Kampe Lør 25.06.2022

Vælg dato
Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold Bane Resultat
100 D06 Gruppe 1 Lør 25.06.2022 10:00 IF Fremad Nørhalne 1  -  Skalborg SK 2 Bane 4  
101 D06 Gruppe 1 Lør 25.06.2022 10:00 Gug B.  -  Hals FS 1 Bane 5  
300 D08B Gruppe 1 Lør 25.06.2022 10:00 TSV 1  -  Nørresundby FB 1 Bane 8 0 - 6 
301 D08B Gruppe 1 Lør 25.06.2022 10:00 Hals FS 2  -  Brønderslev IF 2 Bane 9 0 - 3 
302 D08B Gruppe 2 Lør 25.06.2022 10:00 TSV 2  -  Jetsmark IF Bane 12 1 - 2 
303 D08B Gruppe 2 Lør 25.06.2022 10:00 Skalborg SK  -  Brønderslev IF 1 Bane 13 6 - 1 
900 D12A Gruppe 1 Lør 25.06.2022 10:00 Aalborg Chang 1  -  TSV 1 Bane15 2 - 0 
901 D12A Gruppe 1 Lør 25.06.2022 10:00 Aalborg KFUM 2  -  Aalborg KFUM 1 Bane 16 0 - 0 
1100 P06 Gruppe 1 Lør 25.06.2022 10:00 IF Fremad Nørhalne  -  Støvring IF 1 Bane 1  
1101 P06 Gruppe 1 Lør 25.06.2022 10:00 Aalborg KFUM 2  -  Hals FS (U5) 2 Bane 2  
1102 P06 Gruppe 1 Lør 25.06.2022 10:00 IF Fremad Nørhalne 2  -  Vodskov IF 1 Bane 3  
1300 P08 Gruppe 2 Lør 25.06.2022 10:00 Vodskov IF 1  -  Langholt SK Bane 10 0 - 11 
1301 P08 Gruppe 1 Lør 25.06.2022 10:00 Brønderslev IF 1  -  Vodskov IF 2 Bane 11 7 - 0 
102 D06 Gruppe 2 Lør 25.06.2022 10:15 IF Fremad Nørhalne 2  -  LKB Gistrup Bane 4  
103 D06 Gruppe 2 Lør 25.06.2022 10:15 Hals FS 2  -  Skalborg SK 1 Bane 5  
1103 P06 Gruppe 2 Lør 25.06.2022 10:15 Vodskov IF 2  -  Aalborg KFUM 1 Bane 1  
1104 P06 Gruppe 2 Lør 25.06.2022 10:15 IF Fremad Nørhalne 1  -  Hals FS (U5) 1 Bane 2  
1105 P06 Gruppe 2 Lør 25.06.2022 10:15 Støvring IF 2  -  Langholt SK Bane 3  
304 D08B Gruppe 3 Lør 25.06.2022 10:20 Hals FS 1  -  Vodskov IF 2 Bane 8 1 - 2 
305 D08B Gruppe 3 Lør 25.06.2022 10:20 Vestbjerg IF  -  Vadum IF Bane 9 2 - 0 
306 D08B Gruppe 4 Lør 25.06.2022 10:20 Vodskov IF 1  -  TSV 3 (Sulsted) Bane 12 4 - 0 
307 D08B Gruppe 4 Lør 25.06.2022 10:20 Nørresundby FB 2  -  AaB Bane 13 3 - 0 
500 D10A Gruppe 1 Lør 25.06.2022 10:20 Brønderslev IF 1  -  TSV 1 Bane 10 1 - 0 
600 D10B Gruppe 1 Lør 25.06.2022 10:20 Brønderslev IF 2  -  Vodskov IF 1 Bane 11 2 - 2 
1000 D12B Gruppe 1 Lør 25.06.2022 10:20 TSV 2  -  TSV 3 Bane15 0 - 2 
1001 D12B Gruppe 1 Lør 25.06.2022 10:20 Vodskov IF 2  -  Aalborg Chang 2 Bane 16 0 - 1 
104 D06 Gruppe 1 Lør 25.06.2022 10:30 Vodskov IF  -  IF Fremad Nørhalne 1 Bane 4  
105 D06 Gruppe 1 Lør 25.06.2022 10:30 Skalborg SK 2  -  Gug B. Bane 5  
1106 P06 Gruppe 1 Lør 25.06.2022 10:30 Hals FS (U5) 2  -  IF Fremad Nørhalne Bane 1  
