Kampe Lør 21.09.2019

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold hal Resultat
1 P15A Pulje 1 Lør 21.09.2019 08:00 Backa HK:Svart   -   Halsen IF Tornby 8 - 11 
2 D15A Pulje 1 Lør 21.09.2019 08:00 Greipstad IL   -   Viking HK:Viking 1 Hirtshals 11 - 13 
3 P17A Pulje 3 Lør 21.09.2019 08:00 Greipstad IL, fra C   -   Idrætsefterskolen Stidsholt HK Stendysse 22 - 16 
4 P17A Pulje 1 Lør 21.09.2019 08:00 Hana IL:1   -   Thy Håndbold / Skyum:2, fra C Bjergby 16 - 7 
5 D11A Pulje 1 Lør 21.09.2019 08:00 Greipstad IL   -   Tornby IF:1 Højene 5 - 8 
6 D13C Pulje D Lør 21.09.2019 08:00 Randesund IL:G06-1   -   Just IL:1 UCN Hjørring 6 - 5 
7 P13A Pulje 1 Lør 21.09.2019 08:00 IK Baltichov:Rosa   -   HEI, Skæring:1 Vendia 1 4 - 20 
8 P13A Pulje 4 Lør 21.09.2019 08:00 Randesund IL:J06-2   -   Nibe HK:1 Vendia 2 6 - 9 
9 P11A Pulje 1 Lør 21.09.2019 08:00 Backa HK:1   -   Greipstad IL:Gul Vendia 3 11 - 6 
10 P11C Pulje A Lør 21.09.2019 08:00 Idrottsklubben Baltichov:Blå   -   Fløy il:Fløy 1 Femhøje 1 16 - 2 
11 P11C Pulje D Lør 21.09.2019 08:00 Idrottsklubben Baltichov:Vit   -   Hadsten Håndbold:2 Femhøje 2 10 - 5 
12 D11C Pulje A Lør 21.09.2019 08:00 Hadsten Håndbold:1   -   Hjallerup IF:3 Bagterp 5 - 8 
13 D13C Pulje A Lør 21.09.2019 08:00 Hadsten Håndbold:1   -   HGF Hammel:2 Skallerup 15 - 7 
30 P9 Pulje 2 Lør 21.09.2019 08:00 Sindal IF   -   Kristrup Boldklub Tårs Kort 2 - 12 
590 D9 Gruppe 1 Lør 21.09.2019 08:00 Støvring Håndbold   -   Hjallerup IF:2 Tårs 18 - 1 
613 D15C Pulje A Lør 21.09.2019 08:00 Viking HK:Viking 2   -   Sejs-Svejbæk IF Astrup 8 - 8 
16 P9 Pulje 1 Lør 21.09.2019 08:30 Sæby HK   -   Tornby IF Tårs Kort 4 - 8 
18 D15A Pulje 1 Lør 21.09.2019 08:30 Nibe HK   -   Randers KFUM:1 Hirtshals 7 - 11 
19 D11A Pulje 1 Lør 21.09.2019 08:30 Støvring Håndbold:1   -   Løgstør HK Højene 7 - 6 
20 P13C Pulje A Lør 21.09.2019 08:30 Backa HK:Röd   -   Kristiansand IF:KIF 1 Lundergård 10 - 4 
21 D13C Pulje D Lør 21.09.2019 08:30 Tornby IF   -   Nibe HK:2 UCN Hjørring 7 - 3 
22 P13A Pulje 1 Lør 21.09.2019 08:30 Hjallerup IF:1   -   Randers KFUM håndbold Vendia 1 9 - 4 
23 P13A Pulje 4 Lør 21.09.2019 08:30 Sindal IF   -   HGF Hammel:1 Vendia 2 6 - 11 
24 P11A Pulje 1 Lør 21.09.2019 08:30 HGF Hammel:1   -   IF Frem Skørping HK Vendia 3 7 - 9 
25 P11C Pulje A Lør 21.09.2019 08:30 Sindal IF   -   Støvring Håndbold:2 Femhøje 1 1 - 2 
26 P11C Pulje D Lør 21.09.2019 08:30 Kristiansand IF:KIF Hellemyr   -   HGF Hammel:2 Femhøje 2 9 - 5 
27 D11C Pulje A Lør 21.09.2019 08:30 Løgstør HK   -   HGF Hammel:2 Bagterp 11 - 5 
28 D13C Pulje A Lør 21.09.2019 08:30 Nøvling IF:3   -   Fløy il:Fløy G12 Skallerup 15 - 2 
32 P15C Pulje D Lør 21.09.2019 08:30 Randesund IL:J05-1   -   TEIE Håndball klubb:2 Tannisbugt 13 - 12 
33 P13C Pulje G Lør 21.09.2019 08:30 Randesund IL:J07-3   -   Halsen IF:3 Halvorsminde 6 - 6 
34 P15C Pulje A Lør 21.09.2019 08:30 Hana IL:1   -   Fløy il:2 Vrejlev-Hæstrup 6 - 3 
35 P13C Pulje D Lør 21.09.2019 08:30 Backa HK:3   -   IK Gimletroll Vittrup 10 - 11 
38 P15A Pulje 2 Lør 21.09.2019 08:30 Randesund IL:J04-1   -   Sæby HK:1 Tornby 16 - 11 
589 D9 Gruppe 1 Lør 21.09.2019 08:30 Sæby HK   -   Tornby IF Tårs 7 - 3 
610 D15C Pulje C Lør 21.09.2019 08:30 Riska   -   Sæby HK Astrup 6 - 8 
36 P17A Pulje 3 Lør 21.09.2019 08:45 STIF Salbrovad, fra C   -   Sæby HK Stendysse 14 - 26 
37 P17A Pulje 1 Lør 21.09.2019 08:45 Sandar IL, fra C   -   Randers KFUM håndbold Bjergby 13 - 15 
15 P9 Pulje 1 Lør 21.09.2019 09:00 Hjallerup IF   -   HGF Hammel Tårs 5 - 7 
29 D15C Pulje A Lør 21.09.2019 09:00 Hjallerup IF:1   -   Sejs-Svejbæk IF Astrup 15 - 12 
39 D15A Pulje 2 Lør 21.09.2019 09:00 Randesund IL:G04   -   Nøvling IF Hirtshals 11 - 13 
40 D11A Pulje 2 Lør 21.09.2019 09:00 Hjallerup IF:1   -   Horne/Hirtshals Håndbold Højene 8 - 8 
41 P13C Pulje A Lør 21.09.2019 09:00 Fløy il:Fløy j12   -   Hadsten Håndbold:2 Lundergård 3 - 13 
42 D13C Pulje E Lør 21.09.2019 09:00 Randesund IL:G06-2   -   Sindal IF:2 UCN Hjørring 9 - 9 
43 P13A Pulje 2 Lør 21.09.2019 09:00 IK Baltichov:Röd   -   HEI, Skæring:2 Vendia 1 5 - 11 
45 P11A Pulje 2 Lør 21.09.2019 09:00 Greipstad IL:Blå   -   Nibe HK:1 Vendia 3 8 - 7 
46 P11C Pulje B Lør 21.09.2019 09:00 Randers KFUM:2   -   Fløy il:Fløy2 Femhøje 1 6 - 1 
