Tilmeldinger

Antal tilmeldte hold: 231

Vælg sortering:

D11C    (16 hold) D13A    (13 hold)
  Aabybro HK - Rød 
  Fjerritslev IF - Blå 
  Frederikshavn FI - Blå 
  Hadsten Håndbold:1 - Blå/orange 
  Hammel GF:1 - Rød/blå 
  Hammel GF:2 - Rød/blå 
  Hjallerup IF:1 - Blå 
  Hjallerup IF:2 - Blå 
  Lillesand Il:A - Blå 
  Lystrup IF:1 - Rød 
  Lystrup IF:2 - Rød 
  Skagen HK - Lyseblå 
  Skibsby/Højene IF - Hvid 
  Team Favrskov Håndbold:1 - Grøn 
  Tornby IF - Blå 
  Vorup FB - Blå 
  Aabybro HK - Rød 
  Aars HK - Hvid 
  Backa HK:Röd - Röd 
  Backa HK:Vit - Röd 
  HEI - Rød 
  HEI:2 - Rød 
  Hjallerup IF:1 - Blå 
  Hundvåg håndballklubb:1 - Gul 
  Hundvåg håndballklubb:2 - Gul 
  Lystrup IF:1 - Rød 
  Nøvling IF:A - Grøn 
  Tornby IF - Blå 
  Tvis Håndbold - Hvid 
D13C    (19 hold) D15A    (12 hold)
  Aars HK - Hvid 
  HEI - Rød 
  Hadsten Håndbold:1 - Blå/orange 
  Hadsten Håndbold:2 - Blå/orange 
  Halsen Håndball:Halsen 1 - Rød 
  Halsen Håndball:Halsen 2 - Rød 
  Hammel GF:1 - Rød/blå 
  Hjallerup IF:2 - Blå 
  Lillesand Il:1 - Blå 
  Lystrup IF:2 - Rød 
  Randesund IL:1 - Grøn 
  Skibsby-Højene IF:1 - Hvid 
  Skibsby-Højene IF:2 - Hvid 
  Skibsby-Højene IF:3 - Hvid 
  Team Favrskov Håndbold - Grøn 
  Tornby IF - Blå 
  Vodskov Håndbold - Gul 
  Vorup FB:1 - Blå 
  Vorup FB:2 - Blå 
  Aabybro HK:1 - Rød 
  BTI/Astrup - Rød 
  HEI - Rød 
  HEI:2 - Rød 
  HG Gokstad:1 - Blå 
  Halsen Håndball: Halsen 1 - Rød 
  Kristrup Boldklub:1 - Rød 
  Nøvling IF:1 - Grøn 
  Skive fH 1 - Blå 
  Team Favrskov Håndbold - Grøn 
  Tvis Håndbold:1 - Hvid 
  Tårs/Ugilt IF - Blå 
D15C    (15 hold) D17A    (4 hold)
  Aabybro HK:3 - Rød 
  Backa HK - Röd 
  Frederikshavn FI - Blå 
  HG Gokstad:2 - Blå 
  Hadsten Håndbold - Blå/orange 
  Halsen Håndball: Halsen 2 - Rød 
  Hammel GF - Blå 
  Hjallerup IF - Blå 
  Høvdingen, IL - Blå 
  Lystrup IF - Rød 
  Nøvling IF:2 - Grøn 
  Skive fH 2 - Blå 
  Tvis Håndbold - Hvid 
  Viborg HK - Green 
  Vodskov Håndbold - Gul 
  HG Gokstad håndball - Blå 
  HH Halvor - Hvide 
  Hjallerup IF - Blå 
  Skjern Håndbold:1 - Grøn 
D17C    (3 hold) D9    (4 hold)
  Hadsten Håndbold - Blå/orange 
  Strandby-Elling Håndbold - Hvid med rød 
  Visse IF - Grøn 
  Hadsten Håndbold - Blå/orange 
  Hjallerup IF:1 - Blå 
  Tornby IF - Blå 
  Tvis Håndbold - Hvid 
P11A    (5 hold) P11C    (24 hold)
  AGF, Aarhus - Hvid 
  HEI:1 - Rød 
  Hammel GF:1 - Rød/blå 
  Team Nord Øst Randers - Grøn 
  Tornby IF - Blå 
  Fjerritslev IF - Blå 
  Frederikshavn FI:1 - Blå 
  Frederikshavn FI:2 - Blå 
  Greipstad IL - Blå 
  HEI:2 - Rød 
  HEI:3 - Rød 
  Hadsten Håndbold:1 - Blå/orange 
  Hadsten Håndbold:2 - Blå/orange 
  Hammel GF:2 - Rød/blå 
  Hjallerup IF:1 - Blå 
  Hjallerup IF:2 - Blå 
  Lillesand Il:1 - Blå 
  Lillesand Il:2 - Blå 
  Lystrup IF:1 - Rød 
  Lystrup IF:2 - Rød 
  Team Favrskov Håndbold:1 - Grøn 
  Team Favrskov Håndbold:2 - Grøn 
  Team Favrskov Håndbold:3 - Grøn 
  Team Nord Øst Randers - Grøn 
  Tvis Håndbold - Hvid 
  Viborg HK:1 - Green 
  Viborg HK:2 - Green 
