Vinder af Spar Nord Cup 2018

Række Slutspil hold Resultat hold
U11A A-final   Holbæk B&I A1 0 - 4   BSF
B-final   RB 1906 2 - 1   Espergærde IF
U11C B-final   Toksværd Olstrup Fodbold 6 - 1   Holbæk B&I C1
U12A A-final   Hillerød Fodbold 1 2 - 1   Holbæk B&I A1
B-final   Himmelev-Veddelev 1 1 - 0   Bk Hekla
U12C A-final   Raklev 1 - 3   Store Merløse Fodbold
B-final   Brøndbyernes IF U12-3 1 - 0   Høng GF
C-final   Hvidebæk if 1 1 - 0   Brøndbyernes if 4
D-final   Holbæk B&I C1 0 - 1   Himmelev-Veddelev

Række Pulje hold
U8A U8A Slutspil A Nr 1:   Ringsted Rif 1
U8A Slutspil A Nr 2:   Himmelev Veddelev Boldklub
U8A Slutspil A Nr 3:   Gentofte Fodbold Akademi Grå
U8A Slutspil A Nr 4:   B1903 B1903
U8A U8A Slutspil B Nr 1:   Gentofte Fodbold Akademi Hvid
U8A Slutspil B Nr 2:   Holbæk B&I A1
U8A Slutspil B Nr 3:   Gørløse SI
U8A Slutspil B Nr 4:   Store Merløse Fodbold
U9A U9A Slutspil A Nr 1:   Gentofte Fodbold Akademi Grå
U9A Slutspil A Nr 2:   Gentofte Fodbold Akademi Sort
U9A Slutspil A Nr 3:   Amager Fodbold Akademi:2
U9A Slutspil A Nr 4:   Amager Fodbold Akademi
U9A U9A Slutspil B Nr 1:   Himmelev-Veddelev BK A
U9A Slutspil B Nr 2:   Holbæk B&I A1
U9A Slutspil B Nr 3:   Taastrup FC TFC
U9A Slutspil B Nr 4:   Karlslunde IF
U9B U9B Slutspil A Nr 1:   Vemmelev
U9B Slutspil A Nr 2:   Herlufsholm GF 2
U9B Slutspil A Nr 3:   Fk Sydsjælland
U9B U9B Slutspil B Nr 1:   Kirke Hyllinge
U9B Slutspil B Nr 2:   Holbæk B&I B2
U9B Slutspil B Nr 3:   Gadstrup IF
U9B U9B Slutspil C Nr 1:   Holbæk B&I B1
U9B Slutspil C Nr 2:   Himmelev-Veddelev BK B
U9B Slutspil C Nr 3:   Taastrup FC TFC
U9B U9B Slutspil D Nr 1:   RB 1906 1
U9B Slutspil D Nr 2:   RB 1906 2
U9B Slutspil D Nr 3:   B1903 4
U9C U9C Slutspil A Nr 1:   Borup IF
U9C Slutspil A Nr 2:   Gadstrup IF
U9C Slutspil A Nr 3:   Kirke Hyllinge
U9C Slutspil A Nr 4:   Taastrup FC TFC
U9C U9C Slutspil B Nr 1:   Karlslunde IF
U9C Slutspil B Nr 2:   Vemmelev
U9C Slutspil B Nr 3:   Himmelev-Veddelev BK C
U9C Slutspil B Nr 4:   Holbæk B&I C1
U10A U10A Slutspil A Nr 1:   Grevefodbold Falke
U10A Slutspil A Nr 2:   Himmelev-Veddelev BK A1
U10A Slutspil A Nr 3:   Gentofte Fodbold Akademi Sort
U10A Slutspil A Nr 4:   Rørby-Hvidebæk
U10A U10A Slutspil B Nr 1:   Rosenhøj Bk 2
U10A Slutspil B Nr 2:   B1903 1
U10A Slutspil B Nr 3:   Holbæk B&I A1
U10A Slutspil B Nr 4:   Nykøbing FC NFC
U10A U10A Slutspil C Nr 1:   B93 S2
U10A Slutspil C Nr 2:   Vallensbæk IF
U10A Slutspil C Nr 3:   KB T
U10A Slutspil C Nr 4:   B93 S1
U10A U10A Slutspil D Nr 1:   Grevefodbold Tiger
U10A Slutspil D Nr 2:   Kastrup Boldklub 1
U10A Slutspil D Nr 3:   Gentofte Fodbold Akademi 1
U10A Slutspil D Nr 4:   Himmelev-Veddelev BK A2
U11B U11B Slutspil A Nr 1:   Vallensbæk
U11B Slutspil A Nr 2:   Farum BK 1
U11B Slutspil A Nr 3:   Lyngby BK
U11B U11B Slutspil B Nr 1:   AB Tårnby
U11B Slutspil B Nr 2:   Holbæk B&I B1
U11B Slutspil B Nr 3:   Holbæk B&I U10