KN Cup 2019

22 til 24 Nov

Tilmeldinger

Antal tilmeldte hold: 115

Vælg sortering:

D06:U6 Drenge    (10 hold) D07:U7 Drenge    (18 hold)
 Aabybro IF:AAIF 1 - Gul/sort
 Aabybro IF:AAIF 2 - Gul/sort
 Aabybro IF:AAIF 3 - Gul/sort
 Jetsmark U6 drenge - Grøn/hvid
 LSK Langholt - Hvid/sort
 LSK Langholt:LSK 1 - Hvid/sort
 LSK Langholt:LSK 2 - Hvid/sort
 Støvring IF Fodbold:1 - Blå
 Støvring IF Fodbold:2 - Blå
 TSV:Sulsted - Rød
 Aabybro IF:1 - Gul/sort
 Aabybro IF:2 - Gul/sort
 Aalborg Chang:1 - Sort/hvid
 Aalborg Chang:2 - Sort/hvid
 Aalborg Freja - Hvid
 Bangsbo Freja - Hvid
 Fortuna Hjørring - Grøn
 Jetsmark U7 drenge 1 - Grøn/hvid
 Jetsmark U7 drenge 2 - Grøn/hvid
 Løgstør IF:1 - Blå
 Løgstør IF:2 - Blå
 RKG Klarup:1 - Grøn
 RKG Klarup:2 - Grøn
 Støvring IF Fodbold:SIF1 - Blå
 Støvring IF Fodbold:SIF2 - Blå
 Støvring IF Fodbold:SIF3 - Blå
 Sulsted IF:1 - Rød
 Sulsted IF:2 - Rød
D08 - A:U8 Drenge A    (4 hold) D08 - C:U8 Drenge C    (8 hold)
 Aabybro IF:AAIF - Gul/sort
 Aalborg Chang
 Jetsmark U8 drenge - Grøn/hvid
 SIV - Lyseblå
 Aabybro IF:AAIF 2 - Gul/sort
 Aalborg Chang - Sort/Hvid
 IF Fremad Nørhalne - Grøn/hvid
 Jetsmark U8 drenge - Grøn/hvid
 LKB/Gistrup - Rød
 SIV - Lyseblå
 Skovsgaard B - Sort/rød
 TSV
D09 - A:U9 Drenge A    (6 hold) D09 - C:U9 Drenge C    (10 hold)
 AaB - Rød/hvid
 Dronninglund IF:1 - Hvid/blå
 Nørresundby Forenede Boldklubber:NFB 1 - Rød
 RKG Klarup:RKG 1 - Grøn
 Støvring IF Fodbold:1 - Blå
 Støvring IF Fodbold:2 - Blå
 AaB - Rød/hvid
 Dronninglund IF:2 - Hvid/blå
 Dronninglund IF:3 - Hvid/blå
 Jetsmark U9 drenge - Grøn/hvid
 Kongerslev IF - Blå/hvid
 Nørresundby Forenede Boldklubber:NFB 2 - Rød
 RKG Klarup:RKG 2 - Grøn
 SIV - Lyseblå
 Skovsgaard B - Sort og rød
 TSV - Rød
P09 - A:U9 Piger A    (3 hold) P09 - C:U9 Piger C    (3 hold)
 AaB - Rød/hvid
 Nørresundby Forenede Boldklubber:NFB 1 - Rød
 Vejgaard B - Hvid
 Fortuna Hjørring - Grøn
 Jetsmark IF - Grøn
 Nørresundby Forenede Boldklubber:NFB 2 - Rød
D10 - A:U10 Drenge A    (7 hold) D10 - C:U10 Drenge C    (10 hold)
 Aabybro IF - Gul/sort
 Aabybro IF:2 - Gul/sort
 Brønderslev Idrætsforening - Rød
 Farsø/Ullits IK - Hvid
 Jetsmark U10 drenge - Grøn/hvid
 Løgstør IF - Blå
 TSV:TSV1 - Rød
 Aabybro IF - Gul/sort
 Biersted - Blå/Hvid
 Brønderslev Idrætsforening - Rød
 Farsø/Ullits IK - Hvid
 Jetsmark U10 drenge - Grøn/hvid
 Løgstør IF - Blå
 TSV:TSV2 - Rød
 Vodskov IF:VIF 1 - Gul
 Vodskov IF:VIF 2 - Gul
 Vodskov IF:VIF 3 - Gul
P10 - C:U10 Piger C    (7 hold) D11 - A:U11 Drenge A    (4 hold)
 Farsø/Ullits IK - Hvid
 Kvissel/Ravnshøj - Grøn
 NFB
 NFB:2
 Sulsted IF:Tsv - Rød
 Vejgaard B:VB1 - Hvid
 Øster Han Herred - Sort/hvid stribet
 Aalborg Chang:Chang 1 - Sort/hvid
 Aalborg KFUM fodbold - Hvid
 Jetsmark U11 drenge - Grøn/hvid
 T.H.A:T.H.A - Blå
D11 - C:U11 Drenge C    (7 hold) D12 - A:U12 Drenge A    (5 hold)
 Aalborg Chang:Chang 2 - Sort/hvid
 Aalborg KFUM fodbold:1 - Hvid
 Aalborg KFUM fodbold:2 - Hvid
 Aalborg KFUM fodbold:3 - Hvid
 Jetsmark U11 drenge - Grøn/hvid
 Kongerslev IF - Blå/hvid
 Skovsgaard B:SB/Trekr - Rød/sort
 AaB - Rød/Hvid
 Dronninglund IF - Hvid/blå
 Hune BK
 Jetsmark U12 drenge - Grøn/hvid
 Trekroner/Skovsgård - Rød/ sort
D12 - C:U12 Drenge C    (6 hold) P12 - C:U12 Piger C    (7 hold)
 Hune BK
 Jetsmark U12 Piger 1 - Grøn/hvid
 Jetsmark U12 Piger 2 - Grøn/hvid
 Jetsmark U12 drenge - Grøn/hvid
 Støvring IF:6 - Blå
 TSV
 Aalborg Chang - Sort/hvid
 Jetsmark U11 Piger - Grøn/hvid
 Jetsmark U11 Piger:2 - Grøn/hvid
 Kvissel-Ravnshøj U12 piger - Grøn
 LKB Gistrup:1 - Rød
 LKB Gistrup:2 - Rød
 Støvring IF:6 - Blå