D08-A (6 hold) |
D08-BX (12 hold) |
Bredballe IF - Blå/Blå/Blå
Ikast FC - lyseblå
Ikast FC:2 - lyseblå
Nyborg - Hvid/blå
Skibsby-Højene IF - Hvid/Blå
Sunds IF - Rød
|
Aabybro IF - Gul og sort
Aalestrup IF - Grå/Sort
Bagtrep IF - Gul
Dronningborg Boldklub - Gul
FS Nordvestmors - Rød
Ikast FC - lyseblå
Ikast FC:2 - lyseblå
Kjellerup IF - Gul
Kolt/Hasselager IF - Grøn/Sort
Nibe Boldklub - Grøn/hvid
Ravnsbjerg IF - Grøn/hvid
Ribe BK - Hvid/blå
|
D08-BY (11 hold) |
D09-A (7 hold) |
Aabybro IF - Gul og sort
Bagtrep IF - Gul
Ikast FC - lyseblå
Ikast FC:2 - lyseblå
Ikast FC:3 - lyseblå
Nibe Boldklub - Grøn/hvid
Skibsby-Højene IF - Hvid/Blå
Spentrup IF - Rød/sort
Søften GF - Hvid
Thorsø-Tungelund IF - Grøn/sort
Vildbjerg SF - Gul
|
Dronningborg Boldklub - Gul
Ikast FC - lyseblå
Ikast FC:2 - lyseblå
LIUF - Gul/Sort
Ribe BK - Hvid/blå
Tjørring IF - Bordeaux/Blå
Vildbjerg SF - Gul
|
D09-BX (15 hold) |
D09-BY (15 hold) |
Aalestrup IF - Grå/Sort
Bagtrep IF - Gul
Biersted IF - Blå/blå
Dronningborg Boldklub - Gul
FS Nordvestmors - Rød
FS Nordvestmors:2 - Rød
Højslev st. IF - Grøn/grøn
Ikast FC - lyseblå
Kjellerup IF - Gul
Nibe Boldklub - Grøn/hvid
Ravnsbjerg IF - Grøn/hvid
Sabro - Rød/Rød
Skibsby-Højene IF - Hvid/Blå
Søften GF - Hvid
Vildbjerg SF - Gul
|
Aalestrup IF - Grå/Sort
Bangsbo Freja - Hvid
Dronningborg Boldklub - Gul
Højslev st. IF - Grøn/grøn
Ikast FC - lyseblå
Nibe Boldklub - Grøn/hvid
Ribe BK - Hvid/blå
Sabro - Rød/Rød
Skibsby-Højene IF - Hvid/Blå
Spentrup IF - Rød/sort
Søften GF - Hvid
Taulov Skærbæk IF - Hvid/rød
Thorsø-Tungelund IF - Grøn/sort
Tjørring IF - Bordeaux/Blå
Vildbjerg SF - Gul
|
D10-BX (10 hold) |
D10-BY (12 hold) |
Bagtrep IF - Gul
Biersted IF - Blå/blå
Dronningborg Boldklub - Gul
Hjerting IF - Rød/sort
IF Fremad Nørhalne - Grøn/hvid
Ikast FC - lyseblå
Skibsby-Højene IF - Hvid/Blå
TRIF - Gul/Blå
Taulov Skærbæk IF - Hvid/rød
Vildbjerg SF - Gul
|
Aalestrup IF - Grå/Sort
Bagtrep IF - Gul
Ikast FC - lyseblå
Ikast FC:2 - lyseblå
Kjellerup IF - Gul
Kolt/Hasselager IF - Grøn/Sort
Nibe Boldklub - Grøn/hvid
Ribe BK - Hvid/blå
Skibsby-Højene IF - Hvid/Blå
Søften GF - Hvid
Taulov Skærbæk IF - Hvid/rød
Thorsø-Tungelund IF - Grøn/sort
|
D11-A (11 hold) |
D11-BX (16 hold) |
Dronningborg Boldklub - gul
GUG Boldklub - Rød/blå
Ikast FC - lyseblå
LIUF - Gul/Sort
Nibe Boldklub - Grøn/hvid
