Pågående matcher

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Hall Resultat
1035 P05 A-final Sön 2019-01-27 20:30 BK Häcken:Gul    -   Rödeby AIF:2  E1 0 - 3 
1036 P05 A-3.e pris Sön 2019-01-27 20:30 Kristianstad FC:3    -   Kvarnby IK:Rosa  E2 0 - 1 
298 DM F15 A-3.e pris Sön 2019-01-13 18:15 Fortuna FF    -   IFK Osby  E2 1 - 2 
29 DM F17 A-semifinal:01 Sön 2018-12-16 16:00 FC Hessleholm    -   Furulunds IK  E1 5 - 3 
30 DM F17 A-semifinal:02 Sön 2018-12-16 16:00 BK Höllviken    -   Dösjöbro IF  E2 2 - 3 es 
33 DM F17 A-final Sön 2018-12-16 17:00 FC Hessleholm    -   Dösjöbro IF  E1 1 - 4 
34 DM F17 A-3.e pris Sön 2018-12-16 17:00 Furulunds IK    -   BK Höllviken  E2 3 - 1 
24 DM F17 Grupp B Sön 2018-12-16 14:30 Furulunds IK   -   GIF Nike E2 2 - 1 
14 DM F17 Grupp A Sön 2018-12-16 12:00 FC Hessleholm   -   Vellinge IF E2 2 - 0 
15 DM F17 Grupp B Sön 2018-12-16 12:30 BK Höllviken   -   GIF Nike E1 2 - 3 
16 DM F17 Grupp B Sön 2018-12-16 12:30 Hittarps IK   -   Furulunds IK E2 3 - 4 
21 DM F17 Grupp A Sön 2018-12-16 14:00 Södra Sandby IF   -   Vellinge IF E1 6 - 1 
22 DM F17 Grupp A Sön 2018-12-16 14:00 Dösjöbro IF   -   FC Hessleholm E2 0 - 1 
23 DM F17 Grupp B Sön 2018-12-16 14:30 Hittarps IK   -   BK Höllviken E1 1 - 4 
13 DM F17 Grupp A Sön 2018-12-16 12:00 Dösjöbro IF   -   Södra Sandby IF E1 3 - 0 
8 DM F17 Grupp B Sön 2018-12-16 10:30 GIF Nike   -   Hittarps IK E2 1 - 4 
7 DM F17 Grupp B Sön 2018-12-16 10:30 BK Höllviken   -   Furulunds IK E1 2 - 1 
4 DM F17 Grupp A Sön 2018-12-16 09:30 Vellinge IF   -   Dösjöbro IF E2 0 - 4 
5 DM P17 Grupp A Sön 2018-12-16 10:00 Södra Sandby IF   -   IFK Hässleholm E1 1 - 7 
6 DM P17 Grupp A Sön 2018-12-16 10:00 Vellinge IF   -   Kristianstad FC E2 1 - 0 
9 DM P17 Grupp B Sön 2018-12-16 11:00 Hässleholms IF   -   FC Rosengård 1917 E1 2 - 0 
10 DM P17 Grupp B Sön 2018-12-16 11:00 Veberöds AIF   -   Wollsjö AIF E2 2 - 3 
11 DM P17 Grupp A Sön 2018-12-16 11:30 IFK Hässleholm   -   Vellinge IF E1 3 - 2 
12 DM P17 Grupp A Sön 2018-12-16 11:30 Kristianstad FC   -   GIF Nike E2 5 - 1 
17 DM P17 Grupp B Sön 2018-12-16 13:00 Hässleholms IF   -   Veberöds AIF E1 2 - 0 
18 DM P17 Grupp B Sön 2018-12-16 13:00 Wollsjö AIF   -   FC Rosengård 1917 E2 5 - 0 
19 DM P17 Grupp A Sön 2018-12-16 13:30 Södra Sandby IF   -   Vellinge IF E1 0 - 2 
20 DM P17 Grupp A Sön 2018-12-16 13:30 GIF Nike   -   IFK Hässleholm E2 1 - 4 
25 DM P17 Grupp B Sön 2018-12-16 15:00 Wollsjö AIF   -   Hässleholms IF E1 0 - 7 
26 DM P17 Grupp B Sön 2018-12-16 15:00 FC Rosengård 1917   -   Veberöds AIF E2 4 - 2 
27 DM P17 Grupp A Sön 2018-12-16 15:30 Kristianstad FC   -   Södra Sandby IF E1 5 - 2 
28 DM P17 Grupp A Sön 2018-12-16 15:30 Vellinge IF   -   GIF Nike E2 2 - 0 
31 DM P17 A-semifinal:01 Sön 2018-12-16 16:30 IFK Hässleholm    -   Wollsjö AIF  E1 7 - 1 
32 DM P17 A-semifinal:02 Sön 2018-12-16 16:30 Hässleholms IF    -   Vellinge IF  E2 4 - 2 es 
35 DM P17 A-final Sön 2018-12-16 17:30 IFK Hässleholm    -   Hässleholms IF  E1 3 - 1 
36 DM P17 A-3.e pris Sön 2018-12-16 17:30 Wollsjö AIF    -   Vellinge IF  E2 1 - 5 
3 DM F17 Grupp A Sön 2018-12-16 09:30 Södra Sandby IF   -   FC Hessleholm E1 2 - 3 
1 DM P17 Grupp A Sön 2018-12-16 09:00 IFK Hässleholm   -   Kristianstad FC E1 1 - 1 
2 DM P17 Grupp A Sön 2018-12-16 09:00 GIF Nike   -   Södra Sandby IF E2 4 - 2 
118 F02 A-3.e pris Lör 2019-01-12 15:45 Kristianstads DFF    -   Ramdala IF  E2 3 - 0 
117 F02 A-final Lör 2019-01-12 15:45 Furulunds IK    -   Dösjöbro IF  E1 2 - 0 
38 F02 Grupp A Lör 2019-01-12 09:00 Fortuna FF   -   Furulunds IK E2 1 - 0 
39 F02 Grupp B Lör 2019-01-12 09:00 IFK Karlshamn   -   Hittarps IK A 0 - 0 
40 F02 Grupp B Lör 2019-01-12 09:00 Dösjöbro IF   -   IFK Knislinge D 0 - 1 
41 F02 Grupp C Lör 2019-01-12 09:15 Asarums IF/FK:2   -   Hyllie IK E1 1 - 1 
42 F02 Grupp C Lör 2019-01-12 09:15 Kristianstads DFF   -   Skabersjö DFF E2 6 - 2 
43 F02 Grupp D Lör 2019-01-12 09:15 Ramdala IF   -   Sibbhults IF A 0 - 0 
44 F02 Grupp D Lör 2019-01-12 09:15 Kiaby IF/Vanneberga IF:KiVa   -   Vellinge IF D 0 - 2 
53 F02 Grupp B Lör 2019-01-12 10:30 IFK Karlshamn   -   Dösjöbro IF E1 0 - 2 
54 F02 Grupp B Lör 2019-01-12 10:30 IFK Knislinge   -   Hittarps IK E2 0 - 0 
55 F02 Grupp A Lör 2019-01-12 10:30 Asarums IF/FK:1   -   Fortuna FF A 0 - 1 
56 F02 Grupp A Lör 2019-01-12 10:30 Furulunds IK   -   FC Hessleholm D 2 - 0 
57 F02 Grupp D Lör 2019-01-12 10:45 Ramdala IF   -   Kiaby IF/Vanneberga IF:KiVa E1 0 - 0 
58 F02 Grupp D Lör 2019-01-12 10:45 Vellinge IF   -   Sibbhults IF E2 0 - 0 
59 F02 Grupp C Lör 2019-01-12 10:45 Asarums IF/FK:2   -   Kristianstads DFF A 0 - 2 
60 F02 Grupp C Lör 2019-01-12 10:45 Skabersjö DFF   -   Hyllie IK D 0 - 1 
69 F02 Grupp A Lör 2019-01-12 12:00 Furulunds IK   -   Asarums IF/FK:1 E1 1 - 0 
70 F02 Grupp A Lör 2019-01-12 12:00 FC Hessleholm   -   Fortuna FF E2 1 - 0 
71 F02 Grupp B Lör 2019-01-12 12:00 IFK Knislinge   -   IFK Karlshamn A 0 - 1 
72 F02 Grupp B Lör 2019-01-12 12:00 Hittarps IK   -   Dösjöbro IF D 0 - 2 
73 F02 Grupp C Lör 2019-01-12 12:15 Skabersjö DFF   -   Asarums IF/FK:2 E1 1 - 2 
74 F02 Grupp C Lör 2019-01-12 12:15 Hyllie IK   -   Kristianstads DFF E2 0 - 1 
75 F02 Grupp D Lör 2019-01-12 12:15 Vellinge IF   -   Ramdala IF A 0 - 1 
76 F02 Grupp D Lör 2019-01-12 12:15 Sibbhults IF   -   Kiaby IF/Vanneberga IF:KiVa D 0 - 0 
85 F02 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-01-12 13:30 Furulunds IK    -   IFK Knislinge  E1 2 - 1 
170 P10 Omlottningsgrupp 10 Lör 2019-01-12 19:15 IK Wormo:Blå    -   Rödeby AIF  E2 X - X 
169 P10 Omlottningsgrupp 9 Lör 2019-01-12 19:15 Tollarps IF:2    -   Uppåkra IF:Svart  E1 X - X 
168 P10 Omlottningsgrupp 8 Lör 2019-01-12 19:00 Kvarnby IK:röd    -   Åhus HBK:Vit  D X - X 
167 P10 Omlottningsgrupp 7 Lör 2019-01-12 19:00 IK Wormo:Vit    -   Wä IF:Vit  A X - X 
166 P10 Omlottningsgrupp 6 Lör 2019-01-12 19:00 Landskrona BoIS    -   Kristianstad FC:Orange  E2 X - X 
165 P10 Omlottningsgrupp 5 Lör 2019-01-12 19:00 Wä IF:Grön    -   Arlövs BI:2  E1 X - X 
164 P10 Omlottningsgrupp 4 Lör 2019-01-12 18:45 Spjutstorp IF:Röd    -   Nosaby IF:3  D X - X 
163 P10 Omlottningsgrupp 3 Lör 2019-01-12 18:45 Åhus HBK:Randig    -   Eskilsminne IF:Blå  A X - X 
162 P10 Omlottningsgrupp 2 Lör 2019-01-12 18:45 Kvarnby IK:blå    -   Arlövs BI  E2 X - X 
161 P10 Omlottningsgrupp 1 Lör 2019-01-12 18:45 Glumslövs FF    -   Degeberga Goif  E1 X - X 
160 P10 Omlottningsgrupp 10 Lör 2019-01-12 18:30 Uppåkra IF:Grön    -   IK Wormo:Blå  D X - X 
159 P10 Omlottningsgrupp 9 Lör 2019-01-12 18:30 Nosaby IF:2    -   Tollarps IF:2  A X - X 
158 P10 Omlottningsgrupp 12 Lör 2019-01-12 18:30 Åhus HBK:Röd    -   Kristianstad FC:Svart  E2 X - X 
157 P10 Omlottningsgrupp 11 Lör 2019-01-12 18:30 Wä IF:orange    -   Asarums IF/FK  E1 X - X 
156 P10 Omlottningsgrupp 6 Lör 2019-01-12 18:15 Åhus HBK:Svart    -   Landskrona BoIS  D X - X 
155 P10 Omlottningsgrupp 5 Lör 2019-01-12 18:15 Tollarps IF:1    -   Wä IF:Grön  A X - X 
154 P10 Omlottningsgrupp 8 Lör 2019-01-12 18:15 Kulladals FF    -   Kvarnby IK:röd  E2 X - X 
153 P10 Omlottningsgrupp 7 Lör 2019-01-12 18:15 Eskilsminne IF:Röd    -   IK Wormo:Vit  E1 X - X 
152 P10 Omlottningsgrupp 2 Lör 2019-01-12 18:00 Spjutstorp IF:Vit    -   Kvarnby IK:blå  D X - X 
151 P10 Omlottningsgrupp 1 Lör 2019-01-12 18:00 Nosaby IF:1    -   Glumslövs FF  A X - X 
146 P10 Omlottningsgrupp 10 Lör 2019-01-12 17:45 Rödeby AIF    -   Uppåkra IF:Grön  E2 X - X 
147 P10 Omlottningsgrupp 11 Lör 2019-01-12 17:45 Landskrona BoIS:Svart    -   Wä IF:orange  A X - X 
148 P10 Omlottningsgrupp 12 Lör 2019-01-12 17:45 Genarps IF    -   Åhus HBK:Röd  D X - X 
149 P10 Omlottningsgrupp 3 Lör 2019-01-12 18:00 Uppåkra IF:Vit    -   Åhus HBK:Randig  E1 X - X 
150 P10 Omlottningsgrupp 4 Lör 2019-01-12 18:00 Eskilsminne IF:Gul    -   Spjutstorp IF:Röd  E2 X - X 
