Tilmeldinger

Antal tilmeldte hold: 241

Vælg sortering:

D11A    (8 hold af max 24) D11C    (16 hold af max 24)
  Greipstad IL - Blå 
  HGF Hammel:1 - Blå og rød 
  Hjallerup IF:1 - Blå 
  Horne/Hirtshals Håndbold - Grå 
  Løgstør HK - Gul 
  Støvring Håndbold:1 - Blå 
  Sæby HK:1 - Hvid 
  Tornby IF:1 - Blå 
  AIK Vejgaard - Rød 
  HGF Hammel:2 - Blå og rød 
  Hadsten Håndbold:1 - Blå/orange 
  Hadsten Håndbold:2 - Blå/orange 
  Hjallerup IF:2 - Blå 
  Hjallerup IF:3 - Blå 
  Horne/Hirtshals Håndbold - Grå 
  IF Jarl Arden - Rød 
  IL Høvdingen - Blå 
  Løgstør HK - Gul 
  Nibe HK:1 - Gul 
  Sindal IF - Grøn 
  Støvring Håndbold:2 - Blå 
  Sæby HK:2 - Hvid 
  Tornby IF:2 - Blå 
  Vodskov Håndbold - Gul 
D13A    (12 hold af max 24) D13C    (23 hold af max 24)
  HEI, Skæring:HEI 1 - Rød 
  HEI, Skæring:HEI 2 - Rød 
  HGF Hammel:1 - Blå og rød 
  Hjallerup IF:1 - Blå 
  IF Frem Skørping HK - Blå 
  Nibe HK:1 - Gul 
  Nøvling IF:1 - Grøn 
  Sejs-Svejbæk IF - Hvid 
  Silkeborg-Voel - Grøn 
  Skibsby/Højene IF - Hvid 
  Støvring Håndbold - Blå 
  Sæby HK - Hvid 
  AIK Vejgaard - Rød 
  astrup-sønderskov if - Rød 
  Fløy il:Fløy G12 - Blå 
  Greipstad IL - Blå 
  HGF Hammel:2 - Blå og rød 
  Hadsten Håndbold:1 - Blå/orange 
  Hadsten Håndbold:2 - Blå/orange 
  Halsen IF - Rød 
  Hjallerup IF:2 - Blå 
  IF Jarl Arden - Rød 
  Just IL:1 - Grønn 
  Kristrup Boldklub - Rød 
  Nibe HK:2 - Gul 
  Nøvling IF:2 - Grøn 
  Nøvling IF:3 - Grøn 
  Randesund IL:G06-1 - Grøn 
  Randesund IL:G06-2 - Grøn 
  Randesund IL:G07 - Grøn 
  Silkeborg-Voel - Grøn 
  Sindal IF:1 - Grøn 
  Sindal IF:2 - Grøn 
  Skagen HK - Rød 
  Tornby IF - Blå 
D15A    (8 hold af max 24) D15C    (10 hold af max 24)
  Greipstad IL - Blå 
  Hadsten Håndbold:1 - Blå/orange 
  IF Frem Skørping HK - Blå 
  Nibe HK - Gul 
  Nøvling IF - Grøn 
  Randers KFUM:1 - Hvid 
  Randesund IL:G04 - Grøn 
  Viking HK:Viking 1 - Marine blå 
  Hjallerup IF:1 - Blå 
  Hurup HK - Rød 
  Nøvling IF - Grøn 
  Randesund IL:G05 - Grøn 
  Riska - Gul 
  Sejs-Svejbæk IF - Hvid 
  Sindal IF:2 - Grøn 
  Sæby HK - Hvid 
  Viking HK:Viking 2 - Marine blå 
  Viking HK:Viking 3 - Blå 
D17A    (8 hold af max 24) D17C    (1 hold af max 24)
  Aabybro Efterskole fra C - Sort 
