Kampe i ...
Kampe
Række | Pulje | Dato | Tid | hold | Bane | Resultat | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | B 13 | Gruppe 1 | 09:00 | Ås IL 2, Norway | - | Bjerkreim IL, Norway | Field 1 | 2 - 4 |
38 | B 14 | Gruppe 2 | 09:50 | Urædd FK,Norway | - | Götaholm BK, Sweden | Field 1 | 2 - 3 |
50 | B 15 | Gruppe 3 | 10:40 | Scandia United, USA | - | Ålgård FK, Norway | Field 1 | 5 - 2 |
68 | B 16 | Gruppe 1 | 11:40 | Bjerkreim IL, Norway | - | CF MADRID PROMESAS, Spain | Field 1 | 0 - 7 |
83 | G 16 | Gruppe 1 | 12:40 | Ås IL, Norway | - | SEIF Strandby-Elling, Denmark | Field 1 | 8 - 1 |
99 | B 16 | Gruppe 1 | 14:10 | CF MADRID PROMESAS, Spain | - | Ås IL, Norway | Field 1 | 4 - 0 |
133 | B 17 | Gruppe 1 | 16:20 | Legion Warszawa, Poland | - | ASR oran, Algeria | Field 1 | 3 - 0 wo |
145 | B 14 | Gruppe 2 | 17:20 | Bangsbo Freja, Denmark | - | SK Trygg/Lade, Norway | Field 1 | 0 - 2 |
155 | B 19 | Gruppe 1 | 18:10 | Frederikshavn F I, Denmark | - | Toca Juniors Football Club, USA | Field 1 | 2 - 0 |
164 | B 14 | Gruppe 1 | 19:20 | Bjerkreim IL, Norway | - | Cercle Municipal de Casablanca 1, Morokk | 3 - 0 wo | |
186 | G 15 | Gruppe 1 | 09:50 | Trygg/Lade 2, Norway | - | Valparaiso, Chile | Field 1 | 6 - 0 |
201 | B 14 | Gruppe 4 | 10:40 | Ålgård FK, Norway | - | Dahle/Nordlandet, Norway | Field 1 | 2 - 4 |
212 | B 16 | Gruppe 1 | 11:30 | Ålgård FK, Norway | - | Bjerkreim IL, Norway | Field 1 | 6 - 0 |
228 | B 17 | Gruppe 1 | 12:30 | ASR oran, Algeria | - | Ås IL, Norway | Field 1 | 0 - 3 wo |
246 | G 16 | Gruppe 1 | 13:30 | Kvissel-Ravnshøj IF, Denmark | - | Ås IL, Norway | Field 1 | 0 - 12 |
263 | B 19 | Gruppe 1 | 14:30 | Understed IF, Denmark | - | Glios Academy, Nigeria | Field 1 | 3 - 0 wo |
282 | B 14 | Gruppe 3 | 16:10 | Ås IL, Norway | - | Store Bergan Fotball 2, Norway | Field 1 | 5 - 0 |
295 | B 19 | Gruppe 1 | 17:40 | Glios Academy, Nigeria | - | Toca Juniors Football Club, USA | Field 1 | 0 - 3 wo |
306 | G 18 | Gruppe 1 | 18:50 | Texans Dallas, USA | - | FfI Frederikshavn, Denmark | Field 1 | 5 - 0 |
312 | G 13 | Gruppe 1 | 09:00 | Ålgård FK, Norway | - | Marin FC 1, USA | Field 1 | 0 - 9 |
338 | B 13 | PO-gruppe B 2 | 09:50 | Hei IL Fotball, Norway | - | Bjerkreim IL, Norway | Field 1 | 0 - 2 |
346 | B 15 | Gruppe 1 | 10:50 | FfI Frederikshavn I, Denmark | - | Blizzards Calgary, Canada | Field 1 | 0 - 5 |
365 | G 13 | Gruppe 1 | 12:30 | Ålgård FK, Norway | - | Marin FC 2, USA | Field 1 | 0 - 4 |
379 | B 16 | Gruppe 1 | 14:00 | Ås IL, Norway | - | FfI Frederikshavn I, Denmark | Field 1 | 0 - 3 |
390 | G 14 | B-semifinal:01 | 15:00 | FfI Frederikshavn, Denmark | - | Älvsborgs FF, Sweden | Field 1 | 0 - 1 |
401 | B 15 | B-8-part:01 | 16:00 | Ås IL 2, Norway | - | Bangsbo Freja, Denmark | Field 1 | 0 - 3 |
337 | B 14 | PO-gruppe A 2 | 17:00 | Toledo Celtics, USA | - | Ås IL, Norway | Field 1 | 5 - 0 |
426 | B 17 | PO-gruppe B | 18:00 | Kvissel-Ravnshøj IF, Denmark | - | Scandia United, USA | Field 1 | 1 - 3 |
437 | B 14 | PO-gruppe B 1 | 19:00 | Cercle Municipal de Casablanca 1, Morokk | - | Bremerhaven, Germany | Field 1 | 0 - 3 wo |
441 | B 13 | A-semifinal:01 | 09:00 | Cantolao, Peru | - | Bremerhaven, Germany | Field 1 | 4 - 0 |
456 | B 15 | B-kvartsfinal:01 | 10:00 | Trygg/Lade, Norway | - | FfI Frederikshavn 2, Denmark | Field 1 | 2 - 0 |
470 | G 13 | B-finale | 11:30 | Bjerkreim IL, Norway | - | Ås IL, Norway | Field 1 | 2 - 1 |
476 | G 14 | B-finale | 12:35 | Marin FC 2, USA | - | Älvsborgs FF, Sweden | Field 1 | 2 - 0 |
482 | B 13 | B-finale | 13:40 | Ålgård FK, Norway | - | Hei IL Fotball, Norway | Field 1 | 2 - 0 |
489 | G 15 | B-finale | 14:45 | 1. FFC Turbine Potsdam, Germany | - | Trygg/Lade 1, Norway | Field 1 | 2 - 0 |
493 | B 14 | B-finale | 16:00 | Ålgård FK, Norway | - | SK Trygg/Lade, Norway | Field 1 | 2 - 3 es |
500 | B 16 | A-semifinal:01 | 17:05 | Ålgård FK, Norway | - | Store Bergan Fotball, Norway | Field 1 | 1 - 3 |