Ravnsbjerg IF - Grøn/hvid
Ribe BK - hvid/blå
Skibsby-Højene IF - Hvid/Blå
Skødstrup IF - Blå
Storvorde-Sejlflod Boldklub - Rød/Hvid
TRIF - Gul/Blå
|
Aabybro IF - Gul/Sort
Aalestrup IF - Grå/Sort
Bagtrep IF - Gul
Dronningborg Boldklub - Gul
FS Nordvestmors - Rød
GUG Boldklub - Rød/blå
Højslev st. IF - Grøn/grøn
Ikast FC - lyseblå
Sabro - Rød/Rød
Skibsby-Højene IF - Hvid/Blå
Skødstrup IF - Blå
Søndermarken IK - Blå
Taulov Skærbæk IF - Hvid/rød
Thorsø-Tungelund IF - Grøn/sort
Tjørring IF - Bordeaux/Blå
Vildbjerg SF - Gul
|
D11-BY (15 hold) |
D12-A (4 hold) |
Ikast FC - lyseblå
Kjellerup IF - Gul
Kolt/Hasselager IF - Grøn/Sort
LIUF - Gul/Sort
Nibe Boldklub - Grøn/hvid
Ravnsbjerg IF - Grøn/hvid
Sabro - Rød/Rød
Silkeborg IF - Rød
Skibsby-Højene IF - Hvid/Blå
Skødstrup IF - Blå
Spentrup IF - Rød/sort
Storvorde-Sejlflod Boldklub - Rød/Hvid
Søften GF - Hvid
Vildbjerg SF - Gul
Vinderslev Idrætsforening - Rød
|
Bagtrep IF - Gul
Herning Fremad - blå/hvid
Ikast FC - lyseblå
Vildbjerg SF - Gul
|
D12-B (18 hold) |
D13-A (5 hold) |
Aabybro IF - Gul-sort
Aalestrup IF - Grå/Sort
Biersted IF - Blå/blå
Hatting Torsted 1 - Rød/sort
Hatting Torsted 2 - Rød/sort
Højslev st. IF - Grøn/grøn
IF Fremad Nørhalne - Grøn/hvid
Ikast FC - lyseblå
Kolt/Hasselager IF - Grøn/Sort
Nibe Boldklub - Grøn/hvid
Ribe BK - Hvid/blå
Skibsby-Højene IF - Hvid/Blå
Taulov Skærbæk IF - Hvid/rød
Taulov Skærbæk IF:2 - Hvid/rød
Team Falster - blåt
Team Falster:2 - blåt
Thorsager-Rønde IF - Gul/Blå
Vildbjerg SF - Gul
|
Hattting-Torsted - Rød/sort
Ikast FC - lyseblå
Nibe Boldklub - Grøn/hvid
Ribe BK - Hvid/blå
Skibsby-Højene IF - Hvid/Blå
|
D13-B (15 hold) |
D14-B (11 hold) |
Aabybro IF - Gul/sort
Aalestrup IF - Grå/Sort
Dronningborg Boldklub - Gul
Hornslet IF - Hvid
Højslev st. IF - Grøn/grøn
Ikast FC - lyseblå
Ikast FC:2 - lyseblå
Kolt/Hasselager IF - Grøn/Sort
Ravnsbjerg IF - Grøn/hvid
Silkeborg KFUM - Hvid
Skibsby-Højene IF - Hvid/Blå
Søften GF - Hvid
Taulov Skærbæk IF - Hvid/rød
Thorsager Rønde Idrætsforening - Gul/Blå
Vildbjerg SF - Gul
|
Aalestrup IF - Grå/Sort
Ikast FC - lyseblå
Kolt/Hasselager IF - Grøn/Sort
Nibe Boldklub - Grøn/hvid
Nordvestmors/Sydmors - Rød
Skibsby-Højene IF - Hvid/Blå
Søften GF - Hvid
Taulov Skærbæk IF - Hvid/rød
Todbjerg Mejlby If - Hvid/Blå
Vildbjerg SF - Gul
Vildbjerg SF:2 - Gul
|
