Tilmeldinger

Antal tilmeldte hold: 109

Vælg sortering:

U6    (6 hold) U7    (8 hold)
  Benløse IF - Rød
  Benløse IF:2 - Rød
  Holbæk B&I:HB&I 1 - Blå
  Holbæk B&I:HB&I 2 - Blå
  Holbæk B&I:HB&I 3 - Blå
  Jyderup BK - Rød og hvid
  Herlufsholm - Hvid
  Holbæk B&I:1 - Blå
  Hvidovre Idrætsforening:HIF Blå - Rød
  Hvidovre Idrætsforening:HIF Grøn - Rød
  Mørkøv IF:U7 - Hvid
  Rudersdal Boldklub:A - Orange
  Rudersdal Boldklub:B - Orange
  Tuse IF - Rød
U8B    (12 hold) U8C    (8 hold)
  BK Avarta:1 - Grøn
  Farum Boldklub - Rød/gul
  Frederiksberg Boldklub:Sort 12 - Sort/gul
  Holbæk B&I:HB&I B1 - Blå
  Holbæk B&I:HB&I B2 - Blå
  Mørkøv IF:U8 - Hvid
  RB 1906:Blå - Hvid
  RB 1906:Hvid - Hvid
  Raklev GI - Blå
  Slagelse B&I - Rød
  Tuse IF - Rød
  Vipperød BK - Grøn
  BK Avarta:2 - Grøn
  Farum BK:Farum BK - Rød/gul
  Gislinge Boldklub:Gislinge - Blå/hvid
  Holbæk B&I:HB&I C - Blå
  Holbæk B&I:HB&I C2 - Blå
  Jernløse BK - Hvid
  RB 1906:Gul - Hvid
  Raklev GI - Blå
U9B    (10 hold) U9C    (10 hold)
  Hekla BK - Orange
  Herlufsholm:BLÅ - Hvid
  Holbæk B&I:HBI A1 - Blå
  Holbæk B&I:HBI B1 - Blå
  Høng GF:1 - Blå
  Høng GF:2 - Blå
  RB 1906:RB1 - Hvid
  Taastrup FC:1 - Grøn
  Taastrup FC:2 - Grøn
  Tune IF - Gul
  Havdrup GI:HGI 1 - Gul
  Havdrup GI:HGI 2 - Gul
  Herlufsholm:HVID - Hvid
  Holbæk B&I:HBI C1 - Blå
  Holbæk B&I:HBI C2 - Blå
  Holbæk B&I:HBI C3 - Blå
  Kalundborg GB:KGB - Rød/hvid
  Mørkøv IF:MIF U9 - Hvid
  RB 1906:RB2 - Hvid
  Svinninge IF - Hvid
U10A    (4 hold) U10B    (8 hold)
  Greve Fodbold - Blå
  Himmelev-Veddelev BK:HVB I - Grøn
  Holbæk B&I 1 - Blå
  Kjøbenhavns Boldklub - Hvid
  Brøndby IF - Gul
  Dragør Boldklub - Gul
  Græshopperne - Mørkeblå
  Himmelev-Veddelev BK:HVB II - Grøn
  Himmelev-Veddelev BK:HVB III - Grøn
  Holbæk B&I:2 - Blå
  Kjøbenhavns Boldklub - Hvid
  Tuse IF:Tuse 1 - Rød
U10C    (6 hold) U11A    (7 hold)
  Herlufsholm - Hvid
  Holbæk B&I:3 - Blå
  Kirke Hyllinge IF - Rød/hvid
  RB1906:RB1906 1 - Hvid
  Tuse IF:Tuse 2 - Rød
  Tuse IF:Tuse 3 - Rød
  Boldklubben 1903 - Sort/hvid striber
  Herlev IF - Hvid
  Himmelev-Veddelev BK:1 - Grøn
  Holbæk B&I - A1 - Blå
  Kjøbenhavns Boldklub:KB - Hvid
  LB07 - Sort
  Nykøbing FC:NFC - Mørkeblå
U11B    (8 hold) U11C    (6 hold)
  Allerød Fodbold Klub - Rød
  HVS 09 - Blå
  Herlufsholm GF:Herlufsh - Hvid
  Herlufsholm GF:Herlufsh:2 - Hvid
  Himmelev-Veddelev BK:2 - Grøn
  Holbæk B&I - B1 - Blå
  Holbæk B&I - U10 - Blå
  Lundtofte Boldklub - Blå
  Holbæk B&I - C1 - Blå
  Jyderup BK - Hvid
  Kirke Hyllinge IF - Rød/hvid
  Nykøbing FC:NFC - Mørkeblå
  RB1906:RB1906 2 - Hvid
  Såby Fodbold - Rød
U12A    (4 hold) U12B    (8 hold)
  Holbæk B&I:A - Blå
  Ishøj IF - Sort/rød
  KFUM BK, Roskilde - Hvid/blå
  VAKANT
  Brøndby IF - Gul
  FA 2000 - Blå
  FC Hornsherred - Sort/hvid
  Himmelev-Veddelev BK - Grøn
  Holbæk B&I - U11 - Blå
  Holbæk B&I:B - Blå
  KB:B1 - Hvid
  Virum-Sorgenfri BK - Hvid
U12C    (4 hold)
  BSF - Ballerup-Skovlunde Fodbold - Rød
  Fløng-Hedehusene Fodbold - Grøn/hvid
  Holbæk B&I - U11 - Blå
  Holbæk B&I:C - Blå