Tilmeldinger

Antal tilmeldte hold: 111

Vælg sortering:

U11D-A:Drenge 11 år A-række    (7 hold af max 8) U11D-B:Drenge 11 år B-række    (12 hold af max 12)
  Aars HK:1 - Hvid
  Asmild FH - Rød
  Brabrand IF Håndbold - Blå
  Hald Ege-Ravnstrup KFUM - Grøn
  Ikast FS Håndbold:1 - Gul
  Kerteminde HK - Rød
  Skive fH - Blå
  Aars HK:2 - Hvid
  Aars HK:3 - Hvid
  Brabrand IF Håndbold - Blå
  Brabrand IF Håndbold:2 - Blå
  Dybbøl - Grøn
  Hornbæk SF - Blå
  Ikast FS Håndbold:2 - Gul
  Ikast FS Håndbold:3 - Gul
  Nørre Bjert/Strandhuse IF - Rød
  Nørre Bjert/Strandhuse IF:2 - Rød
  Skive fH:1 - Blå
  Skive fH:2 - Blå
U11P-A:Piger 11 år A-række    (6 hold af max 6) U11P-B:Piger 11 år B-række    (16 hold af max 16)
  Aars HK:1 - Hvid
  Hornbæk SF - Blå
  Ikast FS Håndbold:1 - Gul
  Nørre Bjert/Strandhuse IF - Rød
  Odder Håndbold - Blå
  Skive fH - Blå
  Aars HK:2 - Hvid
  Aars HK:3 - Hvid
  Asmild FH - Rød
  Biersted IF:1 - Blå
  Biersted IF:2 - Blå
  Brabrand IF Håndbold:1 - Blå
  Brabrand IF Håndbold:2 - Blå
  Dybbøl - Grøn
  Hald Ege-Ravnstrup KFUM - Grøn
  Hornbæk SF - Blå
  Ikast FS Håndbold:2 - Gul
  Nørre Bjert/Strandhuse IF:1 - Rød
  Nørre Bjert/Strandhuse IF:2 - Rød
  Odder Håndbold - Blå
  Skive fH - Blå
  Skive fH:2 - Blå
U13D-A:Drenge 13 år A-række    (6 hold af max 8) U13D-B:Drenge 13 år B-række    (11 hold af max 12)
  Aars HK:1 - Hvid
  Brabrand IF Håndbold - Blå
  Dybbøl - Grøn
  Hornbæk SF - Blå
  Nørre Bjert/Strandhuse IF - Rød
  Odder Håndbold - Blå
  Aars HK:2 - Hvid
  Aars HK:3 - Hvid
  Brabrand IF Håndbold:1 - Blå
  Brabrand IF Håndbold:2 - Blå
  Dybbøl:1 - Grøn
  Dybbøl:2 - Grøn
  Hald Ege-Ravnstrup KFUM - Grøn
  Hornbæk SF - Blå
  Ikast FS Håndbold - Gul
  Nørre Bjert/Strandhuse IF - Rød
  Odder Håndbold - Blå
U13P-A:Piger 13 år A-række    (7 hold af max 8) U13P-B:Piger 13 år B-række    (17 hold af max 18)
  Aars HK:1 - Hvid
  Dybbøl - Grøn
  Hornbæk SF - Blå
  Hørning håndbold - Blå
  Ikast FS Håndbold:1 - Gul
  Nørre Bjert/Strandhuse IF - Rød
  Skive fH - Blå
  Aars HK:2 - Hvid
  Asmild FH - Rød
  Biersted IF - Blå
  Brabrand IF Håndbold - Blå
  Dybbøl:1 - Grøn
  Dybbøl:2 - Grøn
  Hald Ege-Ravnstrup KFUM - Grøn
  Hornbæk SF:1 - Blå
  Hornbæk SF:2 - Blå
  Ikast FS Håndbold:2 - Gul
  Ikast FS Håndbold:3 - Gul
  Nørre Bjert/Strandhuse IF - Rød
  Odder Håndbold 1 - Blå
  Odder Håndbold 2 - Blå
  Skive fH - Blå
  Skive fH:2 - Blå
  Thorsager Rønde Idrætsforening - Gul
U15D-A:Drenge 15 år A-række    (6 hold af max 8) U15D-B:Drenge 15 år B-række    (5 hold af max 8)
  Aars HK:1 - Hvid
  Brabrand IF Håndbold - Blå
  Dybbøl - Grøn
  Hald Ege-Ravnstrup KFUM - Grøn
  Odder Håndbold - Hvid
  Viby Stavtrup:1 - Blå
  Aars HK:2 - Hvid
  Dybbøl - Grøn
  Nørre Bjert/Strandhuse IF - Rød
  Odder Håndbold - Hvid
  Viby Stavtrup:2 - Blå
U15P-A:Piger 15 år A-række    (7 hold af max 8) U15P-B:Piger 15 år B-række    (4 hold af max 6)
  Aars HK:1 - Hvid
  Hornbæk SF - Blå
  Ikast FS Håndbold:1 - Gul
  Ikast FS Håndbold:2 - Gul
  Odder Håndbold:1 - Blå
  Odder Håndbold:2 - Blå
  Skive fH - Blå
  Biersted IF - Blå
  Brabrand IF Håndbold - Blå
  Dybbøl - Grøn
  Nørre Bjert/Strandhuse IF - Rød
U17D:Drenge 17 år    (3 hold af max 4) U17P:Piger 17 år    (4 hold af max 6)
  Aars HK:1 - Hvid
  HF Nybøl Nor - Orange
  Nørre Bjert/Strandhuse IF - Rød
  Aars HK:1 - Hvid
  Aars HK:2 - Hvid
  Brabrand IF Håndbold - Blå
  Hald Ege-Ravnstrup KFUM - Grøn