Lidingö Cup 2021

3 till 5 Sep

Matcher Lör 2021-09-04

Välj datum
Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Spelhall Resultat
100 P12 Grupp 3 Lör 2021-09-04 08:00 Sannadals SK  -  Skogås HK Hersby Sporthall 10 - 12 
101 P12 Grupp 1 Lör 2021-09-04 08:00 Stockholmspolisens IF HF  -  Hammarby IF HF:1 LSK hallen vid Gångsätra 5 - 12 
200 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-04 08:00 AIK Handboll  -  Tyresö Handboll:Röd Futur Pension Sph (Högsät  
201 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-04 08:00 Täby HBK:2  -  Tyresö Handboll:Svart Källängens skolas gymnast  
300 P16 Grupp 1 Lör 2021-09-04 08:00 Lidingö SK  -  Täby HBK:1 Gångsätrahallen 18 - 19 
202 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-04 08:30 Skuru IK:Vit  -  IK Bolton:1 Futur Pension Sph (Högsät  
203 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-04 08:30 Skuru IK:Grön  -  Hammarby Handboll:Lag 1 Källängens skolas gymnast  
102 P12 Grupp 3 Lör 2021-09-04 08:40 Tyresö Handboll:röd  -  Uppsala HK Hersby Sporthall 15 - 9 
103 P12 Grupp 1 Lör 2021-09-04 08:40 Jakobsbergs GOIF  -  Haninge handboll:Blå LSK hallen vid Gångsätra 8 - 10 
301 P16 Grupp 2 Lör 2021-09-04 08:40 Huddinge HK  -  Täby HBK:2 Gångsätrahallen 8 - 32 
204 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-04 09:00 Tyresö Handboll:Gul  -  Täby HBK:1 Futur Pension Sph (Högsät  
205 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-04 09:00 IK Bolton:2  -  Hammarby Handboll:Lag 2 Källängens skolas gymnast  
104 P12 Grupp 2 Lör 2021-09-04 09:20 HK Cliff  -  Skuru IK Handboll LSK hallen vid Gångsätra 9 - 8 
302 P16 Grupp 1 Lör 2021-09-04 09:20 Täby HBK:1  -  Rimbo HK Roslagen Gångsätrahallen 16 - 15 
206 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-04 09:30 Tyresö Handboll:Röd  -  Årsta AIK HF Futur Pension Sph (Högsät  
207 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-04 09:30 Tyresö Handboll:Svart  -  Lidingö SK Källängens skolas gymnast  
105 P12 Grupp 3 Lör 2021-09-04 10:00 Sannadals SK  -  Tyresö Handboll:röd Hersby Sporthall 13 - 20 
106 P12 Grupp 1 Lör 2021-09-04 10:00 Stockholmspolisens IF HF  -  Jakobsbergs GOIF LSK hallen vid Gångsätra 11 - 9 
208 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-04 10:00 IK Bolton:1  -  AIK Handboll Futur Pension Sph (Högsät  
209 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-04 10:00 Hammarby Handboll:Lag 1  -  Täby HBK:2 Källängens skolas gymnast  
303 P16 Grupp 2 Lör 2021-09-04 10:00 Täby HBK:2  -  Enköpings HF Gångsätrahallen 18 - 5 
210 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-04 10:30 Täby HBK:1  -  Skuru IK:Vit Futur Pension Sph (Högsät  
211 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-04 10:30 Hammarby Handboll:Lag 2  -  Skuru IK:Grön Källängens skolas gymnast  
107 P12 Grupp 3 Lör 2021-09-04 10:40 Uppsala HK  -  Skogås HK Hersby Sporthall 8 - 14 
108 P12 Grupp 1 Lör 2021-09-04 10:40 Haninge handboll:Blå  -  Hammarby IF HF:1 LSK hallen vid Gångsätra 6 - 11 
304 P16 Grupp 1 Lör 2021-09-04 10:40 Rimbo HK Roslagen  -  Lidingö SK Gångsätrahallen 15 - 13 
212 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-04 11:00 Årsta AIK HF  -  Tyresö Handboll:Gul Futur Pension Sph (Högsät  
213 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-04 11:00 Lidingö SK  -  IK Bolton:2 Källängens skolas gymnast  
109 P12 Grupp 2 Lör 2021-09-04 11:20 Skuru IK Handboll  -  Haninge handboll:Vit LSK hallen vid Gångsätra 16 - 12 
305 P16 Grupp 2 Lör 2021-09-04 11:20 Enköpings HF  -  Huddinge HK Gångsätrahallen 12 - 10 
214 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-04 11:30 Skuru IK:Vit  -  Tyresö Handboll:Röd Futur Pension Sph (Högsät  
215 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-04 11:30 Skuru IK:Grön  -  Tyresö Handboll:Svart Källängens skolas gymnast  
110 P12 Grupp 3 Lör 2021-09-04 12:00 Uppsala HK  -  Sannadals SK Hersby Sporthall 10 - 8 
111 P12 Grupp 1 Lör 2021-09-04 12:00 Haninge handboll:Blå  -  Stockholmspolisens IF HF LSK hallen vid Gångsätra 8 - 8 
216 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-04 12:00 AIK Handboll  -  Tyresö Handboll:Gul Futur Pension Sph (Högsät  
217 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-04 12:00 Täby HBK:2  -  IK Bolton:2 Källängens skolas gymnast  
306 P16 Grupp 1 Lör 2021-09-04 12:00 Täby HBK:1  -  Lidingö SK Gångsätrahallen 16 - 16 
218 P11 Grupp 2 Lör 2021-09-04 12:30 Tyresö Handboll:Röd  -  IK Bolton:1 Futur Pension Sph (Högsät  
219 P11 Grupp 1 Lör 2021-09-04 12:30 Tyresö Handboll:Svart  -  Hammarby Handboll:Lag 1 Källängens skolas gymnast  
112 P12 Grupp 3 Lör 2021-09-04 12:40 Skogås HK  -  Tyresö Handboll:röd Hersby Sporthall 13 - 17 
113 P12 Grupp 1 Lör 2021-09-04 12:40 Hammarby IF HF:1  -  Jakobsbergs GOIF LSK hallen vid Gångsätra 19 - 8 
307 P16 Grupp 2 Lör 2021-09-04 12:40 Huddinge HK  -  Enköpings HF Gångsätrahallen 12 - 14 
114 P12 Grupp 2 Lör 2021-09-04 13:20 Haninge handboll:Vit  -  HK Cliff LSK hallen vid Gångsätra 5 - 18 
308 P16 Grupp 1 Lör 2021-09-04 13:20 Rimbo HK Roslagen  -  Täby HBK:1 Gångsätrahallen 17 - 18