Kampe i ...

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold Hal Resultat
35 P13 C Gruppe 2 Lør 20.08.2022 08:00 FHH 90  -  Lynge-Broby IF Flønghallen  
9 P13 C Gruppe 1 Lør 20.08.2022 08:30 Tune IF:2  -  HVI Himmelev Flønghallen  
6 D13 B Gruppe 1 Lør 20.08.2022 09:00 Ledøje-Smørum HK  -  Brøndby HK Flønghallen  
5 D13 B Gruppe 1 Lør 20.08.2022 09:30 Tune IF  -  HK Ankaret:1 Flønghallen  
16 P13 A Gruppe 1 Lør 20.08.2022 10:00 Furesø håndbold klub:1  -  Lynge-Broby IF Flønghallen  
12 P13 C Gruppe 2 Lør 20.08.2022 10:30 Lynge-Broby IF  -  Svend Gønge Flønghallen  
11 P13 C Gruppe 2 Lør 20.08.2022 11:00 FHH 90  -  Birkerød Flønghallen  
8 D13 B Gruppe 2 Lør 20.08.2022 11:30 TIK-Taastrup  -  HK Ankaret:2 Flønghallen  
4 P13 B Gruppe 2 Lør 20.08.2022 12:00 Tune IF:1  -  TIK-Taastrup Flønghallen  
7 D13 B Gruppe 2 Lør 20.08.2022 12:30 Himmelev  -  Furesø håndbold klub Flønghallen  
22 P13 A Gruppe 1 Lør 20.08.2022 13:00 Lynge-Broby IF  -  HØJ HÅNDBOLD:HØJ Flønghallen  
24 P13 B Gruppe 2 Lør 20.08.2022 13:30 Brøndby HK  -  Tune IF:1 Flønghallen  
29 D13 B Gruppe 1 Lør 20.08.2022 14:00 Tune IF  -  Ledøje-Smørum HK Flønghallen  
33 P13 C Gruppe 1 Lør 20.08.2022 14:30 Tune IF:2  -  TIK-Taastrup Flønghallen  
30 D13 B Gruppe 1 Lør 20.08.2022 15:00 Brøndby HK  -  HK Ankaret:1 Flønghallen  
32 D13 B Gruppe 2 Lør 20.08.2022 15:30 HK Ankaret:2  -  Furesø håndbold klub Flønghallen  
52 P13 B Gruppe 2 Lør 20.08.2022 16:00 Furesø håndbold klub:2  -  Tune IF:1 Flønghallen  
36 P13 C Gruppe 2 Lør 20.08.2022 16:29 Svend Gønge  -  Birkerød Flønghallen  
3 P13 B Gruppe 2 Lør 20.08.2022 17:00 HVI Himmelev  -  Brøndby HK Flønghallen  
39 P13 B Gruppe 2 Lør 20.08.2022 17:30 TIK-Taastrup  -  Furesø håndbold klub:2 Flønghallen  
40 P13 B Gruppe 2 Søn 21.08.2022 08:00 Tune IF:1  -  HVI Himmelev Flønghallen  
43 D13 B Gruppe 2 Søn 21.08.2022 08:30 HK Ankaret:2  -  Himmelev Flønghallen  
48 P13 C Gruppe 2 Søn 21.08.2022 09:00 Birkerød  -  Lynge-Broby IF Flønghallen  
47 P13 C Gruppe 2 Søn 21.08.2022 09:30 Svend Gønge  -  FHH 90 Flønghallen  
45 P13 C Gruppe 1 Søn 21.08.2022 10:00 Nykøbing Falster:NFH 3  -  Tune IF:2 Flønghallen  
27 P13 A Gruppe 1 Søn 21.08.2022 10:30 Lynge-Broby IF  -  Nykøbing Falster:NFH 1 Flønghallen  
56 P13 B Gruppe 1 Søn 21.08.2022 11:00 Dalby G&IF  -  Birkerød Flønghallen  
42 D13 B Gruppe 1 Søn 21.08.2022 11:30 HK Ankaret:1  -  Ledøje-Smørum HK Flønghallen  
41 D13 B Gruppe 1 Søn 21.08.2022 12:00 Brøndby HK  -  Tune IF Flønghallen  
50 P13 B Gruppe 1 Søn 21.08.2022 12:30 Birkerød  -  Vallensbæk Flønghallen  
69 P13 C A-Finale Søn 21.08.2022 13:15 Nr.1 fra Gruppe 1  -  Nr.1 fra Gruppe 2 Flønghallen  
67 D13 C A-Finale Søn 21.08.2022 14:00 Nr.1 fra Gruppe 1  -  Nr.2 fra Gruppe 1 Flønghallen  
62 P13 B Finale Søn 21.08.2022 14:45 Nr. 1 fra Gruppe 1  -  Nr. 1 fra Gruppe 2 Flønghallen  
66 D13 B A-Finale Søn 21.08.2022 15:30 Nr.1 fra Gruppe 1  -  Nr.1 fra Gruppe 2 Flønghallen  
68 P13 A A-Finale Søn 21.08.2022 16:15 Nr.1 fra Gruppe 1  -  Nr.2 fra Gruppe 1 Flønghallen