145 P10 Omlottningsgrupp 9 Lör 2019-01-12 17:45 Uppåkra IF:Svart    -   Nosaby IF:2  E1 X - X 
144 P10 Omlottningsgrupp 6 Lör 2019-01-12 17:30 Kristianstad FC:Orange    -   Åhus HBK:Svart  D X - X 
143 P10 Omlottningsgrupp 5 Lör 2019-01-12 17:30 Arlövs BI:2    -   Tollarps IF:1  A X - X 
142 P10 Omlottningsgrupp 2 Lör 2019-01-12 17:30 Arlövs BI    -   Spjutstorp IF:Vit  E2 X - X 
141 P10 Omlottningsgrupp 1 Lör 2019-01-12 17:30 Degeberga Goif    -   Nosaby IF:1  E1 X - X 
140 P10 Omlottningsgrupp 8 Lör 2019-01-12 17:15 Åhus HBK:Vit    -   Kulladals FF  D X - X 
139 P10 Omlottningsgrupp 7 Lör 2019-01-12 17:15 Wä IF:Vit    -   Eskilsminne IF:Röd  A X - X 
138 P10 Omlottningsgrupp 4 Lör 2019-01-12 17:00 Nosaby IF:3    -   Eskilsminne IF:Gul  D X - X 
137 P10 Omlottningsgrupp 3 Lör 2019-01-12 17:00 Eskilsminne IF:Blå    -   Uppåkra IF:Vit  A X - X 
134 P10 Grupp L Lör 2019-01-12 16:45 Kristianstad FC:Svart   -   IK Wormo:Blå D X - X 
133 P10 Grupp K Lör 2019-01-12 16:45 Uppåkra IF:Grön   -   Wä IF:orange A X - X 
132 P10 Grupp J Lör 2019-01-12 16:45 Rödeby AIF   -   Landskrona BoIS:Svart E2 X - X 
131 P10 Grupp I Lör 2019-01-12 16:45 IK Wormo:Vit   -   Tollarps IF:2 E1 X - X 
130 P10 Grupp H Lör 2019-01-12 16:30 Kulladals FF   -   Nosaby IF:2 D X - X 
129 P10 Grupp G Lör 2019-01-12 16:30 Wä IF:Vit   -   Åhus HBK:Vit A X - X 
128 P10 Grupp F Lör 2019-01-12 16:30 Landskrona BoIS   -   Wä IF:Grön E2 X - X 
127 P10 Grupp E Lör 2019-01-12 16:30 Eskilsminne IF:Gul   -   Tollarps IF:1 E1 X - X 
126 P10 Grupp D Lör 2019-01-12 16:15 Nosaby IF:3   -   Kristianstad FC:Orange D X - X 
125 P10 Grupp C Lör 2019-01-12 16:15 Glumslövs FF   -   Åhus HBK:Randig A X - X 
124 P10 Grupp A Lör 2019-01-12 16:00 Eskilsminne IF:Blå   -   Degeberga Goif D X - X 
123 P10 Grupp B Lör 2019-01-12 16:00 Spjutstorp IF:Vit   -   Nosaby IF:1 A X - X 
120 P10 Grupp L Lör 2019-01-12 15:45 Asarums IF/FK   -   Kristianstad FC:Svart D X - X 
119 P10 Grupp K Lör 2019-01-12 15:45 Åhus HBK:Röd   -   Uppåkra IF:Grön A X - X 
116 P10 Grupp J Lör 2019-01-12 15:30 Genarps IF   -   Rödeby AIF D X - X 
115 P10 Grupp I Lör 2019-01-12 15:30 Kvarnby IK:röd   -   IK Wormo:Vit A X - X 
114 P10 Grupp H Lör 2019-01-12 15:30 Eskilsminne IF:Röd   -   Kulladals FF E2 X - X 
113 P10 Grupp G Lör 2019-01-12 15:30 Uppåkra IF:Svart   -   Wä IF:Vit E1 X - X 
112 P10 Grupp F Lör 2019-01-12 15:15 Spjutstorp IF:Röd   -   Landskrona BoIS D X - X 
111 P10 Grupp E Lör 2019-01-12 15:15 Åhus HBK:Svart   -   Eskilsminne IF:Gul A X - X 
110 P10 Grupp D Lör 2019-01-12 15:15 Arlövs BI:2   -   Nosaby IF:3 E2 X - X 
109 P10 Grupp C Lör 2019-01-12 15:15 Kvarnby IK:blå   -   Glumslövs FF E1 X - X 
108 P10 Grupp B Lör 2019-01-12 15:00 Uppåkra IF:Vit   -   Spjutstorp IF:Vit D X - X 
107 P10 Grupp A Lör 2019-01-12 15:00 Arlövs BI   -   Eskilsminne IF:Blå A X - X 
100 P10 Grupp L Lör 2019-01-12 14:15 IK Wormo:Blå   -   Asarums IF/FK D X - X 
98 P10 Grupp J Lör 2019-01-12 14:15 Landskrona BoIS:Svart   -   Genarps IF E2 X - X 
99 P10 Grupp K Lör 2019-01-12 14:15 Wä IF:orange   -   Åhus HBK:Röd A X - X 
91 P10 Grupp C Lör 2019-01-12 13:45 Åhus HBK:Randig   -   Kvarnby IK:blå A X - X 
92 P10 Grupp D Lör 2019-01-12 13:45 Kristianstad FC:Orange   -   Arlövs BI:2 D X - X 
308 P02 A-3.e pris Sön 2019-01-13 20:10 IFK Osby    -   Vellinge IF:Blå  E2 1 - 0 
97 P10 Grupp I Lör 2019-01-12 14:15 Tollarps IF:2   -   Kvarnby IK:röd E1 X - X 
307 P02 A-final Sön 2019-01-13 20:10 Kristianstad FC:2    -   Kristianstad FC:U15  E1 1 - 0 
303 P02 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-01-13 19:00 Jægersborg Futsal    -   IFK Osby  A 0 - 4 
304 P02 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-01-13 19:00 Kristianstad FC:2    -   Vellinge IF:Röd  D 2 - 0 
305 P02 A-semifinal:01 Sön 2019-01-13 19:40 IFK Osby    -   Kristianstad FC:2  E1 0 - 4 
306 P02 A-semifinal:02 Sön 2019-01-13 19:40 Kristianstad FC:U15    -   Vellinge IF:Blå  E2 2 - 1 ef 
302 P02 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-01-13 19:00 Vellinge IF:Blå    -   IFK Hässleholm:Svart  E2 5 - 4 es 
301 P02 A-kvartsfinal:03 Sön 2019-01-13 19:00 Kristianstad FC:U15    -   Kristianstad FC:1  E1 2 - 1 ef 
300 P02 A-8-dels:02 Sön 2019-01-13 18:30 Vellinge IF:Röd    -   Staffanstorp United:2  D 2 - 1 
276 P02 Grupp A Sön 2019-01-13 16:30 Fjälkinge IF   -   Jægersborg Futsal E2 1 - 2 
277 P02 Grupp C Sön 2019-01-13 16:45 Kristianstad FC:U15   -   Wollsjö AIF E1 3 - 0 
278 P02 Grupp C Sön 2019-01-13 16:45 IFK Osby   -   LAHOLMS FK:VIT E2 4 - 0 
279 P02 Grupp B Sön 2019-01-13 16:45 IFK Hässleholm:Gul   -   Vellinge IF:Blå A 0 - 2 
280 P02 Grupp B Sön 2019-01-13 16:45 Staffanstorp United:2   -   Glumslövs FF D 2 - 1 
281 P02 Grupp E Sön 2019-01-13 17:00 Kristianstad FC:2   -   Tollarps IF E1 4 - 0 
282 P02 Grupp E Sön 2019-01-13 17:00 LAHOLMS FK:SVART   -   Staffanstorp United:1 E2 1 - 5 
283 P02 Grupp D Sön 2019-01-13 17:00 IFK Hässleholm:Svart   -   Vellinge IF:Röd A 2 - 0 
284 P02 Grupp D Sön 2019-01-13 17:00 BSV   -   Nosaby IF D 1 - 1 
287 P02 Grupp A Sön 2019-01-13 17:30 Fjälkinge IF   -   Kristianstad FC:1 A 0 - 3 
288 P02 Grupp A Sön 2019-01-13 17:30 Jægersborg Futsal   -   Fortuna FF Röd:Röd D 1 - 1 
289 P02 Grupp B Sön 2019-01-13 17:45 Staffanstorp United:2   -   IFK Hässleholm:Gul E1 1 - 1 
290 P02 Grupp B Sön 2019-01-13 17:45 Glumslövs FF   -   Vellinge IF:Blå E2 0 - 1 
291 P02 Grupp C Sön 2019-01-13 17:45 IFK Osby   -   Kristianstad FC:U15 A 0 - 0 
292 P02 Grupp C Sön 2019-01-13 17:45 LAHOLMS FK:VIT   -   Wollsjö AIF D 2 - 1 
293 P02 Grupp D Sön 2019-01-13 18:00 BSV   -   IFK Hässleholm:Svart E1 0 - 3 
294 P02 Grupp D Sön 2019-01-13 18:00 Nosaby IF   -   Vellinge IF:Röd E2 0 - 1 
295 P02 Grupp E Sön 2019-01-13 18:00 LAHOLMS FK:SVART   -   Kristianstad FC:2 A 0 - 4 
296 P02 Grupp E Sön 2019-01-13 18:00 Staffanstorp United:1   -   Tollarps IF D 2 - 2 
299 P02 A-8-dels:01 Sön 2019-01-13 18:30 Staffanstorp United:1    -   IFK Osby  A 1 - 6 
275 P02 Grupp A Sön 2019-01-13 16:30 Kristianstad FC:1   -   Fortuna FF Röd:Röd E1 0 - 0 
270 P02 Grupp E Sön 2019-01-13 16:00 Kristianstad FC:2   -   Staffanstorp United:1 D 1 - 0 
269 P02 Grupp E Sön 2019-01-13 16:00 Tollarps IF   -   LAHOLMS FK:SVART A 1 - 1 
268 P02 Grupp D Sön 2019-01-13 16:00 Vellinge IF:Röd   -   BSV E2 2 - 0 
267 P02 Grupp D Sön 2019-01-13 16:00 IFK Hässleholm:Svart   -   Nosaby IF E1 1 - 0 
266 P02 Grupp C Sön 2019-01-13 15:45 Wollsjö AIF   -   IFK Osby D 3 - 1 
265 P02 Grupp C Sön 2019-01-13 15:45 Kristianstad FC:U15   -   LAHOLMS FK:VIT A 2 - 0 
264 P02 Grupp B Sön 2019-01-13 15:45 Vellinge IF:Blå   -   Staffanstorp United:2 E2 3 - 0 
263 P02 Grupp B Sön 2019-01-13 15:45 IFK Hässleholm:Gul   -   Glumslövs FF E1 0 - 2 
262 P02 Grupp A Sön 2019-01-13 15:30 Fortuna FF Röd:Röd   -   Fjälkinge IF D 1 - 1 
260 F06 A-semifinal:02 Sön 2019-01-13 15:15 LB07    -   Janstorps AIF  D 1 - 2 
271 F06 A-final Sön 2019-01-13 16:15 Fortuna FF:Röd    -   Janstorps AIF  E1 3 - 0 
272 F06 A-3.e pris Sön 2019-01-13 16:15 Kiviks AIF/S:t Olofs IF    -   LB07  E2 1 - 0 
259 F06 A-semifinal:01 Sön 2019-01-13 15:15 Fortuna FF:Röd    -   Kiviks AIF/S:t Olofs IF  A 3 - 0 
252 F06 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-01-13 14:30 Janstorps AIF    -   Ifö Bromölla IF  E2 1 - 0 
222 F06 Grupp G Sön 2019-01-13 12:00 BK Höllviken   -   BSH Österlen E2 1 - 0 
223 F06 Grupp H Sön 2019-01-13 12:00 Kiviks AIF/S:t Olofs IF   -   Snöstorp Nyhem FF:Röd A 2 - 1 
224 F06 Grupp H Sön 2019-01-13 12:00 Wä IF:Grön   -   SGIF/Lörby:2 D 0 - 1 
225 F06 Grupp A Sön 2019-01-13 12:15 Fortuna FF:Röd   -   Husie IF E1 1 - 0 
226 F06 Grupp A Sön 2019-01-13 12:15 Broby IF   -   FC Hessleholm:Blå E2 2 - 2 
227 F06 Grupp B Sön 2019-01-13 12:15 Wä IF:Orange   -   Vellinge IF A 2 - 0 
