Kampe Lør 29.10.2022

Vælg dato
Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold Hafnia Hallen Resultat
1 U9/10 PI Gruppe 1 Lør 29.10.2022 09:05 KB  -  Boldklubben Hekla:Hekla 2 Bane 1  
2 U9/10 PI Gruppe 1 Lør 29.10.2022 09:05 Fremad Valby  -  Nørrebro United:NBU1 Bane 2  
3 U9/10 PI Gruppe 1 Lør 29.10.2022 09:05 KB:2  -  Boldklubben Hekla:Hekla A Bane 3  
4 U9/10 PI Gruppe 1 Lør 29.10.2022 09:05 Boldklubben Hekla:Hekla B  -  Nørrebro United:NBU2 Bane 4  
5 U9/10 PI Gruppe 1 Lør 29.10.2022 09:20 Nørrebro United:NBU1  -  Boldklubben Hekla:Hekla 2 Bane 1  
6 U9/10 PI Gruppe 1 Lør 29.10.2022 09:20 Fremad Valby  -  KB Bane 2  
7 U9/10 PI Gruppe 1 Lør 29.10.2022 09:20 Nørrebro United:NBU2  -  KB:2 Bane 3  
8 U9/10 PI Gruppe 1 Lør 29.10.2022 09:20 Boldklubben Hekla:Hekla A  -  Boldklubben Hekla:Hekla B Bane 4  
9 U9/10 PI Gruppe 1 Lør 29.10.2022 09:35 Boldklubben Hekla:Hekla 2  -  Fremad Valby Bane 1  
10 U9/10 PI Gruppe 1 Lør 29.10.2022 09:35 KB:2  -  Boldklubben Hekla:Hekla B Bane 2  
11 U9/10 PI Gruppe 1 Lør 29.10.2022 09:35 Nørrebro United:NBU2  -  Boldklubben Hekla:Hekla A Bane 3  
12 U9/10 PI Gruppe 1 Lør 29.10.2022 09:35 KB  -  Nørrebro United:NBU1 Bane 4  
13 U9/10 PI Gruppe 1 Lør 29.10.2022 09:50 Boldklubben Hekla:Hekla 2  -  KB:2 Bane 1  
14 U9/10 PI Gruppe 1 Lør 29.10.2022 09:50 Boldklubben Hekla:Hekla B  -  Nørrebro United:NBU1 Bane 2  
15 U9/10 PI Gruppe 1 Lør 29.10.2022 09:50 Boldklubben Hekla:Hekla A  -  Fremad Valby Bane 3  
16 U9/10 PI Gruppe 1 Lør 29.10.2022 09:50 KB  -  Nørrebro United:NBU2 Bane 4  
5065 U8 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 10:00 KB:1  -  Dragør Boldklub:DB 1 Bane 1  
5066 U8 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 10:00 Hellerup Idræts Klub  -  Nørrebro United:NBU U8 Bane 2  
5067 U8 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 10:00 FA 2000  -  KB:2 Bane 3  
5068 U9/10 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 10:10 KB  -  Tårnby FF:Tff2 Bane 1  
5069 U9/10 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 10:10 FC Damsø:Damsø U9  -  Fremad Valby 2 Bane 2  
5070 U9/10 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 10:10 Hellerup Idræts Klub  -  Hvidovre Idrætsforening:Hvidovre Bane 3  
5071 U9/10 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 10:10 Tårnby FF:Tff1  -  FA 2000 Bane 4  
5072 U8 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 10:20 Dragør Boldklub:DB 1  -  Dragør Boldklub:DB 2 Bane 1  
5073 U8 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 10:20 Nørrebro United:NBU U8  -  KB:1 Bane 2  
5074 U8 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 10:20 KB:2  -  Hellerup Idræts Klub Bane 3  
5075 U9/10 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 10:30 Fremad Valby 2  -  Tårnby FF:Tff2 Bane 1  
5076 U9/10 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 10:30 FC Damsø:Damsø U9  -  KB Bane 2  
5077 U9/10 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 10:30 FA 2000  -  Hellerup Idræts Klub Bane 3  
5078 U9/10 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 10:30 Hvidovre Idrætsforening:Hvidovre  -  Tårnby FF:Tff1 Bane 4  
5079 U8 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 10:40 Dragør Boldklub:DB 2  -  FA 2000 Bane 1  
5080 U8 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 10:40 Hellerup Idræts Klub  -  Dragør Boldklub:DB 1 Bane 2  
5081 U9/10 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 10:50 Tårnby FF:Tff2  -  FC Damsø:Damsø U9 Bane 1  
5082 U9/10 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 10:50 Hellerup Idræts Klub  -  Tårnby FF:Tff1 Bane 2  
5083 U9/10 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 10:50 FA 2000  -  Hvidovre Idrætsforening:Hvidovre Bane 3  
5084 U9/10 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 10:50 KB  -  Fremad Valby 2 Bane 4  
5085 U8 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 11:00 KB:1  -  FA 2000 Bane 1  
5086 U8 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 11:00 Dragør Boldklub:DB 1  -  Nørrebro United:NBU U8 Bane 2  
5087 U8 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 11:00 KB:2  -  Dragør Boldklub:DB 2 Bane 3  
5088 U9/10 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 11:10 Tårnby FF:Tff2  -  Hellerup Idræts Klub Bane 1  
5089 U9/10 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 11:10 Tårnby FF:Tff1  -  Fremad Valby 2 Bane 2  
5090 U9/10 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 11:10 Hvidovre Idrætsforening:Hvidovre  -  FC Damsø:Damsø U9 Bane 3  