1107 P06 Gruppe 1 Lør 25.06.2022 10:30 Vodskov IF 1  -  Aalborg KFUM 2 Bane 2  
1108 P06 Gruppe 1 Lør 25.06.2022 10:30 Støvring IF 1  -  IF Fremad Nørhalne 2 Bane 3  
308 D08B Gruppe 2 Lør 25.06.2022 10:40 TSV 2  -  Skalborg SK Bane 13 3 - 1 
601 D10B Gruppe 2 Lør 25.06.2022 10:40 VHG/GS 1  -  Vodskov IF 2 Bane 8 2 - 4 
602 D10B Gruppe 2 Lør 25.06.2022 10:40 TSV 2  -  Nørresundby FB 2 Bane 9 1 - 0 
603 D10B Gruppe 1 Lør 25.06.2022 10:40 VHG/GS 2  -  Nørresundby FB 3 Bane 11 1 - 3 
902 D12A Gruppe 1 Lør 25.06.2022 10:40 Vodskov IF 1  -  Aalborg Chang 1 Bane15 0 - 4 
903 D12A Gruppe 1 Lør 25.06.2022 10:40 TSV 1  -  Aalborg KFUM 2 Bane 16 1 - 2 
1302 P08 Gruppe 2 Lør 25.06.2022 10:40 Langholt SK  -  Brønderslev IF 2 Bane 10 1 - 3 
1303 P08 Gruppe 1 Lør 25.06.2022 10:40 Vodskov IF 2  -  Skalborg SK Bane 12 0 - 3 
106 D06 Gruppe 2 Lør 25.06.2022 10:45 Vodskov IF (U5)  -  IF Fremad Nørhalne 2 Bane 4  
107 D06 Gruppe 2 Lør 25.06.2022 10:45 LKB Gistrup  -  Hals FS 2 Bane 5  
1109 P06 Gruppe 2 Lør 25.06.2022 10:45 Hals FS (U5) 1  -  Vodskov IF 2 Bane 1  
1110 P06 Gruppe 2 Lør 25.06.2022 10:45 Langholt SK  -  IF Fremad Nørhalne 1 Bane 2  
1111 P06 Gruppe 2 Lør 25.06.2022 10:45 Aalborg KFUM 1  -  Støvring IF 2 Bane 3  
108 D06 Gruppe 1 Lør 25.06.2022 11:00 Hals FS 1  -  Vodskov IF Bane 4  
109 D06 Gruppe 1 Lør 25.06.2022 11:00 Gug B.  -  IF Fremad Nørhalne 1 Bane 5  
309 D08B Gruppe 1 Lør 25.06.2022 11:00 TSV 1  -  Hals FS 2 Bane 8 0 - 7 
310 D08B Gruppe 1 Lør 25.06.2022 11:00 Brønderslev IF 2  -  Nørresundby FB 1 Bane 9 2 - 1 
311 D08B Gruppe 3 Lør 25.06.2022 11:00 Hals FS 1  -  Vestbjerg IF Bane 11 1 - 0 
312 D08B Gruppe 3 Lør 25.06.2022 11:00 Vadum IF  -  Vodskov IF 2 Bane 12 0 - 5 
313 D08B Gruppe 2 Lør 25.06.2022 11:00 Brønderslev IF 1  -  Jetsmark IF Bane 13 0 - 6 
501 D10A Gruppe 1 Lør 25.06.2022 11:00 TSV 1  -  Nørresundby FB 1 Bane 10 0 - 1 
1002 D12B Gruppe 1 Lør 25.06.2022 11:00 Aalborg KFUM 3  -  TSV 2 Bane15 3 - 0 
1003 D12B Gruppe 1 Lør 25.06.2022 11:00 TSV 3  -  Vodskov IF 2 Bane 16 1 - 1 
1112 P06 Gruppe 1 Lør 25.06.2022 11:00 Aalborg KFUM 2  -  Støvring IF 1 Bane 1  
1113 P06 Gruppe 1 Lør 25.06.2022 11:00 IF Fremad Nørhalne  -  IF Fremad Nørhalne 2 Bane 2  
1114 P06 Gruppe 1 Lør 25.06.2022 11:00 Hals FS (U5) 2  -  Vodskov IF 1 Bane 3  
110 D06 Gruppe 2 Lør 25.06.2022 11:15 Skalborg SK 1  -  Vodskov IF (U5) Bane 4  
111 D06 Gruppe 2 Lør 25.06.2022 11:15 Hals FS 2  -  IF Fremad Nørhalne 2 Bane 5  
