Kampe i ...

Vælg dato
Vælg bane
Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold Hafnia Hallen Resultat
1 U9/10 PI Gruppe 1 Lør 29.10.2022 09:05 KB  -  Boldklubben Hekla:Hekla 2 Bane 1  
5 U9/10 PI Gruppe 1 Lør 29.10.2022 09:20 Nørrebro United:NBU1  -  Boldklubben Hekla:Hekla 2 Bane 1  
9 U9/10 PI Gruppe 1 Lør 29.10.2022 09:35 Boldklubben Hekla:Hekla 2  -  Fremad Valby Bane 1  
13 U9/10 PI Gruppe 1 Lør 29.10.2022 09:50 Boldklubben Hekla:Hekla 2  -  KB:2 Bane 1  
5065 U8 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 10:00 KB:1  -  Dragør Boldklub:DB 1 Bane 1  
5068 U9/10 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 10:10 KB  -  Tårnby FF:Tff2 Bane 1  
5072 U8 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 10:20 Dragør Boldklub:DB 1  -  Dragør Boldklub:DB 2 Bane 1  
5075 U9/10 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 10:30 Fremad Valby 2  -  Tårnby FF:Tff2 Bane 1  
5079 U8 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 10:40 Dragør Boldklub:DB 2  -  FA 2000 Bane 1  
5081 U9/10 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 10:50 Tårnby FF:Tff2  -  FC Damsø:Damsø U9 Bane 1  
5085 U8 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 11:00 KB:1  -  FA 2000 Bane 1  
5088 U9/10 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 11:10 Tårnby FF:Tff2  -  Hellerup Idræts Klub Bane 1  
5092 U8 Pige Gruppe 1 Lør 29.10.2022 11:20 KB:2  -  KB:1 Bane 1  
5115 U8 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 11:30 HIK:2  -  Hørsholm-Usserød IK:B2 Bane 1  
5009 U8 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 11:40 Vanløse IF 2015:1  -  Kjøbenhavns Boldklub:KBQ1 Bane 1  
5118 U8 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 11:50 Hørsholm-Usserød IK:B2  -  HIK Bane 1  
5013 U8 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 12:00 Kjøbenhavns Boldklub:KBQ1  -  Hørsholm-Usserød IK:A1:2 Bane 1  
5121 U8 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 12:10 HIK  -  Kjøbenhavns Boldklub:KB Q3+4 Bane 1  
5017 U8 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 12:20 FA 2000:Blå  -  Kjøbenhavns Boldklub:KBQ1 Bane 1  
5123 U8 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 12:30 HIK:2  -  Kjøbenhavns Boldklub:KB Q3+4 Bane 1  
5022 U8 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 12:40 Kjøbenhavns Boldklub:KBQ1  -  Hørsholm-Usserød IK:A2 Bane 1  
5126 U8 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 12:50 Hørsholm-Usserød IK:B1  -  HIK:2 Bane 1  
5055 U9 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 13:00 FA 2000  -  AB Tårnby:1 Bane 1  
5029 U9 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 13:10 Greve Fodbold:Hvid/sor  -  AB Tårnby:3 Bane 1  
5057 U9 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 13:20 Glostrup FK  -  FA 2000 Bane 1  
5033 U9 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 13:30 Glostrup FK:1  -  AB Tårnby:3 Bane 1  
5059 U9 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 13:40 B93:Hvid  -  Glostrup FK Bane 1  
5037 U9 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 13:50 AB Tårnby:3  -  FA 2000:Blå Bane 1  
5061 U9 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 14:00 B93:Hvid  -  AB Tårnby:1 Bane 1  
5041 U9 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 14:10 AB Tårnby:3  -  Glostrup FK:2 Bane 1  
5063 U9 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 14:20 FA 2000  -  B93:Hvid Bane 1  
5095 U10 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 14:30 Nørrebro United:A  -  Boldklubben Hellas:Rød Bane 1  
5097 U10 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 14:40 Husum Boldklub  -  BK Hellas:Rødt Bane 1  
5099 U10 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 14:50 B93:Hvid  -  Nørrebro United:A Bane 1  
5101 U10 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 15:00 Valby Boldklub af 1912:G2  -  Husum Boldklub Bane 1  
5103 U10 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 15:10 Boldklubben Hellas:Hvid  -  B93:Hvid Bane 1  
5105 U10 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 15:20 Valby Boldklub af 1912:G1  -  Valby Boldklub af 1912:G2 Bane 1  
5107 U10 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 15:30 Boldklubben Hellas:Hvid  -  Boldklubben Hellas:Rød Bane 1  
5109 U10 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 15:40 Valby Boldklub af 1912:G1  -  BK Hellas:Rødt Bane 1  
5111 U10 Ø Gruppe 1 Lør 29.10.2022 15:50 Nørrebro United:A  -  Boldklubben Hellas:Hvid Bane 1  
5113 U10 U Gruppe 1 Lør 29.10.2022 16:00 Husum Boldklub  -  Valby Boldklub af 1912:G1 Bane 1