P9 (7 hold af max 24) |
P11A (16 hold af max 24) |
AIK Vejgaard - Rød
HGF Hammel - Blå og rød
Hjallerup IF - Blå
Kristrup Boldklub - Rød
Sindal IF - Grøn
Sæby HK - Hvid
Tornby IF - Blå
|
Backa HK:1 - Röd
Greipstad IL:Blå - Blå
Greipstad IL:Gul - Blå
HEI, Skæring:1 - Rød
HEI, Skæring:2 - Rød
HGF Hammel:1 - Blå og rød
Hjallerup IF:1 - Blå
IF Frem Skørping HK - Blå
IL Høvdingen:1 - Blå
Nibe HK:1 - Gul
Nibe HK:2 - Gul
Randers KFUM:1 - Hvid
Silkeborg-Voel:1 - Grøn
Støvring Håndbold:1 - Blå
Sæby HK:1 - Hvid
Vodskov Håndbold - Gul
|
P11C (24 hold af max 24) |
P13A (20 hold af max 24) |
Backa HK:2 - Röd
Fløy il:Fløy 1 - Blå
Fløy il:Fløy2 - Blå
HEI, Skæring:3 - Rød
HGF Hammel:2 - Blå og rød
HGF Hammel:3 - Blå og rød
Hadsten Håndbold:1 - Blå/orange
Hadsten Håndbold:2 - Blå/orange
Hjallerup IF:2 - Blå
Hjallerup IF:3 - Blå
Horne/Hirtshals Håndbold - Grå
IL Høvdingen:2 - Blå
Idrottsklubben Baltichov:Blå - Vit
Idrottsklubben Baltichov:Vit - Vit
Kristiansand IF:KIF Hellemyr - Hvit/blå
Kristrup Boldklub - Rød
Nibe HK:3 - Gul
Randers KFUM:2 - Hvid
Silkeborg-Voel:2 - Grøn
Sindal IF - Grøn
Støvring Håndbold:2 - Blå
Sæby HK:2 - Hvid
Tornby IF - Blå
Vodskov Håndbold - Gul
|
Dronninglund IF Håndbold:1 - Bordeaux
HEI, Skæring:1 - Rød
HEI, Skæring:2 - Rød
HGF Hammel:1 - Blå og rød
Hadsten Håndbold:1 - Blå/orange
Hjallerup IF:1 - Blå
Hjørring Håndbold - Rød
IK Baltichov:Rosa - Vit
IK Baltichov:Röd - Vit
Nibe HK:1 - Gul
Randers KFUM håndbold - Hvid
Randesund IL:J06-1 - Grøn
Randesund IL:J06-2 - Grøn
Sindal IF - Grøn
Støvring Håndbold - Blå
Tornby IF:1 - Blå
VAKANT
VAKANT:2
VAKANT:3
VAKANT:4
|
P13C (32 hold af max 24) |
P15A (11 hold af max 24) |
Backa HK:1 - Röd/vit
Backa HK:2 - Röd/vit
Backa HK:3 - Röd/vit
Backa HK:Röd - Röd
Backa HK:vit - Röd
Birkenes IL - Hvit
Dronninglund IF Håndbold:2 - Bordeaux
Fløy il:212 - Blå
Fløy il:Fløy J13 - Blå
Fløy il:Fløy j12 - Blå
Greipstad IL - Blå
HEI, Skæring:3 - Rød
HGF Hammel:2 - Blå og rød
Hadsten Håndbold:2 - Blå/orange
Hadsten Håndbold:3 - Blå/orange
Halsen IF:1 - Rød
Halsen IF:2 - Rød
Halsen IF:3 - Rød
Hana IL - Gul
Hjallerup IF:2 - Blå
IF Frem Skørping HK - Blå
IK Gimletroll - Orange
Just IL - Grøn med hvitt
Kristiansand IF:KIF 1 - Hvit/blå
Kristiansand IF:KIF 2 - Hvit/blå
Lindesnes sportsklubb:Erik - Rosa
Lyngdal il:2 - Rød
Nibe HK:2 - Gul
Randesund IL:J07-1 - Grøn
Randesund IL:J07-2 - Grøn
Randesund IL:J07-3 - Grøn
Randesund IL:J07-4 - Grøn
|
AIK Vejgaard - Rød
Backa HK:Svart - Röd
HEI, Skæring - Rød
Hadsten Håndbold:1 - Blå/orange
Halsen IF - Rød
Hjørring Håndbold - Rød
Randesund IL:J04-1 - Grøn
Randesund IL:J04-2 - Grøn
Støvring Håndbold:1 - Blå
Sæby HK:1 - Hvid
Tornby IF:1 - Blå
|
P15C (28 hold af max 24) |
P17A (12 hold af max 24) |
Backa HK:Vit - Röd
Fløy il:1 - Blå
Fløy il:2 - Blå
Greipstad IL - Blå
HGF Hammel - Blå og rød
Hadsten Håndbold:2 - Blå/orange
Hadsten Håndbold:3 - Blå/orange
Hana IL:1 - Gul
Hana IL:2 - Gul
Hana IL:3 - Gul
Hjallerup IF:1 - Blå
Randesund IL:J05-1 - Grøn
Randesund IL:J05-2 - Grøn
