Kalles Kaviar Cup 2021

1 till 4 Jul

Anmälningar

Antal anmälda lag: 143

Välj sortering:

F12    (14 lag av max 18) P12    (24 lag av max 24)
  Eskilsminne IF:Blå - Gul/blå
  Eskilsminne IF:Gul - Gul/blå
  Hovås Billdal:Gul - Röd/vit
  Hovås Billdal:Röd - Röd/vit
  Hovås Billdal:Vit - Röd/vit
  Kode IF - Gul
  Kungshamn/Smögens IF:Blå - Vit/blå
  Kungshamn/Smögens IF:Gul - Vit/blå
  Lerums IS:2 - Lila
  Råå IF:2 - Ljusblå
  Råå IF:3 - Ljusblå
  Vänersborgs FK - Svart
  Yxhults IK - Vit
  Årjängs IF - Svart
  Adolfsbergs IK:gul - Svart
  Adolfsbergs IK:svart - Svart
  Adolfsbergs IK:vit - Svart
  Bovall/Hunnebo - Vit
  Eskilsminne IF:4 - Gul/blå
  Eskilsminne IF:B - Gul/blå
  Eskilsminne IF:G - Gul/blå
  Eskilsminne IF:V - Gul/blå
  Hittarps IK2:Svart - Vit
  Hittarps IK2:Vit - Vit
  IK Gauthiod - Röd
  Kungshamns IF - Vit/blå
  Ramlösa Södra IF:Vit - Vit
  Skene IF - Vit
  Smedby AIS:1 - Svart
  Smedby AIS:2 - Svart
  Smedby AIS:3 - Svart
  Sollentuna FK Norrviken:Svart - Svart
  Sollentuna FK Norrviken:Vit - Svart
  Vänersborgs FK:Svart - Vit
  Vänersborgs FK:Vit - Vit
  Ytterby IS:Röd - Röd/vit
  Ytterby IS:Vit - Röd/vit
  Åstorps FF - Vit
F13    (20 lag av max 20) P13    (20 lag av max 20)
  Edet FK - Blå
  Eskilsminne IF:Gul - Gul/blå
  Herrestads AIF - Svart/vit
  Hovås Billdal IF:Blå - Röd/vit
  Hovås Billdal IF:Röd - Röd/vit
  Härryda IF - Grön
  IF Centern:Blå - Blå/vit
  IF Viken - Ljusblå
  IK Gauthiod - Röd
  Landvetter IF - Röd/svart/svart
  Lerums IS:Lila - Lila
  Lerums IS:Vit - Lila
  Näsets SK:Blå - Vinröd
  Näsets SK:Grön - Vinröd
  Råå IF:ljusblå - Ljusblå
  Sotenäs Ungdom - Vit-blå-blå
  TFK/HIS - Grå
  Vejby If - Orange
  Ytterby IS:Röd - Röd/vit
  Ytterby IS:Vit - Röd/vit
  Alingsås IF FF - Grön
  Askims IK:Röd - Röda
  Askims IK:Svart - Röda
  Edet FK - Blå
  Ekhagens IF - Röd/svart
  Eskilsminne IF:B - Gul/blå
  Eskilsminne IF:G - Gul/blå
  Fjällbacka IK - Vit
  Hertzöga BK:Grön - Grön
  Hertzöga BK:Gul - Grön
  Höganäs BK - Röd
  IF Centern:Blå - Blå/vit
  IF Centern:Vit - Blå/vit
  IFK Uddevalla - Blå/vit
  Skärgårdens IK - Röd/vit
  Västerås BK30:Röd - Vit
  Västerås BK30:Vit - Vit
  Ängelholms FF:Blå - Gul
  Ängelholms FF:Gul - Gul
  Åstorps FF - Vit
F14    (20 lag av max 20) P14    (20 lag av max 20)
  Ahlafors IF - Gul
  Askims IK - Röd/svart
  BK Astrio:Gul - Gul
  BK Astrio:Svart - Gul
  BK Häcken - Gul/svart
  Ekhagens IF - Röd/svart
  Eskilsminne IF:Blå - Gul/blå
  Eskilsminne IF:Gul - Gul/blå
  Fortuna FF - Röd
  Hittarps IK - Vit
  IFK Skoghall DF:Blå - Blå/vit
  IFK Skoghall DF:Vit - Blå/vit
  Kungälvs FF:Grön - Grön/vit
  Kungälvs FF:Vit - Grön/vit
  LIF Ljungby - Blå/vit
  Råtorps IK - Blå
  Smedby AIS:Svart - Svart
  Smedby AIS:Vit - Svart
  Ytterby IS - Röd/vit
  Årjängs IF - Gul
  Askims IK - Röd/svart
  Backatorp IF - Röd
  Bergdalens IK - Röd
  Ekets GoIF - Vit
  Eskilsminne IF:B - Gul/blå
  Eskilsminne IF:G - Gul/blå
  FK Eika Krapfoss:Hvit - Grønn
  HGH FC - Blå/röd
  Hasslövs IS - Blå/svart
  Helsingborg Östra IF - Grön
  IF Hallby - Blå
  IFK Uddevalla - Blå/vit
  IK Kongahälla - Röd
  Kimstad GoIF - Vit
  Kungshamns IF - Vit/blå
  Ramlösa Södra:Svart - Vit
  Ramlösa Södra:Vit - Vit
  Stuvsta IF - Grön/svart
  Vara SK - Gul
  Örslösa-Söne IK - Vinröd/svart
F15    (10 lag av max 10) P15    (15 lag av max 15)
  BK Astrio - Gul
  Ekhagens IF - Röd/svart
  Hittarps IK - Vit
  IFK Fjärås - Röd
  IFK Skoghall DF - Vit
  IK Rössö Uddevalla - Röd
  RIK Karlskoga - Röd
  Råda BK - Vit
  Skärblacka IF - Röd
  Sotenäs Ungdom - Orange
  Bergdalens IK - Röd
  Ekhagens IF - Röd/svart
  Härryda IF - Grön
  IFK Fjärås - Röd
  IFK Hallsberg FK - Blå
  Ramlösa Södra IF - Vit
  Sollentuna FK Helenelund - Svart
  Sollentuna FK Norrviken - Vit
  Vara SK - Gul
  Vänersborgs IF:Blå - Röd
  Vänersborgs IF:Röd - Röd
  Waggeryds IK - Blå
  Ängelholms FF - Gul
  Åstorps FF - Vit
  Öjersjö IF - Vit