Svane Cup 2020

17 til 19 Apr

Tilmeldinger

Antal tilmeldte hold: 268

Vælg sortering:

P U11    (48 hold) D U11    (33 hold)
  Brønderslev IF:1 - Rød 
  Brønderslev IF:2 - Rød 
  Brønderslev IF:3 - Rød 
  Brønderslev IF:4 - Rød 
  Farsund og Lista IK:1 - Blå 
  Farsund og Lista IK:2 - Blå 
  Farsund og Lista IK:3 - Blå 
  Froland IL:1 - Hvit 
  Froland IL:2 - Hvit 
  Gødvad:1 - Hvid 
  Gødvad:2 - Hvid 
  Gødvad:3 - Hvid 
  Hammel GF:1 - Rød/blå 
  Hammel GF:2 - Rød/blå 
  Hammel GF:3 - Rød/blå 
  Hisøy IL - Grønn 
  Hørning håndbold:1 - Blå 
  Hørning håndbold:2 - Blå 
  IF Nordthy - Hvid 
  IF Trojka - Rød 
  Kjellerup Håndbold Klub:1 - Hvid 
  Kjellerup Håndbold Klub:2 - Hvid 
  Kjellerup Håndbold Klub:3 - Hvid 
  Mønsted-Sparkær IF - Grøn 
  Ry Håndbold:1 - Blå 
  Ry Håndbold:2 - Blå 
  SIF Assentoft - Gul 
  Skagen Håndboldklub - Lyseblå 
  Stoholm IF:1 - Hvid 
  Stoholm IF:2 - Hvid 
  Stoholm IF:3 - Hvid 
  Struer Håndbold:1 - Rød 
  Struer Håndbold:2 - Rød 
  Struer Håndbold:3 - Rød 
  Strømmen Glimt - Oransje 
  TMG, Mårslet - Gul & blå 
  Team Favrskov Håndbold:1 - Grøn 
  Team Favrskov Håndbold:2 - Grøn 
  Team Favrskov Håndbold:3 - Grøn 
  Ulstrup if:1 - Rød 
  Ulstrup if:2 - Rød 
  Vindbjart - Blå 
  Vindbjart - Blå 
  Vindbjart - Blå 
  Vindbjart håndball - Blå 
  Visse IF - Grøn 
  ØIF Arendal:1 - Rød/sort 
  ØIF Arendal:2 - Rød/sort 
  Brønderslev IF:1 - Rød 
  Brønderslev IF:2 - Rød 
  Farsund og Lista IK - Blå 
  Gødvad:1 - Hvid 
  Gødvad:2 - Hvid 
  Gødvad:3 - Hvid 
  Hammel GF:1 - Rød/blå 
  Hisøy IL:1 - Grønn 
  Hisøy IL:2 - Grønn 
  Hånes IF - Lys blå 
  Hørning håndbold:1 - Blå 
  Hørning håndbold:2 - Blå 
  IF Nordthy - Hvid 
  IF Trojka - Rød 
  Kjellerup Håndbold Klub - Hvid 
  Randesund IL - Grønn 
  Ry Håndbold:1 - Blå 
  Ry Håndbold:2 - Blå 
  Skagen Håndboldklub - Lyseblå 
  Stoholm IF:1 - Hvid 
  Stoholm IF:2 - Hvid 
  Struer Håndbold:1 - Rød 
  Struer Håndbold:2 - Rød 
  Sætre Graabein IF:1 - Hvit/sort 
  Sætre Graabein IF:2 - Hvit/sort 
  Sørfjell IL - Rød 
  TMG, Mårslet - Gul & blå 
  Team Favrskov Håndbold:1 - Grøn 
  Team Favrskov Håndbold:2 - Grøn 
  Team Favrskov Håndbold:3 - Grøn 
  Team Favrskov Håndbold:4 - Grøn 
  Visse IF:1 - Grøn 
  Visse IF:2 - Grøn 
P U13    (50 hold) D U13    (41 hold)
  Bryne Håndball:1 - Rød/hvid 
  Bryne Håndball:2 - Rød/hvid 
  Brønderslev IF:1 - Rød 
  Brønderslev IF:2 - Rød 