D15-B (10 hold) |
P08 (11 hold) |
Aalestrup IF - Grå/Sort
Brabrand IF - Blå
FS Nordvestmors - Rød
Ikast FC - lyseblå
Nibe Boldklub - Grøn/hvid
Skibsby-Højene IF - Hvid/Blå
Søften GF - Hvid
TRIF - Gul/Blå
Team Falster - blåt
Vildbjerg SF - Gul
|
Aalestrup IF - Grå/Sort
Bagtrep IF - Gul
Ikast FC - lyseblå
Ikast FC:2 - lyseblå
Nibe Boldklub - Grøn/hvid
Nibe Boldklub:2 - Grøn/hvid
Ribe BK - Hvid/blå
Sabro - Rød/Rød
Sabro:2 - Rød/Rød
Team 10 - sort
Vejle Boldbold - Rød/Hvid
|
P09 (10 hold) |
P10 (15 hold) |
Bagtrep IF - Gul
Hornbæk SF - Blå/blå
Ikast FC - lyseblå
Nibe Boldklub - Grøn/hvid
Ribe BK - Hvid/blå
Thorsø-Tungelund IF - Grøn/sort
Tjørring IF - mørk rød/lys blå
Vildbjerg SF - Gul
Vildbjerg SF:2 - Gul
Vildbjerg SF:3 - Gul
|
Aalestrup IF - Grå/Sort
Biersted IF - Blå/blå
Ekstra hold P10
FS Nordvestmors - Rød
Ikast FC - lyseblå
Ribe BK - Hvid/blå
Sabro - Rød/Rød
Skibsby-Højene IF - Hvid/Blå
Skibsby-Højene IF:2 - Hvid/Blå
Søften GF - Hvid
Thorsager-Rønde IF - Gul/Blå
Tjørring IF - mørk rød/lys blå
Vildbjerg SF - Gul
Vildbjerg SF:2 - Gul
Vildbjerg SF:3 - Gul
|
P11-B (10 hold) |
P12-A (4 hold) |
FS Nordvestmors - Rød
Højslev st. IF - Grøn/grøn
Nibe Boldklub - Grøn/hvid
Ribe - hvid
Skibsby-Højene IF - Hvid/Blå
Storvorde-Sejlflod Boldklub - Rød/hvid
Søften GF - Hvid
Thorsø-Tungelund IF - Grøn/sort
Tjørring IF - Bordeaux/Blå
Vildbjerg SF - Gul
|
Ikast FC - lyseblå
Nibe Boldklub - Grøn/hvid
Skibsby-Højene IF - Hvid/Blå
Vildbjerg SF - Gul
|
P12-B (12 hold) |
P13-B (6 hold) |
Højslev st. IF - Grøn/grøn
IF Fremad Nørhalne - Grøn/hvid
Ravnsbjerg IF - Grøn/hvid
Ravnsbjerg IF:2 - Grøn/hvid
Ribe BK - Hvid/blå
Sabro - Rød/Rød
Skibsby-Højene IF - Hvid/Blå
Sunds IF - Rød
Søften GF - Hvid
Team Falster - blåt
Tjørring IF - Bordeaux/Blå
Vildbjerg SF - Gul
|
Aalestrup IF - Grå/Sort
Ikast FC - lyseblå
Nordvestmors/Sydmors - Rød
Sabro - Rød/Rød
Storvorde-Sejlflod Boldklub - Rød/hvid
Vildbjerg SF - Gul
|
P14-B (8 hold) |
P15-A (8 hold) |
Aalestrup IF - Grå/Sort
Biersted IF - Blå/blå
IF Fremad Nørhalne - Grøn/hvid
Ikast FC - lyseblå
Nibe Boldklub - Grøn/hvid
Nordvestmors/Sydmors - Orange
Søften GF - Hvid
Thorsager-Rønde IF - Gul/Blå
|
Højslev st. IF - Grøn/grøn
Ikast FC - lyseblå
Kjellerup IF - Gul
Nibe Boldklub - Grøn/hvid
Nibe Boldklub:2 - Grøn/hvid
Sabro - Rød/Rød
Vildbjerg SF - Gul
Vildbjerg SF:2 - Gul
|