u10D (15 hold) |
u10P (20 hold) |
Aalborg KFUM:1 - Blå
Aalborg KFUM:2 - Blå
Bording KFUM:1 - Blå
Bording KFUM:2 - Blå
Borris-Rækker Mølle KFUM:3 - Grøn
Farsø KFUM HK - Gul
Hald Ege-Ravnstrup KFUM - Grøn
Hasle KFUM:1 - Blå
Hasle KFUM:2 - Blå
Ikast KFUM Håndbold:1 - Hvid
Rækker Mølle KFUM:1 - Rød
Rækker Mølle KFUM:2 - Rød
Vinding KFUM:1 - Blå
Vinding KFUM:2 - Blå
Vorgod Barde Motion og Fritid - Mørkeblå
|
Aalborg KFUM:1 - Blå
Aalborg KFUM:2 - Blå
Bording KFUM - Blå
Borris-Rækker Mølle KFUM:2 - Grøn
Farsø KFUM HK - Gul
Hald Ege-Ravnstrup KFUM - Grøn
Hasle KFUM - Blå
Ikast KFUM Håndbold:1 - Hvid
Ikast KFUM Håndbold:2 - Hvid
Ikast KFUM Håndbold:3 - Hvid
Kolding KFUM Håndbold - Rød
Randers KFUM håndbold:1 - Hvid
Randers KFUM håndbold:2 - Hvid
Rougsø KFUM 2 - Rød
Rougsø KFUM:1 - Rød
Rækker Mølle KFUM 1 - Rød
Team Haderslev KFUM:1 - Blå
Team Haderslev KFUM:2 - Blå
Videbæk-Fiskbæk KFUM - Rød
Vorgod Barde Motion og Fritid - Mørkeblå
|
u12D (11 hold) |
u12P (18 hold) |
Aalborg KFUM:1 - Blå
Aalborg KFUM:2 - Blå
Farsø KFUM HK - Gul
Hasle KFUM - Blå
Ikast KFUM Håndbold:1 - Hvid
Ikast KFUM Håndbold:2 - Hvid
Ikast KFUM Håndbold:3 - Hvid
Mejlby/Haverslev KFUM - Hvid
Rækker Mølle KFUM - Rød
Vinding KFUM - Blå
Vorgod Barde Motion og Fritid - Mørkeblå
|
Aalborg KFUM:1 - Blå
Aalborg KFUM:2 - Blå
Aalborg KFUM:3 - Blå
Aalborg KFUM:4 - Blå
Hald Ege-Ravnstrup KFUM - Grøn
Hasle KFUM - Blå
Ikast KFUM Håndbold:1 - Hvid
Ikast KFUM Håndbold:2 - Hvid
Kolding KFUM Håndbold:1 - Rød
Kolding KFUM Håndbold:2 - Rød
Mejlby/Haverslev KFUM - Hvid
Randers KFUM håndbold - Hvid
Rougsø KFUM - Rød
Rækker Mølle KFUM - Rød
Team Haderslev KFUM:1 - Blå
Team Haderslev KFUM:2 * - Blå
Vinding KFUM - Blå
Vorgod Barde Motion og Fritid - Mørkeblå
|
u14D (9 hold) |
u14P (10 hold) |
Aalborg KFUM:1 - Blå
Aalborg KFUM:2 - Blå
Hald Ege-Ravnstrup KFUM - Grøn
Ikast KFUM Håndbold:1 - Hvid
Ikast KFUM Håndbold:2 - Hvid
Kolding KFUM Håndbold - Rød
Randers KFUM håndbold:1 - Hvid
Randers KFUM håndbold:2 - Hvid
Vinding KFUM - Blå
|
Aalborg KFUM:1 - Blå
Aalborg KFUM:2 - Blå
Ikast KFUM Håndbold:1 - Hvid
Ikast KFUM Håndbold:2 - Hvid
Kolding KFUM Håndbold:1 - Rød
Kolding KFUM Håndbold:2 - Rød
Kolding KFUM Håndbold:3 - Rød
Randers KFUM håndbold - Hvid
Rougsø KFUM - Rød
Vinding KFUM - Blå
|
u16D (9 hold) |
u16P (10 hold) |
Aalborg KFUM - Blå
Blåkilde Efterskole - Blå
Haslev:1 - Limegrøn/sort
Haslev:2 - Limegrøn/sort
Hellebjerg Idrætsefterskole - Blå
Ikast Håndbold:1 - Blå
Nr. Nissum Efterskole:1 - Blå og bordeux
Nr. Nissum Efterskole:2 - Blå og bordeux
Randers KFUM håndbold - Hvid
|
Farsø KFUM HK - Gul
Hald Ege-Ravnstrup KFUM:1 - Grøn
Haslev:1 - Limegrøn/sort
Haslev:2 - Limegrøn/sort
Hellebjerg Idrætsefterskole - Blå
Kolding KFUM Håndbold - Rød
Nr. Nissum Efterskole:1 - Blå og bordeux
Nr. Nissum Efterskole:2 - Blå og bordeux
Randers KFUM håndbold - Hvid
Team Haderslev Vojens - Limegrøn
|