Kampe Søn 19.09.2021
Kampe
Række | Pulje | Dato | Tid | hold | hal | Resultat | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
310 | P13C | B-8-dels:02 | 08:30 | FFI Håndbold:2 | - | Skibsby-Højene IF | Femhøjehallen 2 | 13 - 2 |
311 | D11A | A-Kvartsfinal:01 | 08:30 | Løgstør HK:1 | - | Hjallerup IF | Tornbyhallen | 11 - 10 |
312 | D11A | A-Kvartsfinal:03 | 08:30 | Silkeborg-Voel KFUM:1 | - | Løgstør HK:2 Kommer fra C | Hirtshals Idrætscenter | 17 - 21 |
313 | D13A | A-Kvartsfinal:02 | 08:30 | HEI:1 | - | Støvring Håndbold | Bjergbyhallen | 11 - 12 |
314 | P13A | A-Kvartsfinal:01 | 08:30 | HEI:1 | - | Viborg HK:1 | Lundegårdhallen | 11 - 7 |
316 | D13C | A-8-dels:01 | 08:30 | Støvring Håndbold | - | Aabybro HK:1 | Vendiahallen 1 | 6 - 10 |
317 | D13C | A-8-dels:02 | 08:30 | IF Frem Skørping HK:2 | - | FFI Håndbold | Vendiahallen 2 | 5 - 6 |
318 | D13C | A-Kvartsfinal:02 | 08:30 | Aabybro HK:2 | - | HEI:3 | Vendiahallen 3 | 9 - 14 |
319 | P13C | A-8-dels:02 | 08:30 | Silkeborg-Voel KFUM:2 | - | Hjallerup IF | Femhøjehallen 1 | 11 - 7 |
321 | P17A | A-Kvartsfinal:02 | 08:30 | Thy Håndbold / Skyum | - | AGF-Viby-Stavtrup:Hold 2 | Halvorsmindehallen | 24 - 15 |
505 | D15A | B-Kvartsfinal:04 | 08:30 | Hadsten Håndbold | - | Hammel GF | Stendyssehallen | 8 - 15 |
320 | P13C | B-8-dels:04 | 09:00 | Nibe HK:HOLD 4 | - | Tornby IF | Femhøjehallen 2 | 1 - 4 |
322 | D11A | A-Kvartsfinal:04 | 09:00 | Silkeborg-Voel KFUM:2 Kommer fra C | - | Hammel GF:1 | Tornbyhallen | 0 - 5 wo |
323 | D11A | A-Kvartsfinal:02 | 09:00 | Støvring Håndbold:1 | - | Vodskov Håndbold:2 Kommer fra C | Hirtshals Idrætscenter | 21 - 5 |
324 | D13A | A-Kvartsfinal:04 | 09:00 | Nøvling IF | - | Løgstør/Farsø HK:2 | Bjergbyhallen | 4 - 16 |
325 | P11A | B-Semifinal:01 | 09:00 | Viborg HK:1 | - | Hjallerup IF | Højenehallen | 13 - 7 |
326 | P13A | A-Kvartsfinal:02 | 09:00 | Backa HK:röd:1 | - | Hadsten Håndbold | Lundegårdhallen | 11 - 10 |
327 | P13A | B-Kvartsfinal:02 | 09:00 | FFI Håndbold:1 | - | HEI:2 | UCNhallen | 9 - 6 |
328 | D13C | A-Kvartsfinal:03 | 09:00 | Løgstør/Farsø HK:3 | - | Silkeborg-Voel KFUM:2 | Vendiahallen 1 | 10 - 6 |
329 | D13C | A-Kvartsfinal:04 | 09:00 | Hammel GF | - | Vodskov Håndbold | Vendiahallen 2 | 16 - 13 |
330 | P15A | B-Kvartsfinal:02 | 09:00 | Aabybro HK:1 | - | Viborg HK:2 | Vendiahallen 3 | 8 - 5 |
331 | P13C | A-8-dels:04 | 09:00 | Hurup HK | - | Kristrup Boldklub | Femhøjehallen 1 | 3 - 13 |