  Bækkelagets Sportsklub:1 - Gul 
  Bækkelagets Sportsklub:2 - Gul 
  Bækkelagets Sportsklub:3 - Gul 
  Dronningborg B - Gul 
  Farsund og Lista IK:1 - Blå 
  Farsund og Lista IK:2 - Blå 
  Farsund og Lista IK:3 - Blå 
  Farsund og Lista IK:4 - Blå 
  Farsund og Lista IK:5 - Blå 
  Fjends HK:1 - Blå 
  Fjends HK:2 - Blå 
  Giv Akt:1 - Blå 
  Gødvad:1 - Hvid 
  Gødvad:2 - Hvid 
  Gødvad:3 - Hvid 
  Gødvad:4 - Hvid 
  Gødvad:5 - Hvid 
  Gødvad:6 - Hvid 
  Hammel GF:1 - Rød/blå 
  Hammel GF:2 - Rød/blå 
  Hisøy IL - Grønn 
  Hånes IF - Lys blå 
  Hørning håndbold - Blå 
  IL Framsteg - Blå 
  Kjellerup Håndbold Klub:1 - Hvid 
  Kjellerup Håndbold Klub:2 - Hvid 
  MHI Håndball:1 - Blå 
  MHI Håndball:2 - Blå 
  Otra IL:1 - Gul 
  Otra IL:2 - Gul 
  Ry Håndbold - Blå 
  SIF Assentoft - Gul 
  Struer Håndbold:1 - Rød 
  Struer Håndbold:2 - Rød 
  Strømmen Glimt - Oransje 
  Sørfjell IL - Rød 
  TMG, Mårslet:1 - Gul & blå 
  TMG, Mårslet:2 - Gul & blå 
  TT&IF Tvedestrand håndballgruppe:2 - Blå 
  Team Favrskov Håndbold:1 - Grøn 
  Team Favrskov Håndbold:2 - Grøn 
  Team Favrskov Håndbold:3 - Grøn 
  Trauma - Blå 
  Ulstrup if - Rød 
  Visse IF - Grøn 
  Øvrebø IL - Rød 
  Bryne Håndball:1 - Rød/hvid 
  Bryne Håndball:2 - Rød/hvid 
  Bryne Håndball:3 - Rød/hvid 
  Bryne Håndball:4 - Rød/hvid 
  Brønderslev IF - Rød 
  Dronningborg B - Gul 
  Farsund og Lista IK - Blå 
  Fjends HK - Blå 
  Grane Håndball - Hvit 
  Gødvad:1 - Hvid 
  Gødvad:2 - Hvid 
  Gødvad:3 - Hvid 
  Hammel GF:1 - Rød/blå 
  Hammel GF:2 - Rød/blå 
  Hisøy IL:1 - Grønn 
  Hisøy IL:2 - Grønn 
  Hørning håndbold - Blå 
  IF Nordthy:1 - Hvid 
  IF Nordthy:2 - Hvid 
  IF Trojka - Rød 
  Kjellerup Håndbold Klub:1 - Hvid 
  Kjellerup Håndbold Klub:2 - Hvid 
  Kåsen Il - Rød 
  Nors BK - Gul og blå 
  Nøvling IF - Grøn 
  Otra IL:1 - Gul 
  Otra IL:2 - Gul 
  Ry Håndbold:1 - Blå 
  Ry Håndbold:2 - Blå 
  Ry Håndbold:3 - Blå 
  SIF Assentoft - Gul 
  Skagen Håndboldklub - Lyseblå 
  Strømmen Glimt - Oransje 
  Strømmen Glimt:2 - Oransje 
  TMG, Mårslet:1 - Gul & blå 
  TMG, Mårslet:2 - Gul & blå 
  TT&IF Tvedestrand håndballgruppe - Blå 
  Team Favrskov Håndbold - Grøn 
  Thorsø Tungelund IF - Grøn 
  Visse IF - Grøn 
  ØIF Arendal - Rød/sort 
P U15    (59 hold) D U15    (27 hold)
  Blære/Hornum S & IF - Rød/hvid 
  Bryne Håndball:1 - Rød/hvid 
  Bryne Håndball:2 - Rød/hvid 
