Anmälningar

Antal anmälda lag: 239

Välj sortering:

P6/7 3-3    (13 lag) P8 5-5    (5 lag)
  Skiljebo SK:1
  Skiljebo SK:10
  Skiljebo SK:11
  Skiljebo SK:12
  Skiljebo SK:13
  Skiljebo SK:2
  Skiljebo SK:3
  Skiljebo SK:4
  Skiljebo SK:5
  Skiljebo SK:6
  Skiljebo SK:7
  Skiljebo SK:8
  Skiljebo SK:9
  Skiljebo SK:1
  Skiljebo SK:2
  Skiljebo SK:3
  Skiljebo SK:4
  Skiljebo SK:5
P9 5-5    (7 lag) P10 L7-7    (8 lag)
  Skiljebo SK:1
  Skiljebo SK:2
  Skiljebo SK:3
  Skiljebo SK:4
  Skiljebo SK:5
  Spånga IS FK: P11-5BLÅ - Blå/vit
  Spånga IS FK: P11-5VIT - Blå/vit
  IFK Österåker FK:A - Vit
  Pålsboda GOIF - Röd/vit
  Sigtuna IF FK:Blå - Blå
  Sigtuna IF FK:Vit - Blå
  Skiljebo SK:1
  Skiljebo SK:2
  Vallentuna BK:3 - Röd/vit
  Vendelsö IK:1 - Blå
P10 7-7    (18 lag) P11 L 7-7    (20 lag)
  Hammarby IF FF:P10-7 - Vit
  IF Brommapojkarna:11-7 - Röd/svart
  IF Brommapojkarna:Röd - Röd/svart
  IFK Österåker FK:B - Vit
  Ik Frej - Gul
  Ik Frej:1 - Gul
  Ik Frej:2 - Gul
  Ik Frej:3 - Gul
  Kransen United FF - Orange
  Kungsängens IF: Röd - Röd
  Skiljebo SK:1
  Skiljebo SK:2
  Sköndals IK FK - Mörkblå
  Vallentuna BK:1 - Röd/vit
  Vallentuna BK:2 - Röd/vit
  Vendelsö IK:2 - Blå
  Vendelsö IK:3 - Blå
  Vendelsö IK:4 - Blå
  Bollstanäs SK:Grön - Gul
  Bollstanäs SK:Gul - Gul
  Bromstens IK - Svart
  Ekerö IK:Blå - Blå
  Ekerö IK:Vit - Vit
  Hässelby SK FF: VIT1 - Röd
  Hässelby SK FF:Vit2 - Röd
  IF Brommapojkarna:9 - Röd/svart
  IF VP Uppsala:Blå - Orange
  IF VP Uppsala:Orange - Orange
  IK Frej Täby - Gul
  IK Frej Täby:2 - Gul
  Kungsängens IF:Lag Röd - Mörkblå
  Segeltorp IF - Blå
  Segeltorp IF:Vit - Blå
  Skiljebo SK:1
  Skiljebo SK:2
  Älta IF:Svart - Gul
  Älta IF:Svart - Gul
  Älta IF:Vit - Gul
P11 7-7    (20 lag) P12 L 7-7    (7 lag)
  Bollstanäs SK:Blå - Gul
  FC Djursholm - Röd
  Hammarby IF FF:P09-30 G - Vit/grön
  Hammarby IF FF:P09-30 V - Vit/grön
  Hvetlanda GIF:Blå - Blå
  Hvetlanda GIF:Gul - Blå
  IF Brommapojkarna: 09-20 - Röd/svart
  IFK Haninge - Vit
  IFK Lidingö:11 - Blå/vit
  IK Frej Täby:2 - Gul
  IK Frej Täby:Blå - Gul
  Kungsängens IF:Lag Blå - Mörkblå
  Lindö FF:gul - Gul
  Lindö FF:svart - Gul
  Sandvikens IF - Röd
  Skiljebo SK:1
  Skiljebo SK:2
  Sollentuna FK - Svart
  Sollentuna FK: P09 Öst - Svart
  Älta IF:Gul - Gul
  Bällsta FF - Grön
  Bällsta FF:2 - Grön
  Hammarby IF FF:P08-10 lag 2 - Vit/grön
  Jarlabergs IF:Gul - Gul
  Skiljebo SK
  Täby United FC - Svart
  Västerås IK - Gul/svart
P12 7-7    (15 lag) P13 L 9-9    (10 lag)
  Bollebygds IF - Vit
  Edsbyns IF FF - Röd
  Ekerö IK:1 - Blå
  Ekerö IK:2 - Blå
  Hammarby IF FF:P08-10 - Grön/vit
  IK Oden - Blå/vit
  Jarlabergs IF:Svart - Gul
  Nynäshamns IF FK - Blå
  Skiljebo SK
  Täby United FC - Svart
  Älta IF:1 - Gul
  Älta IF:2 - Gul
  Älta IF:3 - Gul
  Älvsjö AIK GUL 1 - Vit
  Älvsjö AIK GUL2 - Vit
  FOC Farsta - Röd
  Högbo AIK:1400 - Grön
  Irsta IF - Grön
  Linköping BK Kenty - Vit
  MPS: Gul - Yellow
  Moss fk:1 - Gul
  Sandvikens AIK FK - Vit
  Skiljebo SK
  Täby FK - Blå/svart
