallen  
149 P13 A-8-dels:02 Tor 2022-01-06 18:45 2:an från Grupp 5  -  2:an från Grupp 7 Länsförsäkringar hallen  
150 P13 A-8-dels:06 Tor 2022-01-06 18:45 2:an från Grupp 3  -  1:an från Grupp 4 Tunaholmshallen  
151 P13 B-kvartsfinal:01 Tor 2022-01-06 19:05 Vinn.1/8 : 1  -  Vinn.1/8 : 2 ICA Kvantum hallen  
152 P13 B-kvartsfinal:02 Tor 2022-01-06 19:05 Vinn.1/8 : 3  -  Vinn.1/8 : 4 UW-Elast hallen  
153 P13 B-kvartsfinal:03 Tor 2022-01-06 19:05 Vinn.1/8 : 5  -  Vinn.1/8 : 6 Länsförsäkringar hallen  
154 P13 B-kvartsfinal:04 Tor 2022-01-06 19:05 3:an från Grupp 6  -  3:an från Grupp 7 Tunaholmshallen  
155 P13 A-kvartsfinal:01 Tor 2022-01-06 19:25 Vinn.1/8 : 1  -  Vinn.1/8 : 2 ICA Kvantum hallen  
156 P13 A-kvartsfinal:04 Tor 2022-01-06 19:25 1:an från Grupp 6  -  1:an från Grupp 7 UW-Elast hallen  
157 P13 A-kvartsfinal:03 Tor 2022-01-06 19:25 Vinn.1/8 : 5  -  Vinn.1/8 : 6 Länsförsäkringar hallen  
158 P13 A-kvartsfinal:02 Tor 2022-01-06 19:25 Vinn.1/8 : 3  -  Vinn.1/8 : 4 Tunaholmshallen  
159 P13 B-semifinal:01 Tor 2022-01-06 19:45 Vinn.kvart : 1  -  Vinn.kvart : 2 ICA Kvantum hallen  
160 P13 B-semifinal:02 Tor 2022-01-06 19:45 Vinn.kvart : 3  -  Vinn.kvart : 4 UW-Elast hallen  
161 P13 A-semifinal:01 Tor 2022-01-06 20:05 Vinn.kvart : 1  -  Vinn.kvart : 2 ICA Kvantum hallen  
162 P13 A-semifinal:02 Tor 2022-01-06 20:05 Vinn.kvart : 3  -  Vinn.kvart : 4 UW-Elast hallen  
163 P13 B-final Tor 2022-01-06 20:25 Vinn.semi : 1  -  Vinn.semi : 2 ICA Kvantum hallen  
164 P13 A-final Tor 2022-01-06 20:45 Vinn.semi : 1  -  Vinn.semi : 2 ICA Kvantum hallen