47 P11C Pulje E Lør 21.09.2019 09:00 Vodskov Håndbold   -   Tornby IF Femhøje 2 3 - 7 
48 D11C Pulje B Lør 21.09.2019 09:00 Hadsten Håndbold:2   -   Hjallerup IF:2 Bagterp 3 - 19 
49 D13C Pulje B Lør 21.09.2019 09:00 Hadsten Håndbold:2   -   astrup-sønderskov if Skallerup 2 - 9 
53 P15C Pulje D Lør 21.09.2019 09:00 Søgne HK:2004-2   -   STIF Salbrovad Tannisbugt 10 - 5 
54 P13C Pulje G Lør 21.09.2019 09:00 IF Frem Skørping HK   -   Lindesnes sportsklubb:Erik Halvorsminde 4 - 12 
55 P15C Pulje A Lør 21.09.2019 09:00 Backa HK:Vit   -   Sindal IF:2 Vrejlev-Hæstrup 7 - 11 
56 P13C Pulje D Lør 21.09.2019 09:00 Birkenes IL   -   Hjallerup IF:2 Vittrup 10 - 5 
84 P11A Pulje 4 Lør 21.09.2019 09:00 HEI, Skæring:2   -   Sæby HK:1 Vendia 2 14 - 5 
601 P9 Pulje 2 Lør 21.09.2019 09:00 AIK Vejgaard   -   Kristrup Boldklub Tårs Kort 6 - 6 
602 P15A Pulje 1 Lør 21.09.2019 09:00 Støvring Håndbold:1   -   Backa HK:Svart Tornby 15 - 11 
57 P15A Pulje 2 Lør 21.09.2019 09:30 HEI, Skæring   -   Hjørring Håndbold Tornby 7 - 13 
58 D15A Pulje 2 Lør 21.09.2019 09:30 Hadsten Håndbold:1   -   IF Frem Skørping HK Hirtshals 14 - 10 
59 D17A Pulje 1 Lør 21.09.2019 09:30 Idrætsefterskolen Stidsholt HK 2 fra C   -   Tornby IF Stendysse 8 - 20 
60 P17A Pulje 2 Lør 21.09.2019 09:30 Hana IL:2, fra C   -   Thy Håndbold / Skyum:1 Bjergby 12 - 16 
61 D11A Pulje 2 Lør 21.09.2019 09:30 HGF Hammel:1   -   Sæby HK:1 Højene 12 - 1 
62 P13C Pulje B Lør 21.09.2019 09:30 Backa HK:vit   -   Kristiansand IF:KIF 2 Lundergård 2 - 14 
64 P13A Pulje 2 Lør 21.09.2019 09:30 Tornby IF:1   -   Støvring Håndbold Vendia 1 7 - 7 
66 P11A Pulje 2 Lør 21.09.2019 09:30 Hjallerup IF:1   -   Vodskov Håndbold Vendia 3 13 - 3 
67 P11C Pulje B Lør 21.09.2019 09:30 Horne/Hirtshals Håndbold   -   Hjallerup IF:3 Femhøje 1 7 - 1 
68 P11C Pulje E Lør 21.09.2019 09:30 Silkeborg-Voel:2   -   IL Høvdingen:2 Femhøje 2 5 - 2 
69 D11C Pulje B Lør 21.09.2019 09:30 Nibe HK:1   -   IF Jarl Arden Bagterp 6 - 2 
70 D13C Pulje B Lør 21.09.2019 09:30 Nøvling IF:2   -   Greipstad IL Skallerup 4 - 9 
71 D15C Pulje B Lør 21.09.2019 09:30 Hurup HK   -   Sindal IF:2 Astrup 9 - 7 
72 D13A Pulje 1 Lør 21.09.2019 09:30 HEI, Skæring:HEI 1   -   HGF Hammel:1 Tårs 12 - 13 
74 P15C Pulje E Lør 21.09.2019 09:30 Randesund IL:J05-2   -   Søgne HK:3 Tannisbugt 19 - 8 
75 P13C Pulje H Lør 21.09.2019 09:30 Randesund IL:J07-4   -   Halsen IF:2 Halvorsminde 5 - 8 
76 P15C Pulje B Lør 21.09.2019 09:30 Hana IL:2   -   Fløy il:1 Vrejlev-Hæstrup 7 - 9 
77 P13C Pulje E Lør 21.09.2019 09:30 Backa HK:2   -   Randesund IL:J07-2 Vittrup 14 - 8 
82 D13C Pulje F Lør 21.09.2019 09:30 Randesund IL:G07   -   Sindal IF:1 UCN Hjørring 8 - 23 
105 P11A Pulje 4 Lør 21.09.2019 09:30 IL Høvdingen:1   -   Støvring Håndbold:1 Vendia 2 6 - 6 
591 D9 Gruppe 1 Lør 21.09.2019 09:30 Hjallerup IF:2   -   Hjallerup IF Tårs Kort 6 - 9 
78 P15A Pulje 3 Lør 21.09.2019 10:00 Randesund IL:J04-2   -   Tornby IF:1 Tornby 7 - 12 
79 D15A Pulje 1 Lør 21.09.2019 10:00 Greipstad IL   -   Nibe HK Hirtshals 13 - 6 
80 D11C Pulje D Lør 21.09.2019 10:00 IL Høvdingen   -   Horne/Hirtshals Håndbold Højene 4 - 10 
81 P13C Pulje B Lør 21.09.2019 10:00 Fløy il:Fløy J13   -   HEI, Skæring:3 Lundergård 8 - 8 
83 P13A Pulje 3 Lør 21.09.2019 10:00 Randesund IL:J06-1   -   Dronninglund IF Håndbold:1 Vendia 1 6 - 15 
85 P11A Pulje 3 Lør 21.09.2019 10:00 Silkeborg-Voel:1   -   HEI, Skæring:1 Vendia 3 7 - 11 
86 P11C Pulje C Lør 21.09.2019 10:00 Hadsten Håndbold:1   -   Hjallerup IF:2 Femhøje 1 3 - 4 
87 P11C Pulje F Lør 21.09.2019 10:00 Backa HK:2   -   HGF Hammel:3 Femhøje 2 9 - 10 
88 D11C Pulje C Lør 21.09.2019 10:00 AIK Vejgaard   -   Støvring Håndbold:2 Bagterp 5 - 8 
89 D13C Pulje C Lør 21.09.2019 10:00 Skagen HK   -   Hjallerup IF:2 Skallerup 6 - 8 
90 D15C Pulje C Lør 21.09.2019 10:00 Riska   -   Nøvling IF Astrup 10 - 10 
91 D13A Pulje 1 Lør 21.09.2019 10:00 Nøvling IF:1   -   Støvring Håndbold Tårs 17 - 10 
93 P15C Pulje E Lør 21.09.2019 10:00 Tornby IF. 2   -   Sejs-Svejbæk IF Tannisbugt 6 - 6 
94 P13C Pulje H Lør 21.09.2019 10:00 HGF Hammel:2   -   Just IL Halvorsminde 17 - 4 
95 P15C Pulje B Lør 21.09.2019 10:00 Hadsten Håndbold:2   -   Sæby HK:2 Vrejlev-Hæstrup 11 - 1 