228 F06 Grupp B Sön 2019-01-13 12:15 Eskilsminne IF:Blå   -   Ifö Bromölla IF D 1 - 1 
235 F06 A-8-dels:01 Sön 2019-01-13 13:00 Fortuna FF:Röd    -   Eskilsminne IF:Blå  A 1 - 0 
236 F06 A-8-dels:02 Sön 2019-01-13 13:00 Gärds Köpinge IF    -   Jämjö GoIF  D 1 - 0 
237 F06 A-8-dels:03 Sön 2019-01-13 13:15 Åhus IF:Vit    -   Asarums IF/FK:Blå  A 1 - 0 
238 F06 A-8-dels:04 Sön 2019-01-13 13:15 BK Höllviken    -   Kiviks AIF/S:t Olofs IF  D 0 - 2 
239 F06 A-8-dels:05 Sön 2019-01-13 13:30 SGIF/Lörby:2    -   FC Hessleholm:Vit  E1 2 - 1 ef 
240 F06 A-8-dels:06 Sön 2019-01-13 13:30 LB07    -   Eskilsminne IF:Gul  E2 2 - 0 
241 F06 A-8-dels:07 Sön 2019-01-13 13:30 Janstorps AIF    -   SGIF/Lörby:1  A 1 - 0 
242 F06 A-8-dels:08 Sön 2019-01-13 13:30 Ifö Bromölla IF    -   Broby IF  D 3 - 0 
247 F06 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-01-13 14:15 Fortuna FF:Röd    -   Gärds Köpinge IF  E1 4 - 0 
248 F06 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-01-13 14:15 Åhus IF:Vit    -   Kiviks AIF/S:t Olofs IF  E2 0 - 1 
251 F06 A-kvartsfinal:03 Sön 2019-01-13 14:30 SGIF/Lörby:2    -   LB07  E1 0 - 1 
221 F06 Grupp G Sön 2019-01-13 12:00 Lönsboda GoIF   -   FC Hessleholm:Vit E1 0 - 2 
220 F06 Grupp F Sön 2019-01-13 11:45 Asarums IF/FK:Blå   -   Liga 06:1 D 0 - 0 
219 F06 Grupp F Sön 2019-01-13 11:45 LB07   -   Kristianstad DFF A 3 - 1 
218 F06 Grupp E Sön 2019-01-13 11:45 Åhus IF:Vit   -   Borgeby FK E2 4 - 0 
217 F06 Grupp E Sön 2019-01-13 11:45 Kallinge sk   -   Eskilsminne IF:Gul E1 0 - 2 
216 F06 Grupp D Sön 2019-01-13 11:30 Åhus IF:Grön   -   Janstorps AIF D 0 - 2 
215 F06 Grupp D Sön 2019-01-13 11:30 Jämjö GoIF   -   Snöstorp Nyhem FF:Grön A 3 - 0 
214 F06 Grupp C Sön 2019-01-13 11:30 SGIF/Lörby:1   -   Gärds Köpinge IF E2 0 - 1 
213 F06 Grupp C Sön 2019-01-13 11:30 Gif Nike   -   FC Hessleholm:Lila E1 0 - 2 
205 F06 Grupp G Sön 2019-01-13 11:00 FC Hessleholm:Vit   -   BSH Österlen E1 2 - 0 
206 F06 Grupp G Sön 2019-01-13 11:00 Lönsboda GoIF   -   BK Höllviken E2 0 - 3 
207 F06 Grupp H Sön 2019-01-13 11:00 Snöstorp Nyhem FF:Röd   -   SGIF/Lörby:2 A 1 - 2 
208 F06 Grupp H Sön 2019-01-13 11:00 Kiviks AIF/S:t Olofs IF   -   Wä IF:Grön D 1 - 0 
209 F06 Grupp A Sön 2019-01-13 11:15 Fortuna FF:Röd   -   Broby IF E1 5 - 1 
210 F06 Grupp A Sön 2019-01-13 11:15 FC Hessleholm:Blå   -   Gärsnäs ais E2 7 - 0 
211 F06 Grupp B Sön 2019-01-13 11:15 Wä IF:Orange   -   Eskilsminne IF:Blå A 0 - 3 
212 F06 Grupp B Sön 2019-01-13 11:15 Ifö Bromölla IF   -   Asarums IF/FK:Gul D 6 - 0 
204 F06 Grupp F Sön 2019-01-13 10:45 LB07   -   Asarums IF/FK:Blå D 4 - 0 
203 F06 Grupp F Sön 2019-01-13 10:45 Kristianstad DFF   -   Liga 06:1 A 1 - 0 
202 F06 Grupp E Sön 2019-01-13 10:45 Kallinge sk   -   Åhus IF:Vit E2 0 - 2 
201 F06 Grupp E Sön 2019-01-13 10:45 Eskilsminne IF:Gul   -   Borgeby FK E1 2 - 1 
200 F06 Grupp D Sön 2019-01-13 10:30 Jämjö GoIF   -   Åhus IF:Grön D 2 - 1 
199 F06 Grupp D Sön 2019-01-13 10:30 Snöstorp Nyhem FF:Grön   -   Janstorps AIF A 0 - 1 
198 F06 Grupp C Sön 2019-01-13 10:30 Gif Nike   -   SGIF/Lörby:1 E2 0 - 0 
197 F06 Grupp C Sön 2019-01-13 10:30 FC Hessleholm:Lila   -   Gärds Köpinge IF E1 0 - 3 
196 F06 Grupp B Sön 2019-01-13 10:15 Vellinge IF   -   Ifö Bromölla IF D 0 - 6 
195 F06 Grupp B Sön 2019-01-13 10:15 Eskilsminne IF:Blå   -   Asarums IF/FK:Gul A 0 - 0 
194 F06 Grupp A Sön 2019-01-13 10:15 Husie IF   -   FC Hessleholm:Blå E2 1 - 1 
192 F06 Grupp H Sön 2019-01-13 10:00 SGIF/Lörby:2   -   Kiviks AIF/S:t Olofs IF D 2 - 1 
193 F06 Grupp A Sön 2019-01-13 10:15 Broby IF   -   Gärsnäs ais E1 2 - 0 
191 F06 Grupp H Sön 2019-01-13 10:00 Snöstorp Nyhem FF:Röd   -   Wä IF:Grön A 1 - 1 
190 F06 Grupp G Sön 2019-01-13 10:00 BSH Österlen   -   Lönsboda GoIF E2 1 - 0 
189 F06 Grupp G Sön 2019-01-13 10:00 FC Hessleholm:Vit   -   BK Höllviken E1 0 - 1 
188 F06 Grupp F Sön 2019-01-13 09:45 Liga 06:1   -   LB07 D 0 - 5 
187 F06 Grupp F Sön 2019-01-13 09:45 Kristianstad DFF   -   Asarums IF/FK:Blå A 0 - 1 
186 F06 Grupp E Sön 2019-01-13 09:45 Borgeby FK   -   Kallinge sk E2 2 - 0 
185 F06 Grupp E Sön 2019-01-13 09:45 Eskilsminne IF:Gul   -   Åhus IF:Vit E1 0 - 0 
184 F06 Grupp A Sön 2019-01-13 09:30 Husie IF   -   Broby IF D 0 - 1 
183 F06 Grupp A Sön 2019-01-13 09:30 Gärsnäs ais   -   Fortuna FF:Röd A 0 - 4 
182 F06 Grupp B Sön 2019-01-13 09:30 Vellinge IF   -   Eskilsminne IF:Blå E2 0 - 2 
181 F06 Grupp B Sön 2019-01-13 09:30 Asarums IF/FK:Gul   -   Wä IF:Orange E1 0 - 0 
179 F06 Grupp D Sön 2019-01-13 09:15 Snöstorp Nyhem FF:Grön   -   Åhus IF:Grön A 1 - 1 
180 F06 Grupp D Sön 2019-01-13 09:15 Janstorps AIF   -   Jämjö GoIF D 2 - 1 
174 F06 Grupp A Sön 2019-01-13 09:00 FC Hessleholm:Blå   -   Fortuna FF:Röd E2 0 - 2 
175 F06 Grupp B Sön 2019-01-13 09:00 Asarums IF/FK:Gul   -   Vellinge IF A 3 - 0 
176 F06 Grupp B Sön 2019-01-13 09:00 Ifö Bromölla IF   -   Wä IF:Orange D 0 - 0 
177 F06 Grupp C Sön 2019-01-13 09:15 FC Hessleholm:Lila   -   SGIF/Lörby:1 E1 0 - 1 
105 F02 A-semifinal:01 Lör 2019-01-12 15:00 Furulunds IK    -   Kristianstads DFF  E1 1 - 0 
88 F02 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-01-12 13:30 Dösjöbro IF    -   Fortuna FF  D 3 - 0 
297 DM F15 A-final Sön 2019-01-13 18:15 Kullabygdens DFF    -   Södra Sandby IF  E1 2 - 3 
274 DM F15 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-01-13 16:15 Asmundtorps IF    -   IFK Osby  D 0 - 4 
285 DM F15 A-semifinal:01 Sön 2019-01-13 17:15 Kullabygdens DFF    -   Fortuna FF  E1 2 - 0 es 
286 DM F15 A-semifinal:02 Sön 2019-01-13 17:15 Södra Sandby IF    -   IFK Osby  E2 6 - 1 
256 DM F15 Grupp B Sön 2019-01-13 14:45 Kullabygdens DFF   -   Eskilsminne IF D 4 - 0 
257 DM F15 Grupp C Sön 2019-01-13 15:15 BK Höllviken   -   Fortuna FF E1 1 - 2 
258 DM F15 Grupp C Sön 2019-01-13 15:15 Södra Sandby IF   -   GIF Nike E2 3 - 0 
273 DM F15 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-01-13 16:15 Fortuna FF    -   Hittarps IK  A 3 - 0 
255 DM F15 Grupp B Sön 2019-01-13 14:45 Glumslövs FF   -   IFK Osby A 1 - 4 
254 DM F15 Grupp A Sön 2019-01-13 14:45 Hittarps IK   -   Stattena IF E2 0 - 0 
253 DM F15 Grupp A Sön 2019-01-13 14:45 FC Hessleholm   -   Asmundtorps IF E1 0 - 1 
250 DM F15 Grupp C Sön 2019-01-13 14:15 Fortuna FF   -   GIF Nike D 4 - 3 
249 DM F15 Grupp C Sön 2019-01-13 14:15 BK Höllviken   -   Södra Sandby IF A 0 - 2 
246 DM F15 Grupp A Sön 2019-01-13 13:45 FC Hessleholm   -   Hittarps IK D 0 - 1 
245 DM F15 Grupp A Sön 2019-01-13 13:45 Asmundtorps IF   -   Stattena IF A 2 - 1 
232 DM F15 Grupp B Sön 2019-01-13 12:30 IFK Osby   -   Kullabygdens DFF D 1 - 2 
233 DM F15 Grupp C Sön 2019-01-13 13:00 Fortuna FF   -   Södra Sandby IF E1 0 - 3 
234 DM F15 Grupp C Sön 2019-01-13 13:00 GIF Nike   -   BK Höllviken E2 0 - 1 
243 DM F15 Grupp B Sön 2019-01-13 13:45 Kullabygdens DFF   -   Glumslövs FF E1 1 - 0 
136 DM P15 A-3.e pris Lör 2019-01-12 17:00 Trollenäs IF    -   Råå IF  E2 1 - 3 
121 DM P15 A-semifinal:01 Lör 2019-01-12 16:00 IFK Hässleholm    -   Trollenäs IF  E1 3 - 1 
122 DM P15 A-semifinal:02 Lör 2019-01-12 16:00 Kullavägens BK    -   Råå IF  E2 4 - 0 
135 DM P15 A-final Lör 2019-01-12 17:00 IFK Hässleholm    -   Kullavägens BK  E1 2 - 5 
104 DM P15 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-01-12 14:30 BK Olympic    -   Råå IF  D 2 - 3 
103 DM P15 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-01-12 14:30 Kullavägens BK    -   GIF Nike  A 3 - 0 
102 DM P15 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-01-12 14:30 Högaborgs BK    -   Trollenäs IF  E2 0 - 2 
84 DM P15 Grupp D Lör 2019-01-12 13:00 Hässleholms IF   -   FC Rosengård D 5 - 1 
101 DM P15 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-01-12 14:30 IFK Hässleholm    -   IF Lödde  E1 5 - 1 
83 DM P15 Grupp D Lör 2019-01-12 13:00 Trollenäs IF   -   Kullavägens BK A 0 - 1 
