ProCup
Tournament Software
Powered by
Dansk
Website powered by
Tilmeldinger
Antal tilmeldte hold:
54
Vælg sortering:
Række
Klub
Land
Maps
Herre A
(8 hold af max 12)
Herre B
(10 hold af max 12)
AG Håndbold -
Blå
Ajax københavn -
Hvid
Dianalund/Tersløse -
Blå
Køge Håndbold -
Hvid
NFH -
Gul
Team Faxe Håndbold -
Rød
Team Sydhavsøerne:1 -
Rød
Team Sydhavsøerne:2 -
Rød
Brøndby HK -
Gul
Eskilstrup Håndboldklub -
Gul
Frederiksværk -
Hvid
Nordfalster -
Hvid
Rørby/Værslev IF -
Hvid
Sshk -
Grøn
St. Lyngby IF -
RØD (HAR HVIDT SÆT)
Stokkemarke -
Rød
VHC/Vidar:1 -
Rød
VHC/Vidar:2 -
Rød
Dame A
(12 hold af max 11)
Dame B
(12 hold af max 12)
AB -
Grøn/Hvid
AG Håndbold -
Blå
Ajax København:1 -
Hvid
Ajax København:2 -
Hvid
Amager SK:1 -
Grøn
Herlev/Hjorten Håndbold -
Blå
HØJ Håndbold -
Hvid
Høng håndbold -
Gul
NFH -
Gul
Næstved Herlufsholm Håndbold -
Hvid
Roskilde Håndbold -
Hvid hjemme(blå udebane)
TMS Ringsted -
Grøn
Amager SK:2 -
Grøn
Borsholm -
Grøn/Gul
Eskilstrup Håndboldklub:1 -
Gul
FHH90 -
Hvid
HK Lammefjorden -
Orange
Hillerød hk -
Hvid
Hvidovre IF -
Rød
Kfum København -
Hvid
Slagelse HK -
Rød
VHC/Vidar:1 -
Rød
VHC/Vidar:2 -
Rød
VHC/Vidar:4 -
Rød
Dame C
(12 hold af max 12)
Ballerup -
Blå
CIK -
Blå
Ejby if -
Rød
Eskilstrup Håndboldklub:2 -
Gul
Espergærde IF -
Rød
Hillerød hk -
Hvid
NFH -
Gul
NH/RH Vestlolland -
Orange
Nakskov -
Blå
Nordfalster -
Hvid
VHC/Vidar:3 -
Rød
Østofte Hillested Håndboldklub -
Blå
AB ,Dame A -
Grøn/Hvid
AG Håndbold ,Herre A -
Blå
AG Håndbold ,Dame A -
Blå
Ajax København:1 ,Dame A -
Hvid
Ajax København:2 ,Dame A -
Hvid
Ajax københavn ,Herre A -
Hvid
Amager SK:1 ,Dame A -
Grøn
Amager SK:2 ,Dame B -
Grøn
Ballerup ,Dame C -
Blå
Borsholm ,Dame B -
Grøn/Gul
Brøndby HK ,Herre B -
Gul
CIK ,Dame C -
Blå
Dianalund/Tersløse ,Herre A -
Blå
Ejby if ,Dame C -
Rød
Eskilstrup Håndboldklub:1 ,Dame B -
Gul
Eskilstrup Håndboldklub:2 ,Dame C -
Gul
Eskilstrup Håndboldklub ,Herre B -
Gul
Espergærde IF ,Dame C -
Rød
FHH90 ,Dame B -
Hvid
Frederiksværk ,Herre B -
Hvid
HK Lammefjorden ,Dame B -
Orange
Herlev/Hjorten Håndbold ,Dame A -
Blå
Hillerød hk ,Dame B -
Hvid
Hillerød hk ,Dame C -
Hvid
Hvidovre IF ,Dame B -
Rød
HØJ Håndbold ,Dame A -
Hvid
Høng håndbold ,Dame A -