1115 P06 Gruppe 2 Lør 25.06.2022 11:15 IF Fremad Nørhalne 1  -  Aalborg KFUM 1 Bane 1  
1116 P06 Gruppe 2 Lør 25.06.2022 11:15 Vodskov IF 2  -  Støvring IF 2 Bane 2  
1117 P06 Gruppe 2 Lør 25.06.2022 11:15 Hals FS (U5) 1  -  Langholt SK Bane 3  
314 D08B Gruppe 4 Lør 25.06.2022 11:20 Vodskov IF 1  -  Nørresundby FB 2 Bane 12 2 - 0 
315 D08B Gruppe 4 Lør 25.06.2022 11:20 AaB  -  TSV 3 (Sulsted) Bane 13 3 - 3 
604 D10B Gruppe 1 Lør 25.06.2022 11:20 Brønderslev IF 2  -  VHG/GS 2 Bane 8 2 - 0 
605 D10B Gruppe 1 Lør 25.06.2022 11:20 Nørresundby FB 3  -  Vodskov IF 1 Bane 9 0 - 0 
606 D10B Gruppe 2 Lør 25.06.2022 11:20 VHG/GS 1  -  TSV 2 Bane 10 1 - 1 
607 D10B Gruppe 2 Lør 25.06.2022 11:20 Nørresundby FB 2  -  Vodskov IF 2 Bane 11 1 - 3 
904 D12A Gruppe 1 Lør 25.06.2022 11:20 Aalborg KFUM 1  -  Vodskov IF 1 Bane15 1 - 0 
905 D12A Gruppe 1 Lør 25.06.2022 11:20 Aalborg KFUM 2  -  Aalborg Chang 1 Bane 16 0 - 4 
112 D06 Gruppe 1 Lør 25.06.2022 11:30 Hals FS 1  -  Skalborg SK 2 Bane 4  
113 D06 Gruppe 1 Lør 25.06.2022 11:30 Vodskov IF  -  Gug B. Bane 5  
1118 P06 Gruppe 1 Lør 25.06.2022 11:30 IF Fremad Nørhalne  -  Aalborg KFUM 2 Bane 1  
1119 P06 Gruppe 1 Lør 25.06.2022 11:30 IF Fremad Nørhalne 2  -  Hals FS (U5) 2 Bane 2  
1120 P06 Gruppe 1 Lør 25.06.2022 11:30 Støvring IF 1  -  Vodskov IF 1 Bane 3  
316 D08B Gruppe 3 Lør 25.06.2022 11:40 Vadum IF  -  Hals FS 1 Bane 8 0 - 5 
317 D08B Gruppe 3 Lør 25.06.2022 11:40 Vodskov IF 2  -  Vestbjerg IF Bane 9 5 - 0 
318 D08B Gruppe 2 Lør 25.06.2022 11:40 Brønderslev IF 1  -  TSV 2 Bane 13 3 - 7 
502 D10A Gruppe 1 Lør 25.06.2022 11:40 Nørresundby FB 1  -  Brønderslev IF 1 Bane 10 1 - 0 
1004 D12B Gruppe 1 Lør 25.06.2022 11:40 Aalborg Chang 2  -  Aalborg KFUM 3 Bane15 2 - 0 
1005 D12B Gruppe 1 Lør 25.06.2022 11:40 Vodskov IF 2  -  TSV 2 Bane 16 1 - 1 
1304 P08 Gruppe 2 Lør 25.06.2022 11:40 Brønderslev IF 2  -  Vodskov IF 1 Bane 11 4 - 0 
1305 P08 Gruppe 1 Lør 25.06.2022 11:40 Skalborg SK  -  Brønderslev IF 1 Bane 12 0 - 4 
114 D06 Gruppe 2 Lør 25.06.2022 11:45 Skalborg SK 1  -  LKB Gistrup Bane 4  
115 D06 Gruppe 2 Lør 25.06.2022 11:45 Vodskov IF (U5)  -  Hals FS 2 Bane 5  
1121 P06 Gruppe 2 Lør 25.06.2022 11:45 Vodskov IF 2  -  IF Fremad Nørhalne 1 Bane 1  
1122 P06 Gruppe 2 Lør 25.06.2022 11:45 Støvring IF 2  -  Hals FS (U5) 1 Bane 2  
1123 P06 Gruppe 2 Lør 25.06.2022 11:45 Aalborg KFUM 1  -  Langholt SK Bane 3  
116 D06 Gruppe 1 Lør 25.06.2022 12:00 IF Fremad Nørhalne 1  -  Hals FS 1 Bane 4  
117 D06 Gruppe 1 Lør 25.06.2022 12:00 Skalborg SK 2  -  Vodskov IF Bane 5  
