Matcher Lör 2019-09-14

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag hall Resultat
400 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 09:00 Kävlinge HK 1  -  LVHK röd Korsbacka A  
401 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 09:00 Kävlinge HK 2  -  LUGI Korsbacka E  
800 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 09:00 LVHK röd  -  Kävlinge HK blå Lödde IH 1  
801 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 09:00 H43 Lund 1  -  HK Ankaret 1 Lödde IH 2  
802 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 09:00 IK Sund 1  -  HK Ankaret 2 Lödde IH 3  
402 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 09:20 LVHK svart  -  Veberöds HK Korsbacka A  
403 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 09:20 OV Helsingborg vit  -  LUGI F09 Korsbacka E  
803 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 09:20 Kävlinge HK orange  -  H43 Lund 2 Lödde IH 1  
804 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 09:20 LVHK svart  -  IK Sund 2 Lödde IH 2  
900 P11 Grupp 1 Lör 2019-09-14 09:20 Vakant P11  -  LVHK röd Lödde IH 3  
100 P09 Grupp 1 Lör 2019-09-14 09:40 Kävlinge HK blå  -  LVHK Korsbacka E  
404 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 09:40 Ljunghusens HK  -  OV Helsingborg grön Korsbacka A  
901 P11 Grupp 1 Lör 2019-09-14 09:40 Staffanstorps HK  -  Kävlinge HK blå Lödde IH 1  
902 P11 Grupp 1 Lör 2019-09-14 09:40 HK Ankaret röd  -  LVHK svart Lödde IH 2  
903 P11 Grupp 1 Lör 2019-09-14 09:40 HK Ankaret vit  -  Kävlinge HK orange Lödde IH 3  
101 P09 Grupp 1 Lör 2019-09-14 10:00 IK Sund 2  -  Staffanstorps HK Korsbacka A  
102 P09 Grupp 1 Lör 2019-09-14 10:00 Kävlinge HK orange  -  IK Sund 1 Korsbacka E  
805 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 10:00 Ljunghusens HK  -  Mölndal Lödde IH 1  
806 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 10:00 LVHK röd  -  H43 Lund 1 Lödde IH 2  
807 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 10:00 Kävlinge HK blå  -  HK Ankaret 1 Lödde IH 3  
405 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 10:20 LVHK röd  -  Kävlinge HK 2 Korsbacka A  
406 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 10:20 LUGI  -  Kävlinge HK 1 Korsbacka E  
808 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 10:20 H43 Lund 2  -  IK Sund 1 Lödde IH 1  
809 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 10:20 HK Ankaret 2  -  Kävlinge HK orange Lödde IH 2  
904 P11 Grupp 1 Lör 2019-09-14 10:20 LVHK röd  -  HK Ankaret vit Lödde IH 3  
103 P09 Grupp 1 Lör 2019-09-14 10:40 OV Helsingborg HK  -  Kävlinge HK blå Korsbacka A  
407 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 10:40 OV Helsingborg vit  -  LVHK svart Korsbacka E  
810 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 10:40 IK Sund 2  -  Ljunghusens HK Lödde IH 1  
905 P11 Grupp 1 Lör 2019-09-14 10:40 LVHK svart  -  Kävlinge HK blå Lödde IH 2  
906 P11 Grupp 1 Lör 2019-09-14 10:40 HK Ankaret röd  -  Staffanstorps HK Lödde IH 3  
408 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 11:00 Ljunghusens HK  -  Veberöds HK Korsbacka A  
409 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 11:00 OV Helsingborg grön  -  LUGI F09 Korsbacka E  
811 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 11:00 Mölndal  -  LVHK svart Lödde IH 1  
812 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 11:00 HK Ankaret 1  -  LVHK röd Lödde IH 3  
907 P11 Grupp 1 Lör 2019-09-14 11:00 Kävlinge HK orange  -  Vakant P11 Lödde IH 2  
104 P09 Grupp 1 Lör 2019-09-14 11:20 LVHK  -  Staffanstorps HK Korsbacka A  
105 P09 Grupp 1 Lör 2019-09-14 11:20 Kävlinge HK orange  -  IK Sund 2 Korsbacka E  
813 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 11:20 Kävlinge HK blå  -  H43 Lund 1 Lödde IH 1  
814 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 11:20 IK Sund 1  -  Kävlinge HK orange Lödde IH 2  
815 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 11:20 H43 Lund 2  -  HK Ankaret 2 Lödde IH 3  
106 P09 Grupp 1 Lör 2019-09-14 11:40 IK Sund 1  -  OV Helsingborg HK Korsbacka A  
410 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 11:40 LVHK röd  -  LUGI Korsbacka E  
816 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 11:40 LVHK svart  -  Ljunghusens HK Lödde IH 1  
817 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 11:40 Mölndal  -  IK Sund 2 Lödde IH 2  
908 P11 Grupp 1 Lör 2019-09-14 11:40 Kävlinge HK blå  -  HK Ankaret röd Lödde IH 3  
411 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 12:00 OV Helsingborg vit  -  Kävlinge HK 2 Korsbacka A  
412 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 12:00 LVHK svart  -  Kävlinge HK 1 Korsbacka E  
