Kronborg Cup 2020

7 til 9 Aug

Tilmeldinger

Antal tilmeldte hold: 220

Vælg sortering:

D2004/05A    (3 hold) D2004/05B    (7 hold)
  Espergærde IF:1 - Rød/hvid
  Helsingør IF Fodbold:1 - Rød
  Snekkersten IF:1 - Blå / hvid
  Espergærde IF:2 - Rød/hvid
  Frem Hellebæk - Blå
  Helsingør IF Fodbold:2 - Rød
  Hornbæk IF:Søren - Blå/hvid
  IIF - Hvid
  LTU - Hvid
  Snekkersten IF:2 - Blå / hvid
D2006A    (4 hold) D2006B    (4 hold)
  GVI - Blå/hvid
  Snekkersten IF:1 - Blå / hvid
  Vanløse Idræts Forening - Hvid
  Vanløse Idræts Forening - Hvid
  B1903 - Sort/hvid
  Espergærde IF - Rød/hvid
  Förslövs IF / Västra Karups IF - Röd
  VJS Vantaa - Gul
D2006C    (2 hold) D2007A11    (4 hold)
  IF Bytoften - Blå
  Snekkersten IF:2 - Blå / hvid
  FA 2000:1 - Blå
  Farum Boldklub - Rød/gul
  Frem Hellebæk:1 - Blå
  Greve Fodbold - Blå
D2007B11    (6 hold) D2007C11    (3 hold)
  Brede IF - Grøn
  Espergærde IF:1 - Rød/hvid
  FA 2000:2 - Blå
  Lindsdals IF - Svart
  Snekkersten IF:1 - Blå / hvid
  Virum-Sorgenfri BK:1 - Hvid
  Espergærde IF:2 - Rød/hvid
  Frem Hellebæk:2 - Blå
  Humlebæk BK - Hvid
D2007BC8    (4 hold) D2008A    (7 hold)
  Holbæk B&I:2 - Blå
  Löberöds IF - Blå/vit
  Snekkersten IF:2 - Blå / hvid
  Virum-Sorgenfri BK:2 - Hvid
  BK Friheden:1 - Blå
  Ballerup-Skovlunde Fodbold:BSF-T - Rød
  Brøndby IF:A - Gul
  GVI:1 - Blå/hvid
  HJK Töölö:1 - Hvid
  MPS - Hvid
  Snekkersten IF:1 - Blå / hvid
D2008B    (19 hold) D2008C    (16 hold)
  Avedøre IF - Sort/hvid
  B 1908:B1908-3 - Hvid
  BK Friheden:2 - Blå
  Ballerup-Skovlunde Fodbold:B - Rød
  Brøndby IF:B - Gul
  Espergærde IF:1 - Rød/hvid
  Falkenbergs FF:Gul - Gul
  Falkenbergs FF:Vit - Gul
  Frem Hellebæk:1 - Blå
  HJK Töölö:2 - Hvid
  Helsingborgs IF:blå - Röd
  Helsingborgs IF:röd - Röd
  Helsingør IF Fodbold - Rød
  Humlebæk BK - Hvid
  IF Brommapojkarna:10 - Röd/svart
  IF Bytoften - Blå
  MPS - Hvid
  Tårnby FF:B hold - Guld
  VJS Vantaa - Gul
  B 1908:B1908-4 - Hvid
  Ballerup-Skovlunde Fodbold - Rød
  Degeberga goif - Vit
  Eriksbergs IF: Blå - Blå
  Eriksbergs IF: Vit - Blå
  Espergærde IF:2 - Rød/hvid
  Frem Hellebæk:2 - Blå
  Gevninge IF - Blå
  HJK Töölö:3 - Hvid
  Helsingborgs IF:vit - Röd
  Hornbæk IF:Simon - Blå/hvid
  Orient GIF - Rød/hvid
  Snekkersten IF:2 - Blå / hvid
  Tårnby FF:C hold - Guld
  Åkarps if:Röd - Röd/svart
  Åkarps if:Svart - Röd/svart
D2009A    (5 hold) D2009B    (9 hold)
  Espergærde IF:1 - Rød/hvid
  Greve Fodbold:1 - Blå
  Helsingborgs IF:röd - Röd
  IFK Lidingö:Vit - Blå/vit
  Snekkersten IF:1 - Blå / hvid
  AB Tårnby:Grøn - Rød og grøn
  AB Tårnby:Rød - Rød og grøn
  Espergærde IF:2 - Rød/hvid
  Frem Hellebæk:1 - Blå
  Helsingborgs IF:blå - Röd
  Helsingør IF Fodbold - Rød
  IF Bytoften - Blå
  Skovshoved IF:BLÅ - Blå
  Skovshoved IF:SORT - Blå
D2009C    (9 hold) D2010A    (3 hold)
  AB Tårnby - Rød
  Allerums GIF - Blå
  Frem Hellebæk:2 - Blå
  Greve Fodbold:Comets - Blå
  Greve Fodbold:Rockets - Blå
  Helsingborgs IF:vit - Röd
  Hornbæk IF:Martin - Blå/hvid
  Orient GIF - Rød/hvid
  Snekkersten IF:1 - Blå / hvid
  Frederikssund FB - Rød
  Helsingborgs IF:röd - Röd
  Snekkersten IF:1 - Blå / hvid
D2010B    (13 hold) D2010C    (9 hold)
  Askim IK:Röd - Röd/svart
  Askim IK:Svart - Röd/svart
  BK Hellas:Hellas 1 - Hvid
  BK Hellas:Hellas 2 - Hvid
  Bagsværd Boldklub - Rød
  Boldklubben 1903 - Sort/hvid striber
  Espergærde IF - Rød/hvid