  Bryne Håndball:3 - Rød/hvid 
  Brønderslev IF:1 - Rød 
  Brønderslev IF:2 - Rød 
  Farsund og Lista IK - Blå 
  Fjends HK:1 - Blå 
  Fjends HK:2 - Blå 
  Flekkefjord håndballklubb:1 - Rød 
  Flekkefjord håndballklubb:2 - Rød 
  Ganddal IL - Rød/sort 
  Giv Akt - Blå 
  Giv Akt:2 - Blå 
  Grane:1 - Hvit 
  Grane:2 - Hvit 
  Grindheim IL - Blå 
  Grindheim IL:2 - Blå 
  Gødvad - Hvid 
  Hammel GF - Rød/blå 
  Hinna HK:1 - Rød 
  Hinna HK:2 - Rød 
  Hisøy IL - Grønn 
  Hisøy IL - Grønn 
  Hånes IF - Lys blå 
  Hørning håndbold:1 - Blå 
  Hørning håndbold:2 - Blå 
  Hørning håndbold:3 - Blå 
  Hørning håndbold:4 - Blå 
  Kjellerup Håndbold Klub - Hvid 
  Kåsen IL - Rød 
  MHI Håndball:1 - Blå 
  MHI Håndball:2 - Blå 
  MHI Håndball:3 - Blå 
  Otra IL - Gul 
  Randesund IL - Grønn 
  Randesund IL:1 - Grøn 
  Randesund IL:2 - Grøn 
  Ry Håndbold:1 - Blå 
  Ry Håndbold:2 - Blå 
  SIF Assentoft - Gul 
  Skagen Håndboldklub - Lyseblå 
  Struer Håndbold:1 - Rød 
  Struer Håndbold:2 - Rød 
  Sørfjell IL - Rød 
  TT&IF Tvedestrand håndballgruppe - Blå 
  Team Favrskov Håndbold:1 - Grøn 
  Team Favrskov Håndbold:2 - Grøn 
  Team Favrskov Håndbold:3 - Grøn 
  Thy Håndbold:1 - Grå 
  Thy Håndbold:2 - Grå 
  Tjøme IL - Blå 
  Vigrestad IK - Blå 
  Visse IF:1 - Grøn 
  Visse IF:2 - Grøn 
  ØIF Arendal:1 - Rød/sort 
  ØIF Arendal:2 - Rød/sort 
  Øvrebø IL:1 - Rød 
  Øvrebø IL:2 - Rød 
  Blære/Hornum S & IF - Rød/hvid 
  Brønderslev IF:1 - Rød 
  Brønderslev IF:2 - Rød 
  Fjends HK:1 - Blå 
  Fjends HK:2 - Blå 
  Gødvad - Hvid 
  Hisøy IL - Grønn 
  Holum IL - Gul 
  Hørning håndbold:1 - Blå 
  Hørning håndbold:2 - Blå 
  Hørning håndbold:3 - Blå 
  Kjellerup Håndbold Klub:1 - Hvid 
  Kjellerup Håndbold Klub:2 - Hvid 
  Kåsen - Rød 
  Kåsen IL - Rød 
  Otra IL - Gul 
  Ry Håndbold:1 - Blå 
  Ry Håndbold:2 - Blå 
  Struer Håndbold:1 - Rød 
  Struer Håndbold:2 - Rød 
  Struer Håndbold:3 - Rød 
  TMG, Mårslet - Gul & blå 
  TT&IF Tvedestrand håndballgruppe - Blå 
  Team Favrskov Håndbold - Grøn 
  Visse IF:1 - Grøn 
  Visse IF:2 - Grøn 
  Øyestad IF - Rød/sort 
P U17    (6 hold) D U17    (4 hold)
  Farsund og Lista IK - Blå 
  Kåsen - Rød 
  Team Favrskov Håndbold - Grøn 
  Visse IF:1 - Grøn 
  Visse IF:2 - Grøn 
  Øvrebø IL - Rød 
  Farsund og Lista IK - Blå 
  Hørning håndbold - Blå 
  Team Favrskov Håndbold - Grøn 
  Thorsø Tungelund IF - Grøn