5091 U9/10 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 11:10 KB  -  FA 2000 Bane 4  
5092 U8 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 11:20 KB:2  -  KB:1 Bane 1  
5093 U8 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 11:20 Hellerup Idræts Klub  -  Dragør Boldklub:DB 2 Bane 2  
5094 U8 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 11:20 Nørrebro United:NBU U8  -  FA 2000 Bane 3  
5115 U8 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 11:30 HIK:2  -  Hørsholm-Usserød IK:B2 Bane 1  
5116 U8 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 11:30 FA 2000  -  Vanløse IF 2015:3 Bane 2  
5117 U8 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 11:30 Kjøbenhavns Boldklub:KB Q3+4  -  Hørsholm-Usserød IK:B1 Bane 3  
5009 U8 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 11:40 Vanløse IF 2015:1  -  Kjøbenhavns Boldklub:KBQ1 Bane 1  
5010 U8 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 11:40 Hørsholm-Usserød IK:A1:2  -  FA 2000:Blå Bane 2  
5011 U8 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 11:40 Vanløse IF 2015:2  -  Hørsholm-Usserød IK:A2 Bane 3  
5012 U8 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 11:40 FA 2000:Hvid  -  FA 2000:Rød Bane 4  
5118 U8 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 11:50 Hørsholm-Usserød IK:B2  -  HIK Bane 1  
5119 U8 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 11:50 Vanløse IF 2015:3  -  HIK:2 Bane 2  
5120 U8 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 11:50 Hørsholm-Usserød IK:B1  -  FA 2000 Bane 3  
5013 U8 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 12:00 Kjøbenhavns Boldklub:KBQ1  -  Hørsholm-Usserød IK:A1:2 Bane 1  
5014 U8 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 12:00 Hørsholm-Usserød IK:A2  -  FA 2000:Rød Bane 2  
5015 U8 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 12:00 Vanløse IF 2015:2  -  FA 2000:Hvid Bane 3  
5016 U8 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 12:00 FA 2000:Blå  -  Vanløse IF 2015:1 Bane 4  
5121 U8 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 12:10 HIK  -  Kjøbenhavns Boldklub:KB Q3+4 Bane 1  
5122 U8 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 12:10 FA 2000  -  Hørsholm-Usserød IK:B2 Bane 2  
5017 U8 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 12:20 FA 2000:Blå  -  Kjøbenhavns Boldklub:KBQ1 Bane 1  
5018 U8 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 12:20 Hørsholm-Usserød IK:A1:2  -  Vanløse IF 2015:1 Bane 2  
5019 U8 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 12:20 Hørsholm-Usserød IK:A2  -  FA 2000:Hvid Bane 3  
5020 U8 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 12:20 FA 2000:Rød  -  Vanløse IF 2015:2 Bane 4  
5123 U8 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 12:30 HIK:2  -  Kjøbenhavns Boldklub:KB Q3+4 Bane 1  
5124 U8 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 12:30 Hørsholm-Usserød IK:B2  -  Vanløse IF 2015:3 Bane 2  
5125 U8 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 12:30 Hørsholm-Usserød IK:B1  -  HIK Bane 3  
5022 U8 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 12:40 Kjøbenhavns Boldklub:KBQ1  -  Hørsholm-Usserød IK:A2 Bane 1  
5024 U8 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 12:40 FA 2000:Rød  -  Vanløse IF 2015:1 Bane 2  
5026 U8 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 12:40 FA 2000:Hvid  -  Hørsholm-Usserød IK:A1:2 Bane 3  
5028 U8 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 12:40 FA 2000:Blå  -  Vanløse IF 2015:2 Bane 4  
5126 U8 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 12:50 Hørsholm-Usserød IK:B1  -  HIK:2 Bane 1  
5127 U8 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 12:50 FA 2000  -  HIK Bane 2  
5128 U8 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 12:50 Vanløse IF 2015:3  -  Kjøbenhavns Boldklub:KB Q3+4 Bane 3  
5055 U9 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 13:00 FA 2000  -  AB Tårnby:1 Bane 1  
5056 U9 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 13:00 Jyllinge FC:JFC 2  -  B93:Hvid Bane 2  
5029 U9 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 13:10 Greve Fodbold:Hvid/sor  -  AB Tårnby:3 Bane 1  
5030 U9 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 13:10 FA 2000:Blå  -  Glostrup FK:1 Bane 2  
5031 U9 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 13:10 Glostrup FK:2  -  AB Tårnby:2 Bane 3  
5032 U9 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 13:10 Jyllinge FC:JFC 1  -  FA 2000:Hvid Bane 4  