96 P13C Pulje E Lør 21.09.2019 10:00 Nibe HK:2   -   Hana IL Vittrup 5 - 6 
126 P13A Pulje 4 Lør 21.09.2019 10:00 Randesund IL:J06-2   -   Sindal IF Vendia 2 6 - 15 
592 D9 Gruppe 1 Lør 21.09.2019 10:00 Tornby IF   -   Støvring Håndbold Tårs Kort 2 - 23 
605 D13C Pulje E Lør 21.09.2019 10:00 AIK Vejgaard   -   Randesund IL:G06-2 UCN Hjørring 6 - 9 
97 D17A Pulje 1 Lør 21.09.2019 10:15 Støvring Håndbold   -   Randers KFUM håndbold Stendysse 25 - 11 
98 P17A Pulje 2 Lør 21.09.2019 10:15 Aabybro Efterskole   -   Sindal IF, fra C Bjergby 21 - 10 
99 P15A Pulje 3 Lør 21.09.2019 10:30 Hadsten Håndbold:1   -   AIK Vejgaard Tornby 15 - 3 
100 D15A Pulje 1 Lør 21.09.2019 10:30 Randers KFUM:1   -   Viking HK:Viking 1 Hirtshals 10 - 22 
101 D11C Pulje D Lør 21.09.2019 10:30 Tornby IF:2   -   Vodskov Håndbold Højene 7 - 3 
102 P13C Pulje C Lør 21.09.2019 10:30 Backa HK:1   -   Halsen IF:1 Lundergård 12 - 12 
103 D13C Pulje F Lør 21.09.2019 10:30 Halsen IF   -   Silkeborg-Voel UCN Hjørring 9 - 16 
104 P13A Pulje 3 Lør 21.09.2019 10:30 Hjørring Håndbold   -   Hadsten Håndbold:1 Vendia 1 10 - 12 
106 P11A Pulje 3 Lør 21.09.2019 10:30 Randers KFUM:1   -   Nibe HK:2 Vendia 3 11 - 3 
107 P11C Pulje C Lør 21.09.2019 10:30 Sæby HK:2   -   Kristrup Boldklub Femhøje 1 1 - 8 
108 P11C Pulje F Lør 21.09.2019 10:30 HEI, Skæring:3   -   Nibe HK:3 Femhøje 2 13 - 5 
109 D11C Pulje C Lør 21.09.2019 10:30 Sæby HK:2   -   Sindal IF Bagterp 17 - 9 
110 D13C Pulje C Lør 21.09.2019 10:30 IF Jarl Arden   -   Kristrup Boldklub Skallerup 2 - 11 
112 D13A Pulje 2 Lør 21.09.2019 10:30 HEI, Skæring:HEI 2   -   Hjallerup IF:1 Tårs 12 - 13 
113 P9 Pulje 1 Lør 21.09.2019 10:30 Hjallerup IF   -   Sæby HK Tårs Kort 15 - 1 
114 P15C Pulje F Lør 21.09.2019 10:30 Randesund IL:J05-3   -   Søgne HK:4 Tannisbugt 9 - 8 
115 P15C Pulje G Lør 21.09.2019 10:30 Greipstad IL   -   Søgne HK:2004-1 Halvorsminde 8 - 5 
116 P15C Pulje C Lør 21.09.2019 10:30 Hana IL:3   -   TEIE Håndball klubb:1 Vrejlev-Hæstrup 5 - 15 
117 P13C Pulje F Lør 21.09.2019 10:30 Randesund IL:J07-1   -   Dronninglund IF Håndbold:2 Vittrup 4 - 8 
145 P13A Pulje 4 Lør 21.09.2019 10:30 HGF Hammel:1   -   Nibe HK:1 Vendia 2 13 - 8 
612 D15C Pulje A Lør 21.09.2019 10:30 Sejs-Svejbæk IF   -   Hjallerup IF:1 Astrup 14 - 14 
50 D15C Pulje B Lør 21.09.2019 11:00 Viking HK:Viking 3   -   Randesund IL:G05 Astrup 16 - 7 
118 P15A Pulje 1 Lør 21.09.2019 11:00 Backa HK:Svart   -   Støvring Håndbold:1 Tornby 11 - 15 
119 D15A Pulje 2 Lør 21.09.2019 11:00 Randesund IL:G04   -   Hadsten Håndbold:1 Hirtshals 10 - 13 
120 D17A Pulje 2 Lør 21.09.2019 11:00 Idrætsefterskolen Stidsholt HK 1   -   Nøvling IF Stendysse 9 - 16 
121 P17A Pulje 1 Lør 21.09.2019 11:00 Hana IL:1   -   Sandar IL, fra C Bjergby 12 - 20 
122 D11A Pulje 1 Lør 21.09.2019 11:00 Greipstad IL   -   Støvring Håndbold:1 Højene 5 - 17 
123 P13C Pulje C Lør 21.09.2019 11:00 Hadsten Håndbold:3   -   Fløy il:212 Lundergård 5 - 3 
124 D13C Pulje D Lør 21.09.2019 11:00 Randesund IL:G06-1   -   Tornby IF UCN Hjørring 5 - 11 
125 P13A Pulje 1 Lør 21.09.2019 11:00 IK Baltichov:Rosa   -   Hjallerup IF:1 Vendia 1 5 - 9 
127 P11A Pulje 1 Lør 21.09.2019 11:00 Backa HK:1   -   HGF Hammel:1 Vendia 3 14 - 12 
128 P11C Pulje A Lør 21.09.2019 11:00 Idrottsklubben Baltichov:Blå   -   Sindal IF Femhøje 1 9 - 2 
129 P11C Pulje D Lør 21.09.2019 11:00 Idrottsklubben Baltichov:Vit   -   Kristiansand IF:KIF Hellemyr Femhøje 2 7 - 9 
130 D11C Pulje A Lør 21.09.2019 11:00 Hadsten Håndbold:1   -   Løgstør HK Bagterp 4 - 10 
131 D13C Pulje A Lør 21.09.2019 11:00 Hadsten Håndbold:1   -   Nøvling IF:3 Skallerup 7 - 9 
133 D13A Pulje 2 Lør 21.09.2019 11:00 Silkeborg-Voel   -   Skibsby/Højene IF Tårs 10 - 11 
134 P9 Pulje 1 Lør 21.09.2019 11:00 Tornby IF   -   HGF Hammel Tårs Kort 8 - 5 
135 P15C Pulje F Lør 21.09.2019 11:00 Hjallerup IF:1   -   HGF Hammel Tannisbugt 7 - 12 
136 P15C Pulje G Lør 21.09.2019 11:00 Støvring Håndbold:2   -   Skagen HK Halvorsminde 16 - 2 
137 P15C Pulje C Lør 21.09.2019 11:00 Hadsten Håndbold:3   -   Vodskov Håndbold Vrejlev-Hæstrup 11 - 11 
138 P13C Pulje F Lør 21.09.2019 11:00 Lyngdal il:2   -   Greipstad IL Vittrup 7 - 5 
206 P11A Pulje 4 Lør 21.09.2019 11:00 HEI, Skæring:2   -   IL Høvdingen:1 Vendia 2 8 - 9 
