Anmälningar

Antal anmälningar: 78

Namn Klass Adress
Aspöpower! SR Spr D Kamomillvägen 7 LGH 1108
Ba gö’e at! SR Spr H Båtsmansvägen 2A
Beach 2020 SR Intro Herrgårdsvägen 1g nr 1102
BK Motvind SR Spr D
Bra flyt SR Spr H Tockamåla 101
Bönorna SR Intro
Cedergren SR Intro Lingonvägen 11
Dab Champ SR Intro Bränteknuva 130
Dad bod 2.0 SR Spr H
Dear John’s SR Spr H Norra Kungsgatan 8B
Däkorna SR Spr D
Ekdahlarna SR Spr D Norra smedjegatan 35
Ekholmen Internationella Simsällskap SR Intro Ekholmsstranden 6
Fredrik och jag SR Spr Mix Albergabacken 14
Get wet Stafett
Gunners SR Spr Mix
Haldos hjältar SR Spr Mix Nornornas Väg 47
Haugesunds löpare SR Spr D Laffrensgränd 3
Helan och Halvan SR Spr H Enevägen 2
Hojsen Svojsen ligan SR Spr Mix Trunstavägen 11, lgh 1201
JAKTLAGET SR Spr Mix Biskopsbergsvägen 53
Johansson SR Spr D Myrtenvägen 20
Just keep swimming SR Intro
Kollegorna SR Spr D Märlspiksv 1
Kubbsälarna SR Spr D Gängletorpsvägen 37
Lag Andersson SR Spr Mix Vallgatan 24
Lag Syd SR Spr D Dalamadsvägen 70
LagEtt SR Intro
M och M SR Spr Mix
Mackpax SR Spr H Dukagången 5
Melin@Ekholmen SR Intro Ekholmsstranden 38
MiaStina SR Spr D
Mogge&Jocke SR Spr H
Mother&Son SR Spr Mix Riksvägen 15
Murkarkarna SR Intro
Netflix &swim SR Spr D Senapsgatan 1
Patans parvlar SR Spr H Östra Ansgarigatan 60
Patricio50 SR Intro FLÖJELG 5
Romare SR Intro Gamla Brovägen 3C
Rosenbom bastards SR Spr Mix Östra rönneholmsvägen 11a
Rydén/Henning SR Spr Mix Eddavägen 13
Rävarna SR Spr D Arklimästaregatan 25b
Sangler och lite Nordbäck SR Spr Mix
sista paret ut SR Spr D Signalgatan 9
sista-springare-stafett Stafett
Stauns Krigare SR Spr H Näktergalsvägen 4 B
Stauns kvinnor SR Spr D Utövägen 4B
Syskonen Petersson SR Spr Mix Tremarksgatan
Syskonen Petersson SR Spr Mix Tremarksgatan
Team Acroyoga Stafett Hantverkaregatn 36
Team AO SR Spr H Nornornas väg 13
Team Bandyvägen SR Spr H Bandyvägen 16
Team Classic Loose SR Spr H Peppargatan 17
Team Emrek SR Spr Mix
Team fast and furious SR Spr H Ljunggren 2
Team Fearless SR Spr D Albergabacken 18
Team Fika SR Spr Mix
Team Frolte SR Spr Mix Björnbärsvägen 4
Team Fucus SR Spr D Grönadal 41
Team Galenskap SR Spr Mix Odlingsvägen 14
Team Haugaland SR Spr H Scoutvägen 43
Team Hjorten SR Spr Mix Hjortvägen 16
Team kusinvitamin SR Spr Mix Almgårdsvägen 8B
Team Kämparglöd SR Spr Mix Diamantvägen 1B
Team LIK Stafett Bogsprötsvägen 4
Team Mattsson SR Spr Mix Norrskensgatan 8
Team Soff och Sandy SR Spr D Västra Köpmansgatan 10
Team TW&IT SR Spr H Björkstigen 4
Team Åran SR Spr H Muraregatan 9
Team Öfvre Påtorp SR Spr Mix Björnbärsvägen 4
Team Österström SR Spr Mix Blixtgatan 13
Tommy o Katrin SR Spr Mix Lindskogsvägen 3
Top notch SR Spr Mix Bolagsgatan 2
Tygelsjö Swimrun SR Spr Mix
Under Ytan SR Spr Mix Fermanstoprsv 19
Weiden-Berg SR Spr D Enevägen 2
Åqvist SR Intro
Ängöskrapet SR Intro