Randesund IL:J05-3 - Grøn
STIF Salbrovad - Pink
Sejs-Svejbæk IF - Hvid
Sindal IF:2 - Grøn
Skagen HK - Rød
Støvring Håndbold:2 - Blå
Sæby HK:2 - Hvid
Søgne HK:2004-1 - Blå
Søgne HK:2004-2 - Blå
Søgne HK:3 - Blå
Søgne HK:4 - Blå
TEIE Håndball klubb:1 - BlÅ
TEIE Håndball klubb:2 - BlÅ
Tornby IF. 2 - Blå
Vodskov Håndbold - Gul
|
Aabybro Efterskole - Sort
Greipstad IL, fra C - Blå
Hana IL:1 - Gul
Hana IL:2, fra C - Gul
Idrætsefterskolen Stidsholt HK - Rød/blå
Randers KFUM håndbold - Hvid
STIF Salbrovad, fra C - Pink
Sandar IL, fra C - Hvit/rød
Sindal IF, fra C - Grøn
Sæby HK - Hvid
Thy Håndbold / Skyum:1 - Grå
Thy Håndbold / Skyum:2, fra C - Grå
|
D9 (5 hold af max 24) |
D11A (8 hold af max 24) |
Hjallerup IF - Blå
Hjallerup IF:2 - Blå
Støvring Håndbold - Blå
Sæby HK - Hvid
Tornby IF - Blå
|
Greipstad IL - Blå
HGF Hammel:1 - Blå og rød
Hjallerup IF:1 - Blå
Horne/Hirtshals Håndbold - Grå
Løgstør HK - Gul
Støvring Håndbold:1 - Blå
Sæby HK:1 - Hvid
Tornby IF:1 - Blå
|
D11C (16 hold af max 24) |
D13A (12 hold af max 24) |
AIK Vejgaard - Rød
HGF Hammel:2 - Blå og rød
Hadsten Håndbold:1 - Blå/orange
Hadsten Håndbold:2 - Blå/orange
Hjallerup IF:2 - Blå
Hjallerup IF:3 - Blå
Horne/Hirtshals Håndbold - Grå
IF Jarl Arden - Rød
IL Høvdingen - Blå
Løgstør HK - Gul
Nibe HK:1 - Gul
Sindal IF - Grøn
Støvring Håndbold:2 - Blå
Sæby HK:2 - Hvid
Tornby IF:2 - Blå
Vodskov Håndbold - Gul
|
HEI, Skæring:HEI 1 - Rød
HEI, Skæring:HEI 2 - Rød
HGF Hammel:1 - Blå og rød
Hjallerup IF:1 - Blå
IF Frem Skørping HK - Blå
Nibe HK:1 - Gul
Nøvling IF:1 - Grøn
Sejs-Svejbæk IF - Hvid
Silkeborg-Voel - Grøn
Skibsby/Højene IF - Hvid
Støvring Håndbold - Blå
Sæby HK - Hvid
|
D13C (23 hold af max 24) |
D15A (8 hold af max 24) |
AIK Vejgaard - Rød
astrup-sønderskov if - Rød
Fløy il:Fløy G12 - Blå
Greipstad IL - Blå
HGF Hammel:2 - Blå og rød
Hadsten Håndbold:1 - Blå/orange
Hadsten Håndbold:2 - Blå/orange
Halsen IF - Rød
Hjallerup IF:2 - Blå
IF Jarl Arden - Rød
Just IL:1 - Grønn
Kristrup Boldklub - Rød
Nibe HK:2 - Gul
Nøvling IF:2 - Grøn
Nøvling IF:3 - Grøn
Randesund IL:G06-1 - Grøn
Randesund IL:G06-2 - Grøn
Randesund IL:G07 - Grøn
Silkeborg-Voel - Grøn
Sindal IF:1 - Grøn
Sindal IF:2 - Grøn
Skagen HK - Rød
Tornby IF - Blå
|
Greipstad IL - Blå
Hadsten Håndbold:1 - Blå/orange
IF Frem Skørping HK - Blå
Nibe HK - Gul
Nøvling IF - Grøn
Randers KFUM:1 - Hvid
Randesund IL:G04 - Grøn
Viking HK:Viking 1 - Marine blå
|
D15C (10 hold af max 24) |
D17A (8 hold af max 24) |
Hjallerup IF:1 - Blå
Hurup HK - Rød
Nøvling IF - Grøn
Randesund IL:G05 - Grøn
Riska - Gul
Sejs-Svejbæk IF - Hvid
Sindal IF:2 - Grøn
Sæby HK - Hvid
Viking HK:Viking 2 - Marine blå
Viking HK:Viking 3 - Blå
|
Aabybro Efterskole fra C - Sort
Idrætsefterskolen Stidsholt HK 1 - Rød/blå
Idrætsefterskolen Stidsholt HK 2 fra C - Rød/blå
Nøvling IF - Grøn
Randers KFUM håndbold - Hvid
Støvring Håndbold - Blå
Sæby HK - Hvid
Tornby IF - Blå
|
D17C (1 hold af max 24) |
|
Idrætsefterskolen Stidsholt HK - Rød/blå
|
|