Website powered by



Tilmeldinger

Antal tilmeldte hold: 185

Vælg sortering:

U11P    (22 hold) U11D    (20 hold)
  Bording KFUM:Bording1 - Blå
  Bording KFUM:Bording2 - Blå
  Gødvad - Hvid
  HF Flensburg-Munkbrarup - Green
  HØJ:1 - Hvid
  HØJ:2 - Hvid
  NFH:A - Gul
  NFH:B - Gul
  Roskilde Håndbold:1 - Hvid
  Roskilde Håndbold:2 - Hvid
  Roskilde Håndbold:3 - Hvid
  Rødovre HK:1 - Hvid
  Rødovre HK:2 - Hvid
  Rødovre HK:3 - Hvid
  SV Henstedt-Ulzburg - Schwarz
  Silkeborg IF:1 - Rød
  Silkeborg IF:2 - Rød
  Silkeborg-Voel KFUM:A - Grøn
  Silkeborg-Voel KFUM:B - Grøn
  Silkeborg-Voel KFUM:C - Grøn
  TIK - Taastrup - Blå
  TIK - Taastrup:2 - Blå
  Bording KFUM:Bording1 - Blå
  Bording KFUM:Bording2 - Blå
  Funder/Engesvang - Brodoux
  Hvidovre IF:1 - Rød
  HØJ:1 - Hvid
  HØJ:2 - Hvid
  HØJ:3 - Hvid
  IKAST FS HÅNDBOLD:A - Gul
  IKAST FS HÅNDBOLD:B - Gul
  MTV Lübeck - Blau
  NFH - Gul
  Roskilde Håndbold:1 - Hvid
  Rødovre HK - Hvid
  SV Fortuna 50 Neubrandenburg - Blau/rot
  Silkeborg IF:1 - Rød
  Silkeborg IF:2 - Rød
  Silkeborg-Voel KFUM:A - Grøn
  Silkeborg-Voel KFUM:B - Grøn
  TIK - Taastrup - Blå
  TIK - Taastrup:2 - Blå
U13P    (25 hold) U13D    (27 hold)
  Funder/Engesvang - Brodoux
  Gødvad - Hvid
  HF Flensburg-Munkbrarup - Green
  Herning FH:1 - Rød
  Herning FH:2 - Rød
  Horsens HK - Rød
  Hvidovre IF:1 - Rød
  Hvidovre IF:2 - Rød
  HØJ:1 - Hvid
  HØJ:2 - Hvid
  HØJ:3 - Hvid
  IKAST FS HÅNDBOLD:1 - Gul
  IKAST FS HÅNDBOLD:2 - Gul
  Ikast KFUM Håndbold:1 - Hvid
  NFH:A - Gul
  NFH:B - Gul
  Næstved Herlufsholm:1 - Hvid
  Næstved Herlufsholm:2 - Hvid
  Roskilde Håndbold:1 - Hvid
  Roskilde Håndbold:2 - Hvid
  Rødovre HK:1 - Hvid
  Rødovre HK:2 - Hvid
  Rødovre HK:3 - Hvid
  Silkeborg-Voel KFUM:A - Grøn
  Silkeborg-Voel KFUM:B - Grøn
  HF Flensburg-Munkbrarup - Green
  Hvidovre IF:1 - Rød
  HØJ:1 - Hvid
  HØJ:2 - Hvid
  Ikast KFUM Håndbold:1 - Hvid
  Ikast KFUM Håndbold:2 - Hvid
  MTV Lübeck - Blau
  Mejdal-Halgård GIK - Grøn
  Mejdal-Halgård:2 - Grøn
  NFH:A - Gul
  NFH:B - Gul
  Næstved Herlufsholm:1 - Hvid
  Næstved Herlufsholm:2 - Hvid
  Roskilde Håndbold:1 - Hvid
  Roskilde Håndbold:2 - Hvid
  Rødovre HK:1 - Hvid
  Rødovre HK:2 - Hvid
  SV Fortuna 50 Neubrandenburg - Blau/rot
  Silkeborg IF:1 - Rød
  Silkeborg IF:2 - Rød
  Silkeborg IF:3 - Rød
  Silkeborg-Voel KFUM - Grøn
  Silkeborg-Voel KFUM:2 - Grøn
  TIK - Taastrup - Blå
  Team Haderslev KFUM - Blå
  Øbg:1 - Blå / hvid
  Øbg:2 - Blå / hvid
