GAIS Open 2020

30 Okt till 1 Nov

Anmälningar

Antal anmälda lag: 127

Välj sortering:

B12    (15 lag) B13 elit    (28 lag)
 Angered MBIK

 BK Häcken - Gul/svart

 Bergdalens IK - Röd

 Bergnäsets AIK - Svarta

 GAIS - Grön/svart

 GAIS 2 - grön/svart

 Gunnilse IS - Röd

 IF Brommapojkarna: Future Team - Röd/svart

 IFK Göteborg - Blåvitt

 IFK Lidingö FK:08A2 - Blå/vit

 IFK Uddevalla - Blå/vit

 Lunden ÖBK - Vit

 Vänersborg FK - Vit

 Västra Frölunda IF - Vit/Grön

 Örgryte IS:Röd - Röd

 AIK S1:AIK - Svart och vitt

 Angered BK - Röd och vit

 Angered MBIK

 Brommapojkarna 07:2 - Röd/svart (vit/vit/vit)

 Byttorps IF - Grön

 Bällsta FF - Grön

 GAIS - Grön/svart

 IF Elfsborg - Gul

 IFK Göteborg - Blåvitt

 IFK Lidingö:A1 - Blå/vit

 Jarlabergs IF - Svart hemma/ gul borta

 Kärra Dragons FC - Svart/röd

 Maj FC - Marinblå

 Sölvesborg GIF - Svart

 VAKANT

 VAKANT:10

 VAKANT:11

 VAKANT:2

 VAKANT:3

 VAKANT:4

 VAKANT:5

 VAKANT:6

 VAKANT:7

 VAKANT:8

 VAKANT:9

 VAKANT:9:2

 Örebro SK - Vit

 Örgryte IS - Röd

B14 elit    (36 lag) B15 elit    (10 lag)
 AFC Eskilstuna - Orange

 AIK FF S1 - Svart

 BK Häcken - Gul/svart

 BOO FF P06:1:P06:1 - Vinröd

 Backatorp IF:Röd - Röd

 FC Arlanda - Vit/grön

 FC Järfälla - Vit

 FC Kallfors:Vit - Vit

 GAIS - Grön/svart

 Halmstads BK - Blå

 Hammarby IF FF:Akademi - Vit

 Hanvikens SK - Röd

 IF Böljan - Blå

 IF Elfsborg - Gul

 IFK Göteborg - Blåvitt

 IFK Lidingö:A2 - Blå/vit

 IFK LÖ Fotboll P06A1:A1 - Blå/vit

 IFK Norrköping FK - Vit

 IFK Skövde FK46 - Blå

 IFK Uddevalla - Blå/vit

 Kvarnby IK - Blå

 Mjällby AIF - Gul

 Onsala BK - Vit / blå

 Sollentuna FK P06 Sportfältet - Vit/Svart

 Spånga IS FK - Blå/vit

 Sörskogens IF - Röd/svart

 VAKANT

 VAKANT:2

 VAKANT:3

 VAKANT:3:2

 VAKANT:4

 VAKANT:4:2

 Vallens IF - Blå

 Varbergs BoIS FC - Grönsvart

 Örebro SK - Vit

 Örgryte IS - Röd

 AIK FF:P2005U - Svart

 Bollstanäs SK P05-1 - Gul

 GAIS - Grön/svart

 Götaholm BK - Blå/vit

 Hammarby IF - Vit

 IFK Trollhättan P15 - Blå/vit

 Romelanda UF - Gul

 Sickla IF - Blå eller röd

 Vasalunds IF:P05U - Röd

 Örgryte IS - Röd

G16/15 mix    (13 lag) B13 bredd    (12 lag)
 Askims IK - Röd/svart

 BK Häcken - Gul/svart

 Hammarby IF FF Akademi - Vit

 Hammarby:F05A - Vit

 IF Brommapojkarna - Röd/svart

 IFK Göteborg - Blåvitt

 IFK Göteborg:2 - Blå/vit

 Jönköpings Södra IF - Grön

 Karlslunds IF FK - Röd

 Nacka FC - Rödvitrandig / svart

 Onsala BK - Vit

 Stureby SK - Blå

 Varbergs BoIS FC:F16 - Grönsvart

 Backatorp IF - Röd

 FC Kallfors - Vit

 GAIS - Grön/svart

 IFK Lidingö FK - Blå/vit

 Partille IF - Röd

 VAKANT

 VAKANT:2

 VAKANT:3

 VAKANT:3:2

 Vasalund Stadshagens IF - Röd

 Örebro SK - Vit

 Örgryte IS FF - Röd

B14 bredd    (13 lag)
 AIK:S3 - Svart

 Azalea BK - Orange

 BK Häcken - Gul/svart

 Backatorp IF - Svart

 FC Kallfors:Blå - Vit

 IF Elfsborg - Gul

 IFK Norrköping FK - Röd

 Qviding FIF - Vinröd

 VAKANT

 VAKANT:2

 VAKANT:3

 VAKANT:4

 Västerås IK - Gul/svart