333 | P15A | A-Kvartsfinal:02 | 09:00 | Hadsten Håndbold:1 | - | Strandby/Elling IF:1 | Tårshallen 1 | 11 - 9 |
336 | D15A | A-Semifinal:02 | 09:00 | Silkeborg-Voel KFUM:1 | - | Aabybro HK:1 | Stendyssehallen | 13 - 14 es |
334 | P17A | A-Kvartsfinal:04 | 09:14 | Strandby/Elling IF | - | Hadsten Håndbold | Halvorsmindehallen | 19 - 13 |
332 | P13C | B-8-dels:06 | 09:30 | Hammel GF | - | Nibe HK:HOLD 2 | Femhøjehallen 2 | 10 - 5 |
335 | P11A | A-Semifinal:01 | 09:30 | Dronningborg B:1 | - | Hadsten Håndbold:1 Kommer fra C | Tornbyhallen | 11 - 6 |
338 | D13A | A-Semifinal:01 | 09:30 | Hjallerup IF | - | Støvring Håndbold | Bjergbyhallen | 12 - 11 |
339 | P11A | B-Semifinal:02 | 09:30 | Hammel GF | - | Silkeborg-Voel KFUM:1 | Højenehallen | 10 - 3 |
340 | P13A | A-Kvartsfinal:03 | 09:30 | Aabybro HK | - | Vorup FB:1 | Lundegårdhallen | 4 - 13 |
341 | P13A | B-Kvartsfinal:03 | 09:30 | Nibe HK:HOLD 3 | - | Hammel GF | UCNhallen | 7 - 11 |
342 | D13C | A-Kvartsfinal:01 | 09:30 | Aabybro HK:1 | - | FFI Håndbold | Vendiahallen 1 | 8 - 10 ef |
343 | P15A | B-Kvartsfinal:03 | 09:30 | Støvring-Skørping Håndbold | - | HEI:2 | Vendiahallen 2 | 4 - 14 |
344 | P15A | B-Kvartsfinal:04 | 09:30 | FFI Håndbold:1 | - | Sejs Svejbæk IF:1 | Vendiahallen 3 | 6 - 11 |
345 | P13C | A-8-dels:06 | 09:30 | Horne/Hirtshals Håndbold | - | Støvring Håndbold:2 | Femhøjehallen 1 | 8 - 4 |
347 | P15A | A-Kvartsfinal:04 | 09:30 | HEI:1 | - | Hjørring Håndbold | Tårshallen 1 | 12 - 11 |
350 | D15A | A-Semifinal:01 | 09:30 | Nøvling IF:1 | - | Skibsby-Højene IF | Stendyssehallen | 9 - 8 |
351 | D11A | A-Semifinal:02 | 09:30 | Løgstør HK:2 Kommer fra C | - | Hammel GF:1 | Hirtshals Idrætscenter | 14 - 23 |
348 | P17A | A-Semifinal:01 | 09:58 | Tornby IF:1 | - | Thy Håndbold / Skyum | Halvorsmindehallen | 23 - 19 |
346 | P13C | B-8-dels:08 | 10:00 | Hadsten Håndbold:2 | - | Aabybro HK:2 | Femhøjehallen 2 | 3 - 6 |
349 | P11A | A-Semifinal:02 | 10:00 | FFI Håndbold:1 | - | Tornby IF:1 | Tornbyhallen | 14 - 5 |
352 | D13A | A-Semifinal:02 | 10:00 | Silkeborg-Voel KFUM:1 | - | Løgstør/Farsø HK:2 | Bjergbyhallen | 12 - 13 |
354 | P13A | A-Kvartsfinal:04 | 10:00 | Silkeborg-Voel KFUM:1 | - | Strandby/Elling IF | Lundegårdhallen | 7 - 5 |
355 | P13A | B-Kvartsfinal:04 | 10:00 | Løgstør HK:1 | - | Nibe HK:HOLD 1 | UCNhallen | 4 - 2 |