132 D15C Pulje A Lør 21.09.2019 11:30 Viking HK:Viking 2   -   Hjallerup IF:1 Astrup 8 - 13 
140 D15A Pulje 2 Lør 21.09.2019 11:30 IF Frem Skørping HK   -   Nøvling IF Hirtshals 11 - 7 
141 D11A Pulje 1 Lør 21.09.2019 11:30 Løgstør HK   -   Tornby IF:1 Højene 13 - 6 
142 P13C Pulje A Lør 21.09.2019 11:30 Backa HK:Röd   -   Fløy il:Fløy j12 Lundergård 7 - 6 
143 D13C Pulje D Lør 21.09.2019 11:30 Nibe HK:2   -   Just IL:1 UCN Hjørring 9 - 9 
144 P13A Pulje 1 Lør 21.09.2019 11:30 Randers KFUM håndbold   -   HEI, Skæring:1 Vendia 1 3 - 16 
146 P11A Pulje 1 Lør 21.09.2019 11:30 IF Frem Skørping HK   -   Greipstad IL:Gul Vendia 3 7 - 7 
147 P11C Pulje A Lør 21.09.2019 11:30 Støvring Håndbold:2   -   Fløy il:Fløy 1 Femhøje 1 6 - 3 
148 P11C Pulje D Lør 21.09.2019 11:30 HGF Hammel:2   -   Hadsten Håndbold:2 Femhøje 2 3 - 7 
149 D11C Pulje A Lør 21.09.2019 11:30 HGF Hammel:2   -   Hjallerup IF:3 Bagterp 5 - 10 
150 D13C Pulje A Lør 21.09.2019 11:30 Fløy il:Fløy G12   -   HGF Hammel:2 Skallerup 9 - 11 
152 D13A Pulje 3 Lør 21.09.2019 11:30 Nibe HK:1   -   Sejs-Svejbæk IF Tårs 13 - 11 
153 P9 Pulje 2 Lør 21.09.2019 11:30 Sindal IF   -   AIK Vejgaard Tårs Kort 6 - 11 
154 P15C Pulje D Lør 21.09.2019 11:30 Randesund IL:J05-1   -   Søgne HK:2004-2 Tannisbugt 4 - 13 
155 P13C Pulje G Lør 21.09.2019 11:30 Randesund IL:J07-3   -   IF Frem Skørping HK Halvorsminde 8 - 8 
156 P15C Pulje A Lør 21.09.2019 11:30 Hana IL:1   -   Backa HK:Vit Vrejlev-Hæstrup 7 - 8 
157 P13C Pulje D Lør 21.09.2019 11:30 Backa HK:3   -   Birkenes IL Vittrup 7 - 9 
160 P15A Pulje 2 Lør 21.09.2019 11:30 Randesund IL:J04-1   -   HEI, Skæring Tornby 11 - 13 
227 P11A Pulje 4 Lør 21.09.2019 11:30 Støvring Håndbold:1   -   Sæby HK:1 Vendia 2 5 - 7 
158 D17A Pulje 2 Lør 21.09.2019 11:45 Aabybro Efterskole fra C   -   Sæby HK Stendysse 14 - 24 
159 P17A Pulje 1 Lør 21.09.2019 11:45 Randers KFUM håndbold   -   Thy Håndbold / Skyum:2, fra C Bjergby 18 - 3 
161 D15A Pulje 1 Lør 21.09.2019 12:00 Randers KFUM:1   -   Greipstad IL Hirtshals 3 - 11 
162 D11A Pulje 2 Lør 21.09.2019 12:00 Hjallerup IF:1   -   HGF Hammel:1 Højene 9 - 6 
163 P13C Pulje A Lør 21.09.2019 12:00 Hadsten Håndbold:2   -   Kristiansand IF:KIF 1 Lundergård 13 - 6 
164 D13C Pulje E Lør 21.09.2019 12:00 Randesund IL:G06-2   -   AIK Vejgaard UCN Hjørring 9 - 12 
165 P13A Pulje 2 Lør 21.09.2019 12:00 IK Baltichov:Röd   -   Tornby IF:1 Vendia 1 5 - 4 
167 P11A Pulje 2 Lør 21.09.2019 12:00 Greipstad IL:Blå   -   Hjallerup IF:1 Vendia 3 9 - 12 
168 P11C Pulje B Lør 21.09.2019 12:00 Randers KFUM:2   -   Horne/Hirtshals Håndbold Femhøje 1 3 - 4 
169 P11C Pulje E Lør 21.09.2019 12:00 Vodskov Håndbold   -   Silkeborg-Voel:2 Femhøje 2 3 - 8 
170 D11C Pulje B Lør 21.09.2019 12:00 Hadsten Håndbold:2   -   Nibe HK:1 Bagterp 5 - 7 
171 D13C Pulje B Lør 21.09.2019 12:00 Hadsten Håndbold:2   -   Nøvling IF:2 Skallerup 7 - 12 
173 D13A Pulje 3 Lør 21.09.2019 12:00 Sæby HK   -   IF Frem Skørping HK Tårs 9 - 8 
175 P15C Pulje D Lør 21.09.2019 12:00 STIF Salbrovad   -   TEIE Håndball klubb:2 Tannisbugt 9 - 12 
176 P13C Pulje G Lør 21.09.2019 12:00 Lindesnes sportsklubb:Erik   -   Halsen IF:3 Halvorsminde 9 - 8 
177 P15C Pulje A Lør 21.09.2019 12:00 Sindal IF:2   -   Fløy il:2 Vrejlev-Hæstrup 17 - 3 
178 P13C Pulje D Lør 21.09.2019 12:00 Hjallerup IF:2   -   IK Gimletroll Vittrup 4 - 12 
593 D9 Gruppe 1 Lør 21.09.2019 12:00 Støvring Håndbold   -   Sæby HK Tårs Kort 31 - 5 
603 P15A Pulje 1 Lør 21.09.2019 12:00 Halsen IF   -   Backa HK:Svart Tornby 20 - 11 
609 D15C Pulje C Lør 21.09.2019 12:00 Nøvling IF   -   Riska Astrup 15 - 12 
179 P15A Pulje 2 Lør 21.09.2019 12:30 Hjørring Håndbold   -   Sæby HK:1 Tornby 11 - 8 
180 D15A Pulje 1 Lør 21.09.2019 12:30 Viking HK:Viking 1   -   Nibe HK Hirtshals 12 - 9 
181 D17A Pulje 1 Lør 21.09.2019 12:30 Idrætsefterskolen Stidsholt HK 2 fra C   -   Støvring Håndbold Stendysse 7 - 23 
182 P17A Pulje 2 Lør 21.09.2019 12:30 Hana IL:2, fra C   -   Aabybro Efterskole Bjergby 6 - 13 
183 D11A Pulje 2 Lør 21.09.2019 12:30 Sæby HK:1   -   Horne/Hirtshals Håndbold Højene 5 - 15 
184 P13C Pulje B Lør 21.09.2019 12:30 Backa HK:vit   -   Fløy il:Fløy J13 Lundergård 2 - 22 
186 P13A Pulje 2 Lør 21.09.2019 12:30 Støvring Håndbold   -   HEI, Skæring:2 Vendia 1 5 - 6 
