Euro-City Cup 2020
25 till 26 Jan 2020Matcher på L-hall
Matcher
Klass | Grupp | Datum | Tid | Lag | plan | Resultat | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | F06 | Grupp 1 | 08:00 | Perstorp Bälinge/ Röke IF | - | Höganäs Bollklubb:Blå | L-hall | 0 - 1 |
3 | F06 | Grupp 2 | 08:15 | Jonstorps IF FK | - | Vikens IK:1 | L-hall | 1 - 0 |
5 | F06 | Grupp 3 | 08:30 | Stattena IF:Vit | - | Eskilsminne IF:Blå | L-hall | 0 - 2 |
7 | F06 | Grupp 4 | 08:45 | Vikens IK:2 | - | Fortuna FF:Vit | L-hall | 0 - 3 |
9 | F06 | Grupp 1 | 09:00 | Perstorp Bälinge/ Röke IF | - | Råstorp/Timsfors IF | L-hall | 0 - 1 |
11 | F06 | Grupp 2 | 09:15 | Jonstorps IF FK | - | Fortuna FF:Röd | L-hall | 0 - 2 |
13 | F06 | Grupp 3 | 09:30 | Stattena IF:Vit | - | Glumslövs FF | L-hall | 1 - 2 |
15 | F06 | Grupp 4 | 09:45 | Vikens IK:2 | - | Höganäs Bollklubb:Röd | L-hall | 0 - 0 |
17 | F06 | Grupp 1 | 10:00 | Stattena IF:Blå | - | Perstorp Bälinge/ Röke IF | L-hall | 1 - 1 |
19 | F06 | Grupp 2 | 10:15 | Kullabygdens DFF | - | Jonstorps IF FK | L-hall | 0 - 0 |
21 | F06 | Grupp 3 | 10:30 | Uppåkra IF | - | Stattena IF:Vit | L-hall | 4 - 0 |
23 | F06 | Grupp 4 | 10:45 | Eskilsminne IF:Gul | - | Vikens IK:2 | L-hall | 3 - 1 |
25 | F10 | Grupp 1 | 11:00 | Hittarps IK:Röd | - | Vikens IK:Vit | L-hall | X - X |
27 | F10 | Grupp 1 | 11:15 | Fortuna FF:Röd | - | Hittarps IK:Svart | L-hall | X - X |
29 | F06 | A-8-dels:01 | 11:30 | Höganäs Bollklubb:Blå | - | Vikens IK:1 | L-hall | 3 - 1 |
31 | F06 | A-8-dels:03 | 11:45 | Fortuna FF:Röd | - | Stattena IF:Vit | L-hall | 4 - 0 |
33 | F06 | A-8-dels:05 | 12:00 | Uppåkra IF | - | Höganäs Bollklubb:Röd | L-hall | 3 - 0 |
35 | F06 | A-8-dels:07 | 12:15 | Eskilsminne IF:Gul | - | Perstorp Bälinge/ Röke IF | L-hall | 1 - 0 |
37 | F10 | Grupp 1 | 12:30 | Fortuna FF:Röd | - | Vikens IK:Svart | L-hall | X - X |
39 | F10 | Grupp 1 | 12:45 | Fortuna FF:Svart | - | Jonstorps IF FK | L-hall | X - X |
41 | F06 | A-kvartsfinal:01 | 13:00 | Höganäs Bollklubb:Blå | - | Eskilsminne IF:Blå | L-hall | 0 - 2 |
43 | F06 | A-kvartsfinal:03 | 13:15 | Uppåkra IF | - | Jonstorps IF FK | L-hall | 0 - 1 |
45 | F10 | Grupp 1 | 13:30 | Hittarps IK:Svart | - | Vejby IF | L-hall | X - X |
47 | F10 | Grupp 1 | 13:45 | Hittarps IK:Vit | - | Fortuna FF:Svart | L-hall | X - X |
49 | F06 | A-semifinal:01 | 14:00 | Eskilsminne IF:Blå | - | Fortuna FF:Vit | L-hall | 1 - 0 |
51 | F06 | A-semifinal:02 | 14:15 | Jonstorps IF FK | - | Kullabygdens DFF | L-hall | 1 - 4 |
53 | F10 | Grupp 1 | 14:30 | Vejby IF | - | Hittarps IK:Vit | L-hall | X - X |
55 | F06 | A-3.e pris | 14:45 | Fortuna FF:Vit | - | Jonstorps IF FK | L-hall | 1 - 0 |
57 | F06 | A-final | 15:00 | Eskilsminne IF:Blå | - | Kullabygdens DFF | L-hall | 1 - 0 es |