79 DM P15 Grupp B Lör 2019-01-12 12:30 Råå IF   -   Asmundtorps IF A 5 - 4 
80 DM P15 Grupp B Lör 2019-01-12 12:30 IFK Hässleholm   -   Harrie FF D 8 - 2 
81 DM P15 Grupp C Lör 2019-01-12 13:00 Södra Sandby IF   -   Högaborgs BK E1 1 - 6 
82 DM P15 Grupp C Lör 2019-01-12 13:00 GIF Nike   -   Klippans IF E2 2 - 2 
77 DM P15 Grupp A Lör 2019-01-12 12:30 BK Olympic   -   Åhus HBK E1 6 - 0 
78 DM P15 Grupp A Lör 2019-01-12 12:30 IF Lödde   -   Jonstorps IF FK E2 7 - 1 
66 DM P15 Grupp D Lör 2019-01-12 11:30 Trollenäs IF   -   Hässleholms IF E2 4 - 2 
67 DM P15 Grupp C Lör 2019-01-12 11:30 Södra Sandby IF   -   GIF Nike A 0 - 3 
68 DM P15 Grupp C Lör 2019-01-12 11:30 Högaborgs BK   -   Klippans IF D 3 - 1 
65 DM P15 Grupp D Lör 2019-01-12 11:30 Kullavägens BK   -   FC Rosengård E1 3 - 1 
64 DM P15 Grupp A Lör 2019-01-12 11:00 BK Olympic   -   IF Lödde D 3 - 0 
62 DM P15 Grupp B Lör 2019-01-12 11:00 Asmundtorps IF   -   Harrie FF E2 5 - 1 
49 DM P15 Grupp C Lör 2019-01-12 10:00 Högaborgs BK   -   GIF Nike E1 3 - 1 
50 DM P15 Grupp C Lör 2019-01-12 10:00 Klippans IF   -   Södra Sandby IF E2 1 - 2 
51 DM P15 Grupp D Lör 2019-01-12 10:00 Kullavägens BK   -   Hässleholms IF A 3 - 3 
52 DM P15 Grupp D Lör 2019-01-12 10:00 FC Rosengård   -   Trollenäs IF D 1 - 2 
61 DM P15 Grupp B Lör 2019-01-12 11:00 Råå IF   -   IFK Hässleholm E1 2 - 3 
229 DM F15 Grupp A Sön 2019-01-13 12:30 Asmundtorps IF   -   Hittarps IK E1 2 - 2 
47 DM P15 Grupp B Lör 2019-01-12 09:30 Asmundtorps IF   -   IFK Hässleholm A 2 - 5 
48 DM P15 Grupp B Lör 2019-01-12 09:30 Harrie FF   -   Råå IF D 0 - 5 
454 F03 A-final Lör 2019-01-19 18:15 Kristianstads DFF    -   Fortuna FF  E2 1 - 0 
87 F02 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-01-12 13:30 Ramdala IF    -   Hyllie IK  A 2 - 0 
63 DM P15 Grupp A Lör 2019-01-12 11:00 Åhus HBK   -   Jonstorps IF FK A 2 - 2 
434 F03 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-01-19 16:45 Ifö Bromölla IF    -   FC Hessleholm  D 3 - 4 es 
442 P03 A-semifinal:01 Lör 2019-01-19 17:30 BSV af 2016    -   Kristianstad FC:Orange  E1 3 - 4 es 
444 P03 A-semifinal:02 Lör 2019-01-19 17:30 IFK Hässleholm:1    -   Kristianstad FC:Svart  A 1 - 0 ef 
445 F03 A-semifinal:02 Lör 2019-01-19 17:30 Fortuna FF    -   FC Hessleholm  D 3 - 2 es 
400 F03 Grupp F Lör 2019-01-19 14:30 Hillerød Fodbold:1   -   IFK Kalmar:Vit D 0 - 4 
357 F03 Grupp A Lör 2019-01-19 12:00 Hörby FF   -   Gärsnäs ais E1 0 - 1 
93 P10 Grupp E Lör 2019-01-12 14:00 Tollarps IF:1   -   Åhus HBK:Svart E1 X - X 
178 F06 Grupp C Sön 2019-01-13 09:15 Gärds Köpinge IF   -   Gif Nike E2 0 - 0 
86 F02 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-01-12 13:30 Kristianstads DFF    -   Vellinge IF  E2 2 - 1 
443 F03 A-semifinal:01 Lör 2019-01-19 17:30 BK Höllviken Svart:Svart    -   Kristianstads DFF  E2 0 - 1 
433 F03 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-01-19 16:45 Furulunds IK:Svart    -   Fortuna FF  A 0 - 3 
432 F03 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-01-19 16:45 Kristianstads DFF    -   Torslanda IK  E2 4 - 3 es 
431 F03 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-01-19 16:45 BK Höllviken Svart:Svart    -   Furulunds IK  E1 1 - 0 
419 F03 A-8-dels:08 Lör 2019-01-19 15:45 IFK Kalmar:Vit    -   FC Hessleholm  D 0 - 1 
418 F03 A-8-dels:06 Lör 2019-01-19 15:45 Fortuna FF    -   Emmaboda IS  A 3 - 0 
417 F03 A-8-dels:04 Lör 2019-01-19 15:45 Lunds BK    -   Torslanda IK  E2 2 - 3 es 
416 F03 A-8-dels:02 Lör 2019-01-19 15:45 Vinslövs IF    -   Furulunds IK  E1 1 - 2 
399 F03 Grupp F Lör 2019-01-19 14:30 Kiaby IF/Vanneberga IF:KiVa   -   Lunds BK A 0 - 1 
398 F03 Grupp E Lör 2019-01-19 14:30 BK Höllviken   -   Vinslövs IF E2 0 - 0 
396 F03 Grupp D Lör 2019-01-19 14:15 Furulunds IK:Svart   -   Sövestad IF:1 D 2 - 0 
397 F03 Grupp E Lör 2019-01-19 14:30 Hoby GIF   -   Fortuna FF E1 0 - 6 
395 F03 Grupp D Lör 2019-01-19 14:15 Torslanda IK   -   IFK Osby A 1 - 0 
394 F03 Grupp C Lör 2019-01-19 14:15 Hittarps IK   -   IFK Kalmar:Blå E2 1 - 0 
393 F03 Grupp C Lör 2019-01-19 14:15 Emmaboda IS   -   Kristianstads DFF E1 2 - 0 
392 F03 Grupp B Lör 2019-01-19 14:00 Kullabygdens DFF   -   Furulunds IK D 1 - 1 
391 F03 Grupp B Lör 2019-01-19 14:00 Hillerød Fodbold 2   -   Ifö Bromölla IF A 0 - 5 
390 F03 Grupp A Lör 2019-01-19 14:00 FC Hessleholm   -   Gärsnäs ais E2 2 - 0 
389 F03 Grupp A Lör 2019-01-19 14:00 BK Höllviken Svart:Svart   -   Hörby FF E1 1 - 0 
368 F03 Grupp F Lör 2019-01-19 12:30 Kiaby IF/Vanneberga IF:KiVa   -   Hillerød Fodbold:1 D 1 - 1 
367 F03 Grupp F Lör 2019-01-19 12:30 Lunds BK   -   IFK Kalmar:Vit A 0 - 3 
366 F03 Grupp E Lör 2019-01-19 12:30 Hoby GIF   -   BK Höllviken E2 0 - 1 
365 F03 Grupp E Lör 2019-01-19 12:30 Fortuna FF   -   Vinslövs IF E1 0 - 1 
364 F03 Grupp D Lör 2019-01-19 12:15 Torslanda IK   -   Furulunds IK:Svart D 0 - 4 
363 F03 Grupp D Lör 2019-01-19 12:15 IFK Osby   -   Sövestad IF:1 A 2 - 0 
362 F03 Grupp C Lör 2019-01-19 12:15 Emmaboda IS   -   Hittarps IK E2 1 - 1 
361 F03 Grupp C Lör 2019-01-19 12:15 Kristianstads DFF   -   IFK Kalmar:Blå E1 2 - 0 
360 F03 Grupp B Lör 2019-01-19 12:00 Hillerød Fodbold 2   -   Kullabygdens DFF D 0 - 3 
359 F03 Grupp B Lör 2019-01-19 12:00 Ifö Bromölla IF   -   Furulunds IK A 2 - 2 
358 F03 Grupp A Lör 2019-01-19 12:00 BK Höllviken Svart:Svart   -   FC Hessleholm E2 2 - 1 
106 F02 A-semifinal:02 Lör 2019-01-12 15:00 Ramdala IF    -   Dösjöbro IF  E2 0 - 4 
455 F03 A-3.e pris Lör 2019-01-19 18:15 BK Höllviken Svart:Svart    -   FC Hessleholm  A 0 - 2 
335 F03 Grupp F Lör 2019-01-19 10:30 Lunds BK   -   Hillerød Fodbold:1 A 0 - 0 
336 F03 Grupp F Lör 2019-01-19 10:30 IFK Kalmar:Vit   -   Kiaby IF/Vanneberga IF:KiVa D 1 - 0 
244 DM F15 Grupp B Sön 2019-01-13 13:45 Eskilsminne IF   -   IFK Osby E2 0 - 5 
338 F03 Grupp E Lör 2019-01-19 10:45 Vinslövs IF   -   Hoby GIF E2 4 - 0 
337 F03 Grupp E Lör 2019-01-19 10:45 Fortuna FF   -   BK Höllviken E1 1 - 0 
333 F03 Grupp C Lör 2019-01-19 10:30 Kristianstads DFF   -   Hittarps IK E1 3 - 0 
334 F03 Grupp C Lör 2019-01-19 10:30 IFK Kalmar:Blå   -   Emmaboda IS E2 1 - 0 
332 F03 Grupp D Lör 2019-01-19 10:15 Sövestad IF:1   -   Torslanda IK D 0 - 1 
1044 F04 A-3.e pris Sön 2019-01-27 21:30 Södra Sandby IF    -   Lindsdals IF  E2 1 - 2 
1043 F04 A-final Sön 2019-01-27 21:30 FC Hessleholm:blå    -   Fortuna FF:Röd  E1 2 - 3 ef 
1042 F04 A-semifinal:02 Sön 2019-01-27 21:10 Lindsdals IF    -   Fortuna FF:Röd  E2 0 - 1 
1041 F04 A-semifinal:01 Sön 2019-01-27 21:10 FC Hessleholm:blå    -   Södra Sandby IF  E1 1 - 0 
1040 F04 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-01-27 20:45 IFK Kalmar:Blå    -   Fortuna FF:Röd  D 2 - 4 
1039 F04 A-kvartsfinal:03 Sön 2019-01-27 20:45 Lindsdals IF    -   Uppåkra IF:Svart  A 2 - 0 
1038 F04 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-01-27 20:30 Emmaboda IS-Komb:Vit    -   Södra Sandby IF  D 0 - 3 
1037 F04 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-01-27 20:30 FC Hessleholm:blå    -   Emmaboda IS-Komb:Svart  A 3 - 2 
1034 F04 A-8-dels:07 Sön 2019-01-27 20:15 IFK Kalmar:Blå    -   Broby IF  D 4 - 0 
1033 F04 A-8-dels:05 Sön 2019-01-27 20:15 Lindsdals IF    -   Gärsnäs ais  A 2 - 0 
1032 F04 A-8-dels:06 Sön 2019-01-27 20:10 Uppåkra IF:Svart    -   Skegrie BK  E2 3 - 1 
1031 F04 A-8-dels:08 Sön 2019-01-27 20:10 Fortuna FF:Röd    -   Rödeby AIF:Blå  E1 1 - 0 
1030 F04 A-8-dels:03 Sön 2019-01-27 20:00 Åhus IF:2    -   Emmaboda IS-Komb:Vit  D 1 - 2 
1029 F04 A-8-dels:04 Sön 2019-01-27 20:00 Södra Sandby IF    -   Eskilsminne IF:Blå  A 5 - 0 
1028 F04 A-8-dels:02 Sön 2019-01-27 19:45 Emmaboda IS-Komb:Svart    -   Dösjöbro IF  D 2 - 1 
1027 F04 A-8-dels:01 Sön 2019-01-27 19:45 FC Hessleholm:blå    -   Uppåkra IF:Grön  A 1 - 0 ef 