356 | P17A | B-Kvartsfinal:02 | 10:00 | Backa HK | - | Tornby IF:2 Kommer fra C | Vendiahallen 1 | 27 - 13 |
357 | P17A | B-Kvartsfinal:04 | 10:00 | Løgstør HK (U-15 Piger) | - | Vodskov Håndbold Kommer fra C | Vendiahallen 2 | 23 - 11 |
358 | D15C | B-Kvartsfinal:02 | 10:00 | AIK Vejgaard | - | Sindal IF:2 | Vendiahallen 3 | 11 - 16 |
359 | P13C | A-8-dels:08 | 10:00 | Viborg HK:2 | - | Backa HK:vit:2 | Femhøjehallen 1 | 8 - 4 |
361 | P15A | A-Semifinal:01 | 10:00 | Vorup FB:1 | - | Hadsten Håndbold:1 | Tårshallen 1 | 8 - 17 |
362 | D9 | A-Semifinal:01 | 10:00 | Løgstør HK | - | Tornby IF | Tårshallen 2 kortbane | 19 - 5 |
381 | D11A | B-Kvartsfinal:02 | 10:00 | Støvring Håndbold:2 Kommer fra C | - | Hammel GF:2 Kommer fra C | Højenehallen | 13 - 6 |
504 | D15A | B-Kvartsfinal:02 | 10:00 | Strandby/Elling IF | - | Viborg HK | Stendyssehallen | 13 - 11 |
360 | P13C | B-Kvartsfinal:01 | 10:30 | Vodskov Håndbold | - | FFI Håndbold:2 | Femhøjehallen 2 | 7 - 4 |
363 | D11A | A-Semifinal:01 | 10:30 | Løgstør HK:1 | - | Støvring Håndbold:1 | Tornbyhallen | 11 - 23 |
365 | P15C | B-8-dels:06 | 10:30 | HEI | - | Aabybro HK:2 | Bjergbyhallen | 0 - 15 |
366 | P11A | B-Finale | 10:30 | Viborg HK:1 | - | Hammel GF | Højenehallen | 10 - 7 |
367 | P13A | A-Semifinal:01 | 10:30 | HEI:1 | - | Backa HK:röd:1 | Lundegårdhallen | 10 - 7 |
368 | D13A | B-Kvartsfinal:02 | 10:30 | Horne/Hirtshals Håndbold | - | Tornby IF | UCNhallen | 13 - 10 |
369 | D15C | B-Kvartsfinal:04 | 10:30 | Nibe HK | - | Silkeborg-Voel KFUM:2 | Vendiahallen 3 | 14 - 11 ef |
370 | P13C | A-Kvartsfinal:01 | 10:30 | Støvring Håndbold:1 | - | Silkeborg-Voel KFUM:2 | Femhøjehallen 1 | 5 - 11 |
372 | P15A | A-Semifinal:02 | 10:30 | Viborg HK:1 | - | HEI:1 | Tårshallen 1 | 7 - 9 |
373 | D9 | A-Semifinal:02 | 10:30 | Støvring Håndbold:1 | - | Støvring Håndbold:2 | Tårshallen 2 kortbane | 11 - 8 |
378 | P11C | A-Kvartsfinal:01 | 10:30 | Vorup FB | - | Hjallerup IF | Hirtshals Idrætscenter | 20 - 10 |
478 | P11C | B-8-dels:06 | 10:30 | Tornby IF:2 | - | Hadsten Håndbold:2 | Stendyssehallen | 4 - 8 |
374 | P17A | A-Semifinal:02 | 10:42 | Stidsholt Efterskole Kommer fra C | - | Strandby/Elling IF | Halvorsmindehallen | 13 - 16 |
375 | D13C | A-Semifinal:01 | 10:44 | FFI Håndbold | - | HEI:3 | Vendiahallen 1 | 12 - 14 |
376 | D13C | A-Semifinal:02 | 10:44 | Løgstør/Farsø HK:3 | - | Hammel GF | Vendiahallen 2 | 4 - 13 |