319 D08B Gruppe 1 Lør 25.06.2022 12:00 Brønderslev IF 2  -  TSV 1 Bane 8 2 - 0 
320 D08B Gruppe 1 Lør 25.06.2022 12:00 Nørresundby FB 1  -  Hals FS 2 Bane 9 3 - 1 
321 D08B Gruppe 4 Lør 25.06.2022 12:00 AaB  -  Vodskov IF 1 Bane 10 1 - 2 
322 D08B Gruppe 4 Lør 25.06.2022 12:00 TSV 3 (Sulsted)  -  Nørresundby FB 2 Bane 11 0 - 5 
323 D08B Gruppe 2 Lør 25.06.2022 12:00 Jetsmark IF  -  Skalborg SK Bane 13 2 - 0 
608 D10B Gruppe 2 Lør 25.06.2022 12:00 Nørresundby FB 2  -  VHG/GS 1 Bane 12 1 - 1 
906 D12A Gruppe 1 Lør 25.06.2022 12:00 Aalborg KFUM 1  -  TSV 1 Bane15 0 - 2 
907 D12A Gruppe 1 Lør 25.06.2022 12:00 Vodskov IF 1  -  Aalborg KFUM 2 Bane 16 0 - 5 
1124 P06 Gruppe 1 Lør 25.06.2022 12:00 Støvring IF 1  -  Hals FS (U5) 2 Bane 1  
1125 P06 Gruppe 1 Lør 25.06.2022 12:00 Vodskov IF 1  -  IF Fremad Nørhalne Bane 2  
1126 P06 Gruppe 1 Lør 25.06.2022 12:00 IF Fremad Nørhalne 2  -  Aalborg KFUM 2 Bane 3  
118 D06 Gruppe 2 Lør 25.06.2022 12:15 IF Fremad Nørhalne 2  -  Skalborg SK 1 Bane 4  
119 D06 Gruppe 2 Lør 25.06.2022 12:15 LKB Gistrup  -  Vodskov IF (U5) Bane 5  
1127 P06 Gruppe 2 Lør 25.06.2022 12:15 Aalborg KFUM 1  -  Hals FS (U5) 1 Bane 1  
1128 P06 Gruppe 2 Lør 25.06.2022 12:15 Langholt SK  -  Vodskov IF 2 Bane 2  
1129 P06 Gruppe 2 Lør 25.06.2022 12:15 Støvring IF 2  -  IF Fremad Nørhalne 1 Bane 3  
503 D10A Gruppe 1 Lør 25.06.2022 12:20 TSV 1  -  Brønderslev IF 1 Bane 10 2 - 1 
609 D10B Gruppe 1 Lør 25.06.2022 12:20 Nørresundby FB 3  -  Brønderslev IF 2 Bane 8 1 - 0 
610 D10B Gruppe 1 Lør 25.06.2022 12:20 Vodskov IF 1  -  VHG/GS 2 Bane 9 2 - 1 
611 D10B Gruppe 2 Lør 25.06.2022 12:20 Vodskov IF 2  -  TSV 2 Bane 12 3 - 2 
1006 D12B Gruppe 1 Lør 25.06.2022 12:20 Aalborg Chang 2  -  TSV 3 Bane15 2 - 0 
1007 D12B Gruppe 1 Lør 25.06.2022 12:20 Aalborg KFUM 3  -  Vodskov IF 2 Bane 16 1 - 2 
1306 P08 Kval.kamp 1 Lør 25.06.2022 12:20 Skalborg SK   -  Vodskov IF 1  Bane 11 4 - 0 
1307 P08 Kval.kamp 2 Lør 25.06.2022 12:20 Langholt SK   -  Vodskov IF 2  Bane 13 7 - 0 
324 D08B A-Kvartsfinal:01 Lør 25.06.2022 12:40 Brønderslev IF 2   -  TSV 2  Bane 8 2 - 0 
325 D08B A-Kvartsfinal:02 Lør 25.06.2022 12:40 Jetsmark IF   -  Nørresundby FB 1  Bane 9 1 - 3 
326 D08B A-Kvartsfinal:03 Lør 25.06.2022 12:40 Vodskov IF 2   -  Nørresundby FB 2  Bane 10 2 - 1 
327 D08B A-Kvartsfinal:04 Lør 25.06.2022 12:40 Vodskov IF 1   -  Hals FS 1  Bane 11 3 - 2 es 
328 D08B Plac. kamp 2 Lør 25.06.2022 12:40 TSV 1   -  Brønderslev IF 1  Bane 12 0 - 3 