1024 F04 Grupp H Sön 2019-01-27 19:30 Eskilsminne IF:Blå   -   Sjömarkens IF D 1 - 0 
1023 F04 Grupp H Sön 2019-01-27 19:30 Lindsdals IF   -   Rödeby AIF:Röd A 3 - 0 
1022 F04 Grupp G Sön 2019-01-27 19:30 Wä IF:2   -   Sjömarkens IF:Vit E2 0 - 0 
1021 F04 Grupp G Sön 2019-01-27 19:30 Södra Sandby IF   -   Gärsnäs ais E1 4 - 0 
1020 F04 Grupp F Sön 2019-01-27 19:15 Uppåkra IF:Svart   -   Fortuna FF:Svart D 1 - 0 
1019 F04 Grupp F Sön 2019-01-27 19:15 Emmaboda IS-Komb:Vit   -   FC Hessleholm:vit A 2 - 0 
1018 F04 Grupp E Sön 2019-01-27 19:15 Skegrie BK   -   Tomelilla IF:2 E2 1 - 0 
1017 F04 Grupp E Sön 2019-01-27 19:15 Åhus IF:2   -   Listerby IK E1 0 - 0 
1016 F04 Grupp D Sön 2019-01-27 19:00 Åhus IF:1   -   Dösjöbro IF D 0 - 4 
1015 F04 Grupp D Sön 2019-01-27 19:00 IFK Kalmar:Blå   -   Eskilsminne IF:Vit A 0 - 0 
1014 F04 Grupp C Sön 2019-01-27 19:00 Trollenäs IF   -   Broby IF E2 0 - 1 
1013 F04 Grupp C Sön 2019-01-27 19:00 Emmaboda IS-Komb:Svart   -   Wä IF:1 E1 5 - 0 
1009 F04 Grupp A Sön 2019-01-27 18:45 Eskilsminne IF:Gul   -   Tomelilla IF:1 E1 4 - 0 
1010 F04 Grupp A Sön 2019-01-27 18:45 Rödeby AIF:Blå   -   FC Hessleholm:blå E2 0 - 1 
1011 F04 Grupp B Sön 2019-01-27 18:45 Jämjö GoIF:Röd   -   Vittsjö GIK A 2 - 1 
1012 F04 Grupp B Sön 2019-01-27 18:45 Uppåkra IF:Grön   -   Fortuna FF:Röd D 0 - 0 
1004 F04 Grupp G Sön 2019-01-27 18:15 Gärsnäs ais   -   Sjömarkens IF:Vit D 1 - 0 
1003 F04 Grupp G Sön 2019-01-27 18:15 Södra Sandby IF   -   Wä IF:2 A 2 - 0 
1002 F04 Grupp H Sön 2019-01-27 18:15 Rödeby AIF:Röd   -   Sjömarkens IF E2 0 - 0 
1001 F04 Grupp H Sön 2019-01-27 18:15 Lindsdals IF   -   Eskilsminne IF:Blå E1 2 - 0 
1000 F04 Grupp E Sön 2019-01-27 18:00 Listerby IK   -   Tomelilla IF:2 D 0 - 1 
999 F04 Grupp E Sön 2019-01-27 18:00 Åhus IF:2   -   Skegrie BK A 4 - 0 
997 F04 Grupp F Sön 2019-01-27 18:00 Emmaboda IS-Komb:Vit   -   Uppåkra IF:Svart E1 0 - 1 
998 F04 Grupp F Sön 2019-01-27 18:00 FC Hessleholm:vit   -   Fortuna FF:Svart E2 0 - 3 
966 F04 Grupp A Sön 2019-01-27 16:00 FC Hessleholm:blå   -   Eskilsminne IF:Gul E2 5 - 0 
967 F04 Grupp B Sön 2019-01-27 16:00 Vittsjö GIK   -   Uppåkra IF:Grön A 1 - 2 
968 F04 Grupp B Sön 2019-01-27 16:00 Fortuna FF:Röd   -   Jämjö GoIF:Röd D 2 - 0 
969 F04 Grupp C Sön 2019-01-27 16:15 Wä IF:1   -   Trollenäs IF E1 1 - 0 
970 F04 Grupp C Sön 2019-01-27 16:15 Broby IF   -   Emmaboda IS-Komb:Svart E2 0 - 2 
971 F04 Grupp D Sön 2019-01-27 16:15 Eskilsminne IF:Vit   -   Åhus IF:1 A 2 - 0 
972 F04 Grupp D Sön 2019-01-27 16:15 Dösjöbro IF   -   IFK Kalmar:Blå D 0 - 1 
973 F04 Grupp E Sön 2019-01-27 16:30 Listerby IK   -   Skegrie BK E1 0 - 3 
974 F04 Grupp E Sön 2019-01-27 16:30 Tomelilla IF:2   -   Åhus IF:2 E2 0 - 1 
975 F04 Grupp F Sön 2019-01-27 16:30 FC Hessleholm:vit   -   Uppåkra IF:Svart A 0 - 0 
976 F04 Grupp F Sön 2019-01-27 16:30 Fortuna FF:Svart   -   Emmaboda IS-Komb:Vit D 0 - 1 
854 P05 Grupp A Sön 2019-01-27 09:00 FC Bellevue:1   -   Asarums IF FK:1 E2 2 - 1 
1236 F05 A-3.e pris Lör 2019-02-02 21:30 Hittarps IK:Vit    -   Eskilsminne IF:Gul  E2 1 - 2 
1235 F05 A-final Lör 2019-02-02 21:30 Fortuna FF:Svart    -   Södra Sandby IF  E1 1 - 0 
1234 F05 A-semifinal:02 Lör 2019-02-02 21:10 Södra Sandby IF    -   Eskilsminne IF:Gul  E2 1 - 0 
1230 F05 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-02-02 20:30 FK Karlskrona    -   Eskilsminne IF:Gul  D 0 - 1 
1228 F05 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-02-02 20:30 Eskilsminne IF:Blå    -   Hittarps IK:Vit  E2 0 - 1 
1229 F05 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-02-02 20:30 Södra Sandby IF    -   Jægersborg Boldklub:1  A 4 - 0 
1222 F05 A-8-dels:04 Lör 2019-02-02 20:00 Fortuna FF:Röd    -   Hittarps IK:Vit  E2 0 - 1 
1233 F05 A-semifinal:01 Lör 2019-02-02 21:10 Fortuna FF:Svart    -   Hittarps IK:Vit  E1 1 - 0 
1223 F05 A-8-dels:06 Lör 2019-02-02 20:00 Jægersborg Boldklub:1    -   Dösjöbro IF  A 1 - 0 
1224 F05 A-8-dels:08 Lör 2019-02-02 20:00 Eskilsminne IF:Gul    -   Hittarps IK:Svart  D 1 - 0 ef 
1227 F05 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-02-02 20:30 Kiviks AIF/S:t Olofs IF    -   Fortuna FF:Svart  E1 1 - 2 
1216 F05 Grupp F Lör 2019-02-02 19:30 Eskilsminne IF:Gul   -   Fortuna FF:Röd D 1 - 0 
1221 F05 A-8-dels:02 Lör 2019-02-02 20:00 Fortuna FF:Svart    -   FC Rosengård  E1 3 - 0 
1215 F05 Grupp F Lör 2019-02-02 19:30 Husie IF:Vit   -   Gif Nike A 0 - 0 
1214 F05 Grupp E Lör 2019-02-02 19:30 Jægersborg Boldklub:1   -   Borgeby FK E2 0 - 0 
1213 F05 Grupp E Lör 2019-02-02 19:30 Fortuna FF:Svart   -   Vellinge IF:Röd E1 3 - 0 
1212 F05 Grupp D Lör 2019-02-02 19:15 Södra Sandby IF   -   Hittarps IK:Vit D 7 - 1 
1211 F05 Grupp D Lör 2019-02-02 19:15 Linero IF   -   Åhus IF A 1 - 1 
1210 F05 Grupp C Lör 2019-02-02 19:15 Eskilsminne IF:Blå   -   Husie IF:Grön E2 1 - 0 
1209 F05 Grupp C Lör 2019-02-02 19:15 Wä IF   -   Dösjöbro IF E1 0 - 2 
1207 F05 Grupp B Lör 2019-02-02 19:00 FC Rosengård   -   Vellinge IF:Blå A 2 - 0 
1208 F05 Grupp B Lör 2019-02-02 19:00 FK Karlskrona   -   Kristianstad DFF D 2 - 0 
1206 F05 Grupp A Lör 2019-02-02 19:00 Hörby FF   -   Hittarps IK:Svart E2 0 - 1 
1205 F05 Grupp A Lör 2019-02-02 19:00 Kiviks AIF/S:t Olofs IF   -   Gärds Köpinge IF E1 1 - 0 
1196 F05 Grupp E Lör 2019-02-02 18:15 Jægersborg Boldklub:1   -   Fortuna FF:Svart D 0 - 2 
1195 F05 Grupp E Lör 2019-02-02 18:15 Borgeby FK   -   Vellinge IF:Röd A 2 - 0 
1194 F05 Grupp F Lör 2019-02-02 18:15 Eskilsminne IF:Gul   -   Husie IF:Vit E2 1 - 0 
1193 F05 Grupp F Lör 2019-02-02 18:15 Fortuna FF:Röd   -   Gif Nike E1 3 - 0 
1192 F05 Grupp C Lör 2019-02-02 18:00 Dösjöbro IF   -   Husie IF:Grön D 2 - 2 
1191 F05 Grupp C Lör 2019-02-02 18:00 Wä IF   -   Eskilsminne IF:Blå A 0 - 2 
1190 F05 Grupp D Lör 2019-02-02 18:00 Åhus IF   -   Hittarps IK:Vit E2 0 - 2 
1189 F05 Grupp D Lör 2019-02-02 18:00 Linero IF   -   Södra Sandby IF E1 0 - 2 
1188 F05 Grupp A Lör 2019-02-02 17:45 Gärds Köpinge IF   -   Hittarps IK:Svart D 0 - 0 
1187 F05 Grupp A Lör 2019-02-02 17:45 Kiviks AIF/S:t Olofs IF   -   Hörby FF A 2 - 1 
1186 F05 Grupp B Lör 2019-02-02 17:45 Vellinge IF:Blå   -   Kristianstad DFF E2 0 - 2 
1185 F05 Grupp B Lör 2019-02-02 17:45 FC Rosengård   -   FK Karlskrona E1 0 - 1 
1168 F05 Grupp F Lör 2019-02-02 16:30 Gif Nike   -   Eskilsminne IF:Gul D 1 - 4 
1296 F07 Omlottningsrupp 9 Sön 2019-02-03 12:30 Snöstorp Nyhem FF    -   Asarums IF FK:2  D X - X 
1295 F07 Omlottningsrupp 8 Sön 2019-02-03 12:30 Ronneby BK:2    -   Köpingebro IF:Vit  A X - X 
1294 F07 Omlottningsrupp 7 Sön 2019-02-03 12:30 Borgeby FK:Vit    -   FK Karlskrona  E2 X - X 
1293 F07 Omlottningsrupp 6 Sön 2019-02-03 12:30 FC Hessleholm    -   IFK Klagshamn  E1 X - X 
1292 F07 Omlottningsrupp A 5 Sön 2019-02-03 12:15 FK Karlskrona:lag 2    -   Nosaby IF  D X - X 
1291 F07 Omlottningsrupp 4 Sön 2019-02-03 12:15 Fortuna FF:Röd    -   Wä IF:grön  A X - X 
1290 F07 Omlottningsrupp 3 Sön 2019-02-03 12:15 Ronneby BK:1    -   Köpingebro IF:Svart  E2 X - X 
1289 F07 Omlottningsrupp 3 Sön 2019-02-03 12:15 Wä IF:orange    -   Fortuna FF:Rosa  E1 X - X 
1288 F07 Omlottningsrupp 2 Sön 2019-02-03 12:00 Spjutstorps IF    -   Hörby FF  D X - X 
1287 F07 Omlottningsgrupp 1 Sön 2019-02-03 12:00 Kristianstad DFF    -   Borgeby FK:Röd  A X - X 
1286 F07 Omlottningsrupp 9 Sön 2019-02-03 12:00 Jonstorps IF    -   Snöstorp Nyhem FF  E2 X - X 
1285 F07 Omlottningsrupp 8 Sön 2019-02-03 12:00 FC Staffanstorp    -   Ronneby BK:2  E1 X - X 
1284 F07 Omlottningsrupp 7 Sön 2019-02-03 11:45 Rödeby AIF    -   Borgeby FK:Vit  D X - X 
1283 F07 Omlottningsrupp 6 Sön 2019-02-03 11:45 Höörs IS    -   FC Hessleholm  A X - X 
1282 F07 Omlottningsrupp A 5 Sön 2019-02-03 11:45 Åhus IF    -   FK Karlskrona:lag 2  E2 X - X 
1281 F07 Omlottningsrupp 4 Sön 2019-02-03 11:45 Älmhults IF:Vit    -   Fortuna FF:Röd  E1 X - X 
