Anmälningar

Antal anmälda lag: 141

Välj sortering:

P6/7 3-3    (12 lag) P8 5-5    (4 lag)
 Skiljebo SK:1
 Skiljebo SK:10
 Skiljebo SK:11
 Skiljebo SK:12
 Skiljebo SK:2
 Skiljebo SK:3
 Skiljebo SK:4
 Skiljebo SK:5
 Skiljebo SK:6
 Skiljebo SK:7
 Skiljebo SK:8
 Skiljebo SK:9
 Skiljebo SK:1
 Skiljebo SK:2
 Skiljebo SK:3
 Skiljebo SK:4
P8/9 5-5    (7 lag) P10 L7-7    (2 lag)
 Danderyd United FC - Vit och blå
 FightClub Stockholm IF - Blå
 Hammarby - Vit
 Skiljebo SK:1
 Skiljebo SK:2
 Skiljebo SK:3
 Skiljebo SK:4
 Skiljebo SK:3
 Skiljebo SK:4
P10 7-7    (2 lag) P11 L 7-7    (3 lag)
 Skiljebo SK:1
 Skiljebo SK:2
 Boo FF - Vinröd
 Skiljebo SK:3
 Skiljebo SK:4
P11 7-7    (5 lag) P12 L 7-7    (9 lag)
 BKBK P2009 Grön - Grön/svart
 Skiljebo SK:1
 Skiljebo SK:2
 Sollentuna FK Viby Norrviken:2 - Svart
 Sollentuna FK Viby Norrviken:Lag 1 - Svart
 FOC Farsta - Röd
 FOC Farsta - Röd
 Kungsängens IF:Röd - Mörkblå
 Segeltorp IF:Blå - Blå
 Segeltorp IF:Vit - Blå
 Skiljebo SK:3
 Skiljebo SK:4
 Torshälla-Nyby IS - Grön-svart randig
 Torshälla-Nyby IS:Grön - Grön-svart randig
P12 7-7    (11 lag) P13 L 9-9    (7 lag)
 Enebybergs IF:Lila - Lila
 Enebybergs IF:Vit - Lila
 Hvetlanda GIF:Gul - Blå
 Hvetlanda GIF:blå - Blå
 IF Brommapojkarna:09 - Röd/svart
 Kimstad GoIF - Vit
 Kungsängens IF:Blå - Mörkblå
 Skiljebo SK:1
 Skiljebo SK:2
 Sollentuna FK P09 Öst - Svart
 Sollentuna FK Silverdal - Svart
 Bällsta FF - Grön
 Bällsta FF:lag 2 - Grön
 Fanna BK - Svart
 Skiljebo SK:2
 Stensätra IF - Gul
 Värmbols FC:Blå - Blå
 Värmbols FC:Vit - Blå
P13 9-9    (8 lag) P14 L 9-9    (3 lag)
 Edsbyns IF - Röd
 Hille IF - Gul
 IF Brommapojkarna:P08-5 - Röd/svart
 IFK Lidingö FK P09:A2 - Blåvit
 IK Oden - Blå/vit
 Skiljebo SK:1
 Västerås IK - Gul/svart
 Västerås IK - Gul/svart
 Irsta IF:Svart - Grön
 Knivsta IK - Vita
 Skiljebo SK:2
P14 9-9    (5 lag) P15 11-11    (5 lag)
 Boo FF:P07:1 - Vinröd
 danderyd United FC - Vit och blå
 Irsta IF:Grön - Grön
 Skiljebo SK:1
 Ängby IF:P07-1 - Grön
 Bagarmossen Kärrtorp BK - Vit
 Boo FF P06:5 - Vinröd
 Skiljebo SK:1
 Skiljebo SK:2
 Stöde IF/Fränsta IK - Röd el blå
P16/17 11    (5 lag) F6/7 3-3    (9 lag)
 Almunge IK P05 - Svart
 IFK Mariefred - Blå
 Reymersholms IK - Grön
 Skiljebo SK U16
 Skiljebo SK U17 - Gul/svart
 Skiljebo SK:1
 Skiljebo SK:2
 Skiljebo SK:3
 Skiljebo SK:4
 Skiljebo SK:5
 Skiljebo SK:6
 Skiljebo SK:7
 Skiljebo SK:8
 Skiljebo SK:9
F8 5-5    (3 lag) F8/9 5-5    (3 lag)
 Skiljebo SK:1
 Skiljebo SK:2
 Skiljebo SK:3
 Skiljebo SK:1
 Skiljebo SK:2
 Skiljebo SK:3
F10 L 7-7    (3 lag) F10 7-7    (1 lag)
 Mälarhöjdens IK Fotboll:röd - Röd
 Mälarhöjdens IK Fotboll:svart - Röd
 Skiljebo SK:2
 Skiljebo SK:1
F11 L 7-7    (3 lag) F11 7-7    (1 lag)
 Hägersten SK:Gul - Gul
 Hägersten SK:Svart - Gul
 Skiljebo SK:2
 Skiljebo SK:1
F12 L 7-7    (6 lag) F12 7-7    (9 lag)
 Bollstanäs SK:vit - Gul
 Skiljebo SK:2
 Sollentuna FK Helenelund:Svart nd - Svart
 Tullinge Fotboll Vit:Vit - Vit
 Tullinge Fotboll:Grön - Grön
 Älvsjö AIK FF:Blå - Vit
 Barkarö SK - Röd
 Bollstanäs SK:Grön - Gul
 Bollstanäs SK:Gul - Gul
 FOC Farsta - Röd
 IFK Haninge:Blå - Vit
 IFK Haninge:Vit - Vit
 Skiljebo SK:1
 Sollentuna FK Helenelund:Vit nd - Svart
 Älvsjö AIK FF:Vit - Vit
F13 L 9-9    (1 lag) F13 9-9    (3 lag)
 Skiljebo SK:2
 Skiljebo SK:1
 Stöde IF - Röd
 Surahammars FK - Svart/vit
F14 L 9-9    (2 lag) F14 9-9    (2 lag)
 Högbo AIK - Grön
 Skiljebo SK:2
 Skiljebo SK:1
 Stöde IF - Röd
F15 11-11    (2 lag) F16/17 11    (5 lag)
 Skiljebo SK
 Stureby FF - Blå
 IFK Viksjö 1 - Mörkblå
 IK Huge - Marinblå
 Rynninge IK - Vit
 Skiljebo SK
 Stureby SK - Blå