329 D08B Plac. kamp 4 Lør 25.06.2022 12:40 Vadum IF   -  TSV 3 (Sulsted)  Bane 13 0 - 1 
908 D12A Gruppe 1 Lør 25.06.2022 12:40 Aalborg Chang 1  -  Aalborg KFUM 1 Bane15 0 - 0 
909 D12A Gruppe 1 Lør 25.06.2022 12:40 TSV 1  -  Vodskov IF 1 Bane 16 4 - 0 
330 D08B Plac. kamp 1 Lør 25.06.2022 13:00 Hals FS 2   -  Skalborg SK  Bane 12 1 - 2 
331 D08B Plac. kamp 3 Lør 25.06.2022 13:00 Vestbjerg IF   -  AaB  Bane 13 0 - 3 
504 D10A Gruppe 1 Lør 25.06.2022 13:00 Nørresundby FB 1  -  TSV 1 Bane 10 0 - 1 
1008 D12B Gruppe 1 Lør 25.06.2022 13:00 TSV 2  -  Aalborg Chang 2 Bane15 0 - 1 
1009 D12B Gruppe 1 Lør 25.06.2022 13:00 TSV 3  -  Aalborg KFUM 3 Bane 16 0 - 2 
1308 P08 A-Semifinal:01 Lør 25.06.2022 13:00 Brønderslev IF 1   -  Langholt SK  Bane 8 0 - 2 
1309 P08 A-Semifinal:02 Lør 25.06.2022 13:00 Brønderslev IF 2   -  Skalborg SK  Bane 9 1 - 0 
1310 P08 Plac. kamp 1 Lør 25.06.2022 13:00 Vodskov IF 1   -  Vodskov IF 2  Bane 11 0 - 2 
332 D08B A-Semifinal:01 Lør 25.06.2022 13:20 Brønderslev IF 2   -  Vodskov IF 2  Bane 8 0 - 1 
333 D08B A-Semifinal:02 Lør 25.06.2022 13:20 Nørresundby FB 1   -  Vodskov IF 1  Bane 9 4 - 0 
612 D10B A-Semifinal:01 Lør 25.06.2022 13:20 Nørresundby FB 3   -  TSV 2  Bane 10 2 - 1 
613 D10B A-Semifinal:02 Lør 25.06.2022 13:20 Vodskov IF 2   -  Vodskov IF 1  Bane 11 2 - 3 es 
614 D10B Plac. kamp 1 Lør 25.06.2022 13:20 Brønderslev IF 2   -  VHG/GS 1  Bane 12 1 - 5 
615 D10B Plac. kamp 2 Lør 25.06.2022 13:20 VHG/GS 2   -  Nørresundby FB 2  Bane 13 3 - 1 
910 D12A A-Finale Lør 25.06.2022 13:20 Aalborg Chang 1   -  Aalborg KFUM 2  Bane15 3 - 4 es 
911 D12A A-3.e plads Lør 25.06.2022 13:20 TSV 1   -  Aalborg KFUM 1  Bane 16 3 - 1 
505 D10A Gruppe 1 Lør 25.06.2022 13:40 Brønderslev IF 1  -  Nørresundby FB 1 Bane 10 1 - 3 
1010 D12B A-Finale Lør 25.06.2022 13:40 Aalborg Chang 2   -  Aalborg KFUM 3  Bane15 0 - 1 
1011 D12B A-3.e plads Lør 25.06.2022 13:40 Vodskov IF 2   -  TSV 3  Bane 16 4 - 5 es 
1311 P08 A-Finale Lør 25.06.2022 13:40 Langholt SK   -  Brønderslev IF 2  Bane 8 2 - 0 
1312 P08 A-3.e plads Lør 25.06.2022 13:40 Brønderslev IF 1   -  Skalborg SK  Bane 9 0 - 1 
334 D08B A-Finale Lør 25.06.2022 14:00 Vodskov IF 2   -  Nørresundby FB 1  Bane 10 2 - 0 
335 D08B A-3.e plads Lør 25.06.2022 14:00 Brønderslev IF 2   -  Vodskov IF 1  Bane 11 1 - 0 
616 D10B A-Finale Lør 25.06.2022 14:00 Nørresundby FB 3   -  Vodskov IF 1  Bane 8 4 - 2 
617 D10B A-3.e plads Lør 25.06.2022 14:00 TSV 2   -  Vodskov IF 2  Bane 9 1 - 2 es