1279 F07 Omlottningsrupp 3 Sön 2019-02-03 11:30 Fortuna FF:Rosa    -   Ronneby BK:1  A X - X 
1280 F07 Omlottningsrupp 3 Sön 2019-02-03 11:30 Wä IF:orange    -   Köpingebro IF:Svart  D X - X 
1278 F07 Omlottningsrupp 2 Sön 2019-02-03 11:30 Asarums IF FK:1    -   Spjutstorps IF  E2 X - X 
1276 F07 Omlottningsrupp 9 Sön 2019-02-03 11:15 Asarums IF FK:2    -   Jonstorps IF  D X - X 
1277 F07 Omlottningsgrupp 1 Sön 2019-02-03 11:30 Älmhults IF:Blå    -   Kristianstad DFF  E1 X - X 
1275 F07 Omlottningsrupp 8 Sön 2019-02-03 11:15 Köpingebro IF:Vit    -   FC Staffanstorp  A X - X 
1274 F07 Omlottningsrupp 7 Sön 2019-02-03 11:15 FK Karlskrona    -   Rödeby AIF  E2 X - X 
1273 F07 Omlottningsrupp 6 Sön 2019-02-03 11:15 IFK Klagshamn    -   Höörs IS  E1 X - X 
1271 F07 Omlottningsrupp 4 Sön 2019-02-03 11:00 Wä IF:grön    -   Älmhults IF:Vit  A X - X 
1272 F07 Omlottningsrupp A 5 Sön 2019-02-03 11:00 Nosaby IF    -   Åhus IF  D X - X 
1270 F07 Omlottningsrupp 3 Sön 2019-02-03 11:00 Ronneby BK:1    -   Wä IF:orange  E2 X - X 
1269 F07 Omlottningsrupp 3 Sön 2019-02-03 11:00 Köpingebro IF:Svart    -   Fortuna FF:Rosa  E1 X - X 
1268 F07 Grupp H Sön 2019-02-03 10:45 Jonstorps IF   -   Rödeby AIF D X - X 
1267 F07 Grupp I Sön 2019-02-03 10:45 Snöstorp Nyhem FF   -   Borgeby FK:Vit A X - X 
1266 F07 Omlottningsgrupp 1 Sön 2019-02-03 10:45 Borgeby FK:Röd    -   Älmhults IF:Blå  E2 X - X 
1264 F07 Grupp E Sön 2019-02-03 10:30 Älmhults IF:Vit   -   Åhus IF D X - X 
1265 F07 Omlottningsrupp 2 Sön 2019-02-03 10:45 Hörby FF    -   Asarums IF FK:1  E1 X - X 
1260 F07 Grupp A Sön 2019-02-03 10:15 Borgeby FK:Röd   -   Wä IF:orange D X - X 
1261 F07 Grupp F Sön 2019-02-03 10:30 FC Hessleholm   -   FK Karlskrona:lag 2 E1 X - X 
1262 F07 Grupp G Sön 2019-02-03 10:30 FK Karlskrona   -   Asarums IF FK:2 E2 X - X 
1263 F07 Grupp D Sön 2019-02-03 10:30 Nosaby IF   -   Wä IF:grön A X - X 
1259 F07 Grupp A Sön 2019-02-03 10:15 Köpingebro IF:Svart   -   Hörby FF A X - X 
1258 F07 Grupp C Sön 2019-02-03 10:15 Spjutstorps IF   -   Ronneby BK:1 E2 X - X 
1257 F07 Grupp B Sön 2019-02-03 10:15 Älmhults IF:Blå   -   Asarums IF FK:1 E1 X - X 
1256 F07 Grupp I Sön 2019-02-03 10:00 Ronneby BK:2   -   Snöstorp Nyhem FF D X - X 
1254 F07 Grupp G Sön 2019-02-03 10:00 Köpingebro IF:Vit   -   FK Karlskrona E2 X - X 
1246 F07 Grupp I Sön 2019-02-03 09:30 Borgeby FK:Vit   -   Ronneby BK:2 E2 X - X 
1247 F07 Grupp A Sön 2019-02-03 09:30 Hörby FF   -   Wä IF:orange A X - X 
1248 F07 Grupp A Sön 2019-02-03 09:30 Köpingebro IF:Svart   -   Borgeby FK:Röd D X - X 
1249 F07 Grupp B Sön 2019-02-03 09:45 Fortuna FF:Rosa   -   Älmhults IF:Blå E1 X - X 
1250 F07 Grupp C Sön 2019-02-03 09:45 Kristianstad DFF   -   Spjutstorps IF E2 X - X 
1251 F07 Grupp D Sön 2019-02-03 09:45 IFK Klagshamn   -   Nosaby IF A X - X 
1252 F07 Grupp E Sön 2019-02-03 09:45 Höörs IS   -   Älmhults IF:Vit D X - X 
1253 F07 Grupp F Sön 2019-02-03 10:00 Fortuna FF:Röd   -   FC Hessleholm E1 X - X 
470 F08 Omlottningsrupp 3 Lör 2019-01-19 19:30 Vittsjö GIK:1    -   Sölvesborgs GIF  E2 X - X 
527 F10 Grupp A Sön 2019-01-20 12:00 Ifö Bromölla IF   -   Åhus IF E1 X - X 
447 F08 Omlottningsrupp 2 Lör 2019-01-19 17:45 Dösjöbro IF:1    -   Uppåkra IF:Grön  E2 X - X 
448 F08 Omlottningsrupp 3 Lör 2019-01-19 17:45 Sölvesborgs GIF    -   BSH Österlen  A X - X 
449 F08 Omlottningsrupp 4 Lör 2019-01-19 17:45 Vinslövs IF    -   FC Hessleholm Vit  D X - X 
450 F08 Omlottningsrupp A 5 Lör 2019-01-19 18:00 Åhus IF    -   Dösjöbro IF:2  E1 X - X 
451 F08 Omlottningsrupp 6 Lör 2019-01-19 18:00 Wä IF:orange    -   Lyckå FF:2  E2 X - X 
452 F08 Omlottningsrupp 7 Lör 2019-01-19 18:00 Askeröds IF    -   Vittsjö GIK:2  D X - X 
457 F08 Omlottningsrupp 4 Lör 2019-01-19 18:30 FC Hessleholm Vit    -   Ronneby bk:Lag 2  E2 X - X 
458 F08 Omlottningsgrupp 1 Lör 2019-01-19 18:30 KRISTIANSTADS DFF    -   Spjutstorps IF  A X - X 
459 F08 Omlottningsrupp 2 Lör 2019-01-19 18:30 Uppåkra IF:Grön    -   Lyckå FF:1  D X - X 
460 F08 Omlottningsrupp 3 Lör 2019-01-19 18:45 BSH Österlen    -   Vittsjö GIK:1  E1 X - X 
461 F08 Omlottningsrupp A 5 Lör 2019-01-19 18:45 Dösjöbro IF:2    -   Hoby gif  E2 X - X 
462 F08 Omlottningsrupp 7 Lör 2019-01-19 18:45 Vittsjö GIK:2    -   Uppåkra IF:Vit  A X - X 
463 F08 Omlottningsrupp 6 Lör 2019-01-19 18:45 Lyckå FF:2    -   Ronneby bk:Lag 1  D X - X 
464 F08 Omlottningsrupp 4 Lör 2019-01-19 19:00 Ronneby bk:Lag 2    -   Vinslövs IF  E1 X - X 
465 F08 Omlottningsgrupp 1 Lör 2019-01-19 19:00 Spjutstorps IF    -   FC Hessleholm  A X - X 
466 F08 Omlottningsrupp 2 Lör 2019-01-19 19:00 Lyckå FF:1    -   Dösjöbro IF:1  D X - X 
467 F08 Omlottningsrupp 6 Lör 2019-01-19 19:15 Ronneby bk:Lag 1    -   Wä IF:orange  E1 X - X 
468 F08 Omlottningsrupp A 5 Lör 2019-01-19 19:15 Hoby gif    -   Åhus IF  E2 X - X 
469 F08 Omlottningsrupp 7 Lör 2019-01-19 19:15 Uppåkra IF:Vit    -   Askeröds IF  A X - X 
446 F08 Omlottningsgrupp 1 Lör 2019-01-19 17:45 FC Hessleholm    -   KRISTIANSTADS DFF  E1 X - X 
441 F08 Grupp G Lör 2019-01-19 17:15 Uppåkra IF:Vit   -   Åhus IF A X - X 
440 F08 Grupp F Lör 2019-01-19 17:15 Wä IF:orange   -   Ronneby bk:Lag 2 E2 X - X 
439 F08 Grupp E Lör 2019-01-19 17:15 Askeröds IF   -   Hoby gif E1 X - X 
438 F08 Grupp D Lör 2019-01-19 17:00 Vinslövs IF   -   Ronneby bk:Lag 1 D X - X 
437 F08 Grupp C Lör 2019-01-19 17:00 Spjutstorps IF   -   Lyckå FF:1 A X - X 
424 F08 Grupp C Lör 2019-01-19 16:15 Vittsjö GIK:1   -   Spjutstorps IF E1 X - X 
425 F08 Grupp D Lör 2019-01-19 16:15 Dösjöbro IF:2   -   Vinslövs IF E2 X - X 
426 F08 Grupp A Lör 2019-01-19 16:15 FC Hessleholm   -   Sölvesborgs GIF A X - X 
427 F08 Grupp B Lör 2019-01-19 16:15 KRISTIANSTADS DFF   -   Uppåkra IF:Grön D X - X 
428 F08 Grupp G Lör 2019-01-19 16:30 Lyckå FF:2   -   Uppåkra IF:Vit E1 X - X 
429 F08 Grupp E Lör 2019-01-19 16:30 FC Hessleholm Vit   -   Askeröds IF E2 X - X 
430 F08 Grupp F Lör 2019-01-19 16:30 Vittsjö GIK:2   -   Wä IF:orange D X - X 
435 F08 Grupp A Lör 2019-01-19 17:00 Sölvesborgs GIF   -   Dösjöbro IF:1 E1 X - X 
436 F08 Grupp B Lör 2019-01-19 17:00 Uppåkra IF:Grön   -   BSH Österlen E2 X - X 
540 F09 Omlottningsgrupp 3 Sön 2019-01-20 12:45 Maglasäte IF    -   Eskilsminne IF:Blå  E2 X - X 
530 F09 Omlottningsgrupp 3 Sön 2019-01-20 12:00 Brösarps IF    -   Maglasäte IF  D X - X 
535 F09 Omlottningsgrupp 1 Sön 2019-01-20 12:30 Åhus IF    -   KRISTIANSTADS DFF  E1 X - X 
539 F09 Omlottningsgrupp 2 Sön 2019-01-20 12:45 Uppåkra IF:Svart    -   Uppåkra IF:Grön  E1 X - X 
529 F09 Omlottningsgrupp 2 Sön 2019-01-20 12:00 Sölvesborgs GIF    -   Uppåkra IF:Svart  A X - X 
528 F09 Omlottningsgrupp 1 Sön 2019-01-20 12:00 Eskilsminne IF:Gul    -   Åhus IF  E2 X - X 
518 F09 Omlottningsgrupp 3 Sön 2019-01-20 11:15 Eskilsminne IF:Blå    -   Brösarps IF  D X - X 
517 F09 Omlottningsgrupp 2 Sön 2019-01-20 11:15 Uppåkra IF:Grön    -   Sölvesborgs GIF  A X - X 
506 F09 Grupp C Sön 2019-01-20 10:30 Uppåkra IF:Svart   -   Maglasäte IF D X - X 
516 F09 Omlottningsgrupp 1 Sön 2019-01-20 11:15 KRISTIANSTADS DFF    -   Eskilsminne IF:Gul  E2 X - X 
505 F09 Grupp B Sön 2019-01-20 10:30 Sölvesborgs GIF   -   Brösarps IF A X - X 
504 F09 Grupp A Sön 2019-01-20 10:30 KRISTIANSTADS DFF   -   Uppåkra IF:Grön E2 X - X 
491 F09 Grupp B Sön 2019-01-20 09:45 Eskilsminne IF:Gul   -   Sölvesborgs GIF E1 X - X 
492 F09 Grupp C Sön 2019-01-20 09:45 Åhus IF   -   Uppåkra IF:Svart E2 X - X 
494 F09 Grupp A Sön 2019-01-20 09:45 Eskilsminne IF:Blå   -   KRISTIANSTADS DFF D X - X 
524 F10 Grupp A Sön 2019-01-20 11:45 KDFF:2   -   Sölvesborgs GIF E2 X - X 
515 F10 Grupp A Sön 2019-01-20 11:15 Sölvesborgs GIF   -   KDFF E1 X - X 
514 F10 Grupp A Sön 2019-01-20 11:00 Åhus IF   -   KDFF:2 D X - X 
503 F10 Grupp A Sön 2019-01-20 10:30 Åhus IF   -   Sölvesborgs GIF E1 X - X 