188 P11A Pulje 2 Lør 21.09.2019 12:30 Vodskov Håndbold   -   Nibe HK:1 Vendia 3 4 - 7 
189 P11C Pulje B Lør 21.09.2019 12:30 Hjallerup IF:3   -   Fløy il:Fløy2 Femhøje 1 6 - 5 
190 P11C Pulje E Lør 21.09.2019 12:30 IL Høvdingen:2   -   Tornby IF Femhøje 2 4 - 5 
191 D11C Pulje B Lør 21.09.2019 12:30 IF Jarl Arden   -   Hjallerup IF:2 Bagterp 2 - 11 
192 D13C Pulje B Lør 21.09.2019 12:30 Greipstad IL   -   astrup-sønderskov if Skallerup 6 - 4 
193 D15C Pulje B Lør 21.09.2019 12:30 Sindal IF:2   -   Randesund IL:G05 Astrup 14 - 6 
194 D13A Pulje 1 Lør 21.09.2019 12:30 HEI, Skæring:HEI 1   -   Nøvling IF:1 Tårs 17 - 15 
196 P15C Pulje E Lør 21.09.2019 12:30 Randesund IL:J05-2   -   Tornby IF. 2 Tannisbugt 12 - 3 
197 P13C Pulje H Lør 21.09.2019 12:30 Randesund IL:J07-4   -   HGF Hammel:2 Halvorsminde 9 - 11 
198 P15C Pulje B Lør 21.09.2019 12:30 Hana IL:2   -   Hadsten Håndbold:2 Vrejlev-Hæstrup 1 - 12 
199 P13C Pulje E Lør 21.09.2019 12:30 Backa HK:2   -   Nibe HK:2 Vittrup 10 - 2 
204 D13C Pulje F Lør 21.09.2019 12:30 Randesund IL:G07   -   Halsen IF UCN Hjørring 10 - 18 
599 P9 Pulje 2 Lør 21.09.2019 12:30 AIK Vejgaard   -   Sindal IF Tårs Kort 12 - 3 
172 D15C Pulje B Lør 21.09.2019 13:00 Viking HK:Viking 3   -   Hurup HK Astrup 10 - 15 
200 P15A Pulje 3 Lør 21.09.2019 13:00 Randesund IL:J04-2   -   Hadsten Håndbold:1 Tornby 12 - 13 
201 D15A Pulje 2 Lør 21.09.2019 13:00 IF Frem Skørping HK   -   Randesund IL:G04 Hirtshals 15 - 16 
202 D11C Pulje D Lør 21.09.2019 13:00 IL Høvdingen   -   Tornby IF:2 Højene 8 - 5 
203 P13C Pulje B Lør 21.09.2019 13:00 HEI, Skæring:3   -   Kristiansand IF:KIF 2 Lundergård 10 - 12 
205 P13A Pulje 3 Lør 21.09.2019 13:00 Randesund IL:J06-1   -   Hjørring Håndbold Vendia 1 6 - 16 
207 P11A Pulje 3 Lør 21.09.2019 13:00 Silkeborg-Voel:1   -   Randers KFUM:1 Vendia 3 6 - 6 
208 P11C Pulje C Lør 21.09.2019 13:00 Hadsten Håndbold:1   -   Sæby HK:2 Femhøje 1 4 - 0 
209 P11C Pulje F Lør 21.09.2019 13:00 Backa HK:2   -   HEI, Skæring:3 Femhøje 2 8 - 9 
210 D11C Pulje C Lør 21.09.2019 13:00 AIK Vejgaard   -   Sæby HK:2 Bagterp 9 - 3 
211 D13C Pulje C Lør 21.09.2019 13:00 Skagen HK   -   IF Jarl Arden Skallerup 10 - 0 
213 D13A Pulje 1 Lør 21.09.2019 13:00 Støvring Håndbold   -   HGF Hammel:1 Tårs 12 - 13 
215 P15C Pulje E Lør 21.09.2019 13:00 Sejs-Svejbæk IF   -   Søgne HK:3 Tannisbugt 3 - 14 
216 P13C Pulje H Lør 21.09.2019 13:00 Just IL   -   Halsen IF:2 Halvorsminde 1 - 13 
217 P15C Pulje B Lør 21.09.2019 13:00 Sæby HK:2   -   Fløy il:1 Vrejlev-Hæstrup 2 - 9 
218 P13C Pulje E Lør 21.09.2019 13:00 Hana IL   -   Randesund IL:J07-2 Vittrup 14 - 5 
594 D9 Gruppe 1 Lør 21.09.2019 13:00 Tornby IF   -   Hjallerup IF Tårs Kort 6 - 6 
606 D13C Pulje E Lør 21.09.2019 13:00 Sindal IF:2   -   Randesund IL:G06-2 UCN Hjørring 14 - 16 
219 D17A Pulje 1 Lør 21.09.2019 13:15 Randers KFUM håndbold   -   Tornby IF Stendysse 15 - 21 
220 P17A Pulje 2 Lør 21.09.2019 13:15 Sindal IF, fra C   -   Thy Håndbold / Skyum:1 Bjergby 8 - 15 
221 P15A Pulje 3 Lør 21.09.2019 13:30 AIK Vejgaard   -   Tornby IF:1 Tornby 8 - 14 
222 D15A Pulje 2 Lør 21.09.2019 13:30 Nøvling IF   -   Hadsten Håndbold:1 Hirtshals 16 - 11 
223 D11C Pulje D Lør 21.09.2019 13:30 Vodskov Håndbold   -   Horne/Hirtshals Håndbold Højene 5 - 5 
224 P13C Pulje C Lør 21.09.2019 13:30 Backa HK:1   -   Hadsten Håndbold:3 Lundergård 9 - 8 
225 D13C Pulje F Lør 21.09.2019 13:30 Silkeborg-Voel   -   Sindal IF:1 UCN Hjørring 6 - 15 
226 P13A Pulje 3 Lør 21.09.2019 13:30 Hadsten Håndbold:1   -   Dronninglund IF Håndbold:1 Vendia 1 9 - 12 
228 P11A Pulje 3 Lør 21.09.2019 13:30 Nibe HK:2   -   HEI, Skæring:1 Vendia 3 4 - 14 
229 P11C Pulje C Lør 21.09.2019 13:30 Kristrup Boldklub   -   Hjallerup IF:2 Femhøje 1 3 - 6 
230 P11C Pulje F Lør 21.09.2019 13:30 Nibe HK:3   -   HGF Hammel:3 Femhøje 2 0 - 7 
231 D11C Pulje C Lør 21.09.2019 13:30 Sindal IF   -   Støvring Håndbold:2 Bagterp 5 - 10 
232 D13C Pulje C Lør 21.09.2019 13:30 Kristrup Boldklub   -   Hjallerup IF:2 Skallerup 6 - 4 
233 D15C Pulje C Lør 21.09.2019 13:30 Sæby HK   -   Nøvling IF Astrup 6 - 9 
236 P15C Pulje F Lør 21.09.2019 13:30 Randesund IL:J05-3   -   Hjallerup IF:1 Tannisbugt 2 - 11 
237 P15C Pulje G Lør 21.09.2019 13:30 Greipstad IL   -   Støvring Håndbold:2 Halvorsminde 10 - 4 