909 P11 Grupp 1 Lör 2019-09-14 12:00 HK Ankaret vit  -  Vakant P11 Lödde IH 1  
910 P11 Grupp 1 Lör 2019-09-14 12:00 LVHK röd  -  Kävlinge HK orange Lödde IH 2  
911 P11 Grupp 1 Lör 2019-09-14 12:00 Staffanstorps HK  -  LVHK svart Lödde IH 3  
107 P09 Grupp 1 Lör 2019-09-14 12:20 Staffanstorps HK  -  Kävlinge HK blå Korsbacka A  
413 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 12:20 Veberöds HK  -  OV Helsingborg grön Korsbacka E  
818 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 12:20 LVHK röd  -  IK Sund 1 Lödde IH 1  
819 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 12:20 HK Ankaret 2  -  Kävlinge HK blå Lödde IH 2  
820 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 12:20 H43 Lund 1  -  Mölndal Lödde IH 3  
108 P09 Grupp 1 Lör 2019-09-14 12:40 IK Sund 2  -  LVHK Korsbacka E  
414 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 12:40 Ljunghusens HK  -  LUGI F09 Korsbacka A  
821 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 12:40 HK Ankaret 1  -  LVHK svart Lödde IH 1  
822 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 12:40 Kävlinge HK orange  -  IK Sund 2 Lödde IH 2  
823 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 12:40 Ljunghusens HK  -  H43 Lund 2 Lödde IH 3  
109 P09 Grupp 1 Lör 2019-09-14 13:00 OV Helsingborg HK  -  Kävlinge HK orange Korsbacka E  
415 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 13:00 LVHK röd  -  OV Helsingborg vit Korsbacka A  
912 P11 Grupp 1 Lör 2019-09-14 13:00 Kävlinge HK blå  -  HK Ankaret vit Lödde IH 1  
913 P11 Grupp 1 Lör 2019-09-14 13:00 Vakant P11  -  LVHK svart Lödde IH 2  
914 P11 Grupp 1 Lör 2019-09-14 13:00 Kävlinge HK orange  -  HK Ankaret röd Lödde IH 3  
110 P09 Grupp 1 Lör 2019-09-14 13:20 Staffanstorps HK  -  IK Sund 1 Korsbacka A  
416 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 13:20 LVHK svart  -  LUGI Korsbacka E  
824 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 13:20 HK Ankaret 2  -  LVHK röd Lödde IH 2  
825 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 13:20 Kävlinge HK blå  -  Mölndal Lödde IH 3  
915 P11 Grupp 1 Lör 2019-09-14 13:20 Staffanstorps HK  -  LVHK röd Lödde IH 1  
417 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 13:40 Kävlinge HK 2  -  OV Helsingborg grön Korsbacka A  
418 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 13:40 Kävlinge HK 1  -  Ljunghusens HK Korsbacka E  
826 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 13:40 IK Sund 1  -  H43 Lund 1 Lödde IH 1  
827 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 13:40 HK Ankaret 1  -  Ljunghusens HK Lödde IH 2  
828 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 13:40 IK Sund 2  -  H43 Lund 2 Lödde IH 3  
111 P09 Grupp 1 Lör 2019-09-14 14:00 Kävlinge HK blå  -  IK Sund 2 Korsbacka E  
419 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 14:00 Veberöds HK  -  LUGI F09 Korsbacka A  
829 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 14:00 LVHK svart  -  Kävlinge HK orange Lödde IH 1  
916 P11 Grupp 1 Lör 2019-09-14 14:00 LVHK svart  -  Kävlinge HK orange Lödde IH 2  
917 P11 Grupp 1 Lör 2019-09-14 14:00 LVHK röd  -  Kävlinge HK blå Lödde IH 3  
112 P09 Grupp 1 Lör 2019-09-14 14:20 Kävlinge HK orange  -  LVHK Korsbacka A  
113 P09 Grupp 1 Lör 2019-09-14 14:20 OV Helsingborg HK  -  Staffanstorps HK Korsbacka E  
830 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 14:20 LVHK röd  -  IK Sund 2 Lödde IH 3  
918 P11 Grupp 1 Lör 2019-09-14 14:20 HK Ankaret vit  -  Staffanstorps HK Lödde IH 1  
919 P11 Grupp 1 Lör 2019-09-14 14:20 HK Ankaret röd  -  Vakant P11 Lödde IH 2  
420 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 14:40 LUGI  -  OV Helsingborg vit Korsbacka A  
421 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 14:40 OV Helsingborg grön  -  LVHK röd Korsbacka E  
831 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 14:40 Ljunghusens HK  -  H43 Lund 1 Lödde IH 1  
832 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 14:40 HK Ankaret 2  -  Mölndal Lödde IH 2  
833 F10 Grupp 1 Lör 2019-09-14 14:40 LVHK svart  -  Kävlinge HK blå Lödde IH 3  
114 P09 Grupp 1 Lör 2019-09-14 15:00 IK Sund 1  -  Kävlinge HK blå Korsbacka E  
422 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 15:00 Ljunghusens HK  -  LVHK svart Korsbacka A  
423 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 15:20 LUGI F09  -  Kävlinge HK 1 Korsbacka A  
424 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 15:20 Kävlinge HK 2  -  Veberöds HK Korsbacka E  
115 P09 Grupp 1 Lör 2019-09-14 15:40 Staffanstorps HK  -  Kävlinge HK orange Korsbacka A  
116 P09 Grupp 1 Lör 2019-09-14 15:40 IK Sund 2  -  OV Helsingborg HK Korsbacka E  
117 P09 Grupp 1 Lör 2019-09-14 16:00 LVHK  -  IK Sund 1 Korsbacka A