502 F10 Grupp A Sön 2019-01-20 10:15 KDFF   -   Ifö Bromölla IF D X - X 
493 F10 Grupp A Sön 2019-01-20 09:45 KDFF:2   -   KDFF A X - X 
487 F10 Grupp A Sön 2019-01-20 09:30 Sölvesborgs GIF   -   Ifö Bromölla IF E1 X - X 
456 P03 A-3.e pris Lör 2019-01-19 18:15 BSV af 2016    -   Kristianstad FC:Svart  D 2 - 0 
453 P03 A-final Lör 2019-01-19 18:15 Kristianstad FC:Orange    -   IFK Hässleholm:1  E1 1 - 4 
385 P03 A-16-dels:10 Lör 2019-01-19 13:45 IFK Hässleholm:1    -   Svedala IF:Vit  E1 4 - 0 
386 P03 Grupp I Lör 2019-01-19 13:45 IFK Hässleholm:3   -   Svedala IF:Blå E2 0 - 0 
387 P03 Grupp I Lör 2019-01-19 13:45 BSV af 2016   -   Linero IF:Vit A 1 - 1 
388 P03 A-16-dels:08 Lör 2019-01-19 13:45 Kristianstad FC:Orange    -   Tollarps IF  D 1 - 0 ef 
401 P03 A-8-dels:01 Lör 2019-01-19 14:45 Eslövs BK    -   BSV af 2016  E1 1 - 2 
402 P03 A-8-dels:02 Lör 2019-01-19 14:45 IFK Simrishamn    -   Sövestads if:blå  E2 3 - 0 
403 P03 A-8-dels:03 Lör 2019-01-19 14:45 Ljungby IF    -   Sövestads if:röd  A 3 - 2 
404 P03 A-8-dels:04 Lör 2019-01-19 14:45 Sjömarken/Sandareds IF    -   Kristianstad FC:Orange  D 0 - 2 
405 P03 A-8-dels:05 Lör 2019-01-19 15:00 Åhus HBK    -   IFK Hässleholm:1  E1 0 - 2 
406 P03 A-8-dels:06 Lör 2019-01-19 15:00 Stehags AIF    -   Fortuna FF  E2 1 - 0 
407 P03 A-8-dels:07 Lör 2019-01-19 15:00 Glumslövs FF    -   Höörs IS:Vit  A 2 - 0 
408 P03 A-8-dels:08 Lör 2019-01-19 15:00 Kristianstad FC:Svart    -   Svedala IF:Blå  D 1 - 0 
420 P03 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-01-19 16:00 BSV af 2016    -   IFK Simrishamn  E1 3 - 1 
421 P03 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-01-19 16:00 Ljungby IF    -   Kristianstad FC:Orange  E2 1 - 2 
422 P03 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-01-19 16:00 IFK Hässleholm:1    -   Stehags AIF  A 3 - 2 
423 P03 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-01-19 16:00 Glumslövs FF    -   Kristianstad FC:Svart  D 0 - 2 
384 P03 Grupp H Lör 2019-01-19 13:30 Södra SandbyIF   -   Sjömarken/Sandareds IF D 0 - 7 
383 P03 Grupp H Lör 2019-01-19 13:30 Höörs IS:Vit   -   Kristianstad FC:Vit A 0 - 0 
382 P03 Grupp G Lör 2019-01-19 13:30 Gärsnäs AIS   -   FSB, Fristad Sparsör Borgstena E2 0 - 5 
381 P03 Grupp G Lör 2019-01-19 13:30 Sövestads if:röd   -   Åhus HBK E1 1 - 2 
380 P03 Grupp F Lör 2019-01-19 13:15 Stehags AIF   -   Liga06:Svart D 2 - 0 
378 P03 Grupp E Lör 2019-01-19 13:15 Hyllie IK:Grön   -   Fortuna FF E2 0 - 1 
379 P03 Grupp F Lör 2019-01-19 13:15 Dösjöbro IF   -   Tollarps IF A 0 - 1 
377 P03 Grupp E Lör 2019-01-19 13:15 Ljungby IF   -   IFK Hässleholm:2 E1 0 - 0 
376 P03 Grupp D Lör 2019-01-19 13:00 Glumslövs FF   -   Jonstorps IF FK D 0 - 1 
375 P03 Grupp D Lör 2019-01-19 13:00 Hoby GIF   -   Kristianstad FC:Orange A 0 - 3 
374 P03 Grupp C Lör 2019-01-19 13:00 IFK Simrishamn   -   Höörs IS:Blå E2 4 - 0 
373 P03 Grupp C Lör 2019-01-19 13:00 Svedala IF:Vit   -   Fjälkinge IF E1 1 - 0 
371 P03 Grupp B Lör 2019-01-19 12:45 Sövestads if:blå   -   Kristianstad FC:Svart A 0 - 3 
372 P03 Grupp B Lör 2019-01-19 12:45 Älmhults IF   -   Linero IF:Röd D 0 - 2 
370 P03 Grupp A Lör 2019-01-19 12:45 Eslövs BK   -   Liga06 E2 6 - 1 
369 P03 Grupp A Lör 2019-01-19 12:45 TUFF   -   IFK Hässleholm:1 E1 0 - 0 
356 P03 Grupp I Lör 2019-01-19 11:45 IFK Hässleholm:3   -   BSV af 2016 D 0 - 2 
355 P03 Grupp I Lör 2019-01-19 11:45 Svedala IF:Blå   -   Linero IF:Vit A 1 - 0 
354 P03 Grupp H Lör 2019-01-19 11:45 Höörs IS:Vit   -   Södra SandbyIF E2 1 - 1 
353 P03 Grupp H Lör 2019-01-19 11:45 Kristianstad FC:Vit   -   Sjömarken/Sandareds IF E1 0 - 1 
352 P03 Grupp G Lör 2019-01-19 11:30 Sövestads if:röd   -   Gärsnäs AIS D 6 - 2 
351 P03 Grupp G Lör 2019-01-19 11:30 Åhus HBK   -   FSB, Fristad Sparsör Borgstena A 0 - 0 
350 P03 Grupp F Lör 2019-01-19 11:30 Dösjöbro IF   -   Stehags AIF E2 2 - 2 
346 P03 Grupp D Lör 2019-01-19 11:15 Hoby GIF   -   Glumslövs FF E2 0 - 7 
347 P03 Grupp E Lör 2019-01-19 11:15 IFK Hässleholm:2   -   Fortuna FF A 1 - 2 
348 P03 Grupp E Lör 2019-01-19 11:15 Ljungby IF   -   Hyllie IK:Grön D 1 - 0 
349 P03 Grupp F Lör 2019-01-19 11:30 Tollarps IF   -   Liga06:Svart E1 2 - 0 
340 P03 Grupp A Lör 2019-01-19 10:45 TUFF   -   Eslövs BK D 1 - 3 
341 P03 Grupp B Lör 2019-01-19 11:00 Kristianstad FC:Svart   -   Linero IF:Röd E1 2 - 0 
342 P03 Grupp B Lör 2019-01-19 11:00 Sövestads if:blå   -   Älmhults IF E2 4 - 0 
343 P03 Grupp C Lör 2019-01-19 11:00 Fjälkinge IF   -   Höörs IS:Blå A 3 - 3 
344 P03 Grupp C Lör 2019-01-19 11:00 Svedala IF:Vit   -   IFK Simrishamn D 0 - 4 
345 P03 Grupp D Lör 2019-01-19 11:15 Kristianstad FC:Orange   -   Jonstorps IF FK E1 1 - 0 
339 P03 Grupp A Lör 2019-01-19 10:45 IFK Hässleholm:1   -   Liga06 A 3 - 0 
326 P03 Grupp I Lör 2019-01-19 10:00 Linero IF:Vit   -   IFK Hässleholm:3 E2 0 - 0 
325 P03 Grupp I Lör 2019-01-19 10:00 Svedala IF:Blå   -   BSV af 2016 E1 1 - 3 
324 P03 Grupp H Lör 2019-01-19 09:45 Sjömarken/Sandareds IF   -   Höörs IS:Vit D 0 - 2 
323 P03 Grupp H Lör 2019-01-19 09:45 Kristianstad FC:Vit   -   Södra SandbyIF A 2 - 0 
321 P03 Grupp G Lör 2019-01-19 09:45 Åhus HBK   -   Gärsnäs AIS E1 5 - 0 
322 P03 Grupp G Lör 2019-01-19 09:45 FSB, Fristad Sparsör Borgstena   -   Sövestads if:röd E2 1 - 3 
320 P03 Grupp F Lör 2019-01-19 09:30 Liga06:Svart   -   Dösjöbro IF D 0 - 3 
319 P03 Grupp F Lör 2019-01-19 09:30 Tollarps IF   -   Stehags AIF A 0 - 1 
172 P10 Omlottningsgrupp 12 Lör 2019-01-12 19:15 Kristianstad FC:Svart    -   Genarps IF  D X - X 
851 P04 A-final Lör 2019-01-26 21:40 ISHÖJ   -   Kullavägens BK  E1 2 - 0 
850 P04 A-semifinal:02 Lör 2019-01-26 21:20 Kullavägens BK    -   Hässleholms IF:Grön  E2 2 - 1 ef 
849 P04 A-semifinal:01 Lör 2019-01-26 21:20 Kvarnby:blå    -  ISHÖJ  E1 2 - 3 
842 P04 A-8-dels:07 Lör 2019-01-26 20:25 Hässleholms IF:Grön    -   Markaryds IF  E2 1 - 0 
843 P04 A-8-dels:06 Lör 2019-01-26 20:25 Emmaboda Kombination    -   IFK Hässleholm:Gul  A 0 - 1 ef 
844 P04 A-8-dels:08 Lör 2019-01-26 20:25 IFK Karlshamn:2    -   Skanör Falsterbo IF  D 2 - 0 
845 P04 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-01-26 20:50 Hittarps IK:Svart    -   Kvarnby:blå  E1 0 - 2 
846 P04 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-01-26 20:50 Hässleholms IF:Grön    -   IFK Karlshamn:2  E2 1 - 0 
847 P04 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-01-26 20:50 Kullavägens BK    -   IFK Hässleholm:Gul  A 4 - 2 es 
848 P04 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-01-26 20:50 Råå IF:ljusblå    -  ISHÖJ  D 1 - 2 
841 P04 A-8-dels:05 Lör 2019-01-26 20:25 Kullavägens BK    -   IFK Karlshamn:1  E1 2 - 0 
840 P04 A-8-dels:04 Lör 2019-01-26 20:10 Rödeby AIF    -  ISHÖJ  D 0 - 3 
839 P04 A-8-dels:03 Lör 2019-01-26 20:10 Råå IF:ljusblå    -   Bjärred IF:Vit  A 2 - 1 
838 P04 A-8-dels:02 Lör 2019-01-26 20:10 Kvarnby:blå    -   IFK Hässleholm:Svart  E2 3 - 0 
837 P04 A-8-dels:01 Lör 2019-01-26 20:10 Hittarps IK:Svart    -   Fortuna FF  E1 1 - 0 
836 P04 A-16-dels:16 Lör 2019-01-26 19:30 Skanör Falsterbo IF    -   Bjärred IF:Röd  D 4 - 1 
835 P04 A-16-dels:14 Lör 2019-01-26 19:45 Hittarps IK:Vit    -   Markaryds IF  E2 0 - 1 
834 P04 A-16-dels:12 Lör 2019-01-26 19:30 Kvarnby:vit    -   IFK Hässleholm:Gul  E2 0 - 2 
827 P04 Grupp L Lör 2019-01-26 19:15 Ishøj IF   -   Hittarps IK:Vit A 2 - 2 
828 P04 Grupp L Lör 2019-01-26 19:15 Tomelilla IF:Vit   -   Nosaby IF:3 D 3 - 0 wo 
829 P04 A-16-dels:02 Lör 2019-01-26 19:30 Nosaby IF:2    -   Fortuna FF  E1 0 - 4 
830 P04 A-16-dels:06 Lör 2019-01-26 19:30 Lilla Torg FF:Svart    -   Bjärred IF:Vit  A 2 - 3 es 
831 P04 A-16-dels:04 Lör 2019-01-26 19:45 IFK Hässleholm:Svart    -   Trollenäs IF:röd  A 4 - 0 
832 P04 A-16-dels:08 Lör 2019-01-26 19:45 ISHÖJ   -  KIVIK  D 1 - 0 