  GVI:1 - Blå/hvid
  GVI:2 - Blå/hvid
  Helsingborgs IF:blå - Röd
  IF Bytoften - Blå
  Råå IF:Ljusblå - Ljusblå
  Ølstykke FC - Gul
  B82:B82 - Hvid
  BK Hellas:Hellas 3 - Hvid
  Brødeskov IF - Grøn
  Espergærde IF - Rød/hvid
  Frem Hellebæk - Blå
  Gevninge IF - Blå
  Helsingør IF Fodbold - Rød
  Råå IF:Vit - Ljusblå
  Snekkersten IF:2 - Blå / hvid
D2011A    (5 hold) D2011B    (5 hold)
  Boldklubben FIX:Fix 1 - Rød
  IF Bytoften:1 - Blå
  Snekkersten IF:A - Blå / hvid
  Sundby Boldklub - RØd
  Virum-Sorgenfri BK:VSB 1 - Hvid
  Boldklubben FIX:Fix 2 - Rød
  Espergærde IF:1 - Rød/hvid
  Frem Hellebæk - Blå
  Helsingør IF Fodbold - Rød
  Sundby Boldklub - RØd
D2011C    (11 hold) D2012A    (7 hold)
  Espergærde IF:2 - Rød/hvid
  Gevninge IF - Blå
  Hornbæk IF:Jacob - Blå/hvid
  Humlebæk BK - Hvid
  Hundested IK - Blå
  Høje Tåstrup IF:HTI - Gul
  IF Bytoften:2 - Blå
  Nødebo IF - Sort og hvid
  Orient GIF - Rød/hvid
  Snekkersten IF:B - Blå / hvid
  Virum-Sorgenfri BK:VSB 2 - Hvid
  Albertslund BS 72:1 - Gul
  Avedøre IF - Sort/hvid
  Boldklubben FIX - Rød
  Boldklubben FIX:Galactic - Rød
  Boldklubben Hellas - Hvid/rød
  Snekkersten IF:A - Blå / hvid
  Sundby Boldklub:1 - RØd
D2012B    (13 hold) D2012C    (7 hold)
  Albertslund BS 72:2 - Gul
  BK Flagg:Blå - Röd
  BK Flagg:Rød - Röd
  Boldklubben FIX - Rød
  Boldklubben FIX:Legends - Rød
  Boldklubben Hellas:1 - Hvid/rød
  Boldklubben Hellas:2 - Hvid/rød
  Espergærde IF:1 - Rød/hvid
  Espergærde IF:2 - Rød/hvid
  Greve fodbold:Blå 1 - Blå
  Helsingør IF Fodbold - Rød
  Snekkersten IF:B - Blå / hvid
  Sundby Boldklub:2 - RØd
  Frem Hellebæk - Blå
  Greve fodbold:Blå 2 - Blå
  Hornbæk IF:Kasper - Blå/hvid
  Hundested IK - Blå
  IF Bytoften - Blå
  Snekkersten IF:C - Blå / hvid
  Sundby Boldklub:3 - RØd
D2013B    (3 hold) D2013C    (3 hold)
  Helsingør IF Fodbold - Rød
  Snekkersten IF:A - Blå / hvid
  Trelleborgs FF:Blå - Blå
  Espergærde IF:1 - Rød/hvid
  Espergærde IF:2 - Rød/hvid
  Hornbæk IF:Kasper - Blå/hvid
D2014    (3 hold) D2015    (2 hold)
  Snekkersten IF:A - Blå / hvid
  Snekkersten IF:B - Blå / hvid
  Snekkersten IF:C - Blå / hvid
  Frem Hellebæk - Blå
  Snekkersten IF:A - Blå / hvid
P2005A11    (5 hold) P2005B8    (1 hold)
  Dösjöbro IF - Röd
  Hornbæk IF - Blå/hvid
  Husum Boldklub - Hvid/blå
  Snekkersten IF:1 - Blå / hvid
  Västra Karups IF - Grön
  IF Bytoften - Blå
P2006A11    (1 hold) P2006B8    (1 hold)
  Snekkersten IF:1 - Blå / hvid
  Boldklubben Hekla - Orange
P2007A11    (4 hold) P2007B8    (1 hold)
  FC Helsingør - Hvid - lyseblå
  Greve Fodbold - Blå
  IF Bytoften - Blå
  Snekkersten IF:1 - Blå / hvid
  BSV af 2016 - Lyseblå
P2008A    (3 hold) P2008B    (1 hold)
  FC Helsingør - Hvid - lyseblå
  Sundby Boldklub:1 - RØd
  Västra Karups IF - Grön
  Snekkersten IF:1 - Blå / hvid
P2009A    (3 hold) P2009B    (6 hold)
  Boldklubben Hekla:1 - Orange
  Frederiksberg Boldklub - Sort/gul
  Sundby Boldklub:1 - RØd
  BSV af 2016:U12 Pige - Lyseblå
  Espergærde IF - Rød/hvid
  Hornbæk IF:Mette - Blå/hvid
  Husum Boldklub - Hvid/blå
  Nørrebro United - Grøn
  Snekkersten IF:1 - Blå / hvid
P2010A    (1 hold) P2010B    (3 hold)
  FC Rosengård - Vit
  Espergærde IF - Rød/hvid
  Hornbæk IF:Mette - Blå/hvid
  Orient GIF - Rød/hvid
P2012/13B    (4 hold)
  Hornbæk IF:Mette - Blå/hvid
  IF Bytoften - Blå
  IF Bytoften:2 - Blå
  Snekkersten IF:A - Blå / hvid