238 P15C Pulje C Lør 21.09.2019 13:30 Hana IL:3   -   Hadsten Håndbold:3 Vrejlev-Hæstrup 3 - 11 
239 P13C Pulje F Lør 21.09.2019 13:30 Randesund IL:J07-1   -   Lyngdal il:2 Vittrup 5 - 10 
353 D13A Pulje 2 Lør 21.09.2019 13:30 Skibsby/Højene IF   -   HEI, Skæring:HEI 2 Tårs 13 - 12 
595 D9 Gruppe 1 Lør 21.09.2019 13:30 Sæby HK   -   Hjallerup IF:2 Tårs Kort 8 - 8 
241 P17A Pulje 3 Lør 21.09.2019 14:00 Greipstad IL, fra C   -   STIF Salbrovad, fra C Hirtshals 14 - 11 
242 D17A Pulje 2 Lør 21.09.2019 14:00 Idrætsefterskolen Stidsholt HK 1   -   Aabybro Efterskole fra C Stendysse 14 - 18 
243 P17A Pulje 1 Lør 21.09.2019 14:00 Randers KFUM håndbold   -   Hana IL:1 Bjergby 12 - 8 
244 D11A Pulje 1 Lør 21.09.2019 14:00 Løgstør HK   -   Greipstad IL Højene 12 - 8 
245 P13C Pulje C Lør 21.09.2019 14:00 Fløy il:212   -   Halsen IF:1 Lundergård 3 - 17 
246 D13C Pulje D Lør 21.09.2019 14:00 Nibe HK:2   -   Randesund IL:G06-1 UCN Hjørring 6 - 4 
247 P13A Pulje 1 Lør 21.09.2019 14:00 Randers KFUM håndbold   -   IK Baltichov:Rosa Vendia 1 1 - 8 
248 P13A Pulje 4 Lør 21.09.2019 14:00 HGF Hammel:1   -   Randesund IL:J06-2 Vendia 2 19 - 4 
249 P11A Pulje 1 Lør 21.09.2019 14:00 IF Frem Skørping HK   -   Backa HK:1 Vendia 3 11 - 10 
250 P11C Pulje A Lør 21.09.2019 14:00 Støvring Håndbold:2   -   Idrottsklubben Baltichov:Blå Femhøje 1 2 - 9 
251 P11C Pulje D Lør 21.09.2019 14:00 HGF Hammel:2   -   Idrottsklubben Baltichov:Vit Femhøje 2 5 - 16 
252 D11C Pulje A Lør 21.09.2019 14:00 HGF Hammel:2   -   Hadsten Håndbold:1 Bagterp 15 - 2 
253 D13C Pulje A Lør 21.09.2019 14:00 Fløy il:Fløy G12   -   Hadsten Håndbold:1 Skallerup 5 - 25 
254 D15C Pulje A Lør 21.09.2019 14:00 Sejs-Svejbæk IF   -   Viking HK:Viking 2 Astrup 12 - 9 
257 P15C Pulje F Lør 21.09.2019 14:00 HGF Hammel   -   Søgne HK:4 Tannisbugt 17 - 3 
258 P15C Pulje G Lør 21.09.2019 14:00 Skagen HK   -   Søgne HK:2004-1 Halvorsminde 1 - 18 
259 P15C Pulje C Lør 21.09.2019 14:00 Vodskov Håndbold   -   TEIE Håndball klubb:1 Vrejlev-Hæstrup 8 - 11 
260 P13C Pulje F Lør 21.09.2019 14:00 Greipstad IL   -   Dronninglund IF Håndbold:2 Vittrup 6 - 4 
274 P9 Pulje 1 Lør 21.09.2019 14:00 Tornby IF   -   Hjallerup IF Tårs Kort 5 - 4 
282 P15A Pulje 2 Lør 21.09.2019 14:00 Hjørring Håndbold   -   Randesund IL:J04-1 Tornby 15 - 11 
362 D13A Pulje 2 Lør 21.09.2019 14:00 Hjallerup IF:1   -   Silkeborg-Voel Tårs 8 - 17 
261 P15A Pulje 1 Lør 21.09.2019 14:30 Halsen IF   -   Støvring Håndbold:1 Tornby 12 - 10 
262 D11A Pulje 1 Lør 21.09.2019 14:30 Tornby IF:1   -   Støvring Håndbold:1 Højene 5 - 11 
263 P13C Pulje A Lør 21.09.2019 14:30 Hadsten Håndbold:2   -   Backa HK:Röd Lundergård 12 - 6 
265 P13A Pulje 1 Lør 21.09.2019 14:30 HEI, Skæring:1   -   Hjallerup IF:1 Vendia 1 12 - 3 
266 P13A Pulje 4 Lør 21.09.2019 14:30 Nibe HK:1   -   Sindal IF Vendia 2 8 - 8 
267 P11A Pulje 1 Lør 21.09.2019 14:30 Greipstad IL:Gul   -   HGF Hammel:1 Vendia 3 4 - 10 
268 P11C Pulje A Lør 21.09.2019 14:30 Fløy il:Fløy 1   -   Sindal IF Femhøje 1 3 - 11 
269 P11C Pulje D Lør 21.09.2019 14:30 Hadsten Håndbold:2   -   Kristiansand IF:KIF Hellemyr Femhøje 2 4 - 8 
270 D11C Pulje A Lør 21.09.2019 14:30 Hjallerup IF:3   -   Løgstør HK Bagterp 6 - 9 
271 D13C Pulje A Lør 21.09.2019 14:30 HGF Hammel:2   -   Nøvling IF:3 Skallerup 9 - 9 
273 D13A Pulje 3 Lør 21.09.2019 14:30 Nibe HK:1   -   Sæby HK Tårs 9 - 13 
275 P15C Pulje D Lør 21.09.2019 14:30 STIF Salbrovad   -   Randesund IL:J05-1 Tannisbugt 12 - 11 
276 P13C Pulje G Lør 21.09.2019 14:30 Lindesnes sportsklubb:Erik   -   Randesund IL:J07-3 Halvorsminde 19 - 1 
277 P15C Pulje A Lør 21.09.2019 14:30 Sindal IF:2   -   Hana IL:1 Vrejlev-Hæstrup 6 - 12 
278 P13C Pulje D Lør 21.09.2019 14:30 Hjallerup IF:2   -   Backa HK:3 Vittrup 5 - 8 
596 D9 Gruppe 1 Lør 21.09.2019 14:30 Hjallerup IF:2   -   Tornby IF Tårs Kort 5 - 4 
607 D13C Pulje E Lør 21.09.2019 14:30 AIK Vejgaard   -   Sindal IF:2 UCN Hjørring 14 - 8 
608 D15C Pulje C Lør 21.09.2019 14:30 Nøvling IF   -   Sæby HK Astrup 10 - 8 
279 P17A Pulje 3 Lør 21.09.2019 14:45 Sæby HK   -   Idrætsefterskolen Stidsholt HK Hirtshals 22 - 13 
280 D17A Pulje 2 Lør 21.09.2019 14:45 Sæby HK   -   Nøvling IF Stendysse 20 - 19 