337 | P11C | B-Kvartsfinal:01 | 11:00 | Hadsten Håndbold:3 | - | Dronningborg B:2 | Stendyssehallen | 0 - 5 |
371 | P13C | B-Kvartsfinal:02 | 11:00 | Sindal IF | - | Tornby IF | Femhøjehallen 2 | 6 - 7 |
377 | P11A | A-Finale | 11:00 | Dronningborg B:1 | - | FFI Håndbold:1 | Tornbyhallen | 5 - 19 |
380 | P15C | B-Kvartsfinal:01 | 11:00 | Hjallerup IF | - | FFI Håndbold:2 | Bjergbyhallen | 9 - 6 |
382 | P13A | A-Semifinal:02 | 11:00 | Vorup FB:1 | - | Silkeborg-Voel KFUM:1 | Lundegårdhallen | 15 - 9 |
383 | D13A | B-Kvartsfinal:04 | 11:00 | Nibe HK | - | Hadsten Håndbold:1 | UCNhallen | 7 - 11 |
384 | P15A | B-Semifinal:01 | 11:00 | Hammel GF | - | Aabybro HK:1 | Vendiahallen 3 | 14 - 7 |
385 | P13C | A-Kvartsfinal:02 | 11:00 | IF Frem Skørping HK | - | Kristrup Boldklub | Femhøjehallen 1 | 12 - 7 |
387 | D13C | B-8-dels:01 | 11:00 | Sindal IF | - | Vorup FB:2 | Tårshallen 1 | 4 - 12 |
388 | P9 | A-Semifinal:02 | 11:00 | Støvring Håndbold | - | Løgstør HK | Tårshallen 2 kortbane | 1 - 4 |
392 | P11C | A-Kvartsfinal:02 | 11:00 | Strandby/Elling IF | - | Sindal IF | Hirtshals Idrætscenter | 21 - 6 |
395 | D11A | B-Kvartsfinal:03 | 11:00 | Dronningborg B:2 Kommer fra C | - | Hadsten Håndbold Kommer fra C | Højenehallen | 6 - 10 |
389 | P15A | B-Semifinal:02 | 11:14 | HEI:2 | - | Sejs Svejbæk IF:1 | Vendiahallen 1 | 4 - 10 |
390 | P17A | B-Semifinal:01 | 11:14 | Aabybro Efterskole Kommer fra C | - | Backa HK | Vendiahallen 2 | 5 - 19 |
364 | P11C | B-Kvartsfinal:02 | 11:30 | Støvring Håndbold:2 | - | Kristrup Boldklub:KB 2 | Stendyssehallen | 9 - 2 |
386 | P13C | B-Kvartsfinal:03 | 11:30 | Løgstør HK:2 | - | Hammel GF | Femhøjehallen 2 | 8 - 6 |
391 | D17A | A-Semifinal:01 | 11:30 | FFI Håndbold | - | Skibsby-Højene IF | Halvorsmindehallen | 14 - 12 |
394 | P15C | B-Kvartsfinal:02 | 11:30 | Hurup HK | - | Hammel GF | Bjergbyhallen | 8 - 7 |
396 | P15C | A-Kvartsfinal:01 | 11:30 | Visse IF | - | Vorup FB:3 | Lundegårdhallen | 9 - 11 |
397 | P13A | B-Semifinal:01 | 11:30 | Hjallerup IF | - | FFI Håndbold:1 | UCNhallen | 12 - 9 |
398 | P17A | B-Semifinal:02 | 11:30 | Skovsgård-Brovst KFUM | - | Løgstør HK (U-15 Piger) | Vendiahallen 3 | 12 - 13 |
399 | P13C | A-Kvartsfinal:03 | 11:30 | Strandby/Elling IF | - | Horne/Hirtshals Håndbold | Femhøjehallen 1 | 5 - 7 |
401 | D13C | B-8-dels:02 | 11:30 | Viborg HK | - | Hadsten Håndbold:2 | Tårshallen 1 | 9 - 8 |