833 P04 A-16-dels:10 Lör 2019-01-26 19:45 Hyllie IK:Grön    -   IFK Karlshamn:1  E1 0 - 5 
825 P04 Grupp K Lör 2019-01-26 19:15 IFK Hässleholm:Svart   -   Trollenäs IF:vit E1 2 - 0 
826 P04 Grupp K Lör 2019-01-26 19:15 IFK Knislinge:Vit-blå   -   Hyllie IK:Grön E2 0 - 1 
824 P04 Grupp J Lör 2019-01-26 19:00 Lilla Torg FF:Svart   -   Wä IF:Wä IF Or D 0 - 0 
823 P04 Grupp J Lör 2019-01-26 19:00 Råå IF:vit   -   Skanör Falsterbo IF A 0 - 3 
822 P04 Grupp I Lör 2019-01-26 19:00 Bjärred IF:Blå   -   Kvarnby:vit E2 3 - 3 
816 P04 Grupp F Lör 2019-01-26 18:30 Liga06   -   Bjärred IF:Vit D 0 - 2 
817 P04 Grupp G Lör 2019-01-26 18:45 Åhus HBK   -   Rödeby AIF E1 1 - 2 
818 P04 Grupp G Lör 2019-01-26 18:45 IFK Karlshamn:1   -   Torns IF E2 2 - 0 
819 P04 Grupp H Lör 2019-01-26 18:45 Kullavägens BK   -   Näsums IF A 4 - 0 
820 P04 Grupp H Lör 2019-01-26 18:45 IFK Klagshamn:Gul   -   Kiviks AIF/S:t Olofs IF D 1 - 2 
821 P04 Grupp I Lör 2019-01-26 19:00 Hässleholms IF:Vit   -   Nosaby IF:2 E1 2 - 1 
815 P04 Grupp F Lör 2019-01-26 18:30 Emmaboda Kombination   -   Lilla Torg FF:Blå A 1 - 0 
814 P04 Grupp E Lör 2019-01-26 18:30 Nosaby IF:1   -   Råå IF:ljusblå E2 0 - 3 
813 P04 Grupp E Lör 2019-01-26 18:30 IFK Hässleholm:Gul   -   Uppåkra IF E1 7 - 0 
812 P04 Grupp D Lör 2019-01-26 18:15 Wä IF:Wä IF Gr   -   Hässleholms IF:Grön D 0 - 2 
811 P04 Grupp D Lör 2019-01-26 18:15 Tomelilla IF:Blå   -   Trollenäs IF:röd A 0 - 1 
807 P04 Grupp B Lör 2019-01-26 18:00 Fortuna FF   -   IFK Simrishamn A 0 - 2 
808 P04 Grupp B Lör 2019-01-26 18:00 IFK Hässleholm   -   IFK Karlshamn:2 D 1 - 4 
809 P04 Grupp C Lör 2019-01-26 18:15 Mjällby AIF   -   Kvarnby:blå E1 0 - 4 
810 P04 Grupp C Lör 2019-01-26 18:15 IFK Knislinge:Blå   -   Markaryds IF E2 0 - 3 
797 P04 Grupp I Lör 2019-01-26 17:30 Nosaby IF:2   -   Kvarnby:vit E1 1 - 0 
798 P04 Grupp I Lör 2019-01-26 17:30 Hässleholms IF:Vit   -   Bjärred IF:Blå E2 1 - 3 
760 P04 Grupp B Lör 2019-01-26 15:00 IFK Karlshamn:2   -   Fortuna FF D 0 - 4 
761 P04 Grupp C Lör 2019-01-26 15:15 Kvarnby:blå   -   IFK Knislinge:Blå E1 4 - 0 
762 P04 Grupp C Lör 2019-01-26 15:15 Markaryds IF   -   Mjällby AIF E2 1 - 0 
763 P04 Grupp D Lör 2019-01-26 15:15 Trollenäs IF:röd   -   Wä IF:Wä IF Gr A 1 - 0 
764 P04 Grupp D Lör 2019-01-26 15:15 Hässleholms IF:Grön   -   Tomelilla IF:Blå D 0 - 0 
765 P04 Grupp E Lör 2019-01-26 15:30 Uppåkra IF   -   Nosaby IF:1 E1 1 - 3 
766 P04 Grupp E Lör 2019-01-26 15:30 Råå IF:ljusblå   -   IFK Hässleholm:Gul E2 1 - 1 
767 P04 Grupp F Lör 2019-01-26 15:30 Lilla Torg FF:Blå   -   Liga06 A 0 - 1 
768 P04 Grupp F Lör 2019-01-26 15:30 Bjärred IF:Vit   -   Emmaboda Kombination D 0 - 1 
769 P04 Grupp G Lör 2019-01-26 15:45 Rödeby AIF   -   IFK Karlshamn:1 E1 1 - 1 
770 P04 Grupp G Lör 2019-01-26 15:45 Torns IF   -   Åhus HBK E2 0 - 0 
771 P04 Grupp H Lör 2019-01-26 15:45 Näsums IF   -   IFK Klagshamn:Gul A 4 - 0 
772 P04 Grupp H Lör 2019-01-26 15:45 Kiviks AIF/S:t Olofs IF   -   Kullavägens BK D 0 - 2 
773 P04 Grupp I Lör 2019-01-26 16:00 Nosaby IF:2   -   Bjärred IF:Blå E1 2 - 0 
774 P04 Grupp I Lör 2019-01-26 16:00 Kvarnby:vit   -   Hässleholms IF:Vit E2 2 - 0 
775 P04 Grupp J Lör 2019-01-26 16:00 Skanör Falsterbo IF   -   Lilla Torg FF:Svart A 0 - 0 
776 P04 Grupp J Lör 2019-01-26 16:00 Wä IF:Wä IF Or   -   Råå IF:vit D 1 - 1 
777 P04 Grupp K Lör 2019-01-26 16:15 Trollenäs IF:vit   -   IFK Knislinge:Vit-blå E1 3 - 0 
778 P04 Grupp K Lör 2019-01-26 16:15 Hyllie IK:Grön   -   IFK Hässleholm:Svart E2 2 - 2 
779 P04 Grupp L Lör 2019-01-26 16:15 Hittarps IK:Vit   -   Tomelilla IF:Vit A 3 - 0 
780 P04 Grupp L Lör 2019-01-26 16:15 Nosaby IF:3   -   Ishøj IF D 0 - 3 wo 
781 P04 Grupp A Lör 2019-01-26 16:30 Kristianstad FC   -   Hittarps IK:Svart E1 0 - 1 
782 P04 Grupp A Lör 2019-01-26 16:30 IFK Klagshamn:Blå   -   Bjärred IF:Röd E2 1 - 2 
783 P04 Grupp B Lör 2019-01-26 16:30 IFK Simrishamn   -   IFK Karlshamn:2 A 1 - 3 
784 P04 Grupp B Lör 2019-01-26 16:30 Fortuna FF   -   IFK Hässleholm D 0 - 0 
785 P04 Grupp C Lör 2019-01-26 16:45 Kvarnby:blå   -   Markaryds IF E1 2 - 1 
786 P04 Grupp C Lör 2019-01-26 16:45 Mjällby AIF   -   IFK Knislinge:Blå E2 1 - 1 
787 P04 Grupp D Lör 2019-01-26 16:45 Trollenäs IF:röd   -   Hässleholms IF:Grön A 0 - 3 
788 P04 Grupp D Lör 2019-01-26 16:45 Tomelilla IF:Blå   -   Wä IF:Wä IF Gr D 3 - 0 
789 P04 Grupp E Lör 2019-01-26 17:00 Uppåkra IF   -   Råå IF:ljusblå E1 1 - 8 
790 P04 Grupp E Lör 2019-01-26 17:00 IFK Hässleholm:Gul   -   Nosaby IF:1 E2 3 - 0 
791 P04 Grupp F Lör 2019-01-26 17:00 Lilla Torg FF:Blå   -   Bjärred IF:Vit A 0 - 1 
792 P04 Grupp F Lör 2019-01-26 17:00 Emmaboda Kombination   -   Liga06 D 1 - 1 
793 P04 Grupp G Lör 2019-01-26 17:15 Rödeby AIF   -   Torns IF E1 1 - 0 
1409 P07 Omlottningsgrupp 17 Sön 2019-02-03 19:45 Eslöv BK:Svart    -   Furulunds IK:Gul  E1 X - X 
1026 P05 A-semifinal:02 Sön 2019-01-27 19:45 Kvarnby IK:Rosa    -   Rödeby AIF:2  E2 0 - 4 
1025 P05 A-semifinal:01 Sön 2019-01-27 19:45 Kristianstad FC:3    -   BK Häcken:Gul  E1 2 - 3 
1008 P05 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-01-27 18:30 Rödeby AIF:2    -   BK Landora  D 1 - 0 
1007 P05 A-kvartsfinal:03 Sön 2019-01-27 18:30 Vellinge IF    -   Kvarnby IK:Rosa  A 1 - 2 ef 
963 P05 A-16-dels:10 Sön 2019-01-27 15:45 FC Bellevue:2    -   Lyckå FF:2  A 3 - 0 
964 P05 A-16-dels:09 Sön 2019-01-27 15:45 Vellinge IF    -   Kristianstad FC:1  D 3 - 2 
981 P05 A-8-dels:01 Sön 2019-01-27 17:00 FC Bellevue:1    -   Kristianstad FC:3  E1 0 - 5 
982 P05 A-8-dels:02 Sön 2019-01-27 17:00 Älmhults IF:Blå    -   Falkenbergs FF:Vit  E2 3 - 2 
983 P05 A-8-dels:03 Sön 2019-01-27 17:00 Vellinge IF:100    -   Rödeby AIF:1  A 2 - 1 
984 P05 A-8-dels:04 Sön 2019-01-27 17:00 Wä IF:2    -   BK Häcken:Gul  D 1 - 2 
985 P05 A-8-dels:05 Sön 2019-01-27 17:15 Vellinge IF    -   FC Bellevue:2  E1 1 - 0 
986 P05 A-8-dels:06 Sön 2019-01-27 17:15 IF Lödde:1    -   Kvarnby IK:Rosa  E2 0 - 1 
987 P05 A-8-dels:07 Sön 2019-01-27 17:15 BK Häcken:Svart    -   Rödeby AIF:2  A 1 - 2 
988 P05 A-8-dels:08 Sön 2019-01-27 17:15 BK Höllviken:lag1    -   BK Landora  D 1 - 2 ef 
1005 P05 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-01-27 18:30 Kristianstad FC:3    -   Älmhults IF:Blå  E1 1 - 0 
1006 P05 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-01-27 18:30 Vellinge IF:100    -   BK Häcken:Gul  E2 0 - 1 ef 
962 P05 A-16-dels:11 Sön 2019-01-27 15:45 IFK Värnamo    -   IF Lödde:1  E2 0 - 5 
961 P05 A-16-dels:12 Sön 2019-01-27 15:45 Kvarnby IK:Rosa    -   Kristianstad FC:2  E1 2 - 1 
960 P05 A-16-dels:05 Sön 2019-01-27 15:30 Vellinge IF:100    -   Asarums IF FK:2  D 5 - 0 
959 P05 A-16-dels:06 Sön 2019-01-27 15:30 Rödeby AIF:1    -   Höörs IS:Vit  A 1 - 0 
958 P05 A-16-dels:07 Sön 2019-01-27 15:30 Wä IF:2    -   Vankiva IF:Vit  E2 3 - 2 
943 P05 Grupp N Sön 2019-01-27 14:30 FC Bellevue:2   -   Skurups AIF:Vit A 0 - 0 
944 P05 Grupp N Sön 2019-01-27 14:30 Åsums BK:röd   -   Vankiva IF:Vit D 0 - 3 
945 P05 Grupp O Sön 2019-01-27 14:45 Kristianstad FC:1   -   Älmhults IF:Vit E1 1 - 2 
946 P05 Grupp O Sön 2019-01-27 14:45 BK Höllviken:Lag2   -   Falkenbergs FF:Gul E2 1 - 1 
947 P05 Grupp P Sön 2019-01-27 14:45 BK Häcken:Gul   -   Åhus HBK:Vit A 1 - 1 
948 P05 Grupp P Sön 2019-01-27 14:45 Vellinge IF   -   Cuban Allstars D 5 - 0 
949 P05 A-16-dels:04 Sön 2019-01-27 15:00 Falkenbergs FF:Vit    -   Tomelilla IF  E1 4 - 0 
950 P05 A-16-dels:03 Sön 2019-01-27 15:00 Fortuna FF    -   Älmhults IF:Blå  E2 0 - 1 
951 P05 A-16-dels:02 Sön 2019-01-27 15:00 Kristianstad FC:3    -   Kvarnby:Vit  A 3 - 0 
952 P05 A-16-dels:01 Sön 2019-01-27 15:00 FC Bellevue:1    -   Höörs IS:Blå  D 3 - 0 
953 P05 A-16-dels:16 Sön 2019-01-27 15:15 BK Landora    -   Degeberga Goif:1  E1 3 - 0 
954 P05 A-16-dels:15 Sön 2019-01-27 15:15 BK Höllviken:lag1    -