U15P    (32 hold) U15D    (22 hold)
  Funder/Engesvang - Brodoux
  HF Flensburg-Munkbrarup - Green
  HG Winsen - Blau
  HSG Baunatal - Weiß
  HSG Hohe Geest - Schwarz/grün
  HT Norderstedt:1 - Weiß
  HT Norderstedt:2 - Weiß
  Handballkreis Minden-Lübbecke - Rot
  Hvidovre-Rødovre:1 - Hvid
  HØJ:1 - Hvid
  HØJ:2 - Hvid
  Ikast KFUM Håndbold - Hvid
  MTV Moringen - Schwarz
  Minden-Lübbecke HK - Rot / blau
  NFH - Gul
  Næstved Herlufsholm:1 - Hvid
  Næstved Herlufsholm:2 - Hvid
  radeberger sv handball - Blau/weiß
  Raklev:1 - Blå
  Raklev:2 - Blå
  Roskilde Håndbold:1 - Hvid
  Roskilde Håndbold:2 - Hvid
  SV Blankenese - Blau
  SV Irxleben - Rot
  Silkeborg IF - Rød
  Silkeborg IF:2 - Rød
  Silkeborg-Voel KFUM:A - Grøn
  Silkeborg-Voel KFUM:B - Grøn
  Silkeborg-Voel KFUM:C - Grøn
  TIK - Taastrup - Blå
  Visse IF:1 - Grøn
  Visse IF:2 - Grøn
  Bording KFUM - Blå
  Funder/Engesvang - Brodoux
  HF Flensburg-Munkbrarup - Green
  HG Winsen - Blau
  HSG Kremperheide/Münsterdorf - Grün
  Herning f. H.:A - Red
  Herning f. H.:B - Red
  HØJ - Hvid
  MTV Lübeck - Blau
  NFH - Gul
  Næstved Herlufsholm:1 - Hvid
  Næstved Herlufsholm:2 - Hvid
  Roskilde Håndbold:1 - Hvid
  Roskilde Håndbold:2 - Hvid
  Rødovre HK - Hvid
  SV Fortuna 50 Neubrandenburg - Blau/rot
  Silkeborg-Voel KFUM A - Grøn
  Silkeborg-Voel KFUM:B - Grøn
  Skanderborg Hørning Håndbold:1 - Rød/sort stribet
  Skanderborg Hørning Håndbold:2 - Rød/sort stribet
  TIK - Taastrup - Blå
  Visse IF - Grøn
U17P    (14 hold) U17D    (9 hold)
  Bsv 93 Magdeburg - Rot
  HF Flensburg-Munkbrarup - Green
  HG Winsen - Blau
  HSG Kremperheide/Münsterdorf - Grün
  HUK Øresund - Bordeaux
  HØJ:1 - Hvid
  HØJ:2 - Hvid
  JSG NSM-Nettelstedt - Schwarz
  Rødovre HK:1 - Hvid
  SG Weissach im Tal - Blau
  TTH Holstebro - Hvid
  TV Verl - Red
  Vejle idrætsefterskole:VIES - Orange/sort
  Visse IF - Grøn
  HF Flensburg-Munkbrarup - Green
  HG Winsen - Blau
  HØJ:1 - Hvid
  HØJ:2 - Hvid
  Ikast Håndbold:1 - Blå
  Ikast Håndbold:2 - Blå
  Roskilde Håndbold:1 - Hvid
  SV Blankenese - Blau
  Vestbjerg IF - Gul
U19P    (5 hold) U19D    (9 hold)
  HG Winsen - Blau
  JMSG Moringen/Northeim - Grau
  Lynge-Broby - Orange
  Roskilde Håndbold - Hvid
  SV Blankenese - Blau
  HF Flensburg-Munkbrarup - Green
  HG Winsen - Blau
  HSG Hohe Geest - Schwarz/grün
  HØJ - Hvid
  Northeimer HC - Schwarz
  Rødovre HK:1 - Hvid
  Rødovre HK:2 - Hvid
  SV Blankenese - Blau
  Walddörfer SV - Schwarz weiß