406 | P11C | A-Kvartsfinal:03 | 11:30 | Kristrup Boldklub:KB 1 | - | Støvring Håndbold | Hirtshals Idrætscenter | 14 - 5 |
409 | D11A | B-Kvartsfinal:04 | 11:30 | IF Frem Skørping HK:1 Kommer fra C | - | Vorup FB:2 Kommer fra C | Højenehallen | 14 - 6 |
402 | D9 | A-3.e plads | 11:40 | Tornby IF | - | Støvring Håndbold:2 | Tårshallen 2 kortbane | 6 - 13 |
403 | D15C | B-Semifinal:01 | 11:44 | Skibsby-Højene IF | - | Sindal IF:2 | Vendiahallen 1 | 8 - 5 |
404 | D11A | A-Finale | 11:45 | Støvring Håndbold:1 | - | Hammel GF:1 | Tornbyhallen | 28 - 8 |
405 | D15C | B-Semifinal:02 | 11:58 | Nøvling IF:2 | - | Nibe HK | Vendiahallen 2 | 13 - 5 |
379 | P11C | B-Kvartsfinal:03 | 12:00 | Silkeborg-Voel KFUM:2 | - | Hadsten Håndbold:2 | Stendyssehallen | 2 - 1 |
400 | P13C | B-Kvartsfinal:04 | 12:00 | Hadsten Håndbold:1 | - | Aabybro HK:2 | Femhøjehallen 2 | 2 - 7 |
408 | P15C | B-Kvartsfinal:03 | 12:00 | Tornby IF | - | Aabybro HK:2 | Bjergbyhallen | 9 - 10 |
410 | P15C | A-Kvartsfinal:02 | 12:00 | Sindal IF | - | Sejs Svejbæk IF:2 | Lundegårdhallen | 7 - 4 |
411 | P13A | B-Semifinal:02 | 12:00 | Hammel GF | - | Løgstør HK:1 | UCNhallen | 15 - 4 |
412 | P13C | A-Kvartsfinal:04 | 12:00 | HEI | - | Viborg HK:2 | Femhøjehallen 1 | 6 - 10 |
414 | D13C | B-Kvartsfinal:02 | 12:00 | Nibe HK:12 | - | Hurup HK | Tårshallen 1 | 7 - 6 |
421 | P11C | A-Kvartsfinal:04 | 12:00 | AIK Vejgaard | - | Silkeborg-Voel KFUM:3 | Hirtshals Idrætscenter | 12 - 16 |
424 | D11A | B-Semifinal:01 | 12:00 | Tornby IF Kommer fra C | - | Støvring Håndbold:2 Kommer fra C | Højenehallen | 13 - 9 |
415 | D9 | A-Finale | 12:10 | Løgstør HK | - | Støvring Håndbold:1 | Tårshallen 2 kortbane | 19 - 8 |
417 | D15C | A-Semifinal:01 | 12:14 | Aabybro HK:2 | - | Hjallerup IF | Vendiahallen 1 | 11 - 15 |
418 | D15C | A-Semifinal:02 | 12:14 | Løgstør HK:1 | - | Sindal IF:1 | Vendiahallen 3 | 9 - 11 |
416 | D17A | A-Semifinal:02 | 12:15 | Viborg HK:1 | - | Hadsten Håndbold | Halvorsmindehallen | 19 - 17 |
419 | D15A | B-Semifinal:01 | 12:28 | Silkeborg-Voel KFUM:2 | - | Strandby/Elling IF | Vendiahallen 2 | 17 - 12 |
393 | P11C | B-Kvartsfinal:04 | 12:30 | Hammel GF | - | FFI Håndbold:2 | Stendyssehallen | 5 - 8 |
413 | P13C | B-Semifinal:01 | 12:30 | Vodskov Håndbold | - | Tornby IF | Femhøjehallen 2 | 3 - 2 |
420 | D13A | A-Finale | 12:30 | Hjallerup IF | - | Løgstør/Farsø HK:2 | Tornbyhallen | 7 - 10 |
423 | P15C | B-Kvartsfinal:04 | 12:30 | AGF Håndbold | - | Strandby/Elling IF:2 | Bjergbyhallen | 8 - 6 |