Gul
Kfum København ,Dame B -
Hvid
Køge Håndbold ,Herre A -
Hvid
NFH ,Herre A -
Gul
NFH ,Dame A -
Gul
NFH ,Dame C -
Gul
NH/RH Vestlolland ,Dame C -
Orange
Nakskov ,Dame C -
Blå
Nordfalster ,Herre B -
Hvid
Nordfalster ,Dame C -
Hvid
Næstved Herlufsholm Håndbold ,Dame A -
Hvid
Roskilde Håndbold ,Dame A -
Hvid hjemme(blå udebane)
Rørby/Værslev IF ,Herre B -
Hvid
Slagelse HK ,Dame B -
Rød
Sshk ,Herre B -
Grøn
St. Lyngby IF ,Herre B -
RØD (HAR HVIDT SÆT)
Stokkemarke ,Herre B -
Rød
TMS Ringsted ,Dame A -
Grøn
Team Faxe Håndbold ,Herre A -
Rød
Team Sydhavsøerne:1 ,Herre A -
Rød
Team Sydhavsøerne:2 ,Herre A -
Rød
VHC/Vidar:1 ,Herre B -
Rød
VHC/Vidar:1 ,Dame B -
Rød
VHC/Vidar:2 ,Herre B -
Rød
VHC/Vidar:2 ,Dame B -
Rød
VHC/Vidar:3 ,Dame C -
Rød
VHC/Vidar:4 ,Dame B -
Rød
Østofte Hillested Håndboldklub ,Dame C -
Blå
Land
Antal hold
Procent
Antal tilmeldte hold:
DEN
54
100.00
AB:
Dame A
, AG Håndbold:
Herre A
, AG Håndbold:
Dame A
, Ajax København:1:
Dame A
, Ajax København:2:
Dame A
, Ajax københavn:
Herre A
, Amager SK:1:
Dame A
, Amager SK:2:
Dame B
, Ballerup:
Dame C
, Borsholm:
Dame B
, Brøndby HK:
Herre B
, CIK:
Dame C
, Dianalund/Tersløse:
Herre A
, Ejby if:
Dame C
, Eskilstrup Håndboldklub:1:
Dame B
, Eskilstrup Håndboldklub:2:
Dame C
, Eskilstrup Håndboldklub:
Herre B
, Espergærde IF:
Dame C
, FHH90:
Dame B
, Frederiksværk:
Herre B
, HK Lammefjorden:
Dame B
, Herlev/Hjorten Håndbold:
Dame A
, Hillerød hk:
Dame B
, Hillerød hk:
Dame C
, Hvidovre IF:
Dame B
, HØJ Håndbold:
Dame A
, Høng håndbold:
Dame A
, Kfum København:
Dame B
, Køge Håndbold:
Herre A
, NFH:
Herre A
, NFH:
Dame A
, NFH:
Dame C
, NH/RH Vestlolland:
Dame C
, Nakskov:
Dame C
, Nordfalster:
Herre B
, Nordfalster:
Dame C
, Næstved Herlufsholm Håndbold:
Dame A
, Roskilde Håndbold:
Dame A
, Rørby/Værslev IF:
Herre B
, Slagelse HK:
Dame B
, Sshk:
Herre B
, St. Lyngby IF:
Herre B
, Stokkemarke:
Herre B
, TMS Ringsted:
Dame A
, Team Faxe Håndbold:
Herre A
, Team Sydhavsøerne:1:
Herre A
, Team Sydhavsøerne:2:
Herre A
, VHC/Vidar:1:
Herre B
, VHC/Vidar:1:
Dame B
, VHC/Vidar:2:
Herre B
, VHC/Vidar:2:
Dame B
, VHC/Vidar:3:
Dame C
, VHC/Vidar:4:
Dame B
, Østofte Hillested Håndboldklub:
Dame C
,