5057 U9 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 13:20 Glostrup FK  -  FA 2000 Bane 1  
5058 U9 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 13:20 AB Tårnby:1  -  Jyllinge FC:JFC 2 Bane 2  
5033 U9 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 13:30 Glostrup FK:1  -  AB Tårnby:3 Bane 1  
5034 U9 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 13:30 FA 2000:Blå  -  Greve Fodbold:Hvid/sor Bane 2  
5035 U9 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 13:30 FA 2000:Hvid  -  Glostrup FK:2 Bane 3  
5036 U9 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 13:30 AB Tårnby:2  -  Jyllinge FC:JFC 1 Bane 4  
5059 U9 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 13:40 B93:Hvid  -  Glostrup FK Bane 1  
5060 U9 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 13:40 Jyllinge FC:JFC 2  -  FA 2000 Bane 2  
5037 U9 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 13:50 AB Tårnby:3  -  FA 2000:Blå Bane 1  
5038 U9 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 13:50 Glostrup FK:2  -  Jyllinge FC:JFC 1 Bane 2  
5039 U9 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 13:50 FA 2000:Hvid  -  AB Tårnby:2 Bane 3  
5040 U9 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 13:50 Greve Fodbold:Hvid/sor  -  Glostrup FK:1 Bane 4  
5061 U9 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 14:00 B93:Hvid  -  AB Tårnby:1 Bane 1  
5062 U9 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 14:00 Glostrup FK  -  Jyllinge FC:JFC 2 Bane 2  
5041 U9 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 14:10 AB Tårnby:3  -  Glostrup FK:2 Bane 1  
5042 U9 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 14:10 Jyllinge FC:JFC 1  -  Glostrup FK:1 Bane 2  
5043 U9 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 14:10 AB Tårnby:2  -  FA 2000:Blå Bane 3  
5044 U9 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 14:10 Greve Fodbold:Hvid/sor  -  FA 2000:Hvid Bane 4  
5063 U9 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 14:20 FA 2000  -  B93:Hvid Bane 1  
5064 U9 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 14:20 AB Tårnby:1  -  Glostrup FK Bane 2  
5095 U10 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 14:30 Nørrebro United:A  -  Boldklubben Hellas:Rød Bane 1  
5096 U10 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 14:30 Nørrebro United  -  Boldklubben Hellas:Hvid Bane 2  
5097 U10 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 14:40 Husum Boldklub  -  BK Hellas:Rødt Bane 1  
5098 U10 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 14:40 Herlufsholm GF:HG2  -  Valby Boldklub af 1912:G1 Bane 2  
5099 U10 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 14:50 B93:Hvid  -  Nørrebro United:A Bane 1  
5100 U10 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 14:50 Boldklubben Hellas:Rød  -  Nørrebro United Bane 2  
5101 U10 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 15:00 Valby Boldklub af 1912:G2  -  Husum Boldklub Bane 1  
5102 U10 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 15:00 BK Hellas:Rødt  -  Herlufsholm GF:HG2 Bane 2  
5103 U10 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 15:10 Boldklubben Hellas:Hvid  -  B93:Hvid Bane 1  
5104 U10 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 15:10 Nørrebro United  -  Nørrebro United:A Bane 2  
5105 U10 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 15:20 Valby Boldklub af 1912:G1  -  Valby Boldklub af 1912:G2 Bane 1  
5106 U10 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 15:20 Herlufsholm GF:HG2  -  Husum Boldklub Bane 2  
5107 U10 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 15:30 Boldklubben Hellas:Hvid  -  Boldklubben Hellas:Rød Bane 1  
5108 U10 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 15:30 B93:Hvid  -  Nørrebro United Bane 2  
5109 U10 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 15:40 Valby Boldklub af 1912:G1  -  BK Hellas:Rødt Bane 1  
5110 U10 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 15:40 Valby Boldklub af 1912:G2  -  Herlufsholm GF:HG2 Bane 2  
5111 U10 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 15:50 Nørrebro United:A  -  Boldklubben Hellas:Hvid Bane 1  
5112 U10 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 15:50 Boldklubben Hellas:Rød  -  B93:Hvid Bane 2  
5113 U10 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 16:00 Husum Boldklub  -  Valby Boldklub af 1912:G1 Bane 1  
5114 U10 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 16:00 BK Hellas:Rødt  -  Valby Boldklub af 1912:G2 Bane 2