425 | P15C | A-Kvartsfinal:03 | 12:30 | Nibe HK | - | Viborg HK:3 | Lundegårdhallen | 9 - 8 |
426 | D13A | B-Semifinal:01 | 12:30 | IF Frem Skørping HK:1 Kommer fra C | - | Horne/Hirtshals Håndbold | UCNhallen | 8 - 5 |
427 | P13C | A-Semifinal:01 | 12:30 | Silkeborg-Voel KFUM:2 | - | IF Frem Skørping HK | Femhøjehallen 1 | 10 - 7 |
429 | D13C | B-Kvartsfinal:01 | 12:30 | Vorup FB:2 | - | Viborg HK | Tårshallen 1 | 11 - 7 |
434 | P11C | A-Semifinal:01 | 12:30 | Vorup FB | - | Strandby/Elling IF | Hirtshals Idrætscenter | 12 - 13 |
436 | D11A | B-Semifinal:02 | 12:30 | Hadsten Håndbold Kommer fra C | - | IF Frem Skørping HK:1 Kommer fra C | Højenehallen | 11 - 12 |
430 | P9 | A-Finale | 12:40 | Hadsten Håndbold | - | Løgstør HK | Tårshallen 2 kortbane | 7 - 6 |
431 | D15A | B-Semifinal:02 | 12:44 | Nibe HK | - | Hammel GF | Vendiahallen 1 | 13 - 12 |
432 | D17A | B-Semifinal:01 | 12:45 | Horne/Hirtshals Håndbold | - | Stidsholt Efterskole Kommer fra C | Vendiahallen 3 | 17 - 10 |
407 | P11C | B-Semifinal:01 | 13:00 | Dronningborg B:2 | - | Støvring Håndbold:2 | Stendyssehallen | 3 - 6 |
428 | P13C | B-Semifinal:02 | 13:00 | Løgstør HK:2 | - | Aabybro HK:2 | Femhøjehallen 2 | 4 - 0 |
433 | D17A | B-Semifinal:02 | 13:00 | Hurup HK Kommer fra C | - | Aabybro Efterskole Kommer fra C | Vendiahallen 2 | 17 - 13 |
435 | P15C | B-Semifinal:01 | 13:00 | Hjallerup IF | - | Hurup HK | Bjergbyhallen | 9 - 7 |
437 | P15C | A-Kvartsfinal:04 | 13:00 | Hadsten Håndbold:2 | - | Dronningborg B:1 | Lundegårdhallen | 6 - 10 |
438 | D13A | B-Semifinal:02 | 13:00 | HEI:2 | - | Hadsten Håndbold:1 | UCNhallen | 15 - 4 |
439 | P13C | A-Semifinal:02 | 13:00 | Horne/Hirtshals Håndbold | - | Viborg HK:2 | Femhøjehallen 1 | 7 - 10 |
440 | D13C | B-Kvartsfinal:03 | 13:00 | Hjallerup IF | - | Skibsby-Højene IF | Tårshallen 1 | 13 - 4 |
444 | P11C | A-Semifinal:02 | 13:00 | Kristrup Boldklub:KB 1 | - | Silkeborg-Voel KFUM:3 | Hirtshals Idrætscenter | 5 - 1 |
441 | D13C | A-Finale | 13:14 | HEI:3 | - | Hammel GF | Vendiahallen 1 | 8 - 11 |
442 | P13A | A-Finale | 13:15 | HEI:1 | - | Vorup FB:1 | Tornbyhallen | 14 - 12 |
443 | P15A | B-Finale | 13:28 | Hammel GF | - | Sejs Svejbæk IF:1 | Vendiahallen 3 | 13 - 8 |
422 | P11C | B-Semifinal:02 | 13:30 | Silkeborg-Voel KFUM:2 | - | FFI Håndbold:2 | Stendyssehallen | 4 - 7 |