281 P17A Pulje 1 Lør 21.09.2019 14:45 Thy Håndbold / Skyum:2, fra C   -   Sandar IL, fra C Bjergby 4 - 24 
264 D13C Pulje D Lør 21.09.2019 15:00 Just IL:1   -   Tornby IF UCN Hjørring 5 - 8 
283 D11A Pulje 2 Lør 21.09.2019 15:00 Sæby HK:1   -   Hjallerup IF:1 Højene 2 - 24 
284 P13C Pulje A Lør 21.09.2019 15:00 Kristiansand IF:KIF 1   -   Fløy il:Fløy j12 Lundergård 8 - 3 
286 P13A Pulje 2 Lør 21.09.2019 15:00 Støvring Håndbold   -   IK Baltichov:Röd Vendia 1 7 - 4 
288 P11A Pulje 2 Lør 21.09.2019 15:00 Vodskov Håndbold   -   Greipstad IL:Blå Vendia 3 8 - 5 
289 P11C Pulje B Lør 21.09.2019 15:00 Hjallerup IF:3   -   Randers KFUM:2 Femhøje 1 3 - 7 
290 P11C Pulje E Lør 21.09.2019 15:00 IL Høvdingen:2   -   Vodskov Håndbold Femhøje 2 4 - 2 
291 D11C Pulje B Lør 21.09.2019 15:00 IF Jarl Arden   -   Hadsten Håndbold:2 Bagterp 6 - 3 
292 D13C Pulje B Lør 21.09.2019 15:00 Greipstad IL   -   Hadsten Håndbold:2 Skallerup 8 - 4 
294 D13A Pulje 3 Lør 21.09.2019 15:00 IF Frem Skørping HK   -   Sejs-Svejbæk IF Tårs 6 - 8 
295 P9 Pulje 1 Lør 21.09.2019 15:00 HGF Hammel   -   Sæby HK Tårs Kort 12 - 2 
296 P15C Pulje D Lør 21.09.2019 15:00 TEIE Håndball klubb:2   -   Søgne HK:2004-2 Tannisbugt 8 - 9 
297 P13C Pulje G Lør 21.09.2019 15:00 Halsen IF:3   -   IF Frem Skørping HK Halvorsminde 13 - 7 
298 P15C Pulje A Lør 21.09.2019 15:00 Fløy il:2   -   Backa HK:Vit Vrejlev-Hæstrup 5 - 8 
299 P13C Pulje D Lør 21.09.2019 15:00 IK Gimletroll   -   Birkenes IL Vittrup 7 - 4 
300 P15A Pulje 2 Lør 21.09.2019 15:00 Sæby HK:1   -   HEI, Skæring Tornby 9 - 12 
313 D15C Pulje B Lør 21.09.2019 15:00 Randesund IL:G05   -   Hurup HK Astrup 7 - 11 
326 P11A Pulje 4 Lør 21.09.2019 15:00 Støvring Håndbold:1   -   HEI, Skæring:2 Vendia 2 6 - 13 
301 D17A Pulje 1 Lør 21.09.2019 15:30 Randers KFUM håndbold   -   Idrætsefterskolen Stidsholt HK 2 fra C Stendysse 18 - 15 
302 P17A Pulje 2 Lør 21.09.2019 15:30 Sindal IF, fra C   -   Hana IL:2, fra C Bjergby 8 - 12 
303 D11A Pulje 2 Lør 21.09.2019 15:30 Horne/Hirtshals Håndbold   -   HGF Hammel:1 Højene 13 - 6 
304 P13C Pulje B Lør 21.09.2019 15:30 HEI, Skæring:3   -   Backa HK:vit Lundergård 22 - 3 
305 D13C Pulje E Lør 21.09.2019 15:30 Sindal IF:2   -   AIK Vejgaard UCN Hjørring 6 - 10 
306 P13A Pulje 2 Lør 21.09.2019 15:30 HEI, Skæring:2   -   Tornby IF:1 Vendia 1 10 - 3 
308 P11A Pulje 2 Lør 21.09.2019 15:30 Nibe HK:1   -   Hjallerup IF:1 Vendia 3 5 - 9 
309 P11C Pulje B Lør 21.09.2019 15:30 Fløy il:Fløy2   -   Horne/Hirtshals Håndbold Femhøje 1 1 - 11 
310 P11C Pulje E Lør 21.09.2019 15:30 Tornby IF   -   Silkeborg-Voel:2 Femhøje 2 10 - 10 
311 D11C Pulje B Lør 21.09.2019 15:30 Hjallerup IF:2   -   Nibe HK:1 Bagterp 10 - 4 
312 D13C Pulje B Lør 21.09.2019 15:30 astrup-sønderskov if   -   Nøvling IF:2 Skallerup 6 - 8 
314 D13A Pulje 1 Lør 21.09.2019 15:30 Støvring Håndbold   -   HEI, Skæring:HEI 1 Tårs 12 - 15 
316 P15C Pulje E Lør 21.09.2019 15:30 Sejs-Svejbæk IF   -   Randesund IL:J05-2 Tannisbugt 1 - 15 
317 P13C Pulje H Lør 21.09.2019 15:30 Just IL   -   Randesund IL:J07-4 Halvorsminde 6 - 15 
318 P15C Pulje B Lør 21.09.2019 15:30 Sæby HK:2   -   Hana IL:2 Vrejlev-Hæstrup 3 - 9 
319 P13C Pulje E Lør 21.09.2019 15:30 Hana IL   -   Backa HK:2 Vittrup 5 - 6 
346 P11A Pulje 4 Lør 21.09.2019 15:30 Sæby HK:1   -   IL Høvdingen:1 Vendia 2 2 - 7 
600 P9 Pulje 2 Lør 21.09.2019 15:30 Kristrup Boldklub   -   Sindal IF Tårs Kort 5 - 0 
604 P15A Pulje 1 Lør 21.09.2019 15:30 Støvring Håndbold:1   -   Halsen IF Tornby 11 - 12 
611 D15C Pulje A Lør 21.09.2019 15:30 Hjallerup IF:1   -   Viking HK:Viking 2 Astrup 7 - 7 
255 D13A Pulje 2 Lør 21.09.2019 16:00 Skibsby/Højene IF   -   Hjallerup IF:1 Vendia 2 7 - 12 
320 P15A Pulje 3 Lør 21.09.2019 16:00 AIK Vejgaard   -   Randesund IL:J04-2 Tornby 12 - 10 
321 P17A Pulje 3 Lør 21.09.2019 16:00 Idrætsefterskolen Stidsholt HK   -   STIF Salbrovad, fra C Hirtshals 13 - 12 
322 D11C Pulje D Lør 21.09.2019 16:00 Vodskov Håndbold   -   IL Høvdingen Højene 5 - 4 
323 P13C Pulje B Lør 21.09.2019 16:00 Kristiansand IF:KIF 2   -   Fløy il:Fløy J13 Lundergård 8 - 12 
324 D13C Pulje F Lør 21.09.2019 16:00 Silkeborg-Voel   -   Randesund IL:G07 UCN Hjørring 22 - 8 
325 P13A Pulje 3 Lør 21.09.2019 16:00 Hadsten Håndbold:1   -   Randesund IL:J06-1 Vendia 1 16 - 7 
