Matcher på arena Halmstad Arena 20 A
Matcher
Klass | Grupp | Datum | Tid | Lag | plan | Arena | Resultat | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14 | F11 | Grupp 2 | 09:00 | IF Centern | - | Ifö Bromölla IF | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
34 | P12 | Grupp 2 | 10:00 | Linghems SK | - | Lindö FF Svart | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
56 | P11 | Grupp 2 | 11:00 | Halmstads BK | - | Lilla Träslövs FF Blå | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
73 | P12 | Grupp 5 | 12:00 | BK Ljungsbro Grön | - | IF Böljan Falkenberg | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
93 | F12 | Grupp 4 | 13:00 | Lindö FF | - | Tranås FF Röd | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
116 | P11 | Grupp 4 | 14:00 | Halmstads BK P09 Svart | - | Ifö Bromölla IF Svart | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
134 | P12 | Grupp 3 | 15:00 | Malmslätts AIK | - | Ifö Bromölla IF Vit | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
156 | F12 | Grupp 3 | 16:00 | BK Höllviken | - | Asarums IF | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
235 | P11 | Grupp 1 | 10:00 | Halmstads BK P09 Blå | - | Trönninge IF | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
257 | P11 | Grupp 5 | 11:00 | IS Halmia | - | Kalmar Södra IF | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
275 | P12 | Grupp 4 | 12:00 | IF Centern | - | Öja FF | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
296 | F12 | Grupp 3 | 13:00 | Svärtinge SK 2 | - | BK Höllviken | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
318 | F12 | Grupp 1 | 14:00 | Ystad IF FF vit | - | Smedby AIS Svart | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
336 | P11 | Grupp 1 | 15:00 | IF Hallby FK Blå | - | Halmstads BK P09 Blå | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
353 | F12 | Grupp 1 | 16:00 | Tranås FF Svart | - | Ystad IF FF vit | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
402 | P11 | PO-grupp A 2 | 08:00 | Halmstads BK P09 Svart | - | HGH | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
420 | P12 | PO-grupp A 2 | 09:00 | IFK Norrköping Vit | - | Skoftebyns IF | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
442 | F12 | PO-grupp A 2 | 10:00 | Smedby AIS Svart | - | Asarums IF | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
464 | F11 | PO-grupp A 2 | 11:00 | KIK:vit | - | Linghems SK 2 | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
481 | P11 | PO-grupp A 4 | 12:00 | Linghems SK Svart | - | Halmstads BK P09 Blå | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
602 | P12 | PO-grupp A 4 | 13:00 | Sjöbo IF | - | Halmstads BK Blå | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
517 | F12 | PO-grupp A 4 | 14:00 | Ystad IF FF blå | - | VAKANT | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
539 | P11 | PO-grupp A 2 | 15:00 | BK Höllviken | - | Köpingebro IF | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
558 | P12 | PO-grupp A 2 | 16:00 | Lindö FF Svart | - | IFK Norrköping Blå | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
573 | P11 | PO-grupp A 1 | 17:00 | Snöstorp Nyhem FF | - | Sölvesborgs GIF | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
609 | F12 | PO-grupp A 1 | 08:00 | Rödeby AIF | - | Lindö FF | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
630 | F11 | PO-grupp A 2 | 09:00 | Halmstads BK | - | KIK:vit | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
649 | P12 | PO-grupp A 1 | 10:00 | Ifö Bromölla IF Vit | - | FK Karlskrona | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
669 | F12 | PO-grupp A 1 | 11:00 | Svärtinge SK 2 | - | Rödeby AIF | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
689 | P11 | PO-grupp A 1 | 12:00 | Kalmar Södra IF | - | Snöstorp Nyhem FF | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
711 | P12 | PO-grupp A 1 | 13:00 | New York FA Euro | - | Ifö Bromölla IF Vit | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
731 | F12 | PO-grupp A 1 | 14:00 | Tranås FF Röd | - | Svärtinge SK 2 | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
750 | P11 | PO-grupp A 4 | 15:00 | Linköping Kenty 1 | - | Halmstads BK P09 Blå | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |
765 | P12 | PO-grupp A 4 | 17:00 | Sjöbo IF | - | Öja FF | Plan 20 A (HA) 7-manna | Halmstad Arena 20 A | X - X |