446 | P15C | B-Semifinal:02 | 13:30 | Aabybro HK:2 | - | AGF Håndbold | Bjergbyhallen | 4 - 11 |
447 | P15C | A-Semifinal:01 | 13:30 | Vorup FB:3 | - | Sindal IF | Lundegårdhallen | 10 - 9 es |
448 | P13A | B-Finale | 13:30 | Hjallerup IF | - | Hammel GF | UCNhallen | 17 - 10 |
450 | D13C | B-Kvartsfinal:04 | 13:30 | AIK Vejgaard | - | Nibe HK:11 | Tårshallen 1 | 6 - 7 |
455 | D11A | B-Finale | 13:30 | Tornby IF Kommer fra C | - | IF Frem Skørping HK:1 Kommer fra C | Højenehallen | 14 - 3 |
452 | D15C | B-Finale | 13:44 | Skibsby-Højene IF | - | Nøvling IF:2 | Vendiahallen 1 | 9 - 11 |
451 | P17A | B-Finale | 13:45 | Backa HK | - | Løgstør HK (U-15 Piger) | Vendiahallen 2 | 19 - 13 |
453 | D15C | A-Finale | 13:58 | Hjallerup IF | - | Sindal IF:1 | Vendiahallen 3 | 11 - 13 |
449 | P13C | B-Finale | 14:00 | Vodskov Håndbold | - | Løgstør HK:2 | Femhøjehallen 2 | 6 - 4 |
454 | D15A | A-Finale | 14:00 | Nøvling IF:1 | - | Aabybro HK:1 | Tornbyhallen | 17 - 16 |
456 | P15C | A-Semifinal:02 | 14:00 | Nibe HK | - | Dronningborg B:1 | Lundegårdhallen | 7 - 10 |
457 | D13A | B-Finale | 14:00 | IF Frem Skørping HK:1 Kommer fra C | - | HEI:2 | UCNhallen | 9 - 17 |
458 | P13C | A-Finale | 14:00 | Silkeborg-Voel KFUM:2 | - | Viborg HK:2 | Femhøjehallen 1 | 9 - 7 |
459 | D13C | B-Semifinal:01 | 14:00 | Vorup FB:2 | - | Nibe HK:12 | Tårshallen 1 | 8 - 10 |
462 | P11C | A-Finale | 14:00 | Strandby/Elling IF | - | Kristrup Boldklub:KB 1 | Hirtshals Idrætscenter | 7 - 8 |
460 | D15A | B-Finale | 14:14 | Silkeborg-Voel KFUM:2 | - | Nibe HK | Vendiahallen 1 | 15 - 13 |
445 | P11C | B-Finale | 14:30 | Støvring Håndbold:2 | - | FFI Håndbold:2 | Stendyssehallen | 7 - 8 |
461 | D17A | B-Finale | 14:30 | Horne/Hirtshals Håndbold | - | Hurup HK Kommer fra C | Vendiahallen 2 | 17 - 9 |
463 | P15C | B-Finale | 14:30 | Hjallerup IF | - | AGF Håndbold | Bjergbyhallen | 8 - 5 |
464 | D13C | B-Semifinal:02 | 14:30 | Hjallerup IF | - | Nibe HK:11 | Tårshallen 1 | 14 - 6 |
465 | P15A | A-Finale | 14:45 | Hadsten Håndbold:1 | - | HEI:1 | Tornbyhallen | 13 - 8 |
466 | P15C | A-Finale | 15:00 | Vorup FB:3 | - | Dronningborg B:1 | Lundegårdhallen | 10 - 7 |
467 | D13C | B-Finale | 15:15 | Nibe HK:12 | - | Hjallerup IF | Tårshallen 1 | 17 - 18 wo |
468 | P17A | A-Finale | 15:30 | Tornby IF:1 | - | Strandby/Elling IF | Tornbyhallen | 14 - 22 |
469 | D17A | A-Finale | 16:15 | FFI Håndbold | - | Viborg HK:1 | Tornbyhallen | 17 - 22 |