Tilmeldinger

Antal tilmeldte hold: 90

Vælg sortering:

U7    (5 hold) U8B    (4 hold)
  Jyderup BK:Jyderup - Hvid
  Stenløse BK:1 - Blå
  Stenløse BK:2 - Blå
  Taastrup FC:TFC 1 - Grøn
  Taastrup FC:TFC 2 - Grøn
  Holbæk B&I 1 - Blå
  Holbæk B&I 2 - Blå
  Roskilde KFUM:Blå - Blå/hvid stribet
  Roskilde KFUM:Hvid - Blå/hvid stribet
U9B    (8 hold) U11A    (8 hold)
  Bramsnæs FB - Røde
  Holbæk B&I 1 - Blå
  Holbæk B&I 2 - Blå
  Holbæk B&I 3 - Blå
  JEMDAM:JEMDAM - Bordeaux
  Jernløse BK - Hvid/blå
  RB 1906:RB - Blå
  RB 1906:RB2 - Hvid
  Custos - Sort
  FIFA Boys - Mørkeblå
  Holbæk B&I - U10 - Blå
  Holbæk B&I:A1 - Blå
  Holbæk B&I:A2 - Blå
  Ipswich - Pink/sort
  Store Merløse IF - Gul
  Unite2gether - Hvid
U11C    (8 hold) U12A    (6 hold)
  Holbæk B&I - U10 - Blå
  Holbæk B&I:C1 - Blå
  Holbæk B&I:C2 - Blå
  Holbæk B&I:C3 - Blå
  KJS - Rød
  Store Merløse IF - Gul
  Svebølle Boldklub og Idrætsforening 2016 - Sort
  TeamTelt - Sort
  Halds malerfirma - Orange
  Heino Vistisen - Sort
  Holbæk B&I - U11 - Blå
  Holbæk B&I 1 - Blå
  Holbæk B&I 2 - Blå
  Holbæk B&I 3 - Hvid
U13A    (8 hold) U13B    (10 hold)
  Athletic FC - Hvid
  Holbæk B&I - Blå
  Holbæk B&I:2 - Blå
  Store Merløse IF - Gul
  Søborg Skole 6B - Hvid
  Taastrup FC - Grøn
  Team SJEB - Lyserød
  Unite2gether - Hvid
  Gundsølille SGIF - Blå/sort
  Holbæk B&I 3 - Blå
  Holbæk B&I:1 - Blå
  Holbæk B&I:2 - Blå
  Nykøbing IF - Louise - Hvid
  Nykøbing IF - Rikke - Hvid
  Nykøbing IF - Vicki - Hvid
  Store Merløse IF 1 - Gul
  Store Merløse IF 2 - Gul
  Taastrup FC - Grøn
U14A    (8 hold) U14B    (6 hold)
  Bager Bosse - Hvid
  Barca - Rød
  Bjørn banden - Lyseblå
  Boyz
  Fodsålerne
  HIK - Hvid
  Holbæk B&I:1 - Blå
  Unite2gether - Hvid
  Holbæk B&I:1 - Blå
  Holbæk B&I:2 - Blå
  Holbæk B&I:3 - Blå
  Luftens helte - Blå
  Tuse IF - Rød
  Tuse IF:Tuse IF2 - Rød eller lyseblå
U15    (6 hold) U17    (8 hold)
  Boesen Entreprise - Lyse grøn
  FC Bonderøve - Mørke blå
  Flamingos - Lyserød
  Goleador - Sort
  Stenløse Army - Blå
  Team Body - Sort
  b.i.e - Grå
  Dream Team - Lyserød
  EL Dinero - Grøn
  FC Roskilde Racing Center - Sort
  Gutterne på tur
  HBES
  Holdet det 100 - Grå
  Team Fys Roskilde:Team Fys - Grøn/sort
U19    (5 hold)
  Eventyr - Blå og hvid
  Nybolig Erhverv København - Hvid
  Ruder Konges Knægte - Lilla
  Team ES - Bordeaux rød
  Viggos drenge - Sort