59 | Dam | Grupp 1 | 15:30 | Vellinge IF Oldgirls | - | Eskilsminne IF:Gul | L-hall | 0 - 1 |
61 | Dam | Grupp 2 | 15:45 | Lunds SK | - | Allerums GIF | L-hall | 2 - 0 |
63 | Dam | Grupp 3 | 16:00 | FC Rosengård 1917 | - | Råå Mamas | L-hall | 1 - 1 |
65 | Dam | Grupp 4 | 16:15 | Halmia Oldies | - | Fortuna FF:F17 | L-hall | 0 - 0 |
67 | Dam | Grupp 1 | 16:30 | Eskilsminne IF:Gul | - | Hittarps IK | L-hall | 0 - 1 |
69 | Dam | Grupp 2 | 16:45 | Allerums GIF | - | Kullabygdens DFF:Svart | L-hall | 0 - 2 |
71 | Dam | Grupp 3 | 17:00 | Råå Mamas | - | Eskilsminne IF:Blå | L-hall | 0 - 1 |
73 | Dam | Grupp 4 | 17:15 | Fortuna FF:F17 | - | Kullabygdens DFF:Vit | L-hall | 2 - 0 |
75 | Dam | Grupp 1 | 17:30 | Strövelstorps GoIF / IF Salamis | - | Lindeborgs FF 1948:Svart | L-hall | 1 - 2 |
77 | Dam | Grupp 2 | 17:45 | Vikens IK | - | Skabersjö DFF | L-hall | 1 - 0 |
79 | Dam | Grupp 3 | 18:00 | Lindeborgs FF 1948:Röd | - | Fortuna FF | L-hall | 2 - 1 |
81 | Dam | Grupp 4 | 18:15 | Råå IF | - | Helsingborgs FF | L-hall | 0 - 1 |
83 | Dam | Grupp 1 | 18:30 | Strövelstorps GoIF / IF Salamis | - | Eskilsminne IF:Gul | L-hall | 2 - 1 |
85 | Dam | Grupp 2 | 18:45 | Vikens IK | - | Allerums GIF | L-hall | 1 - 4 |
87 | Dam | Grupp 3 | 19:00 | Lindeborgs FF 1948:Röd | - | Råå Mamas | L-hall | 0 - 3 |
89 | Dam | Grupp 4 | 19:15 | Råå IF | - | Fortuna FF:F17 | L-hall | 0 - 2 |
91 | Dam | Grupp 1 | 19:30 | Vellinge IF Oldgirls | - | Strövelstorps GoIF / IF Salamis | L-hall | 0 - 0 |
93 | Dam | Grupp 2 | 19:45 | Lunds SK | - | Vikens IK | L-hall | 1 - 0 |
95 | Dam | Grupp 3 | 20:00 | FC Rosengård 1917 | - | Lindeborgs FF 1948:Röd | L-hall | 3 - 0 |
97 | Dam | Grupp 4 | 20:15 | Halmia Oldies | - | Råå IF | L-hall | 1 - 2 |
99 | Dam | A-kvartsfinal:01 | 20:45 | Hittarps IK | - | Kullabygdens DFF:Svart | L-hall | 5 - 6 es |
101 | Dam | A-kvartsfinal:03 | 21:00 | Fortuna FF:F17 | - | Eskilsminne IF:Blå | L-hall | 1 - 0 |
103 | Dam | A-semifinal:01 | 21:15 | Kullabygdens DFF:Svart | - | FC Rosengård 1917 | L-hall | 2 - 3 es |
104 | Dam | A-semifinal:02 | 21:30 | Fortuna FF:F17 | - | Lunds SK | L-hall | 3 - 2 es |
105 | Dam | A-3.e pris | 21:45 | Kullabygdens DFF:Svart | - | Lunds SK | L-hall | 0 - 1 |
106 | Dam | A-final | 22:00 | FC Rosengård 1917 | - | Fortuna FF:F17 | L-hall | 0 - 3 |
107 | F08 | Grupp 1 | 09:00 | Hittarps IK:Röd | - | Jonstorps IF FK:Vit | L-hall | X - X |
109 | F08 | Grupp 1 | 09:15 | Råå IF:Blåvit | - | Snöstorp Nyhem FF:Grön | L-hall | X - X |
111 | F08 | Grupp 2 | 09:30 | Vikens IK:Vit | - | Jonstorps IF FK:Blå | L-hall | X - X |
113 | F08 | Grupp 3 | 09:45 | Vikens IK:Svart | - | Allerums GIF:Vit | L-hall | X - X |
115 | F08 | Grupp 3 | 10:00 | Västra Karups IF | - | Hittarps IK:Vit | L-hall | X - X |
117 | F08 | Grupp 1 | 10:15 | Jonstorps IF FK:Vit | - | Råå IF:Blåvit | L-hall | X - X |
