12 till 14 Aug

Anmälningar

Antal anmälda lag: 130

Välj sortering:

P 10    (21 lag) P 11    (18 lag)
 Djurgårdens IF FF P2-14 - Blårandig
 Hammarby IF FF:P12-25 - Grön
 Huddinge IF:P12:2 - Svart/gul
 IF Brommapojkarna: röd - Röd/svart
 IF Brommapojkarna:Svart - Röd/svart
 IFK Norrköping:1 - Vit
 IFK Norrköping:2 - Vit
 Jarlabergs IF:Lag vit - Svart
 Katrineholms AIK - Gul
 Katrineholms SK FK:röd - Röd
 Katrineholms SK FK:svart - Röd
 Katrineholms SK:vit - Röd
 Stångebro United BK - Helt vitt
 Valla IF - Gul/svart
 Vingåkers IF - Gul
 Vingåkers IF :2 - gul
 Värmbols FC:1 - Blå
 Åby IF:1 - Vit
 Åby IF:2 - Vit
 Örebro Syrianska IF:Röd - Röd
 Österslövs IS - Gul
 Eskilstuna Södra FF:1 - Svart
 IF Brommapojkarna:1 - Röd/svart
 IF Brommapojkarna:2 - Röd/svart
 IFK Mariefred - Blå
 IFK Norrköping:1 - Vit
 Jäder IF - Blå/vitt
 Järna SK:1a - Röd
 Järna SK:1b - Röd
 Järna SK:1c - Röd
 Katrineholms AIK - Gul
 Katrineholms SK FK - Röd
 Kungsängens IF:Blå - Vit
 Kungsängens IF:Vit - Vit
 Stångebro United BK:Gul - Helt vitt
 Stångebro United BK:Vit - Helt vitt
 Värmbols FC:1 - Blå
 Värmbols FC:2 - Blå
 Österslövs IS - Gul
P 12    (17 lag) P 13    (24 lag)
 Hammarby P10.24:GRÖN - Vita/gröna
 Hammarby P10.24:VIT - Vita/gröna
 IF Brommapojkarna - Röd/svart
 Julita GoIF - Grön
 Katrineholms AIK - Svart
 Katrineholms SK FK - Röd
 Katrineholms SK:vit - Röd
 Köping FF:1 - Röd/svart
 Köping FF:2 - Röd/svart
 Romfartuna GIF:Grön - Grön
 Romfartuna GIF:Röd - Grön
 Sköndals IK FK - Mörkblå
 Sollentuna FK P2010 Edsviken - Svart
 Stångebro United - Vit
 Sörskogens IF:Röd - Röd/svart
 Sörskogens IF:Svart - Röd/svart
 Vingåkers IF:Vif - Gul
 Bollstanäs SK:Grön - Gul
 Bollstanäs SK:Gul - Gul
 Bollstanäs SK:Svart - Gul
 IF Brommapojkarna:Grön - Röd/svart
 IF Brommapojkarna:Röd - Röd/svart
 IF Brommapojkarna:Svart - Röd/svart
 IF Karlstad Fotboll:1 - Blå
 IF Karlstad Fotboll:2 - Vit
 IFK Kumla:1 - Röd
 IFK Kumla:2 - Vit
 IFK Visby - Ljusblå
 IFK Västerås:Blå - Blå
 KB Karlskoga - Blå
 Katrineholms SK FK - Svart
 Katrineholms SK FK:2 - Svart
 Proletären FF - Röd-svart
 Sollentuna FK - Svart
 Spånga IS FK - Blå/vit
 Stångebro United:Gul - Vit
 Stångebro United:Vit - Vit
 Torshälla-Nyby IS - Grön - Grön-svart randig
 Torshälla-Nyby IS - Vit - Vit och lite svart (vårt
 Värmbols FC - Blå
 Västerås BK 30:BK30 - Vit
P 14    (10 lag) P 15    (12 lag)
 Bollstanäs SK - Gul
 Djurgårdens IF:P08-5 - Blårandig
 Högsjö BK - Röd
 IF Brommapojkarna:8 - Röd/svart
 Karlslund HFK - Röd
 Katrineholms AIK - Gul
 Katrineholms SK FK - Svarta
 Stångebro United:1 - Helvitt
 Värmbols FC - Blå
 Ösmo GIF FK - Gul/svart
 Adolfsbergs IK - Svart
 Bele Barkarby FF:P15 - Svart
 Gröndals IK blå - Vit
 Gröndals IK vit - Vit
 Hammarby IF FF:P07-4 - Vit / (alternativ grön)
 Högsjö BK - Röd
 Irsta IF:Grön - Grön
 Irsta IF:Svart - Grön
 Katrineholms SK FK - Svart
 Kolsva IF:P0708 - Vit
 Segeltorps IF - Blå
 Värmdö IF - Vit
F 12    (17 lag) F 13    (11 lag)
 Bälinge IF:Gul - Gul
 Bälinge IF:Svart - Gul
 DFK Värmbol - Blå
 Hällbybrunns IF - Vit
 Hällbybrunns IF:2 - Vit
 IF Brommapojkarna:F10:4 - Röd/svart
 IFK Viksjö 1:1 - Mörkblå
 Julita GoIF - Grön
 Katrineholms SK FK - Röd
 Romfartuna GIF - Grön
 Sollentuna FK Vaxmora - Svart
 Stallarholmens SK - Gul/grön
 Sörskogens IF:Röd - Röd
 Sörskogens IF:Svart - Röd
 Sörskogens IF:Vit - Röd
 Västanfors IF FK - Röd
 Ängby IF VIT - Grön
 DFK Värmbol - Blå
 FK Bromma - Grön
 IF Brommapojkarna:F09:4 - Röd/svart
 IFK Västerås - Blå
 Irsta IF - Grön
 Järla IF FK - Vit
 QBIK:1 - Blå
 QBIK:2 - Blå
 Viggbyholms IK FF - Röd
 Älvsjö AIK FF:1 - Vit
 Älvsjö AIK:2 - Vit