  Idrætsefterskolen Stidsholt HK 1 - Rød/blå 
  Idrætsefterskolen Stidsholt HK 2 fra C - Rød/blå 
  Nøvling IF - Grøn 
  Randers KFUM håndbold - Hvid 
  Støvring Håndbold - Blå 
  Sæby HK - Hvid 
  Tornby IF - Blå 
  Idrætsefterskolen Stidsholt HK - Rød/blå 
D9    (5 hold af max 24) P11A    (16 hold af max 24)
  Hjallerup IF - Blå 
  Hjallerup IF:2 - Blå 
  Støvring Håndbold - Blå 
  Sæby HK - Hvid 
  Tornby IF - Blå 
  Backa HK:1 - Röd 
  Greipstad IL:Blå - Blå 
  Greipstad IL:Gul - Blå 
  HEI, Skæring:1 - Rød 
  HEI, Skæring:2 - Rød 
  HGF Hammel:1 - Blå og rød 
  Hjallerup IF:1 - Blå 
  IF Frem Skørping HK - Blå 
  IL Høvdingen:1 - Blå 
  Nibe HK:1 - Gul 
  Nibe HK:2 - Gul 
  Randers KFUM:1 - Hvid 
  Silkeborg-Voel:1 - Grøn 
  Støvring Håndbold:1 - Blå 
  Sæby HK:1 - Hvid 
  Vodskov Håndbold - Gul 
P11C    (24 hold af max 24) P13A    (20 hold af max 24)
  Backa HK:2 - Röd 
  Fløy il:Fløy 1 - Blå 
  Fløy il:Fløy2 - Blå 
  HEI, Skæring:3 - Rød 
  HGF Hammel:2 - Blå og rød 
  HGF Hammel:3 - Blå og rød 
  Hadsten Håndbold:1 - Blå/orange 
  Hadsten Håndbold:2 - Blå/orange 
  Hjallerup IF:2 - Blå 
  Hjallerup IF:3 - Blå 
  Horne/Hirtshals Håndbold - Grå 
  IL Høvdingen:2 - Blå 
  Idrottsklubben Baltichov:Blå - Vit 
  Idrottsklubben Baltichov:Vit - Vit 
  Kristiansand IF:KIF Hellemyr - Hvit/blå 
  Kristrup Boldklub - Rød 
  Nibe HK:3 - Gul 
  Randers KFUM:2 - Hvid 
  Silkeborg-Voel:2 - Grøn 
  Sindal IF - Grøn 
  Støvring Håndbold:2 - Blå 
  Sæby HK:2 - Hvid 
  Tornby IF - Blå 
  Vodskov Håndbold - Gul 
  Dronninglund IF Håndbold:1 - Bordeaux 
  HEI, Skæring:1 - Rød 
  HEI, Skæring:2 - Rød 
  HGF Hammel:1 - Blå og rød 
  Hadsten Håndbold:1 - Blå/orange 
  Hjallerup IF:1 - Blå 
  Hjørring Håndbold - Rød 
  IK Baltichov:Rosa - Vit 
  IK Baltichov:Röd - Vit 
  Nibe HK:1 - Gul 
  Randers KFUM håndbold - Hvid 
  Randesund IL:J06-1 - Grøn 
  Randesund IL:J06-2 - Grøn 
  Sindal IF - Grøn 
  Støvring Håndbold - Blå 
  Tornby IF:1 - Blå 
  VAKANT 
  VAKANT:2 
  VAKANT:3 
  VAKANT:4 
P13C    (32 hold af max 24) P15A    (11 hold af max 24)
  Backa HK:1 - Röd/vit 
  Backa HK:2 - Röd/vit 
  Backa HK:3 - Röd/vit 
  Backa HK:Röd - Röd 
  Backa HK:vit - Röd 
  Birkenes IL - Hvit 
  Dronninglund IF Håndbold:2 - Bordeaux 