119 | F08 | Grupp 2 | 10:30 | Råå IF:Vitblå | - | Snöstorp Nyhem FF:Röd | L-hall | X - X |
121 | F08 | Grupp 2 | 10:45 | Jonstorps IF FK:Blå | - | Eskilsminne IF:Blå | L-hall | X - X |
123 | F08 | Grupp 3 | 11:00 | Hittarps IK:Vit | - | Eskilsminne IF:Gul | L-hall | X - X |
125 | F08 | Grupp 1 | 11:15 | Torns IF | - | Jonstorps IF FK:Vit | L-hall | X - X |
127 | F08 | Grupp 1 | 11:30 | Allerums GIF:Blå | - | Snöstorp Nyhem FF:Grön | L-hall | X - X |
129 | F08 | Grupp 2 | 11:45 | Eskilsminne IF:Blå | - | Hittarps IK:Svart | L-hall | X - X |
131 | F08 | Grupp 3 | 12:00 | Eskilsminne IF:Gul | - | Allerums GIF:Vit | L-hall | X - X |
133 | F04 | Grupp 1 | 12:15 | Kullabygdens DFF:Vit | - | Fortuna FF | L-hall | 0 - 2 |
135 | F04 | Grupp 2 | 12:30 | Hittarps IK:Vit | - | Stattena IF:Blå | L-hall | 1 - 0 |
137 | F04 | Grupp 3 | 12:45 | Vikens IK | - | Eskilsminne IF:Blå | L-hall | 0 - 2 |
139 | F04 | Grupp 1 | 13:00 | Perstorp Bälinge/ Röke IF | - | Kullabygdens DFF:Vit | L-hall | 0 - 0 |
141 | F08 | Grupp 1 | 13:15 | Hittarps IK:Röd | - | Torns IF | L-hall | X - X |
143 | F08 | Grupp 1 | 13:30 | Råå IF:Blåvit | - | Allerums GIF:Blå | L-hall | X - X |
145 | F08 | Grupp 2 | 13:45 | Vikens IK:Vit | - | Råå IF:Vitblå | L-hall | X - X |
147 | F08 | Grupp 3 | 14:00 | Vikens IK:Svart | - | Eskilsminne IF:Gul | L-hall | X - X |
149 | F08 | Grupp 3 | 14:15 | Västra Karups IF | - | Råå IF:Ljusblå | L-hall | X - X |
151 | F04 | Grupp 1 | 14:30 | Perstorp Bälinge/ Röke IF | - | Eskilsminne IF:Gul | L-hall | 0 - 0 |
153 | F04 | Grupp 2 | 14:45 | Hittarps IK:Vit | - | Kullabygdens DFF:Svart | L-hall | 1 - 0 |
155 | F04 | Grupp 3 | 15:00 | Vikens IK | - | Stattena IF:Vit | L-hall | 0 - 1 |
157 | F04 | Grupp 1 | 15:15 | IFK Osby | - | Perstorp Bälinge/ Röke IF | L-hall | 1 - 0 |
159 | F04 | Grupp 2 | 15:30 | Svalöv/Kågeröd/Röstånga | - | Hittarps IK:Vit | L-hall | 0 - 4 |
161 | F04 | Grupp 3 | 15:45 | Ekeby GIF | - | Vikens IK | L-hall | 0 - 3 wo |
163 | F04 | Grupp 1 | 16:00 | Kullabygdens DFF:Vit | - | IFK Osby | L-hall | 1 - 0 |
165 | F04 | A-8-dels:02 | 16:30 | Svalöv/Kågeröd/Röstånga | - | Ekeby GIF | L-hall | 3 - 0 wo |
167 | F04 | A-8-dels:06 | 16:45 | Eskilsminne IF:Gul | - | Stattena IF:Blå | L-hall | 6 - 5 |
169 | F04 | A-kvartsfinal:01 | 17:00 | Fortuna FF | - | Svalöv/Kågeröd/Röstånga | L-hall | 1 - 0 |
171 | F04 | A-kvartsfinal:03 | 17:15 | Eskilsminne IF:Blå | - | Eskilsminne IF:Gul | L-hall | 2 - 1 es |
173 | F04 | A-semifinal:01 | 17:30 | Fortuna FF | - | Hittarps IK:Vit | L-hall | 2 - 1 es |
174 | F04 | A-semifinal:02 | 17:45 | Eskilsminne IF:Blå | - | IFK Osby | L-hall | 3 - 0 |
175 | F04 | A-3.e pris | 18:00 | Hittarps IK:Vit | - | IFK Osby | L-hall | 0 - 1 |
176 | F04 | A-final | 18:15 | Fortuna FF | - | Eskilsminne IF:Blå | L-hall | 4 - 5 es |