NFC PinseCup 2023

26 til 29 Maj 2023

Tilmeldinger

Antal tilmeldte hold: 52

Vælg sortering:

U10 Drenge A-række    (4 hold af max 12) U10 Drenge B-række    (5 hold af max 12)
  AC Amager Academy - Blå
  BK Skjold - Rød/hvid
  Greve Fodbold - Blå
  Hvidovre IF - Rød
  Allerød Fodbold Klub:AFK U10 - Blå
  BK Skjold - Rød/hvid
  Greve Fodbold - Blå
  Hvidovre IF - Rød
  Virum-Sorgenfri BK:VSB 1 - Hvid
U10 Drenge C-række    (3 hold af max 12) U10 Drenge D-række    (4 hold af max 12)
  Allerød Fodbold Klub:AFK U10 - Blå
  Greve Fodbold - Blå
  Virum-Sorgenfri BK:VSB 2 - Hvid
  Allerød Fodbold Klub:AFK U10 - Blå
  Ballerup Skovlunde Fodbold:1 - Rød
  Ballerup Skovlunde Fodbold:2 - Rød
  Greve Fodbold - Blå
U10 Piger A-række    (1 hold af max 12) U10 Piger B-række    (1 hold af max 12)
  Ballerup-Skovlunde Fodbold - Rød
  Ballerup Skovlunde Fodbold:U9 Piger - Rød
U11Drenge A-række    (3 hold af max 12) U11Drenge B-række    (4 hold af max 12)
  AC Amager Academy - Blå
  Ballerup Skovlunde Fodbold - Rød
  TGB:TGB - Gul
  Ballerup Skovlunde Fodbold - Rød
  Farum Boldklub - Rød/gul
  Nivå-Kokkedal FK - Blå/sort
  Virum-Sorgenfri BK:VSB A - Hvid
U11Drenge C-række    (4 hold af max 12) U11Drenge D-række    (3 hold af max 12)
  AIK 65 Strøby Fodbold - Gul
  Ballerup Skovlunde Fodbold - Rød
  Himmelev-Veddelev BK - Grøn
  Virum-Sorgenfri BK:VSB B - Hvid
  AIK 65 Strøby Fodbold - Gul
  Marstal IF - Hvid
  Virum-Sorgenfri BK:VSB C - Hvid
U11 Piger B-række    (1 hold af max 12) U12 Drenge A-række    (4 hold af max 12)
  AIK 65 Strøby Fodbold - Gul
  AC Amager Academy - Blå
  Athletic Football Academy Copenhagen:AFA - Blå
  Boldklubben 1903:1 - Sort/hvid striber
  Himmelev-Veddelev BK - Grøn
U12 Drenge B-række    (4 hold af max 12) U12 Drenge C-række    (4 hold af max 12)
  Allerød FK - Blå
  Boldklubben 1903:X - Sort/hvid striber
  Boldklubben Hekla - Orange
  RB 1906 - Hvid
  Allerød FK - Blå
  Boldklubben 1903:2 - Sort/hvid striber
  Boldklubben Hekla - Orange
  Nivå-Kokkedal FK - Blå/sort
U12 Drenge D-række    (4 hold af max 12) U12 Piger A-række    (1 hold af max 12)
  Allerød FK - Blå
  Boldklubben 1903:3 - Sort/hvid striber
  Nivå-Kokkedal FK - Blå/sort
  RB 1906 - Hvid
  Ballerup Skovlunde Fodbold:1 - Rød
U12 Piger B-række    (2 hold af max 12)
  Ballerup Skovlunde Fodbold:2 - Rød
  Farum BK - Rød/gul