327 P11A Pulje 3 Lør 21.09.2019 16:00 Nibe HK:2   -   Silkeborg-Voel:1 Vendia 3 1 - 10 
328 P11C Pulje C Lør 21.09.2019 16:00 Kristrup Boldklub   -   Hadsten Håndbold:1 Femhøje 1 9 - 1 
329 P11C Pulje F Lør 21.09.2019 16:00 Nibe HK:3   -   Backa HK:2 Femhøje 2 4 - 9 
330 D11C Pulje C Lør 21.09.2019 16:00 Sindal IF   -   AIK Vejgaard Bagterp 9 - 10 
331 D13C Pulje C Lør 21.09.2019 16:00 Kristrup Boldklub   -   Skagen HK Skallerup 7 - 5 
332 D15C Pulje C Lør 21.09.2019 16:00 Sæby HK   -   Riska Astrup 9 - 9 
333 D13A Pulje 1 Lør 21.09.2019 16:00 HGF Hammel:1   -   Nøvling IF:1 Tårs 12 - 9 
335 P15C Pulje E Lør 21.09.2019 16:00 Søgne HK:3   -   Tornby IF. 2 Tannisbugt 9 - 4 
336 P13C Pulje H Lør 21.09.2019 16:00 Halsen IF:2   -   HGF Hammel:2 Halvorsminde 10 - 3 
337 P15C Pulje B Lør 21.09.2019 16:00 Fløy il:1   -   Hadsten Håndbold:2 Vrejlev-Hæstrup 4 - 11 
338 P13C Pulje E Lør 21.09.2019 16:00 Randesund IL:J07-2   -   Nibe HK:2 Vittrup 7 - 10 
597 D9 Gruppe 1 Lør 21.09.2019 16:00 Hjallerup IF   -   Sæby HK Tårs Kort 9 - 3 
339 D17A Pulje 1 Lør 21.09.2019 16:15 Tornby IF   -   Støvring Håndbold Stendysse 9 - 17 
340 P17A Pulje 2 Lør 21.09.2019 16:15 Thy Håndbold / Skyum:1   -   Aabybro Efterskole Bjergby 16 - 16 
234 D13A Pulje 2 Lør 21.09.2019 16:30 HEI, Skæring:HEI 2   -   Silkeborg-Voel Vendia 2 10 - 13 
293 D15C Pulje B Lør 21.09.2019 16:30 Sindal IF:2   -   Viking HK:Viking 3 Astrup 11 - 9 
334 P9 Pulje 2 Lør 21.09.2019 16:30 Kristrup Boldklub   -   AIK Vejgaard Tårs Kort 1 - 3 
341 P15A Pulje 3 Lør 21.09.2019 16:30 Tornby IF:1   -   Hadsten Håndbold:1 Tornby 7 - 12 
342 D11C Pulje D Lør 21.09.2019 16:30 Horne/Hirtshals Håndbold   -   Tornby IF:2 Højene 10 - 3 
343 P13C Pulje C Lør 21.09.2019 16:30 Fløy il:212   -   Backa HK:1 Lundergård 6 - 15 
344 D13C Pulje F Lør 21.09.2019 16:30 Sindal IF:1   -   Halsen IF UCN Hjørring 11 - 7 
345 P13A Pulje 3 Lør 21.09.2019 16:30 Dronninglund IF Håndbold:1   -   Hjørring Håndbold Vendia 1 8 - 9 
347 P11A Pulje 3 Lør 21.09.2019 16:30 HEI, Skæring:1   -   Randers KFUM:1 Vendia 3 9 - 2 
348 P11C Pulje C Lør 21.09.2019 16:30 Hjallerup IF:2   -   Sæby HK:2 Femhøje 1 5 - 2 
349 P11C Pulje F Lør 21.09.2019 16:30 HGF Hammel:3   -   HEI, Skæring:3 Femhøje 2 7 - 5 
350 D11C Pulje C Lør 21.09.2019 16:30 Støvring Håndbold:2   -   Sæby HK:2 Bagterp 9 - 3 
351 D13C Pulje C Lør 21.09.2019 16:30 Hjallerup IF:2   -   IF Jarl Arden Skallerup 12 - 5 
355 P15C Pulje F Lør 21.09.2019 16:30 HGF Hammel   -   Randesund IL:J05-3 Tannisbugt 21 - 4 
356 P15C Pulje G Lør 21.09.2019 16:30 Skagen HK   -   Greipstad IL Halvorsminde 1 - 23 
357 P15C Pulje C Lør 21.09.2019 16:30 Vodskov Håndbold   -   Hana IL:3 Vrejlev-Hæstrup 13 - 6 
358 P13C Pulje F Lør 21.09.2019 16:30 Greipstad IL   -   Randesund IL:J07-1 Vittrup 9 - 7 
368 D13A Pulje 3 Lør 21.09.2019 16:30 IF Frem Skørping HK   -   Nibe HK:1 Tårs 8 - 7 
359 P17A Pulje 3 Lør 21.09.2019 16:45 Sæby HK   -   Greipstad IL, fra C Hirtshals 16 - 15 
360 D17A Pulje 2 Lør 21.09.2019 17:00 Sæby HK   -   Idrætsefterskolen Stidsholt HK 1 Stendysse 20 - 20 
361 P13C Pulje C Lør 21.09.2019 17:00 Halsen IF:1   -   Hadsten Håndbold:3 Lundergård 11 - 1 
364 P15C Pulje F Lør 21.09.2019 17:00 Søgne HK:4   -   Hjallerup IF:1 Tannisbugt 6 - 8 
365 P15C Pulje G Lør 21.09.2019 17:00 Søgne HK:2004-1   -   Støvring Håndbold:2 Halvorsminde 9 - 3 
366 P15C Pulje C Lør 21.09.2019 17:00 TEIE Håndball klubb:1   -   Hadsten Håndbold:3 Vrejlev-Hæstrup 11 - 2 
367 P13C Pulje F Lør 21.09.2019 17:00 Dronninglund IF Håndbold:2   -   Lyngdal il:2 Vittrup 10 - 4 
371 D13A Pulje 3 Lør 21.09.2019 17:00 Sejs-Svejbæk IF   -   Sæby HK Tårs 8 - 9 
598 D9 Gruppe 1 Lør 21.09.2019 17:00 Hjallerup IF   -   Støvring Håndbold Tårs Kort 4 - 14 
370 D17A Pulje 2 Lør 21.09.2019 17:45 Nøvling IF   -   Aabybro Efterskole fra C Stendysse 25 - 18 wo 
187 P13A Pulje 5 Lør 21.09.2019 19:00 VAKANT:4  -  VAKANT:2 Vendia 2 0 - 0 
307 P13A Pulje 5 Lør 21.09.2019 19:00 VAKANT:2  -  VAKANT:3 Vendia 1 0 - 0 
44 P13A Pulje 5 Lør 21.09.2019 19:30 VAKANT  -  VAKANT:2 Vendia 1 0 - 0 
287 P13A Pulje 5 Lør 21.09.2019 19:30 VAKANT:4  -  VAKANT Vendia 2 0 - 0 
65 P13A Pulje 5 Lør 21.09.2019 20:00 VAKANT:3  -  VAKANT:4 Vendia 2 0 - 0 
166 P13A Pulje 5 Lør 21.09.2019 20:00 VAKANT  -  VAKANT:3 Vendia 1 0 - 0