Anmälningar

Antal anmälda lag: 149

Välj sortering:

P11    (24 lag) F11    (10 lag)
  BP:22-A - Röd/svart
  BP:22-B - Röd/svart
  Djurgårdens IF FF:09:03 - Blårandig
  Enskede IK P09 Grå - Svart
  Hammarby IF FF:Lag 5 - Vit
  Hvetlanda GIF - Blå
  IF Lödde:Svart - Gul
  IF Lödde:Vit - Gul
  IFK Wreta Kloster:1 - Röd
  IFK Wreta Kloster:2 - Röd
  IK Östria Lambohov:Gul - Gul
  IK Östria Lambohov:Svart - Gul
  Linköping Kenty:1 - Vit
  Linköping Kenty:2 - Vit
  Mjölby södra IF P09 - Vit
  Motala AIF FK: P10 - Vit
  Smedby AIS:1 - Svart
  Smedby AIS:2 - Svart
  Smedby AIS:3 - Svart
  Smedby AIS:4 - Svart
  Spånga IS FK:1 - P10 - Blå/vit
  Stångebro United - Blå/svart
  Stångebro United gul - Gul
  Täby FK:P10FA - Blå/svart
  Hvetlanda GIF - Blå
  IF Brommapojkarna - Röd/svart
  IFK Stocksund - Vit
  Ingarö IF:Svart - Svart/vit
  Ingarö IF:Vit - Svart/vit
  Mantorps FF - Vit
  Sollentuna FK Helenelund:Svart - Svart
  Sollentuna FK Helenelund:Vit - Svart
  Stångebro United - Blå/svart
  TVSK:Tvsk - Svart
P12    (16 lag) F12    (10 lag)
  AIK FF:U - Svart
  Ekerö IK:1 - Blå
  Ekerö IK:2 - Blå
  Hammarby:21 - Vit
  IF Eker Örebro - Svart
  IFK Sollentuna - Blå/vit randig
  IFK Wreta Kloster - Röd
  Kalmar Södra IF - Ljusblått
  Karlbergs BK - Röd
  Smedby AIS:Gul - Svart
  Smedby AIS:Röd - Svart
  Smedby AIS:Svart - Svart
  Stångebro United - Blå/svart
  Täby FK - Blå/svart
  Örgryte IS:Blå - Röd
  Örgryte IS:Röd - Röd
  Egnahems BK - Orange
  IF Brommapojkarna - Röd/svart
  IFK Lidingö FK:1 - Blå/vit
  IK Waria - Röd/vit
  Irsta IF - Grön
  Sickla IF:1 - Röd
  Sickla IF:2 - Röd
  Sollentuna FK Helenelund - Svart
  Stångebro United - Blå/svart
  Älta - Gul/svart
P13    (12 lag) F13    (16 lag)
  AIK FF:07U - Svart

  AIK FF:08U - Svart

  Byttorps IF - Grön

  Djurgårdens IF - Blårandigt

  Linghem SK - Grön

  Mörtnäs IF - Grön

  Sickla IF 2 - Röd

  Sickla IF Blå - Röd

  Skepplanda BTK - Gul

  Stångebro United 1 - Blå/svart

  Stångebro United 2 - Blå/Svart

  Tullinge Fotboll - Grön

  Dalkurd FF - Grön

  Hammarby IF FF - Vit

  Hovås Billdal IF - Vit

  IFK Stocksund:Orange - Vit

  IFK Stocksund:Vit - Vit

  IFK Wreta Kloster - Svart

  Linköping Kenty DFF - Svart

  New Mill Indians SK - Svart

  Sickla IF - Röd

  Smedby AIS - Svart

  sollentuna FK

  Stureby FF - Vit

  Stureby SK - Blå

  Stångebro United - Blå/svart

  Viggbyholms IK FF - Röd

  Örby IS - Röd/blå

P14    (12 lag) F14    (16 lag)
  Hanvikens SK - Röd

  Hovås Billdal IF - Vit

  IFK Lidingö FK:P06:5 - Blå/vit

  IK Tord Ungdom - Lila

  Maj FC - Marinblå

  Malmslätts AIK - Vit

  Nyköpings BIS - Röd

  Oskarshamns AIK - Svart

  Sollentuna FK Helenelund - Svart

  Stångebro United Blå/svart - Blå/Svart

  Stångebro United Neongul - Blå/svart

  Täby FK:P06:3 - Blå/svart

  AIK U - Svart

  Egnahems BK - orange

  Hanvikens SK:Röd - Röd

  IF Brommapojkarna - Röd/svart

  IF Haga F06 - Svart

  IFK Stocksund - vit

  IFK Wreta Kloster - röd

  IFK Österåker FK - Vit

  Linköping Kenty - Svart

  Reymersholms IK - Grön

  Saltsjöbadens IF - Blå/vit

  Skepplanda BTK:F06/07 - Gul

  Stureby SK - Blå

  Stångebro United - Blå/svart

  Sunnersta AIF - Grön

  Vänersborgs FK - Vit

P12 -7    (3 lag) P15    (5 lag)
  Linköpings FF Ungdom - Röd
  Stångebro United - Blå/svart
  Stångebro United gul - Gul
  Fanna BK - Svart
  IF Brommapojkarna:3 - Röd/svart
  Karlslunds IF FK - Röd
  Segeltorps IF - Blå
  stångebro united - blå/svart
F15    (6 lag) F10    (12 lag)
  BKV Norrtälje - Röd
  Bollstanäs SK - Gul
  Linköping Kenty - Svart
  Rödsle BK - Gul
  Spånga IS FK - Blå/vit
  Stångebro United - Blå/svart
  AIK FF:Svart - Svart

  AIK FF:Vit - Svart

  DIF:2010-6 - Blå

  IF Brommapojkarna:3 - Röd/svart

  Rödsle BK - Gul

  Sollentuna FK Kärrdal - Svart

  Sollentuna fk:SIL - Svart

  Sollentuna fk:SIL2 - Svart

  Värmdö IF:blå - Blå

  Värmdö IF:vit - Blå

  Värtans ik:Blå - Blå

  Värtans ik:Vit - Blå

F12 -7    (7 lag)
  Hammarby IF FF - Vit
  Hovås Billdal:1 - Röd/vit
  Hovås Billdal:2 - Röd/vit
  Lotorps IF:1 - Blå
  Lotorps IF:2 - Blå
  Sollentuna FK Viby - Vit
  Stångebro United - Ljusblå