  Täby United FC - Svart
P13 9-9    (12 lag) P14 L 9-9    (9 lag)
  Enskede IK P13:Lila - Svart
  Enskede IK:Blå - Svart
  FOC Farsta - Röd
  IFK Tumba FK - Vit
  Irsta IF - Grön
  Linköping BK Kenty - Vit
  MAJ FC - Blå
  MPS - Yellow
  Moss fk:1 - Gul
  Skiljebo SK
  Sollentuna FK: Mitt - Svart eller vit
  Ursvik IK - Gul
  Bälinge IF - Gul
  Enskede IK:Orange - Svart
  FoC Farsta Lila - Röd
  IK Frej Täby - Gul
  Irsta IF:Svart - Grön
  Jäders IF - Blå
  Nyköping Bis:Blå - Röd
  Nyköping Bis:Röd - Röd
  Skiljebo SK
P14 9-9    (8 lag) P15 11-11    (8 lag)
  Bergums IF - Blå
  Bollstanäs SK:21 - Gul
  Bollstanäs SK:22 - Gul
  IFK Haninge:P06U - Vit
  IFK Norrköping - Vit
  IFK Västerås FK - Blå
  Irsta IF:Grön - Grön
  Skiljebo SK
  Hille IF - Gul
  Moss fk:1 - Gul
  Moss fk:2 - Gul
  Skiljebo SK:1
  Skiljebo SK:2
  Skiljebo SK:3
  Skiljebo SK:4
  Tyresö FF: P05 Blå - Gul/röd
P16/17 11    (5 lag) F6/7 3-3    (6 lag)
  Hässelby SK FF - Röd
  Nockebyhovs IF - Blå
  Skiljebo SK:1
  Skiljebo SK:2
  Sundbybergs IK - Grön
  Skiljebo SK:14
  Skiljebo SK:15
  Skiljebo SK:16
  Skiljebo SK:17
  Skiljebo SK:18
  Skiljebo SK:19
F8 5-5    (2 lag) F9 5-5    (2 lag)
  Skiljebo SK:1
  Skiljebo SK:2
  Skiljebo SK:1
  Skiljebo SK:2
F10 L 7-7    (5 lag) F10 7-7    (3 lag)
  Hägersten SK:Gul - Gul
  Hägersten SK:Svart - Gul
  Mälarhöjdens IK Fotboll:röd - Röd
  Skiljebo SK
  Vaksala SK:2 - Gul/svart
  IFK Lidingö - Blå/vit
  Skiljebo SK
  Vaksala SK:1 - Gul/svart
F11 L 7-7    (9 lag) F11 7-7    (8 lag)
  Bollstanäs SK:Grön - Gul
  Bollstanäs SK:Gul - Gul
  IF VP Uppsala - Orange
  Kungsängens IF:Blå - Vit
  Kungsängens IF:Vit - Vit
  Mälarhöjdens IK Fotboll:röd - Röd
  Skiljebo SK
  Älvsjö AIK FF - Vit
  Ängby IF:Vit - Grön
  Bollstanäs SK:Svart - Gul
  Bollstanäs SK:Vit - Gul
  Kallhälls FF - Blå/vit
  Nacka FC - Röd/vit
  Nynäshamns If, Fotboll:F09 - Blå
  Skiljebo SK
  Älvsjö AIK FF - Vit
  Älvsjö AIK FF:1 - Vit
F12 L 7-7    (9 lag) F12 7-7    (7 lag)
  Alsike IF:lag 2 - Gul
  Bele Barkarby:2 - Svart
  Bollstanäs SK:Grön - Gul
  Bollstanäs SK:Gul - Gul
  Helsingin Palloseura:HPS Grön - Grön
  Mälarhöjdens IK Fotboll:röd - Röd
  Selånger FK - Röd/blå
  Skiljebo SK
  Sollentuna FK: F08 Viby - Vit
  Alsike IF - Gul
  Bele Barkarby:1 - Svart
  Boo FF:5 - Vinröd
  Rasbo IK - Vinröd
  Sickla IF - Röd
  Skiljebo SK
  Sollentuna FK: Helenelund - Svart
F13 L 9-9    (6 lag) F13 9-9    (3 lag)
  Helsingin Palloseura:HPS - Grön
  Högbo AIK - Grön
  Selånger FK - Röd/blå
  Skiljebo SK
  Älvkarleby IK - Vit
  Åkersberga BK - Grön/svart
  Boo FF: F07-2 - Vinröd
  Nacka FC - Röd/vit
  Västerås BK30 - Vit
F14 L 9-9    (3 lag) F14 9-9    (1 lag)
  Ingå IF fotboll:T06 - Gul
  Rasbo IK:F06/07 - Vinröd
  Rosersbergs IK:RIK06 - Röd
  Skiljebo SK
F15 11-11    (4 lag) F16/17 11    (6 lag)
  Rönninge Salem Fotboll - Gul
  Skiljebo SK
  Stureby SK - Blå
  Västerås BK 30 - Vit
  Djurgårdens IF - Blårandig
  IFK Hallsberg/Sköllersta IF - Svart
  Skiljebo SK
  Upsala IF - Svart/vit
  Västerås BK 30:Vit - Vit
  Västerås BK30 2 - Vit