  Fløy il:212 - Blå 
  Fløy il:Fløy J13 - Blå 
  Fløy il:Fløy j12 - Blå 
  Greipstad IL - Blå 
  HEI, Skæring:3 - Rød 
  HGF Hammel:2 - Blå og rød 
  Hadsten Håndbold:2 - Blå/orange 
  Hadsten Håndbold:3 - Blå/orange 
  Halsen IF:1 - Rød 
  Halsen IF:2 - Rød 
  Halsen IF:3 - Rød 
  Hana IL - Gul 
  Hjallerup IF:2 - Blå 
  IF Frem Skørping HK - Blå 
  IK Gimletroll - Orange 
  Just IL - Grøn med hvitt 
  Kristiansand IF:KIF 1 - Hvit/blå 
  Kristiansand IF:KIF 2 - Hvit/blå 
  Lindesnes sportsklubb:Erik - Rosa 
  Lyngdal il:2 - Rød 
  Nibe HK:2 - Gul 
  Randesund IL:J07-1 - Grøn 
  Randesund IL:J07-2 - Grøn 
  Randesund IL:J07-3 - Grøn 
  Randesund IL:J07-4 - Grøn 
  AIK Vejgaard - Rød 
  Backa HK:Svart - Röd 
  HEI, Skæring - Rød 
  Hadsten Håndbold:1 - Blå/orange 
  Halsen IF - Rød 
  Hjørring Håndbold - Rød 
  Randesund IL:J04-1 - Grøn 
  Randesund IL:J04-2 - Grøn 
  Støvring Håndbold:1 - Blå 
  Sæby HK:1 - Hvid 
  Tornby IF:1 - Blå 
P15C    (28 hold af max 24) P17A    (12 hold af max 24)
  Backa HK:Vit - Röd 
  Fløy il:1 - Blå 
  Fløy il:2 - Blå 
  Greipstad IL - Blå 
  HGF Hammel - Blå og rød 
  Hadsten Håndbold:2 - Blå/orange 
  Hadsten Håndbold:3 - Blå/orange 
  Hana IL:1 - Gul 
  Hana IL:2 - Gul 
  Hana IL:3 - Gul 
  Hjallerup IF:1 - Blå 
  Randesund IL:J05-1 - Grøn 
  Randesund IL:J05-2 - Grøn 
  Randesund IL:J05-3 - Grøn 
  STIF Salbrovad - Pink 
  Sejs-Svejbæk IF - Hvid 
  Sindal IF:2 - Grøn 
  Skagen HK - Rød 
  Støvring Håndbold:2 - Blå 
  Sæby HK:2 - Hvid 
  Søgne HK:2004-1 - Blå 
  Søgne HK:2004-2 - Blå 
  Søgne HK:3 - Blå 
  Søgne HK:4 - Blå 
  TEIE Håndball klubb:1 - BlÅ 
  TEIE Håndball klubb:2 - BlÅ 
  Tornby IF. 2 - Blå 
  Vodskov Håndbold - Gul 
  Aabybro Efterskole - Sort 
  Greipstad IL, fra C - Blå 
  Hana IL:1 - Gul 
  Hana IL:2, fra C - Gul 
  Idrætsefterskolen Stidsholt HK - Rød/blå 
  Randers KFUM håndbold - Hvid 
  STIF Salbrovad, fra C - Pink 
  Sandar IL, fra C - Hvit/rød 
  Sindal IF, fra C - Grøn 
  Sæby HK - Hvid 
  Thy Håndbold / Skyum:1 - Grå 
  Thy Håndbold / Skyum:2, fra C - Grå 
P9    (7 hold af max 24)
  AIK Vejgaard - Rød 
  HGF Hammel - Blå og rød 
  Hjallerup IF - Blå 
  Kristrup Boldklub - Rød 
  Sindal IF - Grøn 
  Sæby HK - Hvid 
  Tornby IF - Blå