Anmälningar

Antal anmälda lag: 112

Välj sortering:

F11    (12 lag) F12    (12 lag)
  Askims IK - Röd/Svart
  Berg IL blå - Röd
  Berg IL röd - Röd
  Fanna BK - Vit
  Gideonsbergs IF blå - Ljusblå
  Gideonsbergs IF vit - Ljusblå
  Hafslund svart - Svart/Vit
  Hafslund vit - Svart/Vit
  Mariefred - Blå
  Skara FC - blå - Vit
  Skara FC - vit - Vit
  Vadstena GIF - Grön
  Enköpings SK grön - Grön
  Enköpings SK svart - Grön
  Fanna BK svart - Vit
  Fanna BK vit - Vit
  Glanshammars IF - Gul
  IK Gauthiod - Röd
  Kållered SK 1 - Blå
  Kållered SK 2 - Blå
  Munkedal - Blå
  Rävåsens IK - Röd
  Smedby AIS svart - Svart
  Smedby AIS vit - Svart
F13    (17 lag) F14    (9 lag)
  Borensbergs IF - Vit
  Bredaryd Lanna IK - Röd
  Derome BK - Röd
  Enköpings SK - Grön
  Eskilstuna Utd - Blå
  Färjestadens GoIF - Röd
  Grebbestads IF - Röd/Svart
  Hafslund IF - Svart/Vit
  Hamburgsund - Blå
  Hjältevad Mariannelund IS - Blå
  IK Gauthiod - Röd
  Kungsängens IF - Vit
  Munkedals IF - Blå
  Skara FC - Vit
  Söderköpings IK - Vit
  Tillberga IK - Grön/Rosa
  Östra Deje IK - Grön/Vit
  Bråtens IK - Blå
  Fanna BK - Svart
  IFK Hjo - Vit
  IFK Viksjö - Blå
  IK Nordia - Vit/Röd
  Skara FC - Vit
  Sköndals IK FK - Mörkblå
  Tallboda IF - Vit/Röd
  Tortorps IF - Blå
P11    (17 lag) P12    (19 lag)
  Arboga Södra IF gul - Gul
  Arboga Södra IF svart - Gul
  Geithus IL - Gul/Svart
  Gränna AIS - Vit
  Hovsta IF - Orange
  Marieberg IK - Blå
  Mjölby Al 1 - Gul
  Mjölby Al 2 - Gul
  Rynninge - Vit
  Skara FC - Vit
  Stenungsunds IF röd - Röd
  Stenungsunds IF svart - Röd
  Tveter IL - Röd/Vit
  Ullern 1 - Vit
  Ullern 2 - Vit
  Ullern 3 - Vit
  Vadstena GIF - Grön
  Borstahusens BK 1 - Röd
  Borstahusens BK 2 - Röd
  Enköpings SK 1 - Grön
  Enköpings SK 2 - Grön
  Forshaga IF svart - Svart/Vit
  Forshaga IF vit - Svart/Vit
  Gränna AIS - Vit
  IFK Hallsberg - Blå
  Kambo - Röd
  Kjelsås Crusaders - Blå
  Kjelsås Longhorns - Blå
  Marieberg IK - Blå
  Skara FC - Vit
  Tveter IL - Röd
  Ullern 1 - Vit
  Ullern 2 - Vit
  Ullern 3 - Vit
  Ulleröy IL - Blå
  Öckerö IF - Vinröd
P13    (16 lag) P14    (10 lag)
  Bjäre United - Svart
  Enköpings SK 1 - Grön
  Enköpings SK 2 - Grön
  Eskilstuna Södra FF gul - Svart/Gul
  Eskilstuna Södra FF svart - Svart/Gul
  Gnesta FF - Blå
  Kils AIK - Röd
  Skara FC - Vit
  Smedby Boik - Grön
  SoGK Charlo - Röd/Blå
  Sollentuna FK svart - Svart
  Sollentuna FK vit - Svart
  Ullern Fotball - Vit
  Västerviks FF - Gul
  Älvsjö AIK - Vit
  Örsundsbro IF - Röd
  Gnesta FF - Blå
  IK Nordia - Vit
  Kvik Halden FK - Röd/Vit
  Moss FK - Gul
  Skara FC - Vit
  Smedby AIS - Svart
  Syrianska IF - Röd
  Tolg IF - Röd/Blå
  Västerås SK FK - Grön/Vit
  Ämteviks FF - Röd