  Vorup/Kristrup Boldklub 1 - Rød 
  Vorup/Kristrup Boldklub 2 - Rød 
P13A    (16 hold) P13C    (32 hold)
  Backa HK:Röd - Röd 
  Dronninglund IF:hold 1 - Hvid/blå 
  Frederikshavn FI:1 - Blå 
  HEI:1 - Rød 
  HEI:2 - Rød 
  Hadsten Håndbold - Blå/orange 
  Halsen Håndball:Halsen 1 - Rød 
  Hammel GF:1 - Rød/blå 
  Hjallerup IF - Blå 
  Lillesand Il:1 - Blå 
  Lillesand Il:2 - Blå 
  Randesund - Grønn 
  Randesund IL:2 - Grøn 
  Randesund IL:3 - Grøn 
  Team Nord Øst Randers:1 - Grøn 
  Tornby IF:1 - Blå 
  Aabybro HK - Rød 
  Backa HK - Röd 
  Biersted IF - Blå 
  Dronninglund IF:hold 2 - Hvid/blå 
  Frederikshavn FI:2 - Blå 
  Greipstad IL - Blå 
  HEI:3 - Rød 
  HEI:4 - Rød 
  HEI:5 - Rød 
  Hadsten Håndbold:1 - Blå/orange 
  Hadsten Håndbold:2 - Blå/orange 
  Halsen Håndball:Halsen 2 - Rød 
  Hammel GF:2 - Blå 
  Hana IL:1 - Gul 
  Hjallerup IF - Blå 
  Høvdingen - Blå 
  Kristiansand IF - Hvit 
  Lillesand Il:3 - Blå 
  Lillesand Il:4 - Blå 
  Lillesand Il:5 - Blå 
  Lystrup IF:1 - Rød 
  Lystrup IF:2 - Rød 
  Randesund - Grønn 
  Skibsby/Højene IF - Hvid 
  Team Favrskov Håndbold:2 - Grøn 
  Team Nord Øst Randers:2 - Grøn 
  Tornby IF:2 - Blå 
  Tvis Håndbold - Hvid 
  Tårs/Ugilt IF - Blå 
  Viborg HK:1 - Green 
  Viborg HK:2 - Green 
  Visse IF - Grøn 
P15A    (20 hold) P15C    (24 hold)
  Backa HK:Vit - Röd 
  Frederikshavn FI:1 - Blå 
  HEI:1 - Rød 
  Hadsten Håndbold - Blå/orange 
  Halsen IF - Rød 
  Hammel GF:1 - Blå 
  Kristiansand idrettsforening - Hvite 
  Sejs-Svejbæk IF - Hvid 
  Skive fH 1 - Blå 
  Strandby/Elling IF:1 - Hvid/rød 
  Sæby HK:1 - Hvid 
  Team Favrskov Håndbold:1 - Grøn 
  Team Favrskov Håndbold:2 - Grøn 
  Team Nord Øst Randers - Grøn 
  Tvis Håndbold - Hvid 
  Viborg HK:1 - Green 
  Viborg HK:2 - Green 
  Visse IF - Grøn 
  Vorup FB:1 - Blå 
  Vorup FB:2 - Blå 
  Backa HK:Röd - Röd 
  Birkenes IL - Hvid 
  Dronninglund IF - Hvid/blå 
  Fløy:Fløy j08 - Blå 
  Forus og Gausel IL - Hvit 
  Frederikshavn FI:2 - Blå 
  Greipstad IL - Blå 
  HEI:2 - Rød 
  HG Gokstad håndball - Blå 
  Hammel GF:2 - Rød/blå 
  Hjallerup IF - Blå 
  Høvdingen, IL - Blå 
  Kristiansand HK - Hvid 
  Kristrup Boldklub - Rød 
  Lillesand Il:A - Blå 
  Lystrup IF - Rød 
  Skive fH 2 - Blå 
  Strandby/Elling IF: 2 - Hvid/rød 
  Sæby HK:2 - Hvid 
  Team Favrskov Håndbold:3 - Grøn 
  Tornby IF - Blå 
  Viborg HK:3 - Green 
  Viborg HK:4 - Green 
  Vodskov Håndbold - Gul 
P17A    (7 hold) P17C    (10 hold)
  Dronninglund IF - Hvid/blå 
  Frederikshavn FI - Blå 
  Halsen Håndball: Halsen 1 - Rød 
  Hammel GF - Blå 
  Hjallerup IF - Blå 
  Randers Hk - Blå 
  Tornby IF - Blå 
  Backa HK:Röd - Röd 
  Backa HK:Vit - Röd 
  Fjerritslev IF - Blå 
  Gjerpen IF - RØd 
  Halsen IF - Rød 
  Lystrup IF - Rød 
  Skogstrand IL - Gul 
  Team Nord Øst Randers - Grøn 
  Visse IF - Grøn 
  Vodskov Håndbold - Gul 
P9    (7 hold)
  Frederikshavn FI - Blå 
  Hadsten Håndbold - Blå/orange 
  Hjallerup IF:1 - Blå 
  Hjallerup IF:2 - Blå 
  Skibsby-Højene IF:1 - Hvid 
  Skibsby-Højene IF:2 - Hvid 
  Tornby IF - Blå