Kalles Kaviar Cup 2022


Anmälningar

Antal anmälda lag: 117

Välj sortering:

F12    (10 lag av max 24) P12    (27 lag av max 30)
  Bovall/Hunnebo - Vit 
  Hamburgsunds IF - Blå 
  Herrestad AIF:Svart - Svart/vit 
  Herrestad AIF:Vit - Svart/vit 
  Hittarps IK:Svart - Svart 
  Hittarps IK:Vit - Vit 
  IFK Fjärås - Röd 
  IK Rössö Uddevalla:Röd - Röd 
  IK Rössö Uddevalla:Vit - Röd eller vit 
  Skene IF - Vit 
  BK Astrio:Gul - Gul 
  BK Astrio:Röd - Gul 
  BK Astrio:Svart - Gul 
  BK Astrio:Vit - Gul 
  Bergdalens IK - Röd 
  Bovall/Hunnebo - Vit 
  Eskilsminne IF:Blå - Gul/blå 
  Eskilsminne IF:Gul - Gul/blå 
  Eskilsminne IF:Randigt - Gul/blå 
  Fortuna FF:Röd - Röd 
  Fortuna FF:Svart - Röd 
  Frisk Asker Fotball:Orange - Orange 
  Frisk Asker Fotball:Svart - Orange 
  Halmstad BK:Blå - Blå 
  Hammarby IF FF - Vit 
  Hittarps IK:Svart - Vit 
  Hittarps IK:Vit - Vit 
  IFK Fjärås:Röd - Röd 
  IFK Fjärås:Vit - Röd 
  IFK Skoghall:Blå - Blå 
  IFK Skoghall:Vit - Blå 
  Jonstorp IF - Blå/vit 
  Kungshamns IF - Vit/blå 
  Lysekils AIK:Blå - Ljusblå 
  Lysekils AIK:Vit - Ljusblå 
  Pålsboda GOIF - Röd/vit 
  Sommarro IF - Röd/vit 
F13    (20 lag av max 20) P13    (20 lag av max 20)
  Eskilsminne IF:Blå - Gul/blå 
  Eskilsminne IF:Gul - Gul/blå 
  FC Hessleholm - Mörkblå 
  Fagerås BK - Gul 
  Fortuna FF - Röd 
  Henåns IF - Vit 
  Hovås Billdal:Gul - Blå 
  Hovås Billdal:Vit - Blå 
  IF Hallby FK - Blå 
  IFK Fjärås - Röd 
  Kode IF - Gul 
  Kungshamns IF/Smögens IF - Vit/blå 
  Lysekils AIK - Ljusblå 
  Näsets SK - Vinröd 
  Skene IF - Vit 
  Skärhamns IK - Vit 
  Vikens IK - Vit 
  Ytterby IS - Röd/vit 
  Yxhults IK - Svart 
  Årjängs IF - Gul 
  Barkarö SK - Röd 
  Dalby GIF - Blå 
  Eskilsminne IF:Blå - Gul/blå 
  Eskilsminne IF:Gul - Gul/blå 
  Eskilsminne IF:Randigt - Gul/blå 
  IK Gauthiod - Röd 
  Jonstorp IF - Blå/vit 
  Kinnarp-Slutarps IF - Vit 
  Kungshamns IF - Vit/blå 
  Laxå IF - Vit 
  Ramlösa Södra IF - Vit 
  Skene IF - Vit 
  Smedby AIS:Gul - Svart 
  Smedby AIS:Svart - Svart 
  Smedby AIS:Vit - Svart 
  Sotenäs Ungdom - Orange 
  Ytterby IS:Röd - Röd/vit 
  Ytterby IS:Vit - Röd/vit 
  Ängelholms FF:Blå - Gul 
  Ängelholms FF:Gul - Gul 
F14    (20 lag av max 20) P14    (20 lag av max 20)
  Edet FK - Blå 
  Eskilsminne IF - Gul/blå 
  Hovås Billdal IF - Blå 
  IF Centern - Blå/vit 
  IFK Skoghall DF:Blå - Vit 
  IFK Skoghall DF:Vit - Vit 
  IK Gauthiod - Röd 
  Lerums IS:Lila - Lila 
  Lerums IS:Vit - Lila 
  Lidköpings FK - Röd/svart 
  Näsets SK:Blå - Vinröd 
  Näsets SK:Grön - Vinröd 
  Skärgårdens IK - Röd 
  Sotenäs Ungdom - Orange 
  Stenungsunds IF - Röd 
  Vara SK - Gul 
  Vejby IF - Orange 
  Vänersborgs IF - Röd 
  Ytterby IS:Röd - Röd/vit 
  Ytterby IS:Vit - Röd/vit 
  Alingsås IF FF - Grön 
  Askims IK:Röd - Röda 
  Askims IK:Vit - Röda 
  Edet FK - Blå 
  Ekhagens IF - Röd/svart 
  Eskilsminne IF:Blå - Gul/blå 
  Eskilsminne IF:Gul - Gul/blå 
  Forshaga IF - Svartvitrandig 
  Herrestads AIF - Svart/Vit 
  Hertzöga BK:Grön - Grön 
  Hertzöga BK:Gul - Grön 
  IF Centern:Blå - Blå/vit 
  IF Centern:Vit - Blå/vit 
  IFK Uddevalla:Blå - Blå/vit 
  IFK Uddevalla:Vit - Blå/vit 
  Karlsberg United FC - Svart 
  Skärgårdens IK - Röd 
  Torp GoIF - Blå vit 
  Västerås BK30 - Vit 
  Åstorps FF - Vit